K amro bank aadcra RESER VERINGSEMPLOYE(E)S EEN TECHNICUS 68 voor tijdelijk werk VrijUit AutoVikantieReizen bocdmuc Medewerker (m/v) Garantiekredieten k ervaren buitendienst monteur geveke Ik werk met plezier koördinerend maatschappelijk werkende SECRETARESSE Intercedentes medewerker personeelszaken Ha E Kotteraar Zwakstroommonteurs LTS-ers metaal Konstruktiebankwerkers ALL ROUND WONING STOFFEERDER Uitzendburo Aktie 68 vraagt: met spoed: Staten Bolwerk 3, tel. 023*313100 Haarlem aktie het vaste buro Fa. Seijsener/v.d. Moolen Bij de psychosociale dienst voor de navolgende afdelingen: Italië, België/Nederland. Wij verwachten van hen: middelbare schoolopleiding goede kennis van de moderne talen goede kontaktuele eigenschappen leeftijd tussen 18 en 27 jaar. Zij onderhouden telefonisch kontakt met onze kliënten, de ruim 2.000 boekingskantoren en onze vele honderden buitenlandse relaties. De reserveringen geschieden via terminals verbonden met ons eigen ultra moderne komputersysteem. Voorts verzorgen zij de administratieve afhandeling van de reserveringen en het gereedmaken van de reisdoku- menten. De grootste organisatie in Nederland op het gebied van autovakantierei- zen in binnen- en buitenland zoekt wegens uitbreiding van haar aktivitei- ten enkele Vrij Uit biedt een eigentijds pakket sekundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een 13e maand, 8% vakantietoeslag, opname (vanaf het 25e jaar) in het pensioenfonds, reiskostenvergoeding, deelname aan studiereizen en een 5-daagse werkweek van 9.00-17.00 uur. Voor jonge mensen, die ervan houden in een prettig teamverband zelfstandig te werken tegen een goed salaris, liggen hier aantrekkelijke funkties met zeer goede promotiekansen in ons snel groeiende bedrijf. Datum van indiensttreding is bij voorkeur per 1 november en uiterlijk per 1 december 1979. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan: Vrij Uit B. V., afd. personeelszaken, Postbus 151,1170 AD Badhoevedorp. Stichting Culturele Raad Noordholland De taak van deze medewerkster omvat: Joh. Enschedé en Zonen Grafische Inrichting B.V. HAARLEM KLOKHUISPLEIN 5 uitzendbureau elite van ons Verpleeghuis, dat plaats biedt aan 300 patiënten en over een dagbehandelings- centrum beschikt, willen wij het team maatschappelijk werkenden uitbreiden met een Mahez - het beheren en up-to-date" houden van de perso- Spreekt u dit aan? Machinehandel Mahez b.v. 1051 HT Amsterdam 26 I Voor de vestiging Amsterdam-Noord zoeken wij een Schriftelijke sollicitaties onder no. 2159 kunt u richten aan voor langere tijd in Haarlem, ervaring vereist. voor het onderhoud van deze machines. i vraagt met spoed vrq-qrr>4D I I Met vergunning van het Ministerie van Sociale Zaken Na een ruime inwerkperiode zal de nieuwe medewerker in een klein team de volgende werkzaamheden gaan verrichten: - het motiveren van garantiekrediet- aanvragen ten behoeve van betrokken externe instanties - het beoordelen van garantiekrediet- aanvragen op hun verleenbaarheid en zonodig het doen van alternatieve financieringsvoorstellen - het bewaken en controleren van de voortgang van de totale afwikkeling - het verzorgen van rapportages, provisie-afdrachten en declaraties van rentesubsidie aan het Ministerie van Economische Zaken De afdeling Garantiekredieten ondersteunt en adviseert de bovengenoemde sectoren evenals ons verkoopnet bij krediet aanvragen waarbij overheidsgarantie (in het kader van de kredietbeschikking midden- en kleinbedrijf) wordt verlangd. Tengevolge van de toenemende hoeveelheid aanvragen heeft de afdeling behoefte aan uitbreiding. centrum van Amsterdam, verzorgt de kredietverlening door de Amro Bank aan bedrijven en instellingen in de volgende sectoren: Industrie, Bouwnijverheid, Groothandel, Transport, Garages, Landbouw en Visserij, Detailhandel. Ambacht, Horeca, Recreatie Diensten, Non-profit organisaties, Vrije Beroeps beoefenaren. Wij vragen van kandidaten: - een opleiding op HAVO-niveau - het Praktijkdiploma Boekhouden - een MBA-diploma of studerend hiervoor. Leeftijd tot ca. 35 jaar. diens afwezigheid. De functie brengt talrijke in- en externe contacten met zich mee. Naast het salaris biedt de Amro Bank goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Verder bestaan er reis- en studiekostenregelingen. Voor deze funktie vragen wij: - een afgeronde H.B.O.