MEDEWERKfSTJER Felix-Bonzo MEDEWERKER tabernal tabernal gestichtswachter begeleid(st)eis provinciaal bestuur vannoord-holland zeeweg ziekenhuis velsen ergotherapeute MONTEUR BEDRIJFSWAGENS MOURIK SERVICES ADMINISTRATIE MEDEWERKER(STER) Deze funktie omvat o.a. de volgende taken. TECHNISCH TEKENAAR van 17 jaar. 4* FLINKE MEDEWERKER ^=======5=^ EEN ENERGIEKE VERTEGENWOORDIGER/ADVISEUR Baggermaatschappij Breejenhout b.v. gespecialiseerd in bagger- en natte grondwerken in binnen- en buitenland, zoekt voor haar afdeling technische inkoop op het hoofdkantoor te Overveen een Rayon: West Nederland Standplaats: Leiden, Haarlem of omgeving i VRIESBUUR Textiel Distributie Central) N.V. stichting centrum stbavo noorclwijkerhout Felix Sluis JIS JIS JK provinciehuis dreef 3 haarlem telefoon 023 -16 99 33 !UIS UIS 'IJK sinds 1889 I I Het Ministerie van Justitie vraagt medewerkers (mni.) mourik services b.v. voorstraat 67, postbus 2 2964 ZG groot-ammers telefoon 01842-1230 specialist in tuinartikelen Telefonisch kontakt met cliënten, administratieve ver werking van de service bezoeken. Hagelingerweg 28-32 Santpoort. Tel. 023-376943. ---- y;. t Felix-Bonzo is marktleider in de dierenvoedingsbranche met grote merken als: Felix-Bonzo, Purina en Sluis n smit’s bouwbedrijf bv TEXSTYLERS I en irmijn Wij zoeken voor het rayon Noord-Holland/’t Gooi/Utrecht O ninste op onze tekenkamer staat een tekenbord te wachten op een in de TAAK: VEREISTEN: Donkerelaan 66, Postbus 9, Bloemendaal, Tel. 023-258191 HONORERING: dienst De provincie heeft goede arbeidsvoorwaarden. hoofd Voor onze afdeling ERGOTHERAPIE vragen wij een ló een Naam: Geb. datum: Straat: Brllsterkte: vac. nr. 9-2686/1757 iet hoofd Wil de informatiedag voor gestichtswachter bijwonen op 20 oktober 1979 te Amsterdam. Woonplaats: (s.v.p. postcode invullen) t.b.v. het Korps Gestichtswacht van 20 t/m 24 jaar, die opgeleid willen worden voor een functie bij het Gevangeniswezen. Zij beginnen hun loopbaan als Na hun opleiding te Veenhuizen zullen zij gedurende de eerste jaren dienst doen bij één der detachementen in Nederland. Gedurende deze jaren verrichten zij beveiligings- taken in en om Huizen van Bewaring, Gevangenis sen en Inrichtingen voor ter beschikking van de Regering gestelden. Het aanvangssalaris is f 1895,- bruto per maand. Daar komt nog bij een eventuele onregelmatig- heidstoelage en 8% vakantie-uitkering. Om in het bezit te komen van een uitnodiging voor deze dag, behoeft u slechts onderstaande bon in te vullen en op te sturen naar het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Laan van Meerdervoort 84, 2517 AP Den Haag. Na een voltooide opleiding is er een uitloop mogelijkheid aanwezig tot max. f2487,- bruto per maand. Wilt u alles weten over dit beroep, kom dan naar Amsterdam, waar op 20 oktober 1979 een INFORMATIEDAG voor u wordt georganiseerd. Reiskosten 2e klas NS en/of buskosten naar en van de plaats van voorlichting worden vergoed. Bij het 5e bureau (natuur- en landschapsbescherming en openlucht recreatie) van de le afdeling ter griffie is plaats voor een Sollicitaties binnen 2 weken na het verschijnen van dit blad te richten aan de Griffier der Staten van Noord-Holland, Postbus 123,2000 MD Haarlem. In de linkerbovenhoek van brief en enveloppe s.v.p. vakature- nummer 234 vermelden. - hét in hoofdzaak verzorgen van de post- en archiefzaken van de bij het bureau onderge brachte secretariaten van recreatieschappen en ■stichtingen. rrgelijk- ring op aanbe- vanger, elefoon r. Bui- t voor ni.v. 1 nemen chmitt, iet ge- ng ob- ng van bege- directe wij op