Matige resultaten zaalhandbalteams Dirk Schrieken: Debuut Odin levert ;n fraai gelijkspel op Strawberries goed op dreef Eechtrop na zege stevig aan kop Uitnodiging voor een voorlichti Zwak optreden van dames VCIJ .savond over aandelenopties „Hondenbaan” Si ’4Ss! ui y Bouwens Autoverhuur et 21 MAANDAG 22 OKTOBER 1979 ‘X'jj verzekering excl sportié Europese Optiebeurs Postbus 19164 1000 GD Amsterdam tel 020- 262721. tst. 121 FT U btw en benzine ook Ford Transit Langere huurtijd op aanvraag. Kampervest 23, Haarlem tel. 312638 9-PERS00NS BUS HUREN? 40,- per dag (nel 100 km en pw? hu'1 n langs Ariston en 1 «8 10. Alkmaar- Scheybeeck: 0-0. yl •ir Ruud Post soleert door de Terriers defensie. Zijn actie levert het eerste Eechtrodoelpunt op. Bloemendaal-Oranje Zwart: 2-2. Herstel van dames Akrides Badhoevedorp-Scheybeeck: 1-0 (1-0) kostbare punten (ADVERTENTIES) VCA 2—VCK 2-2 (15-13, 9-15, 15-6 en 2-15). VCA 3—WVV'72 0-3 (9-15, 8-15 en 3-15). egel- op lier. Ook SBIJ werd met de neus op de nuchtere feiten gedrukt; 0-3 tegen OVRA 2. Alleen het Wijk aan Zeese WVV’72 kwam tegen VCA 3 tot winst. Gezien de zwakte van de Assendelftse dames mag dat nauwelijks een verdienste van WW heten. Strawberries had zich goed voorbereid op de wedstrijd tegen het Roermondse Concordia. En inderdaad kwam de ploeg tegen de Limburgers, die de lange reis nog in de benen hadden, goed uit de blokken. Maar Concordia zou toch bijna verras send op 0-1 gekomen zijn, ware het niet Achteraf mag VCK nog de handen dichtknijpen dat door een sterke vierde set alsnog een gelijkspel werd overeen gekomen met de VCA-reserves. Het duel kende een rommelig karakter, waarin VCK veel moeite had met de opslag van de Assendelftse dames. Kwam de Bever - wijkse aanval eenmaal tot een gedegen opbouw, dan viel er voor de thuisclub weinig meer te redden. Helaas voor VCK gelukte dat alleen in het laatste deel van de strijd. Nadat Emmy Engel op aangeven van Inge Karst Strawberries aan de leiding had gebracht, had een beter Strawberries de zaken in de hand. Toen een van de Kraaien-speelsters geblesseerd uitviel en de ploeg niet over een vervangster bleek te beschikken, waren alle problemen ver- Eechtrop-Terriers: 3-0 (1-0). Ruud Post: 1-0, Bob Gerritsen: 2-0, Aad Post: 3-0. Dames: Strawberries-Kraaien: 5-0 (1-0). Emmy Engel: 1-0, Saskis Ebeling: 2-0, 3-0, 4-0. Emmy Wingel: 54). meer overtuiging dan in het eerste gedeel te van de partij. In niet geringe mate was dat de verdien ste van hoofdaanvaller Ron van der Bom, die de tweede set vanaf de bank had mogen toekijken. Dirk Schrieken: „Ron speelde niet brutaal genoeg. Daarom haal de ik hem er uit. Toen hij later terugkwam in het veld, heeft hij zich goed gemanifes teerd. Toen bepaalde hij weer wat er moest gebeuren.” De prestatiecurve van de Phoenix-da- mes heeft zich het afgelopen weekeind opnieuw in dalende lijn voortgezet Het derde verlies op rij heeft de formatie van trainer Wim Tamis nu reeds opgezadeld met het weinig aantrekkelijke perspectief opnieuw strijd te moeten leveren tegen degradatie. TOG, eveneens in de onderste regionen van de derde divisie H bivakke rend, profiteerde dankbaar van de volko- Eechtrop-Bennebroek: 34) (3-0) Eechtrop was duidelijk de mindere van het veel sterkere Bennebroek. Binnen een half uur stonden de Beverwijksen op een 3-0 achterstand. Annemiek van den Berg leel voor Eechtrop te gaan scoren, maar ook haar schot werd gestopt. De enige verdienste van Eechtrop was het feit dat de ploeg in de tweede helft de Benne- broeksen belette wederom te scoren. In een rommelige partij heeft Bloemen- daal de punten met Oranje Zwart gedeeld. Tien minuten voor tijd benutte Ad Boer- laars een strafbal en Bloemendaal leek de buit binnen te hebben. Wouter Pont gaf dwenen. De doelpuntenmachine liep zoals lang