N 60.- Voordeel administratieve krachten m/v coster medewerk(st)er bedrijfsrestaurant Vendoplan. Eindelijk duidelijkheid in keukens technisch systeemontwerper isB IbIObii VROOMS DREESM ANN M ORDERVERWERKER INPAKKERS en PRODUKTIEPERSONEEL SCHOONMAAKSTERS 0 :RS ÏD. “ir randstad uitzendbureau Modern en makkelijk corduroy-kostuum. Kan doordeweeks en in’t weekend, ’n Eindeloos pak. Bruin, grijs, beige, mt 46-56, 501/4-541/4 i vendoplan Duidelijk een lage prijs. vendoplan Een duidelijke,/ ijzeren garantie. vendoplan vendoplan Duidelijk Uri- ^^^^vwuioplan 29 19 7 9 SEPTEMBER DONDERDAG 27 28 WWs I Van 249.- voor J icicbt is kort erette lie. hi ak- 1 zoals nzicar- npe bont vellen. direkt werk voor: Laten doen, samen doen, of zelf doen. vendoplan geeft duidelijkheid. I Duidelijk een makkelijke betaling. een betere kwaliteit Br BÉigi Dan krijgt u uw keuken eerst duidelijk op schaal. Haarlem, 3e etage f 5980; Cipldin t/m Q nkt 1Q7Q^ I arbeidsvoorwaar- VROUWELIJK PERSONEEL 189 Alleen deze week Grote Houtstraat 101-103, Haarlem )e I 05200-$ V iesel id ver- rtom. es van Kunststof, kunststof met hout houtfineer, mas sief hout klassiek, modem... G kiest maar, uit vele soorten. En uit vele maten.Want dank zij een uitgekiend maatsysteem past een Vendoplan- keuken altijd. Natuurlijk zijn er ook hoekkasten, carousselkasten, en pas- en vulstukken. standplaats bloemendaal vereisten diploma huishoudschool en/of ervaring in de dienstverlenende sector leeftijd tot 35 jaar salaris nader overeen te komen. 1 I voorzieningen welvaartsvaste pensioenregeling, vakan tietoeslag 8%. gunstige secundaire arbeidsvoorwaar den. uw sollicitatie wordt met belangstelling tegemoet gezien door de directie van het PEN, postbus 150. 2060 AD bloemen daal Vendoplan levert keukens. Zonder pro blemen. Zonder gezeur. Een afspraak is een afspraak, een leverdatum een leverdatum, een prijs een prijs. Vendoplan komt 't na. Da's duidelijk. Vendoplan heeft genoeg modellen en kleuren voor een keuken zoals ’m wilt a. voor het verrichten van diverse werk zaamheden bij het onderdeel incasso groot- en kleinverbruik. deze werkzaamheden bestaan onder meer uit de administratieve verwerking van te innen energienota's. b voor het verrichten van diverse werk zaamheden bij het onderdeel bereke ning kleinverbruik. deze werkzaamheden bestaan onder meer uit het verzendklaar maken van de tweemaandelijkse nota's en accept girokaarten. U brengt de maten van uw keuken ruimte mee en samen met de Vendoplan- expert maakt u de indeling. Kompleet met aanrechtblad, spoelbakken, koelkast, en noem maar op. Predes zoals het in werke lijkheid wordt En van het resultaat krijgt u een Polaroid kleurenfoto mee. Dan ziet u wat u koopt kleuren Antiek Eiken, Blank Eiken, en Moor Eiken. Afmetingen 300 x 180 cm. Deze keuken is in de Vendoplan showroom te zien. Kompleet met Want Vendoplan is realistisch.Cl vindt er dan ook géén keukens met de grootte van een balzaal, géén buitenissige accessoires maar keukens die passen in uw ruimte. En in uw smaak. En in uw budget voorzieningen welvaartsvaste pensioenregeling, vakan tietoeslag 8%. gunstige secundaire den. uw sollicitatie wordt met belangstelling tegemoet gezien door de directie van het PEN, postbus 150, 2060 AD bloemen daal. bij het PROVINCIAAL ELECTRICITEITSBEDRIJF VAN NOORD-HOLLAND werken circa 2500 mensen aan de produktie en distributie van elektrische energie voor 425.000 gezin nen en bedrijven. het hoofdkantoor bevindt zich in bloemendaal, de centrales staan in velsen, diemen en oudeschild (texel) in 1981 zal bovendien een bedrijfskantoor in alkmaar worden betrokken bij het PROVINCIAAL ELECTRICITEITSBEDRIJF VAN NOORD-HOLLAND werken circa 2500 mensen aan de produktie en distributie van elektrische energie voor 425.000 gezin nen en bedrijven. het hoofdkantoor bevindt zich in bloemendaal, de centrales staan in velsen, diemen en oudeschild (texel) in 1981 zal bovendien een bedrijfskantoor in alkmaar worden betrokken. Brpolder), bij het PROVINCIAAL ELECTRICITEITSBEDRIJF VAN NOORD-HOLLAND werken circa 2500 mensen aan de produktie en distributie van elektrische energie voor 425.000 gezin nen en bedrijven. het hoofdkantoor bevindt zich in bloemendaal, de centrales staan in velsen, diemen en oudeschild (texel) in 