Selectie KNAU In Europa Cup basketbal Timman verrast toto-lotto Van Deinsen twee o Op Military van Boekelo sportpuntiq Uitstekende start Nederland KNZB EN AZC OVERLEGGEN Tweede overwinning EBBC Den Bosch in partij tegen Velimirovic voor OS 1980 „DWARSLIGGER PIET RIDDER duels geschorst il 1| Terecht 25 VRIJDAG 1 9 OKTOBER 19 7 9 SPORT km s rs. I (Van onze sportredactie) HAARLEM. Het lijkt het toppunt van tegenstrijdigheid. Drie dagen, voordat Duinwijck het tweede Europa-Cuptoernooi badminton in Haarlem mag or ganiseren, liet een van Neder lands belangrijkste troeven, Piet Ridder, zijn lichaam nog door de zon bruin beitsen op de Canari- sche Eilanden. In de wereld van de topsport, waar trainingskam pen gemeengoed zijn geworden, doet het opnemen van een week vakantie („Ik heb geen racket aangeraakt, alleen heb ik wat aan mijn conditie gedaan”) ama teuristisch aan. Dinsdagavond keerde Piet Ridder pas terug, vanavond begint Duinwijck aan de door de club terecht zo belangrijk gevonden Europese competitie, die zondagmiddag vermoedelijk het Deense Gen- tofte als winnaar zal opleveren. JAN PREENEN 1 1 64 (Van onze sportredactie) Die rust en zekerheid trouwens kende de Bossche ploeg, die met deze overwin ning de 27e verjaardag vierde, ook maar zelden in een grillig duel, waarin EBBC steeds een voorsprong had. De gunstige marge werd in de eerste minuten opge bouwd door een opmerkelijk zeker schot van Cramer en Dekker. In de eerste perio de kon de Bossche ploeg alles, hoewel Akerboom, Lister en Kirkland redelijk bedwongen werden- De kleine mannen echter namen het scoren over en gingen daarmee door. Dat was het evidente ver schil tussen beide ploegen. EBBC had meer spelers, die punten konden maken. Brussel was voornamelijk afhankelijk van John Heath en Corky „Wat mezelf betreft, is het wel terecht dat ik ben gestraft, maar op deze ma nier vind ik het niet juist. Ik kan nu zelfs niet op eigen kosten naar het bui tenland, maar goed, ik zal bewijzen dat deze beslissing verkeerd is geweest en De Boekelose Anchela Rohof, ook deel uitmakend van de landenequipe, deelt met de Fransman Pomel de tiende plaats, waardoor ook de landenploeg nog goed in het klassement ligt. De favorieten voor de eindzege, de Britse Judy Bradwell, haar landgenoten Clarissa Stachan en Mark Philips, alsmede de Europese kampioen Niels Haagensen (Denemarken) en de West- duitsers Harry Klugman en Horst Karsten komen echter van daag nog in actie, hoewel met uitzondering van Niels Haagensen waarschijnlijk niemand de prestatie van Stibbe zal evenaren. BOEKELO. Het negende CCI Boekelo is voor de Oranje- equipe bijzonder goed begonnen. Nadat 38 van de 77 deelne mende combinaties de dressuurproef (het eerste onderdeel van military, die verder bestaat uit uithoudingsproef, met als voornaamste onderdeel de cross en de afsluitende springproef) hebben afgelegd, gaat Eddy Stibbe fier op kop. Met zijn 10- jarige vosruin Autumn Haze bleef hij als enige beneden de 45 punten; een knappe prestatie. De Britse Helen Butler neemt met Meerganser II voorlopig de tweede plaats in vóór de Westduitse combinatie Heike Rigbers- Turnus en de Rus Tishkin. Daddy Stibbe, chef d’equipe van de Nederlandse ploeg en voorzitter van de Nederlandse samenge stelde wedstrijdvereniging, was tevreden over de prestatie van zijn zoon, maar de verrichtingen van de equipe vindt hij ditmaal belangrijker. Het laatste uiteraard omdat de nationale military- irritaties bij de tegenstander, steeds dich terbij komen. Vijf minuten voor tijd was het gat nog slechts tien punten: 75-65. Anchela Rohof: „Eigenlijk hadden wij die twee erbij moeten hebben.” Over haar redelijke