groepsleid(st)ers interim llllllllllll^ Uitzendconsulent(e) (ca. 23 jaar) 1e of 2e BEDIENDE stationskontroleur balie-assistent (m/v) Schiphol magazijnmedewerker medewerker onderdelenadministratie aankomend plaatwerker ADMINISTRATIEVE KRACHT assistente voor de kantinedienst INTERLANCE UITZENDKRACHTEN Datsun Nederland BV Nederlandse Rotogravure Maatschappij B\y ENDEGEEST OEGSTGEEST horeca exploitatiemaatschappij I I I Datsun Nederland zorgt met haar dealers voor de verkoop van de bekende Datsun auto’s in Nederland. Met sukses: dit jaar zijn er 35% meer Datsuns verkocht (de grootste stijging in de top-10 automerken), waarmee Datsun het grootste Japanse automerk in Nederland werd. Onze organisatie moet natuurlijk meegroeien en daarom zoeken wij kontakt met gegadigden voor een van de volgende funkties: Voor nadere informatie over deze banen kunt u bellen met de heer F.A. Bussen, telefoon (02521) 1 90 20. Een schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar Datsun Nederland b.v., Vennestraat 13-15,2161 LE Lisse, t.a.v. de afdeling personeelszaken. Binnen 14 dagen mag u bericht van ons verwachten. LEESBERG en HELSLOOT ADVOCATEN Uitzendkrachten Hij verricht diverse werkzaamheden in het magazijn, waar het een druk verkeer is van binnenkomende en uitgaande onderdelen. Bij voorkeur heeft hij enige ervaring op dit punt en heeft hij een leeftijd tussen 20 en 40 jaar. Hij'verricht samen met zijn kollega’s de administratieve werkzaamheden die te maken hebben met de in- en verkoopregistratie/informatie en de onderdelen vergelijking. Iemand met de opleiding of de ervaring op het niveau van 2de auto monteur, gevoel en interesse voor administratief werk en een leeftijd tussen de 20 en 35 jaar zal zich snel thuis voelen op deze afdeling. In de plaatwerkerij zal hij assisteren bij eenvoudige reparaties aan karrosserieën, bijvoorbeeld uitdeuken en lassen. Het is de bedoeling dat onze nieuwe man al snel zelfstandig karweitjes voor zijn rekening neemt. Een LTS-opleiding is wel nodig, tenzij hij ervaring heeft. Leeftijd 18-25 jaar. Zij draagt samen met een kollega de verantwoording voor de kantine, waar een groot deel van onze medewerkers de lunch gebruikt, en zorgt ’s morgens voor koffie en ’s middags voor thee. Voor deze volle dagtaak denken wij aan een vlotte juffrouw tussen de 18 en 25 jaar. i De werkzaamheden houden o.a. in: het ontvan gen en uitbetalen van geld; het geven van inlich tingen aan onze, cliënten, onder meer over spaarvormen. De hieruit voortvloeiende admi nistratie zal ook tot de taak behoren. Naast een goed salaris kennen wij uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een 13e maand, winstdelingsuitkering, ten minste 23 werkdagen vakantie alsmede een uitstekende studiekostenregeling. Voor één van de nevenvestigingen van ons kan toor Anisterdam-Zuid zoeken wij een Prettige omgangsvormen, accuratesse en een op leiding op Havo-niveau zijn een vereiste. Enige typevaardigheid strekt tot aanbeveling. Leeftijd vanaf' 18 jaar. Schriftelijke of telefonische sollicitaties gaarne richten aan Kantoor Amsterdam-Zuid. Heren- gracht568. 1017CJ Amsterdam, ter attentie van de heer B.N. Beets. Telefoonnr. 