niet het geval was geweest. Zeeburg—ODIN 13-13 (6-6). Jan van Rijn 3, Jan Tuinenbreier 2, Dick Visser 2, Bert Otten 2, Frank Kloosterman, Henk Bur ger, Kees de Ruyter en Rinus Adrichem. Daarvoor had Bloemendaal via Theo- door Doyer een 14) voorsprong genomen. Doyer viel daarop uit omdat hij last kreeg van een oude blessure. Peter Mer- riënboer bracht daarna uit een scrimma ge Oranje Zwart op 1-1. In dit treffen tussen twee nog puntloze ploegen heeft Akrides van Racing Am sterdam weinig overgelaten. Opererend vanuit een goed gesloten zóne, had Akri des met de Amsterdamse man-to-man weinig moeite. Een flink reboundover- wicht zorgde er voor, dat Akrides ook onder de borden heer en meester was. werd afgesloten met een gelijkspel. Zoals uit de rust- en uit de eindstand al blijkt toonden de beide opponenten zich volko men aan elkaar gewaagd. In de eerste helft nam Odin zelfs aanvankelijk enige afstand, maar groter dan twee treffers (3- 5) werd het verschil niet. Ook na de hervatting nam Odin even afstand. Toen Odin op de voordelige stand 9-11 gedurende twee minuten een numerieke meerderheid verkreeg lag het zelfs in de lijn der verwachting dat de Heemskerkers deze marge zouden opvoe ren tot drie goals. Het doelpunt viel echter uit een strafworp aan de andere kant. Deze situatie herhaalde zich later nog een keer, zodat de ploeg van Wim de’ Visser nog de handen dicht moet knijpen dat Bert Otten twee minuten voor tijd de definitieve gelijkmaker scoorde, nadat Zeeburg kort daarvoor op 13-12 was gekomen. KIC—CSV 17-20 (6-10). Koos Heeremans 7, Herman Lieuwes 4, Kees Bruin 2, Jacob an der Meij 2, Co Butter en Jan Heere mans. Een bliksemstart bezorgde CSV al snel een voorsprong van vijf doelpunten. KIC, dat afwisselend Ruud Kok (ex-Odin) en Jaap van 't Hart onder de lat had staan, verlegde het defensieve accent daarna meer naar de 9-meterlijn. De Castricumse spelverdeler werd bovendien aan banden gelegd, waardoor KIC meer het initiatief naar zich toe kon trekken. De in de eerste helft opgelopen achterstand kon evenwel niet meer ongedaan worden gemaakt. Standen: heren: eombi t»-l 1, Tateltenmshuis 3 5-9. Orient 54. Dito 6-5. Rapidity 64, N’w.~ Vennept 6-1. Dames: Wibats 6-10, Evro Sala manders 5-10. NMB VDO i 6-8. Heemskerk 8-8, Prowano 6-3, ATTCBool ri-4. (Van onze basketbalmedewerker) IJMUIDEN. In de basketbaicompeti- tie beeft Akrides zich bij de dames het afgelopen weekeinde kunnen herstellen van de nederlaag tegen Hoppers. Voor eigen publiek werd Falcons met 49-31 overtuigend geklopt. Winst was er even eens voor Dokko, dat tegen Exus een regelmatige 70-55 overwinning behaalde. Exercitia daarentegen was kansloos te gen Komby. Na een goede eerste helft, verloor de IJmuidense ploeg kansloos met 61-91. P.S. Wanneer u ons van te voren even van uw komst op de hoogte stelt dan kunnen we daarmee rekening houden, of vraag naar de gratis voorlichtingsbrochure. Aandelenopties bieden een boeiend scala aan mogelijkheden voor zowel potentiëlekleine, als grote beleggers. Wanneer het gaat om bijvoorbeeld extra inkomen, bescherming en koerswinst. Daarover willen wij u graag binnenkort veel meer vertellen. IJ bent van harte welkom in Haarlem, 5 november 1979 Hotel Lion d'Or. Kruisweg 34-36 om 20.00 uur. huizen tegen Hans Fornuizen. Het was de taak van Frans Schram om met een zege op Dirk Biesheuvel af te sluiten. Dat deed hij in drie games en daarmee was de 64 zege voor Rapidity een feit. In deze groep won Combi met 9-1 van Dito. Bij de dames blijft de spanning onder aan voortduren. Heemskerk kreeg op- nieuw klop van NBMVDO 2. In deze wedstrijd wist Gré Winder een partij win- nend te beëindigen. Zij won van de Am- stelveense speelster Janet van der Horst, - Bij de stand 0-3 was eerst het dubbel nog geëindigd in het voordeel van de