dressuurproef was zij echter content. „Vooraf heb ik gezegd dat ik tevreden zou zijn met een plaats bij de eerste 25 na de dressuur en daar ziet het naar uit. Ik mag dus niet mopperen.” Met haar tweede paard, Finnog (vandaag als laatste in de dressuurring), kan zij nog hoger reiken, mar haar hoop voor Moskou is gevestigd op de zevenjari ge William Teil, omdat die volbloed in de cross tot een betere prestatie kan komen. Martin Lips, die eigenlijk al recht heeft op een retourtje Russische hoofdstad, ontbreekt in Boekelo. Zijn paard Baby Face (elfde bij het EK) alsmede Herman Kroton van Gerrit Lozeman worden rust gegund na een krachtenslopend Euro pees kampioenschap in het Westduitse Luhmühlen. hoofdteam wordt gereserveerd als het „er werkelijk op aan komt”. dat ik wel degelijk over de juiste instel ling beschik”. RIO DE JANEIRO (ANP). Met nog één ronde voor de boeg in het interzonale schaaktoernooi in Rio de Janeiro zijn er nog vier schakers, die zich kunnen plaat sen voor de kandidatenmatches van het wereldkampioenschap. wii gv/vctC plUoUiLiU iki iuUUKclu VV 111 till KWcilltlCC- ren voor Moskou. In Parijs is gisteren de nieuwe Franse wielerploeg met een Oostenrijkse spon sor Puch-De Gribaldy officieel voorge steld. De kopmannen van deze formatie worden de Westduitser Didi Thurau en de Portugees Joaquim Agostinho. Thu rau is nog niet geheel zeker, omdat hij contractueel nog verbonden is aan een Belgische firma. Zijn nieuwe baas Jean de Gribaldy zei, dat de overgang van de Duitser op korte termijn in een gesprek met de Belgen geregeld wordt. Het Nederlandse meisjesteam heeft gisteren de jeugdinterland basketbal te gen Zweden met 71-47 verloren. Bij rust was de stand 32-27 voor de Zweedsen, die in Aneli Edvardsson de doeltreffendste speelster hadden. Voor Nederland scoor de Annet Keur 16 punten. Tjeerd Harmsma en Jos Stokkel heb ben gisteren in de zevende ronde van het toernooi om het nationaal jeugdkampi oenschap dammen in De Lier hun leiden de positie behouden. Stokkel won van Elgersma en Harmsma versloeg even eens met wit Meijer. Het tweetal heeft nu twaalf punten. De Pittsburgh Pirates zijn winnaar ge worden van de „world series” het zoge naamde officieuze wereldkampioenschap honkbal voor clubteams. In de laatste en beslissende wedstrijd tegen Baltimore Orioles wonnen de Pirates met 4-1. In totaal won Pittsburgh vier van de zeven wedstrijden. De Verenigde Staten en Italië gaan uitmaken wie wereldkampioen bridge wordt. Zoals werd verwacht spelen beide landen in de finale van het wereldkampi oenschap bridge voor clubteams dat in Rio de Janeiro wordt gespeeld. Tegen Velo en Haarlem was dat al het geval, vrijdag, zaterdag en zondag in de Europa-Cupstrijd ook. Over die kracht meting zegt Piet Ridder: „Vorig jaar zijn we verschrikkelijk afgegaan, om dat we toen niet gericht hebben ge traind. Nu heeft Sorensen ons tweemaal in de week geholpen. Daarom zie ik wel mogelijkheden voor ons. Ook al is Mar jan Ridder, die is geblesseerd, er niet bij, toch willen we bij de laatste vier komen”. UTRECHT. De besturen van de Ko ninklijke Nederlandse Zwembond en van landskampioene AZC-Alphen zijn gister avond op het bondsbureau in Utrecht bijeengeweest om de achtergronden te bespreken van de verklaring waarbij drie AZC-spelers te weten Ton Buunk, Ed van Es en Gijze Stroboer zich weer beschik baar stelden voor de nationale waterpolo- selectie. Over de inhoud van de gesprekken werd na afloop geen mededeling ver strekt. Wel dat besloten is het overleg voort te zetten. Wanneer en waar dit dient te gebeuren, is nog niet bekend. „Vandaar dat zo’n weekje rust alleen maar positief kan werken. Mijn