9 F e SERVICEMONTEUR s o medewerker binnendienst Tektronix RECTIFICATIE coördinator m v voor ons paviljoen "de Uitkijk" in de rang van 1® Verpleegkundige A. HEAO-er BE die wil uitgroeien tot zelfstandig kredieten adviseur SIEMENS VIDEO oww TEKTRONIX INTERNATIONAL INC. MANAGER TECHNICIAN ADMINISTRATIVE De verkoop van Siemens medische apparatuur in Nederland wordt verzorgd door de Hoofdafdeling Medische Techniek INDESIT Technische Dienst De NMB, de derde handelsbank in Nederland, maakt een krachtige groei door. Wij hebben op het ogenblik 460 kantoren met in totaal 9100 medewerkers. Binnen het dis trict Noord-West-Nederland is behoefte aan jonge mensen, die een carrière willen opbouwen in het bankwezen. Na een interne opleiding kunnen wij hen een verantwoordelij ke positie aanbieden bij een van de kantoren of' neven vestigingen in de provincie Noord-Hol land. Geoproject a projekttechnikus installatietechnikus Ki SHMHi ZATERDAG 6 OKTOBER 1979 36 Koninklijke Volker Stevin 95 Instituut voor Epilepsiebestrijding Sollicitaties telefonisch of schriftelijk melden aan: Santpoorterstraat 54, 2023 DD Haarlem. Tel. 023-255244. Een afwisselende en verantwoordelijke functie H L v ti b c z P D vi S w ki TEKTRONIX INTERNATIONAL INC. wat wij vragen en bieden k Meer en Bosch De Cruquiushoeve Voor de Indesit Technische Dienst te Haarlem zoe ken wij op korte termijn een voor onze „witgoed” produkten in het rayon Haarlem. Onze voorkeur gaat uit naar een monteur met LTS, VEV of gelijkwaardige opleiding. Leeftijd: 20-25 jaar Rijbewijs: BE Woonachtig in: Haarlem of direkte omgeving. Inelco Video Communication bv levert profes sionele video-apparatuur, ontwerpt en stelt geavan ceerde systemen samen gebaseerd op videotechniek, ten behoeve van audio-visuele, medische, industriële en militaire toepassingen. (H.T. S. - M.T S. Elektronika) (M.T. S. - L.T. S. Elektronika) I» ■RH ■i K M R Wij denken aan iemand rond 25 jaar NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK 2001 Voor de verkoopgroep Röntgen zoeken wij op korte termijn een - CONRAC I Een psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocednre behoren. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd Perso neelszaken, Achterweg 5 te Heemstede onder vermélding van vakaturenummer 50/NL/HDC. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door de heer A. Verberne, adjunkt-direkteur verpleging, telefoon (023) 33 90 60, toestel 2144 en door Drs. T. R. Meeder, koördinerend therapeut, toestel 2122 Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de sollici tatieprocedure. U kunt uw sollicitatie richten aan de NMB, district Noord-Wesi-Nederland, postbus 127, I860 AC Bergen (N.H.). Wilt u eerst wat meer weten, bel dan met de heet II. .losée, Districts-Organisatie- Adviseur, telefoon: 02208-6541. is in the process of establishing a Board Exchange and Repair Facility in Amstelveen area. Opportunities exist for the following positions: Voor de uitoefening van zijn funktie heeft hij de volgende eigenschappen nodig: - organisatorische kapaciteiten - zelfstandigheid - kreativiteit bij de oplossing van problemen. Belangstellenden worden verzocht spoedig kon- takt met ons op te nemen. U kunt uw brief richten aan Geoproject bv, Postbus 39, 2150 AA Nieuw Vennep, t.a.v. Mevr. N. Duindam. Voor de funktie is een middelbare opleiding nood zakelijk hoewel geen specifieke eisen aan een vak richting worden gesteld. De medewerker zal moeten kunnen werken met kosten- en rendementskalkula- ties van woningen en bedrijfsgebouwen, waarbij enige kennis van procedures voor bouwvergunnin gen en bestemmingsplannen een voordeel zou zijn