idings- lessen iriaat auden sn ter :ares- ndige in het fende innen Daarna kunnen zij in de functie van bewaarder worden benoemd. Bij de selectie van gestichtswachter wordt hier mede reeds rekening gehouden. Een MAVO- of lagere beroepsopleiding biedt hier voor een goede basis. Heeft u belangstelling voor deze baan? Schrijf een bondige brief aan onze verkoopleider de heer R. Wetterauw. Wij zullen uw brief vertrouwelijk behandelen en snel reageren. Felix-Bonzo, postbus 31, Etten-Leur. Hij zal worden opgenomen in een klein teamverband, zodat ook een beroep op zijn zelfstandigheid zal worden gedaan. Hij heeft de kans met gebruikmaking van onze know-how, verdere opleiding, training en begeleiding, een job te krijgen met een goed aanvangssalaris Felix-Bonzo biedt zeer goede overige voorzieningen. Schriftelijke sollicitaties met pasfoto, onder opgave van huidige en voorgaande werkkring(en) en mogelijke datum van indiensttreding, worden gaarne ingewacht t.a.v. de directie aan Postbus 951, 1000 AZ Amsterdam. Uiteraard wordt een en ander vertrouwelijk behandeld. Wij zijn importeurs/distributeurs en nemen een vooraanstaande plaats in op het gebied van vrijetijdskleding bonneterie huishoudtextiel - tenminste MAVO/HAVO, aangevuld met het diploma archiefverzorging I dan wel gevorderde studie daarvoor; - ervaring op bovengenoemd of aanverwant werkterrein; - accuratesse; - bereidheid om in teamverband te werken. - afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f. 2718,- per maand (voor minder jarigen geldt jeugdaftrek). tricotage nachtkleding beenbekleding Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afde ling Personeel en Organisatie van de Stichting Medisch Centrum Velsen, Postbus 464, 1970 AL IJmuiden. Om de bewoners zowel in de huidige als nieuwe situatie te begeleiden, zoeken wij medewerkers die belangstelling en ervaring hebben in hét omgaan met mensen die langdu rig in inrichtingen of instellingen wonen. Mogelijke opleidingen: Kinderbescherming A/B, Sociale Deze LTS’er zal een belangrijk steentje bijdragen (na verder intern te zijn opgeleid) voor de afdeling centrale verwarming. Deze medewerker(ster) van havo niveau zal vrij zelfstandig de afdelina runnen. Wij vragen op korte termijn voor onze lokatie in het IJmondgebied een Sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken onder vakaturenummer 79.51.110 Salarisgrenzen bruto f 2.048,73 - f 2.698,16 per maand. Voor het verrichten van onregel matige werktijden wordt een toeslag gegeven. Kandidaten dienen rekening mee te houden dat St. Bavo niet in huisvesting kan voorzien. i wij u an de Baggermaatschappij Breejenhout b.v., afdeling personeelszaken, Cearalaan 26, Overveen. Tel. 023-259361 toestel 23. De man die wij zoeken is ca. 21 jaar en dient de wil te hebben om aan te pakken en zelfstandig te werken. Hij moet bereid zijn zich volledig in te zetten en het verkoopvak grondig te leren. Wij bieden: een goede honorering toekomstmogelijkheden opname In het pensioenfonds en vanzelfsprekend een auto. de heer 3). j, leef- j-A. iregeld zoekt technisch buro mampaey- maas bv centrale verwarming airconditioning sanitaire installaties elektrotechniek Archangelkade 29/31 - 1013 BE Amsterdam Tel. 020/862121 Smits Bouwbedrijf te Beverwijk maakt een groei door, welke onder meer gestalte heeft gekregen in de vorming van de regio 's Noord-Holland. Rotterdam en Utrecht. Mede hierdoor doet zich in ons hoofdkantoor te Beverwijk de noodzaak voor tot uitbreiding van de technische staf met een data typiste Zij zal in een klein team werken met een beeldscherm volgens het direct-data-entry systeem op een ICL 2903-computer. Ervaring op soortgelijke apparatuur of moderne ponsmachines wordt noodzakelijk geacht. 