020-25 75 95. Nederland. Voor ons filiaal Haarlem zoeken wij met spoed een Op het ’'Meisjespaviljoen” bestaan vacatures voor: Op het "Jongenspaviljoen" bestaan vacatures voor: Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* met kantoren te Beverwijk - IJmuiden - Zaandam Eisen: vraagt voor de afdeling banketbakkerij i 3285 NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de NV. Luchthaven Schiphol. Bij het onderdeel Stationskontrole van het bureau Haven-en Stationsdienst is de funktie vakant van De werkzaamheden worden geüniformeerd verricht in kontinudienst. Voor het goed uitoefenen van deze afwisse lende funktie is een opleiding op MAVO- niveau vereist. Gezien de vele kontakten met het publiek zijn goede kontaktuele eigen schappen onmisbaar. Redelijke spreek vaardigheid in de Engelse taal is noodzakelijk. Salarisgrenzen: f 1.800,- tot f 2.622,- per maand. Kontinudiensttoeslag: ca. f 315,- tot ca. f450,- per maand. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. importeur van de bekende Datsun automobielen uit Japan. Het aanvangsloon bedraagt f 569,— bruto per week, het eind loon is nu f 642,— bruto per week. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend te noemen. De Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV is een moderne diepdrukkerij behorend tot de VNU-Industriegroep B.V. De medewerker die we aantrekken zal opgeleid worden voor het diploma Galvaniseur. Gezien de eisen van de opleiding zoeken wij iemand van 21 jaar of ouder, de opleiding zal 3 jaar duren. Hij zal meewerken aan de produktie van cylinders die van een koper- en chroomlaag voorzien worden. De werkzaamheden worden in een tweeploegendienst verricht met de weekenden vrij. In Voorgeest wonen ongeveer 120 pupillen in de leeftijd variërend van 23 tot 57 jaar in 2 oude pavil joens. Op korte termijn zal voor hen een betere huisves ting worden gerealiseerd voor de begeleiding en verzorging van onze bewo ners binnen de leefgroepen. de ’’Papaver” een leefgroep van 11 vrouwen, waarvan enkelen dubbelgehandicapt zijn - 2 Z-gediplomeerden of MBO-V met ervaring in de zwakzinnigenzorg de "Sneeuwklok” een leefgroep van 18 vrouwen waarvoor begelei ding nodig is om de zelfredzaamheid te bevorderen - 1 Z-gediplomeerde of MBO-V met ervaring in de zwakzinnigenzorg ”het Drijvende dorp” een leefgroep van 17 mannen waarvan enkelen dubbel gehandicapt zijn - 2 ziekenverzorgenden of zwakzmmgenzorgassis- tenten met opl ZV. ZA of OPM Kandidaten dienen eventueel zelf in huisvesting te voorzien Informatie: Voor nadere informatie kan men zich wenden tot mevr I Kegel, tel 071 - 151840 tst 346 Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken Sollicitaties graag t.a.v. John Langeveld, Zijl straat 94, 2011 TR Haarlem. Tal. 023-319119. Bij schriftelijke sollicitatie s vp. recente pasfoto bijsluiten. Op de afdeling Galvano is momenteel plaats voor een aankomend galvaniseur (mnl.) vraagt voor haar kantoor te IJmuiden (tegenover ponthaven) Het aanvangssalaris bedraagt voor iemand van ca. 30 jaar f2.010,- per maand, alsmede een toeslag voor het verrichten van kontinu- diensten van ca. f 350,- per maand. Tevens ontvangt men een tegemoetkoming in de reiskosten. Over het salaris wordt geen AOW/AWW-premie ingehouden. De uniformkleding wordt gratis in bruikleen verstrekt. Enkele pluspunten: gratis bedrijfskleding; reiskostenvergoeding; vroege diensten, late diensten tot 19.00 uur en weekenddiensten; gratis maaltijden Bel maandag t/m vrijdag tussen 9.00 en 12.00 uur 020-174959 toestel 211. Of schrijf een briefje of briefkaart naar H.E.M.S. b.v., Antwoordnummer 7691, 1110 WS Schiphol-Centrum. Postzegel plakken hoeft niet. Vermeldt alleen de funktie waarnaar u solliciteert en