mede spelers hebben er niets van gezegd. Die wisten begin september al dat ik door gebrek aan tijd er pas in deze periode tussenuit zou gaan. Trouwens, voor hen had het ook geen kwaad gekund. We zijn allemaal amateurs met een dagelijkse baan. Moet je sommigen eens bekijken die constant zijn doorgegaan. Die zien er bleek en vermoeid uit. Zulke mensen moeten dan ook nog eens topprestaties leveren”. Het is niet de eerste keer dat Piet Ridder er een afwijkende mening op na houdt. Op 25 en 26 augustus zegde hij af voor het eerste trainingsweekeinde van de Nederlandse A-selectie in Zeist. Rid der gaf de voorkeur aan een tennistoer nooi en werd, evenals zijn clubgenoot Guus van der Vlugt, die meer waarde hechtte aan een badminton-toernooi, voor twee maanden uitgesloten van in ternationale evenementen in het buiten land. De straf gaat 1 november in en vanaf die tijd mist het duo onder meer toernooien in Hongarije, Polen, Wales en Engeland. Ridder: „Ik vind het vreemd dat Guus is gestraft. Die jongen heeft alles, maar dan ook alles voor zijn sport over. De hele zomer heeft hij doorgetraind en net als vorig jaar is hij op de fiets naar zijn vakantie-adres in Spanje gegaan om zijn conditie toch maar op peil te houden. Hij wilde liever in Rotterdam een toernooi spelen dan wat relaxen, zoals was aange- kondigd, in Zeist”. Bell. Het gemak, waarmee Cramer in de eerste minuten scoorde maakte hem overijverig. Hij ging door met schieten, maar zijn zekerheid verminderde. Hijzelf had niet het inzicht minder riskante scho ten te „nemen”. Daardoor kon Brussel terugkomen van 28-12 tot 45-39. De bredere kracht van EBBC leidde ertoe dat de marge bij rust weer op twaalf punten stond. Na de hervatting schoten de Bosschenaren, weer dank zij Cramer, op nieuw ver weg, naar 61-43. Coach Ton Boot gaf zijn beste afstandsschutter geen kans in zijn fout uit de eerste minuten van de wedstrijd te vervallen. Hij haalde hem na zijn opmerkelijke successerie snel naar de kant. De minder briljante, maar veel DEN BOSCH (ANP). EBBC heeft ook zijn tweede wedstrijd in het toernooi om de Europese basketbalbeker voor landskampioenen ruim gewonnen, 104-82 (51-39) tegen Fresh Air Brussel. Een honderd-procentscore uit twee duels, die aangezien ze beide,in Den Bosch tot stand kwamen een licht geflatteerd beeld van de toestand geven. Geflatteerd ook was de overwinning op Brussel, dat met winst op Le Mans begonnen was, omdat de Belgische ploeg zijn guard Johnny Peters met een blessure langs de kant moest laten. Dat was zeker van invloed op de uitslag, omdat de Belgen zonder Peters geen rust in het spel konden brengen. (Van onze sportredactie) UTRECHT. In samenspraak met het Nederlands Olympisch Comité (NOC) heeft de Koninklijke Nederlandsche Ath- letiek Unie (KNAU) de voorlopige Olym pische selectie voor Moskou samenge steld. Dertien atleten komen op die lijst voor, van wie Harry Schutting, Hugo Pont, Koen Gijsbers en Marcel Klaren beek (de 4x400 meter estafetteploeg), hoogspringer Ruud Wielart en vijfkamp- ster Sylvia Barlag zich potentiële kandi daten mogen noemen. Dit zestal voldeed al aan de NOC-limieten. Een belangrijke stap op weg naar er kenning kan Piet Ridder zetten in het Europa-Cuptoernooi. Want al mag hij dan in de competitie slechts algemeen reser ve zijn bij Duinwijck, tijdens de confron tatie op Europees niveau is hij wel dege lijk „vaste keus”. „Vorig seizoen wilde ik geen competitie spelen, omdat ik nogal wat privé-beslommeringen had. Dit sei zoen wilde ik het tweede team kampioen maken en weer terugbrengen in de hoofdklasse”. „Ik nam zonder meer aan dat Duin- Piet Ridder ..Juist door die moeiliikheden