o Welke chef stelt zijn ervaring in dienst van onze Hoofdboekhouding? Verpakkings- monteur E Rabobank O medewerksters 1e sekretaresses lm I 0 I I chef ziekenhuis St. Joannes de Deo V haarlem F onze lieve vrouwe gasthuis ^MSD a administratieve- en bedrijfsorganisatie hoofd van de afdeling neurologie/psychiatrie Al voor het secretariaat MERCK SHARP& DOHMES HAARLEM 29 19 7 9 ZATE RDAG 22 SEPTEMBER 1Mffi I w i Imhl Ml Leeftijd ca. 20 jaar. MSD: Groot in geneesmiddelen. Uw werkterrein U bemant met een zestal medewerkers de groep Hoofdboekhouding. De voornaamste taak is het opstellen van een driemaandelijks en jaarlijks balans- en resultatenoverzicht. U verwerkt en controleert kritisch de toegeleverde journaal- posten. De periodieke afstemming tussen groot boek en subadministraties behoort ook tot de - zorg van deze groep. Bovendien bent u, als chef van de groep Hoofdboekhouding, plaats vervangend chef van de afdeling Boekhouding. Het aanvangssalaris bedraagt f 3070,- bruto per maand en heeft een maximale uitloop tot f 3935,- bruto per maand. Het telefoondistrict Haarlem draagt zorg voor het telecommunicatieverkeer in een gedeelte van de provincie Noord-Holland en de Bollenstreek. De afdeling Boekhouding van het telefoon district, in de van Eedenstraat 9 te Haarlem, is verantwoordelijk voor de financiële •verslaglegging van het bedrijfsgebeuren. Deze afdeling is onderverdeeld in de groepen Hoofd boekhouding, Rekeningen en Kostprijsorders. Voor de groep Hoofdboekhouding zoeken wij een chef. Instituut voor Epilepsiebestri jding Meer en Bosch De Cnjquiushoeve Onze wensen U bezit minimaal het diploma MBA, maar bij voorkeur heeft u het diploma SPD of studeert u hiervoor. Boekhoudkundige ervaring evenals kennis van en ervaring met geautomatiseerde administratieve processen is van belang. Dat u goed leiding kunt geven spreekt vanzelf. De sollicitatie Indien u nadere informatie wenst over deze functie, kunt u telefonisch contact opnemen met mevrouw M. Stam, chef van de afdeling Boek houding, telefoon (023) 1 9 26 40. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Telefoondistrict Haarlem Afdeling Personeelsvoorziening Postbus 1623 2003 BR Haarlem U heeft recht op minimaal 21 vakantiedagen per jaar en 8% vakantietoeslag. 79-34 TELEFOONDISTRICT HAARLEM De gevraagde mede werksters zullen voor deze adviseurs gevarieerde werkzaamheden verrichten, w.o. correspondentie, rapporten, archivering, het bijhouden van de agenda’s en het aannemen van de telefoon. Geboden wordt een prettige, afwisselende werkkring in een kleine groep, die deel uitmaakt van een grote en moderne organisatie. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de directeur van het regio kantoor van de Centrale Rabobank, Gedempte Oude Gracht 45a - 47 te Haarlem, onder vermelding van nr. Ti 4851. Voor de onderhoudsgroep werkzaam op onze verpakkingsafdeling vragen wij een monteur. Naast het verrichten van algemene en preventieve onderhoudswerkzaamheden wordt hij belast met het installeren van nieuwe produktiemachines en het ombouwen hiervan. Vereisten: - diploma LTS en (bij voorkeur) Bemetel - leeftijd tot 30 jaar - enige ervaring met elektrisch en autogeen lassen - enige kennis van pneumatiek. Plaats in de organisatie: Het hoofd is de eindverantwoordelijke voor het lei dinggevend team dat bestaat uit één hoofd en drie 1e verpleegkundigen. Telefonische inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer J.J. Hoes, Hoofd Kliniek, sein 1136. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelij ke sollicitaties te richten aan het hoofd van de Dienst Personeelszaken, Velserstraat 19, 2023 EA Haarlem. Tel.: 023-259001. geld en goede raad 1e oosterparkstraat179,1091 HA amsterdam. De regiokantoren van de Centrale Rabobank begeleiden de aangesloten banken op vele manieren, waartoe in deze kantoren ondermeer gespecialiseerde adviseurs werkzaam zijn. Voor deze functie denken wij aan medewerksters met HAVO of een soort gelijke opleiding, die bedreven zijn in typen en in het bezit zijn van of studerend voor het diploma steno-nederlands. Ervaring in een soortgelijke functie kan een pré zijn. Goede contactuele eigenschappen zijn gewenst. Geïnteresseerden wordt verzocht hun schriftelijke of telefonische sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken van Merck Sharp Dohme B.V Postbus 581 2003 PC Haarlem. Telefoon 023-319330. toestel 2206. Wij bieden een goed salaris, een extra maand salaris afhankelijk van de bedrijfsresul taten, 8% vakantietoeslagen 21 vakantiedagen. De Centrale Rabobank: bank achter duizend banken. Begeleidt met raad en daad de ruim 1000 Rabobanken die overal in het land midden tussen de mensen staan. Het ziekenhuis St. Joannes de Deo is een algemeen ziekenhuis met 333 klinische bedden (verdeeld over 13 afdelingen) en 675 medewerkers. Het is gelegen in Haarlem-Noord, vlakbij het NS-station en het stadscentrum. Het is een wijkziekenhuis. Spoedig^ontstaat bij de dienst kliniek op de verpleeg kundige'afdeling neurologie/psychiatrie (32 bedden) de vakature De Centrale Rabobank vraagt voor het regiokantoor te Haarlem, dat gevestigd wordt aan de Dreef hoek Hazepaterslaan enkele MSD B V. te Haarlem is een onder deel van een internationaal farmaceu tisch bedrijf met vestigingen over de gehele werled. De vestiging te Haarlem houdt zich bezig met de vervaardiging, verkoop en export van geneesmiddelen. Het personeels bestand omvat circa 550 mensen. 