-opleiding Maatschappelijk Werk of Sociale Akademie - een welgemeende belangstelling voor de zorg voor de oudere zieke mens - de bereidheid om in teamverband te werken - organisatievermogen en leidinggevende kapaciteiten. De C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Voor het pensioenfonds zijn wij aangesloten bij het P.G.G.M. In de sollicitatie-procedure zullen medewerkenden uit de dienst betrokken zijn. Een psychologisch onderzoek kan tot de selektie-procedure behoren. Geveke Intern Transport B.V. is een toonaangevend bedrijf op het gebied van vorkheftrucks en magazijn-techniek. Geveke Intern Transport adviseert op deze gebieden, levert de benodigde mechanische apparatuur en verleent service. Geveke Intern Transport B.V t.a.v. Afdeling Personeelzaken, Postbus 3031 1003 AA Amsterdam. Zijn taak bestaat uit het verrichten van service-, reparatie- en controle werkzaamheden aan vorkheftrucks (Hyster). Vereist is het diploma LTS-autotechniek. Ervaring in de autobranche en kennis van hydrauliek strekt tot aanbeveling. Leeftijd 25 35 jaar. Woonplaats bij voorkeur in of rond IJmuiden. Voor nadere inlichtingen kunt u zich in verbinding stellen met de heer J.J. Harthoorn, telefoon 020-369643. met LTS (E), voor werk in A’dam en Alkmaar; ervaring niet vereist. voor diverse projekten in Haarlem, A’dam en Vijfhuizen. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de directeur van de Culturele Raad Noordholland, Postbus 163, 1970 AD IJmuiden. Vc een must van ware Taffe overl aanti He prest Must voorl peric He dat i sen voch overl sents bescl strijc zowe Haaj huis vreet zelfs uitge must door allee re w in L gebit Mi ning over punt rijke onaa farai de n aang land en d kool den ken lei p ook ten t tje s ten t wart buitt weei hout Kt heef moo derg de r mus av< 9e lus ikt op ve ho on bo ve ga tot nit HAARLEM/HEERHUGOWAARD Tel. 023-313727 02207-14376 3 Schriftelijke sollicitaties gelieve u te richten aan het hoofd personeelszaken, J.J. leFeber, Louis Pasteurstraat 9 te Haarlem. de coördinatie en het bewaken van de werkzaamhe den van de T»ntoonstellingsdienst (6 medewerkers) het zelfstandg uitvoeren van administratieve werk zaamheden het voorbeelden en verslaggeven van bijeenkom sten. STERK IN WERK F afb afg het hel gul He var nie bet Hij pre Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer I.J.M. Calis van de afdeling Garantiekredieten, telefoon 020-284456 of met de heer R. van Noordt van de afdeling Personeelzaken, telefoon 020-284278. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de Amro Bank, afdeling Personeel- voorziening, Herengracht 586, 1017 CJ Amsterdam. van Walsem Installatiebedrijven B.V. Reactorweg 17, Utrecht vraagt voor haar afdeling Elektra Voormensen elektra, leiding kunnende geven over enkele monteurs Monteurs elektra, zelfstandig kunnende werken Leerling monteurs elektra Genoemde vakatures zijn voor onze nieuwbouwprojec ten in Haarlem en direkte omgeving. Voor vakmensen betalen wij een uitstekend loon. Telefonische inlichtingen bij de heer C. van Rijswijk. Tel. 030-440443 of na 17.00 uur 03402-36971 Bo ge’ de pij: we eel De werkzaamheden omvatten onder andere: - een begeleidende hulpverlenende taak aan somatisch- en psycho-geriatrische patiënten en hun familieleden - deelname aan het opname-onderzoek-team - de koördinatie van het team maatschappelijk werkenden, dat uit 2 full-time en 1 part-time maatschappelijk werkende bestaat. VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM ge kr ar na Ni V< te ge or a: in m ze Wi dt Tentoonstellingsdienst Bij de Tentoonstellingsdieist van de stichting Culturele Raad Noordhollend, Huize Beeckestijn te Velsen-Zuid, kan op korte termijn worden geplaatst een De arbeidsvoorwaarden van personeel in dienst van de stichting zijn afgeleid van de rechtspositie voor perso neel in dienst van de provincie Noord-Holland. Dit impliceert opneming in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds en de Interprovinciale