1981 zal bovendien een bedrijfskantoor in alkmaar worden betrokken bij de afdeling energieverkoop kunnen worden geplaatst 8 CM O dagdienst, voor het verzorgen van de binnenkomende orders bij een bedrijf te Haarlem Bij diverse bedrijven te Haarlem, Halfweg en Zwanen burg Bij diverse bedrijven in Haarlem en omgeving voor hele dagen. voor vaderen zoon ranco wandkast... Normaal betaalt u enkele duizenden guldens meer. En heel belangrijk naar wens kunt u tegen bijbetaling deze keuken veranderen en uitbreiden naar uw speciale situatie. Geldig t/m 9 Okt. 1979 taak assisteren bij alle voorkomende werk zaamheden in de keuken en aan het uit- giftebuffet. serveren van koffie, thee e.d. op de afde lingen. verzorgen van gastenlunches. invallen bij ziekte en verlof van collega's. het betreft hier een deeltijdfunctie voor de even werkdagen van de maand. de werktijden zijn van 8.00-16.00 uur. kandidaten dienen bereid te zijn op de andere dagen als invaller/ster op te tre den Vendoplan is een zelfstandige keuken- specialist in Vroom Dreesmann. Is dus groot in keukens. En daardoor duidelijk laag in pnjs. Ga 't maar na. Waar u will Haarlem, Generaal Cronjéstraat 166, 023-272624, Gedempte Oude Gracht 71, 023-319296. Beverwijk, Breestraat 4, 02510-29197. als onderdeel van de technische staf voortgeleiding is een groep van vijf medewerkers belast met de ontwikkeling van technische (proces) computertoepassingen. deze groep is op het ogenblik betrokken bij de opbouw van een computergestuurd systeem voor de automatische regeling van de produktie van elektriciteit en de verrebediening van de hoogspanningsstations. ten behoeve van software-ontwikkeling staat een procescomputer (MODCOMP classic) ter beschikking. er bestaat behoefte deze groep op korte termijn te versterken met een ervaren Vendoplan levert en zorgt voor vakkundige plaatsing van keukens. En heeft ook aan doe-het-zelvers gedacht Met een duidelijk Keukenhanddoek. Daarin wordt uiteengezet hoe de Vendoplan keuken stap voor stap te monteren. Alles staat erin, kompleet met werktekeningen en verdere gegevens. Makkelijk salaris het salaris is afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring en kan bij aanstelling maximaal f 3981,- bruto per maand bedra gen. een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. informatie omtrent de functie kan worden ingewonnen bij de heer ir. j.b. molendijk, chef technische staf voortgeleiding. tel. 023-25 82 21 tst 2220 of bij de heer ir. r gehner, tel. 02510-2 91 25 tst. 2251 Twee volle jaren. Zeer uitgebreid. Op de héle keuken. En vooraf hebt u al de garantie dat u exakt op tijd geleverd krijgt tegen de afgesproken prijs. Vendoplan biedt de mogelijkheid van gespreide betaling via Vendopolis b.v. Dus u betaalt gewoon op de manier keukens taak hij zal in teamverband worden belast met het: ontwerpen en specificeren, realiseren (incl. benodigde software), beheren en onderhouden (systeem- en applicatiesottware) van procescomputertoepassingen. standplaats velsen; t.z.t. alkmaar. vereisten diploma HTS-elektrotechniek of -informa tietechniek. ervaring in het programmeren van computers. HouL kunststofScharnieren, lade- |r-; geleiders, aanrechtbladen. spoelbakken. W kranen, inbouwapparatuur, alles is bijkans onverwoestbaar. En perfekt afgewerkt, tot in het kleinste detail. Mooi, sterk en goed. Dat is Vendoplan. standplaats bloemendaal vereisten a. diploma MAVO/HAVO of gelijk waardige opleiding, typevaardigheid en enige administratieve ervaring. b: enige administratieve kennis of erva ring. leeftijd 40 jaar. salaris nader overeen te komen voorzieningen welvaartsvaste pensioenregeling, vakan tietoeslag 8% gunstige secundaire arbeidsvoorwaar den uw sollicitatie wordt met belangstelling tegemoet gezien door de directie van het PEN, postbus 150. 2060 AD bloemen daal Vraag inlichtingen aan de Vendoplan Deze maand de Fine Oak hoekkeuken, korf en snijplank. ’V- J O lis-l ■’7"" Omdat elke keukenruimte anders is, en omdat iedereen z’n eigen specifieke eisen heeft, bouwt Vendoplan uw keuken eerst op schaal. Waar u bijstaat En nog elektrische oven, inbouw koelkast, gaskookplaat Dus een rasechte inbouw wasemkap, twee aanbouwkeuken. spoelbakken met draad-

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 29