Heems- - kerkse dames. De koek was daarmee eeh- ter schoon op en NMB/VDO 2 kon uitlo pen naar 2-8. Verrassend was in deze groep de nederlaag van Prowano tegen het onderaan staande ATTC Boot met 7-3. Voorts won Evro Salamanders met Liefst 9-1 van het leidende Wibats, uit Delft na de onverwachte winst van de openingsset in deel twee zelfs uit tot 0-8'. Dirk Schrieken over die periode: „Onze aanvallers waren te timide. Al onze aan vallen strandden in dat sterke midden- blok. Ik heb toen opdracht gegeven de hele netlengte te gaan gebruiken. Phoenix bracht deze raad ook daadwer kelijk in de praktijk. Danny van de Oute- 'naar en Peter Evers scoorden regelmatig via het Delftse blok, terwijl Harry Sissing zijn ploeg door agressief blokkeren op zweepte tot meer defensief fanatisme. On danks enige in het nadeel van de thuisclub uitvallende blunders van de hoofd scheidsrechter sleepte de Beverwijkse ploeg daardoor toch de gelijkmakende setwinst uit het vuur. Het was ook tevens de voornaamste aanzet voor de uiteinde lijke 3-1 winst, want aanvallend draaide Phoenix in de derde en vierde set met veel dat Mark Hagenzieker ten koste van een blessure ziek in de baan van de harde push op doel wierp. Overigens speelde hij verder. Na goed genomen strafcorners konden de Umonders vooralsnog niet sco ren. Maar de ploeg kreeg vat op het mid denveld door de goed opkomende back Maarten van den Burg. Vlak voor de theepauze gaf Peter Smit een pass op Ed Donker, die niet aarzelde om de bal hoog in het net te jagen: 14). Na rust ging Concordia harder spelen om de zaken recht te trekken. Dit resulteerde slechts in kaarten voor de Limburgers. Strawber ries leek nog op 2-0 te komen door alweer Ed Donker, die uitstekend op een diepte- pass doorging en de keeper omspeelde. Wegens buitenspel van een van zijn teamgenoten werd zijn prachtige schot echger niet als doelpunt gebeld. Concor dia perste er nog een slotoffensiefje uit, dat zelfs vlak voor tijd een strafbal ople verde. Willem Postuma dook echter naar de goede hoek, waardoor de winst in IJ- muiden bleef. fc;.::::?: DJK—Odin 8-17 (4-7). Ingrid Waalboer 5, Tineke Keet 4. Anneke Kok 3, Marlies van Gulik 3, Yvonne Kerkkamp en Yvon ne van der Hoorn. Freewheelend behaalde Odin in Am sterdam een uiterst royale overwinning op het anders altijd zo lastig te besrijden DJK. De hoofdstedelijke ploeg opereerde echter met een invalster in het doel, waar door de defensie uiterst matig werd ge leid. Odin doet er dan ook goed aan de tegenstand van DJ niet als norm te hante ren voor het nog te verwachten verzet in deze competitie. CDIJmond 11-6 (5-1). Corry Teeling 3, Rina Hartzema, Irene Pels en Ellen Bonsel. Een op diverse vlakken gehandicapt IJ mond kon het defensief door het goede keepsterswerk van Elly van Essen nog redelijk bolwerken. In offensief opzicht kwam IJmond pas in het tweede gedeelte van de wedstrijd uit de verf. Een produk- tieve bui van Corry Teeling gaf de score toen ook nog een draaglijk aanzien. Eechtrop had de halve winst al na twee minuten binnen. Toen had Ruud Post een solo al tot doelpunt gepromoveerd. Maar Terriers leek terug te komen toen Ton de Goede soleerde. Hij pushte zelf en mist. Na rust toen Eechtrop Tiddo Reddingius voor Raymond Slecht had gewisseld stootten de Beverwijkers door Bob Gerrit sen verzilverde weer een straf corner: 2-0. Ver in de tweede helft liep Eechtrop uit naar 3-0 via Aad Post, die een ingestudeer de vrije slag benutte, op aangeven van Jan Gerritsen. Dankzij het verlies van Rood Wit is de koppositie van Eechtrop weer verstevigd. (Van onze volleybalmedewerker) IJMOND. Aan de staat van dienst van de plaatselijke distriktssvolleybalte- ams is het afgelopen weekeind in geen enkel geval een tot de verbeelding spre kend resultaat toegevoegd. Promotie- klasser