Zijn ervaring kan zijn opgedaan bij gemeentelijke diensten of bij werkvoorbereidingsafdelingen van aannemers of financieringsmaatschappijen Geboden wordt een goede honorering, uitsteken de sekundaire arbeidsvoorwaarden en een grote mate van zelfstandigheid. Must be fluent in English and have had successful service management expe rience in an electronics environment. Naast de gebruikelijke arbeidsvoorwaarden en een goed salaris kent onze onderneming een winstdelingsregeling en ruime studie faciliteiten Tot zijn werkzaamheden behoort o.a. een deel van de offerte- en orderbehandeling inzake röntgenapparatuur, voor zowel diagnostiek als therapie, waarbij een zeer frequent telefonisch en schriftelijk contact met cliënten (waaronder artsen en specialisten) en leveranciers in binnen- en buitenland wordt onderhouden die na een ruime inwerkperiode zijn functie met een grote mate van zelfstandigheid kan vervullen De Hoofdafdeling Medische Techniek van Siemens Nederland N.V. brengt medische apparatuur in de meest uitgebreide zin van het woord in Nederland op de markt. Deze Hoofdafdeling is gevestigd in het Coengebouw aan de Kabelweg 37 te Amsterdam. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van P 1337, richten aan de afdeling Personeelzaken van Siemens Nederland N.V Postbus 16068, 2500 BB Den Haag, t.a.v. de heer J.H. Alberts, telefoon 070-782245 Zodra u zelfstandig optreedt als kredieten adviseur gaat u zich bezighouden met: analyseren en beoordelen van door be drijven verstrekte financiële verslagen, balansen e.d., uiteraard in nauw over leg niet de cliënten op schrift stellen van kredietadviezen, bewaken van reeds verstrekte kredieten. H Ro< ove que ma; pro lam lam Ver mei een vim vin; H pro gini het ver wat Ter GS VOO hist ten verl Pij Scfi naa Wij zoeken voor spoedige indiensttreding een assistent projektleider voor de afdeling stadsvernieu wi ng Geoproject wordt door verscheidene gemeenten ingeschakeld om bij stadsvernieuwing de gemeen telijke overheid te adviseren. De medewerker die wij zoeken zal belangstelling moeten hebben voor de problemen van oudere stadsdelen en woonwijken. COMMITTED TO EXCELLENCE va Li rié eii tn W< dii tie da nii ve 1 in he tO) no ho ste ge: 1 he Isr ha sta ris be da op we scl kei de de gei mi I pri de de Sir wo Het verlenen van kredieten aan bedrijven is een belangrijk onderdeel van ons dienstenpakket. Voordat wij een krediet verstrekken moeten wij een duidelijk in zicht hebben in de financiële en econo mische structuur van een bedrijf. Hier ligt een zelfstandige en verantwoordelijke functie voor u als HEAO-er BE. Uiter aard wordt u eerst in de praktijk getraind in alle aspecten van de kredietverstrek king, wat uw kennis op dit gebied verrijkt en uw inzicht in deze materie verdiept. Eisen met betrekking tot de functie: - een opleiding op minimaal HAVO-niveau, - goede kennis van de Duitse en Engelse taal, - enige jaren ervaring in een soortgelijke functie, - technische belangstelling, - leeftijd 25 30 jaar. Looking for people with inventory ma nagement experience and also Europe an shipping, and packaging experience. Need typist that is familiar with customs documents. Dil is zelfstandig, verantwoordelijk en af wisselend werk. U heeft dagelijks te ma ken met de financieringsproblematiek van de meest uiteenlopende bedrijven. Elke dag staal u voor nieuwe situaties, alleen op routine drijven is er niet bij, geen dag. En tenslotte wordt er ook een behoorlijk beroep gedaan op uw contactuele eigen schappen. U krijgt erg veel met mensen te maken. Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar een kan didaat die in het bezit is van het B-diploma en die een Be roepsopleiding (Staf H.B.O.