ik zou buiten willen werken, in de havens, aan de grens of op een vliegveld, veel afwisseling, mensen om me heen MEDEWERKER(STER) KB;Kb BiIMkBIBSISISb KbI V We are looking for the best. Build your computer career with usv in field service. Product Support Engineers telefoniste/receptioniste vakleerkracht handvaardigheid o Engineers Technicians douane-ambtenaar administratief medewerkster I i is ■S® Field Support Engineers who have extensive working experience with magnetic recording peripherals, both disc and tape. This function includes the possibility of I iliii verpleegkundigen llill llggl sji Baggermaatschappij Breejenbout b.v. MM Katholiek Schoolbestuur IJmuiden-West f w fi I Wij bieden Burroughs B.V. is de dochteronderneming vaneen snelgroeiend en wereldomvattend con cern dat de meest komplete lijn van com puters op de markt brengt. Belangstelling? I filial ill® illiil //'111 ZAZATERDAG 29 SEPTEMBER 19 7 9 36 met 600 bedden. Burroughs i 24 en 25 jaar f 2010,- per maand 26 en 27 jaar f 2079,- per maand zeil Voi Mv Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de Coördinator Dienst Personeels zaken, Boerhaavelaan 22, 2035 RC Haarlem. Belangstellenden voor deze funkties kun nen rekenen op een goed salaris, prima se- 1S II sek het bul san me ent km< Onze verkoopdivisie en service-afdeling zijn gevestigd in het Coengebouw, Kabelweg 37 te Amsterdam. Gemakkelijk te bereiken, zowel met eigen als met openbaar ver voer (het N.S.-station Sloterdijk ligt vlakbij). Wij zoeken met spoed twee enthousiaste medewerksters: 33 i S3 Op de afdeling HAEMODIALYSE hebben wij plaats voor enkele full-time die in het bezit zijn van de aantekening haemodialyse. De afdeling Haemodialyse, waar momen teel 50 mensen dialyseren, omvat naast centrumdialyse ook limitedcare dialyse, waar mensen zichzelf dialyseren. Gevraagd worden verpleegkundigen die beschikken over verpleegkundige en technische kwaliteiten interesse hebben in de psycho-sociale aspecten bereid zijn tot het werken in team verband mensen kunnen opleiden tot het zich zelf dialyseren. Er wordt zowel overdag, 's avonds als 's nachts gedialyseerd. De functie en het salaris zullen, afhankelijk van opleiding en ervaring, nader worden overeengekomen. Pensioenvoorwaarden volgens het Alge meen Burgerlijk Pensioenfonds. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt doorzr. E. Leer-Kloet, tel. 023 - 339030, toestel 2294. Schrijf dan een brief aan mr. J.L. Snijder I van Burroughs BV, afdeling personeelsza- kundaire arbeidsvoorwaarden en een pret- ken, Prof. E.M. Meijerslaan 2, 1183 AV tige werkomgeving. Amstelveen. I Wilt u liever eerst wat meer weten, dan kunt u hem bellen, tel. 020-434646, toestel 254. Mm lllli die op charmante en vlotte wijze onze rela- Wij zoeken een jonge, representatieve ties telefonisch te woord staat en hen vrien- vrouw met een opleiding op MAVO- delijk ontvangt. Vragen en opgegeven sto- niveau, gevoel voor service, een goede ringen worden door haar korrekt afgehan- kennis van het Engels en type vaardigheid, deld of doorgegeven. En als we haar daar naast vragen wat administratief werk te doen, dan is dat geen enkel probleem. vraagt voor de Eenhoomschool, Eenhoornstraat 171 te IJmuiden per 1 oktober 1979 zo spoedig mogelijk na deze datum een Gewenst is één van de volgende bevoegdheden: de aktes K, U of N.S., of de aantekening K op de onderwijsakte. Voor bovenge noemde leerkracht zijn 8.20 klokuren per week beschikbaar. Inlichtingen bij het hoofd, de heer P. Bosman, tel. school (02550)- 11708. Sollicitaties zo spoedig mogelijk te richten aan het secretariaat van het bestuur, Grahamstraat 234, 1973 RH IJmuiden. In een klein, enthousiast team zal zij met Voor deze afwisselende en verantwoorde- grote mate van zelfstandigheid gevarieerde lijk baan denken wij aan een jonge vrouw administratieve taken vervullen t.b.v. onze van 20 tot 25 jaar met een middelbare verkoop- en service-organisatie. Wat deze opleiding. Van belang is verder een goede baan extra aantrekkelijk maakt is dat ze typevaardigheid. Ervaring strekt tot aanbe- daarnaast is belast met een aantal typische veling. sekretaressetaken, zoals de postbehande- ling, het verzorgen van korrespondentie, het uitwerken van rapporten en het assiste ren bij het organiseren van seminars e.d. Het St. Elisabeth’s of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd Stichting Haarlem 33 o: I I I I I I In addition to these specific qualifica tions, all