VCIJ (dames) leed thuis tegen Atalante de eerste competitienederlaag, terwijl in de eerste klasse de VCK-dames onverwacht tegen het eerste verliespunt aanliepen. Op een zeer slecht veld konden de Scheybeeckheren niet tot goed spel ko men. De tegenstander, die volgens het systeem „Lange klappers, snel thuis” ope reerde, kwam nog in het eerste speldeel op 1-0 door uit een straf corner te scoren. In de resterende tijd kon de Scheybeeckaan- val geen vuist maken. Wijk aan ZeeVIDO 8-14 (5-9). Inge van Veelen 3, Lia Aardenburg 2, Sanny Aar denburg 2 en Jacqueline Eyke. Het debuut van Wijk aan Zee in de tweede divisie is uitgedraaid op een regel rechte teleurstelling. „We hebben o het mentale vlak verloren," sprak trainer Rens Koolstra later over de oorzaak van de Wijk aan Zee-nederlaag. „De VIDO- speelsters waren veel harder voor zich zelf.” Vier treffers van de bezoeksters vonden hun oorsprong in de hoeken, hetgeen ze ker niet in het voordeel van de verdedig sters spreekt die het cordon voor Henny Vroonhof vormden. Verreweg de meest evenwichtigste speelster van de thuisclub was Inge van Veelen. Ook zij kon echter door gebrek aan steun het gemis vasn Heidi Duin nog niet ten volle compen seren. Scheybeeck was via Marloek Bakker en Marieke Paauw gevaarlijk. Gescoord werd er niet. In de tweede helft was er een mooie kans voor Helga Beentjes. Zij schoot rakelings naast Alkmaar wist de door Scheybeecks aanvalsspel geboden kansen op een tegenaanval niet uit te buiten. Hierdoor eindigde de wedstrijd in een doelpuntloos gelijkspel. (Van onze handbalmedewerker) IJMOND. Een uiterst schamele puntenoogst was voor de regionale vertegen woordiging van het zaalhandbalfront gisteren het resultaat van de eerste competitie- dag. De herenteams van KIC en IJmond leden in de derde divisie onverwachte nederlagen, terwijl de dames van Wijk aan Zee en IJmond het in de tweede divisie al niet beter deden. Op iedere regel is echter wel een uitzon dering. Hiervan werd de bevestiging gele verd door het Heemskerkse Odin. De he ren, debuterend in de tweede divisie, ver rasten in Amsterdam door gastheer Zee burg een 13-13 score af te dwingen. Het damesteam begon de competitie met een klinkende overwinning op DJK. men „off-day” van de Beverwijkse dames: 1-3. Phoenix-TOG 1-3 (13-15, 9-15, 15-13 en 3- 15). „Het was een trieste vertoning”, waren de woorden van Wim Tamis na afloop van het voor zijn ploeg dramatisch verlopen duel tegen het Uithoomse TOG. „Ener zijds wijt ik deze nederlaag aan een ge brek aan inzet, maar ook speelde de ploeg erg statisch. Er werd met het blok bijvoor beeld helemaal niet geschoven.” ’t Enige positieve aspekt vormde in we zen het debuut van juniore Nel Maagde- leijn, één van de weinige aanvalsters die tot acceptabel niveau reikte. Na de gewon nen derde set zakte Phoenix nog verder weg in het moeras van onmacht en wanor de. In plaats van te vechten voor de kans op 2-2, berustte Phoenix in een afstraf fing, die dan ook niet uitbleef (3-15). Wim Tamis: „We konden het spel niet meer zelf maken en verdedigend had Phoenix geen enkel antwoord meer in huis.” VCIJ-heren speelde de afgelopen week geen competitiewedstrijd. De wedstrijd tegen HSV Sport 1889 vindt namelijk pas vanavond in Hoorn plaats; aanvang 20.00 uur. Standen: Heren: Tweede divisie D: Broleco 4-12, OVRA 4-9, Argus 4-8, Phoenix 4-8, Kangeroes 4- 6, SVC 4-5, Ariston 4-5, VCIJ 34, Edam 44, Molenwiek 44, HSV Sport 1889 3-3, PVC/Blok- keer 2 4-1. Derde divisie H: Madjoe 4-12, Armix- tos 4-8, Odin 3-7, Katapult 4-7, The Smash 2 4-7, HVS 4-7, Schorpioen'4-7, VONO 44, Spaame ’75 44, Zaan '69 2 44, VCA 3-1, Volendam 2 4-1. Dames: Derde divisie H: NOVO 4-12, VCA 4-12, Madjoe 4-11, AMVJ 2 4-9, Purvo 4-6, Volendam 4-5, Polisport 44, TOG 44, Die Raeckse 2 4-3, Molenwiek 