met de bond wil ik me waarmaken A M Ml ■A- Jan Dekker gaat scoren voor EBBC Corcy Bell komt te laat zuiniger spelende Kropman mocht zijn plaats overnemen. EBBC had, zo leek het, snel een beslis sing af gedwongen. Het team echter ver gooide zijn riante voorsprong door zich veel te veel te ergeren aan de soms wat merkwaardige beslissingen van de Zweed Holmin en de Engelsman Richardson. In de vinnige duels onder de borden viel wel eens een arbitrale beslissing verkeerd. Brussel nam dat verlies koel, EBBC wond zich op, verloor de nauwkeurigheid en zag de Belgen, die gretig profiteerden van de Op die manier beantwoordt Piet Rid der in ieder geval aan het doel dat de topsport-begeleidingscommissie van de NBB met het uitdelen van de straf heeft beoogd. Diezelfde bond ging overigens vorig jaar zelf overstag door Piet Ridder in internationale toernooien weer te la ten samenspelen met zijn broer Rob. Tevoren had bondscoach Steen Spren- sen de Duinwijcker min of meer aan de kant geschoven, omdat de Deen meer toekomst zag in het dubbel Rob Ridder- Herman Leidelmeyer. Inmiddels is Sörensen op die beslissing teruggeko men en zijn de broers Ridder weer her enigd. Piet Ridder: „In de bond word ik als een dwarsligger gezien. Ik geloof ook dat ze me liever kwijt dan rijk zijn”. „Ik kan me best voorstellen dat het voor een bond niet prettig is als een sport door één familie wordt beheerst, maar daarom zijn ze me nog niet kwijt. Nu zeker niet. In het verleden vond ik twee keer trainen altijd voldoende en wilde ik mijn vrije tijd aan iets anders besteden dan aan badminton. Misschien wel juist door die moeilijkheden met de bond wil ik me waarmaken, ook al vin den velen een speler van 28 jaar al oud”. Een marge, die niet in overeenstem ming was met de mogelijkheden van de twee ploegen. EBBC echter kwam in de laatste minuten weer op het verschil, dat voor de uitwedstrijd rustgevend moet zijn. Het werd 104-82, omdat Brussel in de slotfase de prijs betaalde voor de inspan ningen, die geleverd werden toen EBBC het aanvankelijk wat moeilijk had. Daarnaast is er een zevental atleten dat het stempel „mogelijken” heeft gekregen: Klaas Lok, Joost Borm, Els Stolk, Gerard Tebroke, Jos Hermens, Mario Westbroek en Raymond Heerenveen. De laatste twee atleten komen in aan merking voor de reserveplaats van de 4x400 meter estafetteploeg. Overigens be staat er bij het NOC nog onzekerheid of Heerenveen Nederland in Moskou mag vertegenwoordigen. De op Curacao gebo ren Doetinchemmer kwam in Montreal ’76 voor de Nederlandse Antillen uit en in middels hebben de Antillen de KNAU gevraagd medewerking te verlenen Heer enveen in Rusland weer als Antilliaan te laten starten. In dat geval kan de Arnhemse sprinter Henk Brouwer, die zich op de 400 meter gaat toeleggen, een kanshebber worden voor die nog open vijfde plaats. Brouwer is met nog negen atleten ondergebracht in een „B-selectie”, die verder bestaat uit Els Vader, Tilly Verhoef (dit met een 4x100 meter estafetteploeg als voorzichtig pers pectief). Tineke Hidding, Arno Körme- ling, Evert Hoving en de marathonlopers Roelof Veld, Gerard Nijboer, Cor Vriend en Ko van de Weijden. Al deze atleten zullen in de aanloop naar Moskou zoveel mogelijk ondersteuning (trainingstechnisch, medisch en sociaal maatschappelijk) krijgen. Daarvoor is ook een begeleidingsteam in het leven geroepen, bestaande uit John Derks, Bob Boverman en Hans Keizer. Geheel nieuw is het opnemen van een psycholoog in dit team in de persoon van Peter Blitz. Naast Eddy Stibbe en Anchela Rohof bestaat de landenploeg uit Magda van Loo en Simon de Jonge. Laatstgenoemde start als favoriet voor de nationale