4 Wh p nnRE tg voor st. Wij :hr. le- or het Een sollicitatiebrief aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, Parallelweg 8, 1948 NM Beverwijk, is voldoende voor een verdere kennismaking. Akademie M .S.A. of SD, B-verpleeg- kundige, M.B.O.-IW of H.B.O.-IW. Ook zij die binnenkort afstuderen kunnen reflekteren. De sektor "Beschut Wonen” (350 bewoners en 70 verpleegkundigen en begelei ders) van het Centrum St. Bavo te Noordwljkerhout, zoekt voor verschillende afdelingen De bewoners van deze sektor verbi ij- venjeeds lang tot zeer lang binnen hetTentrum, waar zij voor het me rendeel wonen in grote groepen in paviljoenen. Er zijn plannen ontwikkeld om deze bewoners definitieve huisvesting te gaan bieden in de vorm van een woonwijk met eengezinswoningen, waar gestreefd zal worden naar een prettig sociaal leefklimaat. Wij zoeken op korte termijn ter versterking van ons verkoopteam een junior vertegenwoordiger U u O Parallelweg 8 1948 NM Beverwijk ta—J Telefoon (02510) 2 90 41 Het salaris, alsmede de datum van indiensttreding, zal in onderling overleg kunnen worden vastgesteld. Gegadigden voor deze funktie kunnen telefonisch of schriftelijk kontakt met ons opnemen: de man die wij op het oog hebben is tussen de 16 en 25 jaar oud, hij bezit op zijn minst het einddiploma mavo. De taken waarmee hij bij gebleken geschiktheid onder meer belast zal worden zijn: A Het onderhouden van de interne kontakten met uitvoerders en technische inspekteurs. B Het onderhouden van kontakten naar buiten met de diverse vertegenwoordigers, alsmede het verstrekken van inkoopopdrachten dan derden en de daaraan verbonden administra tieve werkzaamheden Het strekt tot aanbeveling als de man die wij zoeken beschikt over technisch inzicht en daarnaast commercieel kan denken en doen. Het bedrijf breidt zich dynamisch uit en hanteert daarbij de moderne verkooptechnieken gebaseerd op de huidige marketing inzichten. Het Zeeweg Ziekenhuis (312 bedden) behoort evenals het Verpleeghuis Velserduin (200 bedden) tot de Stichting Medisch Centrum Velsen. Zijn taak zal bestaan uit het regelmatig opnemen van orders uit vaste assortimenten, het verzorgen van winkelpresentaties en het vakkundig adviseren van onze afnemers. Wij denken aan iemand vanaf 25- jaar, bij voorkeur woonachtig in genoemd rayon. Bekendheid met de branche is een pré. voor winkel en magazijn (18 19 jaar) Werkweek van dinsdag t/m zaterdag Duidelijk handschrift gewenst Mondelinge sollicitaties na afspraak Mourik Services B.V. is een werkmaatschappij van Joh. Mourik Co's Aanneming-Mij. B.V. met ca. 400 medewerkers. Ons bedrijf biedt een uitgebreid dienstenpakket, bestaande uit o.m. ontwerp, nieuwbouw en onderhoud, zowel op civiel- als werktuigbouwkun dig gebied, alsmede industriële reiniging. Hij zal worden belast met het onderhoud van de aanwezige bedrijfswagens, pompen, ventilatoren en het overige materieel. Voor inlichtingen en sollicitatie kunt u zich wenden tot de heer G. Stijsiger, telefoonnummer (tijdens kantooruren) 01842-1230 (na 19.00 uur 03473-2400). in het bezit van de Bobath-aan- tekening. Bij voorkeur met ervaring in het behandelen van kinderen. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door het hoofd Ergotherapie, mevrouw G. Ruigewaard (tel. 02550-19100, tst. 2234). L'. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid telefoon 02523-8141 /I in het >n.

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 29