-I.W.) heeft gevolgd, of volgt. Ervaring in de psychiatrie en in het werken met adolescenten strekt tot aanbeveling. Contact Larry Taylor at 020-471146 for more information and interview. Or send resume to: Personnel Department Bavinckstaete Prof. Bavincklaan 5 1183 AT Amstelveen. U bent 20 jaar of ouder, in het bezit van diploma HEAO-BE en u hebt de ambitie om kredietenadviseur te worden. Dit houdt in dat de financieel-economische wereld u aanspreekt en dat u speciaal be langstelling hebt voor de probleemanaly se. Verder interesseert u zich uiteraard voor de ontwikkeling in het midden- en kleinbedrijf. Wij bieden u een goed salaris, 8% vakan tietoeslag, 13e maand, winstdelingsuitke- ring, tenminste 4 weken vakantie, royale bijdrage in studiekosten, reiskostenver goeding en een aantrekkelijke spaarrege ling. Geoproject bv maakt deel uit van de divisie Projectontwikkeling van Koninklijke Volker Stevin. Haar werkterrein omvat kantoren, bedrijfs gebouwen, winkelcentra en recreatie-, stads- vernieuwings- en renovatieprojecten. kV// z/yn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij met alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd te Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. Skilled electronics technician to make component level repair on boards for terminals and graphic systems. Must have digital/microprocessor based electronics knowledge. De "Uitkijk" is een resocialisatiepaviljoen waar 17 jonge ren in de leeftijd van 14 tot 22 jaar worden begeleid in hun psychosociale problematiek. Er wordt in teamverband gewerkt met 8 teamleden, waarbij de groepsleiding pupilgebonden is. In de afgelopen jaren is, naast aanzienlijke en omvangrijke systemen, een groot aantal video- rekorders, beeldmixers, tv-kamera’s, time base korrek- tors e.d. aan genoemde gebruikersgroepen geleverd. Momenteel bestaat bij ons een vakature voor een hoofdtechnikus videoservice (H.T.S.-Middelbaar Elektronikus N.E.R.G.) Tot deze funktie behoort: - het uitvoeren van reparaties aan de meer gekompli- ceerde apparatuur - het onderhouden van kontakten met en het obser veren van de kwaliteit van de geleverde service aan afnemers die een servicekontrakt hebben afgesloten - het voeren van de dagelijkse leiding van een kleine, zelfstandig opererende groep servicetechnici - het inkoopbeheer van materialen en onderdelen. Het nog steeds toenemende aantal opdrachten brengt een ruime mate van engineering- en installatie- aktiviteiten met zich mee. Als gevolg hiervan is een aantal arbeidsplaatsen ontstaan, waarvoor wij graag in kontakt komen met technici voor de volgende funkties: Ingedeeld bij de Projektengroep zal hij meewerken aan van de grond af op te bouwen systemen. Goede handvaardigheid en aanleg voor engineeringwerk- zaamheden (technisch kreatief zijn) zijn de belangrijk ste eigenschappen die voor deze funktie zijn gewenst. Eveneens ingedeeld bij de Projektengroep, zal hij veelal zelfstandig video-apparatuur op lokatie installeren. Ervaring met zwakstroominstallaties en een goede materialenkennis voor een vakkundige en strakke opbouw van een installatie zijn naast een goede basis kennis van elektronika (of video) gewenst. Voor alle funkties is een representatief optreden vereist. Kandidaten met een goede kommunikatie- vaardigheid, een juiste inzet en initiatief kunnen rekenen op een goede salariëring en groeimogelijkheden. Schriftelijke sollicitaties ontvangen wij graag op het volgende adres: Inelco Management bv, Turfsteker- straat 63,1431 GD Aalsmeer. nUa

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 36