titel. Hoewel de dressuur steeds belangrijker wordt, worden de kanskaarten echter pas zater dag goed geschud in de 6145 meter lange cross-country met 26 hindernissen. In dat beslissende onderdeel is de factor geluk erg belangrijk volgens debutant Gerrit Nijboer: „Een stukje geluk hoort erbij. Heb je dat, dan zit het goed, maar ontbreekt geluk, dan kun je wel al bij de eerste hindernis op je neus vallen.” DEN HAAG (ANP). Jan van Deinsen staat de eerste twee wedstrijden naast het elftal van Feyenoord. De tuchtcom- missie van de KNVB strafte hem met twee wedstrijden onvoorwaardelijk, een wedstrijd voorwaardelijk en een boete van 300 gulden voor de drie gele kaarten die hij in de loop van dit seizoen had opgelopen. Henk van der Vlag (FC Utrecht), die twee weken geleden in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles door scheidsrechter Geurds van het veld werd gestuurd en voor zijn rode kaart vijf wedstrijden on voorwaardelijk kreeg heeft er van de tuchtcommissie nog een wedstrijd bij ge kregen. Van der Vlag mocht verweer voe ren tegen de omzetting van een voorwaar delijke in een onvoorwaardelijke straf. De tuchtcommissie heeft gemeend deze straf te handhaven zodat Van der Vlag in totaal zes wedstrijden voor FC Utrecht zal moe ten missen. FC Amsterdam-trainer Tonnie Bruins Slot heeft voor zijn „wangedrag” langs de lijn tijdens de bekerwedstrijd NAC-FC Amsterdam slechts een boete gekregen. Hij zal 350 gulden aan de bond moeten af dragen. De Belgische club Beringen heeft giste ren trainer Felix Week ontslagen en in zijn plaats Jef Vliers in dienst genomen. Aan leiding tot het ontslag was de onderste Positie in de eerste klasse van de Belgi sche competitie. Vliers is een oude beken de van Beringen. Hij was er voetballer en vier jaar trainer. In een wedstrijd in de halve finales van het toernooi om de Zuidamerikaanse voetbalbeker heeft Chili in de Peruviaan se hoofdstad Lima met 2-1 gewonnen van Peru, de bekerhouder. Zelf verbaast Piet Ridder zich echter over die verwondering. Hij is namelijk van mening dat dat uitstapje juist in zijn voordeel zal gaan werken: „Vanaf juni dit jaar ben 'ik veel serieuzer dan anders met mijn sport bezig geweest. In mijn eentje ben ik toen aan conditie training gaan doen op het strand. Daar na ben ik er in de club hard tegenaan gegaan. Naast de normale trainingen en de bondstraining op woensdagavond zijn we vanaf september ook op dins dag- en donderdagavond gaan trainen. Speciaal voor dit Europa-Cuptoernooi. Als je dan vijf keer traint, loop je op een gegeven moment wel op je eind”. DEN HAAG. In de lotto en toto van afgelo pen week alsmede de herfstlotto vielen in totaal 56.370 prijzen. De lotto van afgelopen zondag leverde één winnaar op. De herfstlotto leverde geen winnaar op. De uitslagen: uitslag lotto 41 van zondag 14 oktober: In deze lotto vielen in totaal 33.533 prijzen. Prijzenbedrag 1.649.108,33. Inleg 3.471.807.-. le prijs 1 winnaar, die bruto 577.187,90 ont vangt. 2e prijs 10 winnaars, die elk bruto 16.491.00 ontvangen: 3e prijs 158 winnaars, die elk bruto 1.565,60 ontvangen; 4e prijs 10312 winnaars, die elk ƒ31,90 ontvangen; 5e prijs 23.052 winnaars, die elk 14,30 ontvangen. U itslag van toto-normaal systeem no. 41 In deze toto vielen in totaal 9961 prijzen; prijzenbedrag ƒ266 784,70 Inleg 1561.652 Ie Prijs 26 winnaars, die elk bruto 4.104.30 ont vangen; 2e prijs 866 winnaars, die elk ƒ77.00 ontvangen; 3e prijs 9069 winnaars, die elk 10.20 ontvangen. Uitslag van toto-gelijk no. 41 In deze toto vielen in totaal 1 925 prijzen Prijzenbedrag ƒ38.935,91 Inleg ƒ67.469. le Prijs geen winnaar, van het bedrag van de le prijs gaat 1 5 deel naar de jackpot van week 43 het overige 4/5 deel wordt in gelijke delen ver deeld over de 2e t/m de 5e prijs. 