candidates must have a BE. Driver's Licence, a good command of English and Dat kan bij de DOUANE, maar dan moet U op 3 januari 1980 minstens 18 en niet ouder dan 27 jaar zijn. Ook moet U goede ogen hebben (een bril behoeft geen bezwaar te zijn). Misschien heeft U een MULO/MAVO-diploma; dat kan een aanbeveling zijn, maar is niet vereist. Heeft U belangstelling? Solliciteer dan naar de functie van voor het verrichten van gevarieerde administratieve werkzaamheden in een prettige werksfeer. nppsiinppl T illii/ili,1'lh De opleiding voor deze functie zal gedurende de eerste 4 maanden plaatsvinden aan het Douane-opleidingsinstituut te Elspeet, alwaar U intern zult verblijven. Deze opleiding begint 3 januari 1980. Het salaris bij indiensttreding: 18 en 19 jaar f 1713,- per maand 20 en 21 jaar f 1800,- per maand 22 en 23 jaar f 1895,- per maand Daar komt nog bij een vakantie-uitkering van 8%. Daar kunnen nog bijkomen een toe lage voor onregelmatige dienst en een eventuele tegemoetkoming in de pensionkosten. Na een volledige kosteloze opleiding (totale duur 2 jaar) volgt benoeming tot assi stent (maandsalaris max. f2487,-) met promotiemogelijkheid tot assistent A (maandsalaris max. f2756,-). Daarna zijn de mogelijkheden nog nersnneel gespecialiseerd in bagger- en natte grondwerken in binnen- en buitenland /ÏU'eÜ'nbouf vraagt voor de afdeling administratie op het hoofdkantoor te Overveeri een Digital Equipment Corporation is the world's largest manufacturer of mini com puter systems - and also includes a fast expanding Large Computer Group (main frames). Here at our Netherlands Head quarters, we are always looking for promising technicians/engineers who have what it takes to learn and grow in our Field Service Orga nisation. We consider our Field Service Orga nisation to be the spirit and image of our company. So, naturally, we want the best, the brightest, the most ambitious.To get - and keep - them we maintain a policy of constant opportunity for upward mobility. Start with us at any level. If you demonstrate the drive and ability, we'll see that you get the responsibility and training to go higher. who have already spent several years in a support engineering function. A complete knowledge of mainframes and peripherals is required - such as magnetic discs and tapes, and mechanical peripherals as printers and card-readers. Here's a chance for engineers Onze gedachten gaan uit naar iemand met een mavo/havo diploma en een praktijkdiploma boekhouden, of voor dit boekhouddiploma studerend. Kantoorervaring strekt tot aanbeveling. Bij gebleken geschiktheid zijn promotiemogelijkheden aanwezig Het salaris alsmede de datum van indiensttreding zullen in onderling overleg worden vastgesteld. Verdere inlichtingen worden u gaarne telefonisch verstrekt door het hoofd van de afdeling administratie, tel. 023-259361, toestel 34. Gegadigden voor deze funktie kunnen telefonisch of schriftelijk reageren Baggermaatschappij Breejenbout b.v., afd. personeelszaken, Ce- aralaan 26 te Overveen tel. 023-259361toestel 23. increased responsibility and the chance to qualify for further training, here and/or in the USA. with years experience in computer field service work. You will either work on mini's or large systems, providing an excellent career building opportunity to demonstrate your capacity to profit from on-going training programmes, and increased responsibility. with minimum an M.TS., H.TS. or similar education, who can demonstrate above- average interest and attitude concerning computer systems. You should be motivated toward supplying superior service to clients. Desire for career advancement is more important than expe rience. We will provide the initial training in one of our training centers in Europe. V osn services involve round-the-clock respon sibility.) Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 9-0001/1757 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Correspondentie-adres: Postbus 20013, 2500 EA ’s-Gravenhage. If interested and truly qualified, send your c.v. now to Digital Equipment B.V., Personnel Department, Kaap Hoorndreef 38, 3563 AV Utrecht. Tel.030'631.222. For further infor- mation please callHenk Verhoeven, Personnel Department, or Pirn Ruyter, Field Service LCT Department. ••••I with exceptional ability, to be transferred to our European Support Group located in Valbonne - Nice - France.

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 36