uw naam en adres. U ontvangt dan direkt een sollicitatieformulier en een informatiefolder. Indien u voor bovenstaande funktie belangstelling heeft kunt u kontakt opnemen met de heer A. van den Berk, Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV, Jan Willem Lucasweg 5 te Haarlem. Tel. (023) 31 90 90, tst. 334, afd. Personeelszaken. Deze zal worden ingezet bij de dienst verlening aan alle luchthavengebruikers. Dit komt neer op o.a.: - het zorgen voor een vlotte doorstroming van aankomende en vertrekkende passagiers - het uitoefenen van kontrole op het juiste gebruik van de technische en andere voor zieningen t.b.v. de luchthavengebruikers en het toezien op een goed funktioneren van deze voorzieningen - het maken van kontrole-ronden door het Stationsgebouw (wandelpieren) en het signaleren en rapporteren van vernielingen, ordeverstoringen, technische storingen en de stand van zaken op de parkeerterreinen - het toezicht houden en het maken van kontrole-ronden op parkeerterreinen en het innen van parkeergelden - de kontrole bij doorlaatposten die toegang geven tot het douanegebied. I J Kommercieel? Middelbaar geschoold, takt en gevoel voor improvisatie? Bij Interlance komt dat alles volledig tot zijn recht. Want wat doet een filiaal? Persoonlijk kontakt onderhouden met zeer veel mensen informeren, advise ren, interviewen, beoordelen. Krachten aan juist werk, en bedrijven aan juiste krachten helpen. Problemen oplossen. Bedrijven, overheid en binnendienst informeren. Administreren en korresponderen. Belangstellenden, die in de omgeving van de luchthaven woonachtig dienen te zijn, verzoeken wij schriftelijk te solliciteren onder vermelding van nr. 263/HD. Uw brief kunt u sturen aan het bureau Personeels zaken van de N V. Luchthaven Schiphol, Postbus 75011118 ZG Luchthaven Schiphol. Tegenover verantwoordelijkheidsgevoel en een goede instelling staan een plezierige sfeer met jonge mensen en voldoening gevend werk. De sekundaire arbeidsvoorwaarden zijn uiteraard goed, zoals 10% vakantiegeld en 22 dagen vakantie. de ’’Narcis” een leefgroep van 11 vrouwen met geringe zelfred zaamheid - 1 zwakzinmgenzorgassistente met opleiding Z A of OPM Onze banketbakkerij werkt voor de restaurants Aviorama, de Wijde Wereld. Relais de l'Europe, Toplounge en de Coffeeshops. Gezellige consumptieplaatsen voor uw korst-, deegwerk en gebak. Voor het maken van deze grote hoeveelheden moet efficiënt denken en werken u aanspreken. Inhoud funktie: De werkzaamheden zullen in hoofdzaak bestaan uit het bijhouden van de boekhouding en salarisadministratie voor de kantoren en het verlenen van administratieve assistentie bij het behandelen van diverse zaken met financiële aspecten in de rechtspraktijk VNU Industriegroep BV is een divisie van VNU Verenigde Nederlandse Uit geversbedrijven BV. Dit concern is o.m. uitgever en drukker van tijdschriften, boeken en dagbladen. In VNU Industriegroep zijn vrijwel alle drukkerij- activiteiten van VNU ge bundeld. Gewenste opleiding mavo/havo met minimaal praktijkdiploma boekhouden, of daarmee gelijk te stellen ervaring. Inlichtingen en sollicitaties: Voor het verkrijgen van inlichtingen kunt u telefonisch contact opnemen met mr. A. N. Helsloot (02550-19146). Sollicitaties aan Leesberg en Helsloot, Stationsweg 103 (postbus 204) AE 1970 IJmuiden. VOORGEEST is een inrichting voor zwakzinnigen gelegen in Oegstgeest

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 27