2e prijs 2 winnaars, die elk bruto 2.531,50 ontvangen, 3e prijs 23 winnaars, die elk 394,30 ontvangen; 4e prijs 755 winnaars, die elk 15.10 ontvangen; 5e prijs 1145 winnaars, die elk ƒ8,60 ontvangen. Jackpot bestemd voor week 43 3.460,73. Uitslag van herfstlotto d.d. 17 oktober 1979. In deze lotto vielen in totaal 10.951 prijzen. Inleg 1.446.089,-. le prijs geen winnaar, van het bedrag van de le prijs gaat 1/3 deel naar de jackpot van week 43, het overige 4/3 deel wordt in gelijke delen verdeeld over de 2e t/m de 5e prijs. 2e prijs 3 winnaars, die elk bruto 38.923,80 ontvangen; 3e prijs 44 winnaars, die elk bruto 3.434,40 ontvangen; 4e prijs 2877 winnaars, die elk ƒ64,40 ontvangen; 5e prijs 8027 winnaars, die elk ƒ23,10 ontvangen. Jack pot bestemd voor week 43 48.082.46. wijck zich na het eerste team volledig zou concentreren op het tweede. Mijn schuld was dat ik daar niet speciaal op heb aangedrongen. In werkelijkheid verdeelde het bestuur de sterke spelers over het tweede en derde, die in de overgangsklasse spelen. Toen voelde ik er niets meer voor om voor het tweede uit te komen. In het eerste was inmiddels geen plaats, zodat ik geen vaste ploeg had”. Normaal gesproken zou Piet Ridder zich daarmee buitenspel hebben gezet. In het badminton, dus ook bij Duin wijck, zijn er echter altijd wel originele oplossingen mogelijk. Zo is besloten dat er voor hem alsnog zz~ y’"-*- Of de zogenaamde B-selectie ook zal kunnen profiteren van de voor de voorlo pige Olympische selectie van dertien at leten geplande buitenlandse stages (Kerst en Pasen) is afhankelijk van het feit of men binnen de KNAU sponsors bereid vindt om financiële steun te ver lenen. Die vier zijn: de Westduitser Hübner, de Hongaar Portisch, de Rus Petrosjan en de Nederlander Jan Timman. In het alge meen klassement leidt Hübner die is uit gespeeld met 11,5 punt, Portisch heeft 11 punten, Timman en Petrosjan hebben ie der 10,5 punt. Gisteren werden in Rio nog enige afge broken partijen afgewerkt. Jan Timman slaagde erin uit twee hangpartijen ander half punt te vergaren. Hij won, wat b'ijna niet verwacht werd van de Joegoslaaf Velimirovic en speelde remise met Ivkov. Timman treft nu alleen nog de Cubaan Garcia. De resultaten zijn: TimmanVelimiro vic (Joe) 1-0, Portisch (Hon)Velimirovic 1-0, Hübner (WD1)Harandi (Iran) rem., Sunye (Bra)—Smejkal (Tsj) 1-0, Kagan (Isr)Portisch (Hon) 1-0, Garcia (Cub) Sax (Hon) 1-0. De volgende partijen ein digden in remise: Bronstein (Arg)—Balas- jov (Sov), Ivkov (Joe)Garcia (Cub), Iv kov (Joeg)Harandi (Iran), Hebert (Can)Shamkovitch (VS), Timman Iv kov (Joe). De stand na achttien ronden is: 1 Hüb ner (Wdl) 11,5 punten (Hübner is in de laatste ronde vrij), 2 Portisch (Hon) 11 punten, 3 Petrosjan (Sov) 10,5, 4 Timman (Ned) 10,5, 5 Ivkov (Joe) 9,5, 6 SaxifHon) 9, 7 Sunye (Bra) 8,5, 8 Balasjov (Sov) 8,5, 9 Vaganian (Sov) 8, 10 Torre (Phil) 8, 11 Shamkovitch (VS) 8, 12 Smejkal (Tsj) 7,5 en een afgebroken partij, 13 Garcia (Cu ba) 7, 14 Bronstein (Arg) 6 en een afgebro ken partij, 15 Velimirovic (Joe) 5,5 en een afgebroken partij, 16 Harandi (Iran) 5 en een afgebroken partij, 17 Hebert (Can) 4,5, 18 Kagan (Isr) 4,5. De uitslagen in de damesgroep zijn: Mües (Eng)Hund (Wdl) 1-0, Fischdick (Wdl)—Carjaval (Cuba) 1-0, Eretova (Tsj)—Miles 1-0. De stand aan de kop is: 1 Ioseliani (Sov) 14, 2 Veroci (Hon) 11,5, 3 Alexandria (Sov) 10,5, 4 Koslovskaja (Sov), Lazarevic (Joe), Polironiade (Roe) 9,5. me nog met kwijt „Badmintonbond is

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 25