4K I I 'hl .M op het hoofdkantoor te bloemendaal is werkzaam de afdeling voor deze afdeling zoeken wij een een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure aan de benoeming gaat een inspraakprocedure vooraf. ig 7909005 Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door de heer A. Verberne, adjunkt direkteur verpleging, telefoon (023) 33 90 60, toestel 2144 en door Drs. T. R. Meeder, koordinerend therapeut, toestel 2122. Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar een kan didaat die in het bezit is van het B-diploma en die een Be roepsopleiding (Staf H.B.O.-I.W.) heeft gevolgd, of volgt. Ervaring in de psychiatrie en in het werken met adolescenten strekt tot aanbeveling. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de sollici tatieprocedure. het PWN verzorgt vanuit een verscheidenheid aan vestigingen in de provincie noord-holland de winning en distributie van drinkwater voor het grootste deel van dit gebied funktie-inhoud heeft voornamelijk betrekking op het onderzoeken van en het adviseren over vraagstuk ken op het gebied van de administratieve- en bedrijfsorganisatie en op de begeleiding van de uitvoering van overgenomen adviezen, al of niet in werkgroepverband. daarnaast kent deze funktie een coördinerende taak binnen de afdeling. wij vragen HEAO of gelijkwaardige opleiding ervaring in bovengenoemde werkzaamheden goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid rijbewijs B-E leeftijd 30-40 jaar wij bieden een salaris dat afhankelijk van leeftijd, opleiding, ervaring en gebleken geschiktheid tot maximaal ƒ4.748,- bruto per maand kan leiden. de bij de overheid gebruikelijke arbeidsvoorwaarden. nadere informatie over de functie wordt gaarne verstrekt door het hoofd bedrijfsecono mische zaken, de heer drs M. Ritzema (toestel 2877), of door de heren A. A. Kroes en G. Koetsier van de afdeling personeelbeheer (toestel 2789). telefoon 023-259331 sollicitaties worden binnen één week na het verschijnen van dit blad met belangstelling tegemoet gezien door de directie van het PWN. postbus 5, 2060 BA bloemendaal s vp. in de linker bovenhoek van brief en enveloppe 7942a vermelden. HZ/y zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd te Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd Perso neelszaken, Achterweg 5 te Heemstede onder vermelding van vakaturenummer 50/NL/HDC. Voor de sekretariaten ORTHOPAEDIE en INWENDIGE ZIEKTEN vragen wij ERVAREN De voornaamste werkzaamheden zijn o.m.: het leiding geven aan de sekretariaat-medewerkenden; waarbij voor het sekretariaat Orthopaedie tevens de organisatorische verantwoording voor de volledige administratie van een werkgroep (9 artsen) gedragen moet worden; het verwerken van de binnengekomen post; het maken van afspraken en het bijhouden van de agenda; het typen van medische verslagen, schema's, voordrachten en brieven. Voor deze funkties is vereist: HAVO/VWO-nivo; beheersing van de moderne talen; goede typevaardigheid; kennis van de medische terminologie; leidinggevende kapaciteiten; organisatievermogen; ervaring in een soortgelijke funktie. Leeftijd vanaf 24 jaar. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het vakantie geld bedraagt 8 pct. per jaar. Inlichtingen over genoemde funkties worden u gaarne verstrekt door de heer M.C. de Visser, afdeling Personeelszaken, tel. 020 599.3106, aan welke afdeling u tevens uw schriftelijke reaktie kunt zenden. deze afdeling bestaat uit vijf medewerkers en is belast met onder meer: - het geven van adviezen over vraagstukken van administratief- en bedrijfsorganisatori sche aard; - het ontwerpen en formuleren van schriftelijke bedrijfsinstructies; - het formulierenbeheer (toetsing van noodzakelijkheid en doelmatigheid en het ontwer pen van formulieren). van wie wordt verwacht dat hij zich spoedig inzicht weet te verwerven in het bedrijfsgebeu ren, de ontwikkelingen binnen de bedrijfsonderdelen volgt en naast de uitvoering van verkregen opdrachten ook zelf initiatieven ontplooit, welke passen binnen het takenpak ket van de afdeling. coordinator m v voor ons paviljoen "de Uitkijk" in de rang van Verpleegkundige A. De "Uitkijk'' is een resocialisatiepaviljoen waar 17 jonge ren in de leeftijd van 14 tot 22 jaar worden begeleid in hun psychosociale problematiek. Er wordt in teamverband gewerkt met 8 teamleden, waarbij de groepsleiding pupilgebonden is.

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 29