Ziektekosten Re geling. Sollicitaties kunnen worden gericht aan Hoofd Personeelszaken, Joh. Enschedé en Zonen Grafi sche Inrichting B.V., Klokhuisplein 5, Haarlem. Kenns van (hedendaagse) beeldende kunst en enige kenris van cultuur en historie van Noord-Holland strekt tot aanbeveling. Voor de 1 DRUKMACHINES in ons gebouwencomplex op met vestigingen in Amsterdam, Den Haag en Utrecht zendt tijdelijk personeel uit in de medische, para medische, verplegende, kantoor en technische sektor. Vanwege onze sterke groei zoeken wij voor Amsterdam en Den Haag op korte termijn die het bestaande team gaan versterken en helpen om de steeds groter wordende vraag naar en aanbod van tijdelijk personeel in de juiste „banen" te leiden. Het is een fijne en afwisselende job, maar ook een verantwoordelijke, omdat in teamverband een vestiging gerund moet kunnen worden. Wij denken hierbij aan jonge mensen tussen de 22 en 27 jaar met een Havo-opleiding die van aanpakken weten. Wij zorgen voor interne en externe opleidingen. Wat hebben wij te bieden? Doorstroommogelijkheden, goed salaris, gratificatie, 8% vakantietoeslag, 21 vakantiedagen, een leuke sfeer in een jong team. Spreekt deze functie aan en is er behoefte aan meer informatie over de inhoud van de baan, draai dan 020- 763432 en vraag naar Patricia Joubert, die met alle plezier eventueel een functie- en taakomschrijving zal toesturen. Wordt de voorkeur gegeven aan direct schriftelijk sollici teren, richt dan de brief, graag met recente pasfoto voor 11 oktober aan de directie, de Clercstraat 112, 1005 EP Amsterdam. Van de kandidaten wordt verwacht: een opeiding op middelbaar niveau zelfstaidigheid, flexibiliteit en goede contactuele en organsatorische eigenschappen typevaardigheid en goede beheersing van de Ne- derlrndse taal. is een verkoop- en service-organisatie voor de grafi sche industrie en maakt deel uit van de VRG-Groep. In verband met pensionering van onze huidige funktio- naris zien wij uit naar een Funktie-inhoud: - de algehele verzorging van onze salarisadministratie, waarbij gebruik wordt gemaakt van een (concern-) computer neelsregistratie/personeelsdossiers en het „bege leiden” van bestaande regelingen - het verzorgen van korrespondentie, alsmede het redigeren van mededelingen, aanstellingsbrieven etc. Voor deze funktie zoeken wij een medewerker in de leeftijd van 25-40 jaar, met voldoende opleiding en ervaring om een succesvolle funktievervulling mogelijk te maken. Wij verwachten in dit opzicht: - een gedegen kennis van de sociale wetgeving alsme de van de loon- en inkomstenbelasting - algemene administratieve kennis en korresponden- tievaardigheid Voor de juiste man, d w z. degene die gewend is akkuraat en systematisch te werken, betekent dit een interessante funktie met (na een ruime inwerkperiode) een grote mate van zelfstandigheid. De honorering is daarop afgestemd. Dan nodigen wij u uit een sollicitatie (gaarne met recente pasfoto) te sturen aan de direktie van BUYSKADE 41-43 Indien u meer informatie wenst, dan kunt u bellen met de heer W P. R. Ilbrink: tel. 020-840055. (na 19.00 uur 02997-3246). V die opgeleid willen worden voor plaatwerker of draaier, met de mogelijkheid tot vast dienst verband. Voor relatie in Beverwijk. Voor deze functie is kennis van de Engelse taal wel een vereiste. Men krijgt namelijk een scholing van ongeveer vier weken in Engeland. Bij voorkeur dient men een opleiding te hebben gevolgd aan de MTS (elektrotechniek). Ervaring in fijnmechanische en digitale technieken strekt tot aanbeveling maar is niet vereist. De werkzaamheden zullen in een drieploegen- dienst worden uitgevoerd (maandag tot en met vrijdag), samen met reeds aanwezige collega's. De arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met deze interessante en verantwoordelijke functie. Geboden wordt een afwisselende werkkring met een salaris van 2.072,- tot 2.941,-, afhankelijk van leeftijd en ervaring. I I I l I I I t afdeling COMPUTERGESTUURDE het industrieterrein Waarderpolder vragen wij Het Directoraat Kredieten Zakelijke Relaties - het voeren van correspondentie

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 26