2 4-2, Phoenix 4-2, KDS 4-2. De Scheybeeck dames zorgden er door met 0-0 gelijk te spelen bij Alkmaar voor dat de achterstand op deze ploeg op de ranglijst in elk geval niet groter werd. Strawberries-Concordia: 1-0 (1-0) Ed Donker: 1-0 De meisjes van Akrides behielden hun hoge klassering door in Amsterdam AMVJ met 39-46 aan de verkeerde kant van de score te laten. AkridesFalcons 49-31 (rust 23-9). Topscoorsters Akrides: Loes de Loor (4- 12), Wilma Bol (2-8) en Margriet Haver (9- 2). In een rommelige wedstrijd, die bijna een half uur te laat van start ging, heeft Akrides weinig moeite gehad Falcons op AI in de eerste partij van de wedstrijd Rapidity-Nieuw Vennep stonden de sterkste spelers van beide teams tegeno ver elkaar Na winst met 21 -14 in de eerste game moest Frans Schram toch zijn hoofd buigen voor de Nieuw-Vennep-spe- ler Hans Pothuizen (19-21) en 17-21). Jan Rumpmg kwam verrassend sterk voor de dag door Dirk Biesheuvel alle kanten op te sturen. Vooral in de tweede game kwam de jonge Beverwijker tot sterk spel (21-8). Ruud Blokhuizen speelde een bijzonder enerverende strijd tegen Theo Rohter. Na drie games (21-19. 19-21. 21-19) was hij de gelukkigste. Ook in het dubbel was vrou we Fortuna erg op de hand van het duo Schram-Blokhuizen en opnieuw met drie maal 21-19. sloeg de balans door in het voordeel van Rapidity Hierna verloor Jan Rumpmg van Hans Pothuizen, doch F rans Schram en Ruud Blokhuizen gaven het team meer ruimte en na goede overwinningen werd het 5-2 voor de thuis club De spanning keerde terug na neder lagen var. Jan Rumping tegen Theo Ró- ther en een verhesparuj van Ruud Biok- Debutant Odin beleefde tegen het gere nommeerde Zeeburg een glansrijke sei- zoenouverture, die volkomen terecht Timide Phoenix Racing Amsterdam—Akrides 58-106 (rust 2240). Topscorers Akrides: Mare Kuyper (16-20) en Michel Kuyer (20-17). (Van onze volleybalmedewerker) BEVERWIJK. „Mijn taak als coach kan je momenteel genist omschrijven als een hondenbaan. Constant ben ik met mijn eigen spelers bezig. Dat impliceert dus dat ik er nauwelijks toe kom de tegenstander te analyseren.” Dirk Schrie- ken, de trainer/coach van volleybal twee- dedivisionist Phoenix, maakte met deze woorden duidelijk nog allesbehalve te vreden te zijn over het vertoonde spel van zijn discipelen. Die ontevredenheid is ondanks de op zich zeer verdienstelijke 3-1 overwinning op Ariston zeker niet uit de lucht gegre pen. Wat de Beverwijkers er in de eerste en tweede set van brouwden kwam weer verdacht veel overeen met het bekende „pieken en dalen-werk”, dat de ploeg in voorgaande seizoenen en bijvoorbeeld ook vorige week tegen VCIJ, pure winst punten kostte. Phoenix-Ariston 3-1 (14-16,16-14,15-10 en 15-9). Riskant serveren van beide kanten be moeilijkte in de eerste set zowel voor Phoenix als voor de Delftenaren het op zetten van snelle, gevarieerde aanvallen. Phoenix stuitte bovendien veelvuldig op de Delftse blokkering. Desalniettemin leek Phoenix zich in een gunstige positie te manoeuvreren (14-10). Op dat moment werd het initiatief echter volledig prijsge geven. Via een scherpe opslag, een speelse en in hoger tempo uitgevoerde aanval, maar vooral ook dankzij het fantasieloze ver weer van de Beverwijkers, liep de ploeg daarop een stralcomer weg. die door Ar no den Hertogh in de gelijkmaker omge zet werd. Daan Koppejan speelde en be langrijke rol toen hij na een misser van Frank Snethlage Oranje Zwart van een scoringskanst afhield. Nog altijd is WW zonder verliespunten. Het ziet er derhalve naar uit dat de bad plaatsbewoonsters evenals vorig jaar een hoge klassering in de eerste klasse binnen bereik hebbne. Veel betekenis moet aan de 0-3 triomf op VCA 3 evenwel niet worden gegeven. Daarvoor was de tegen stand van de thuisclub te zwak. is®® VCIJ—Atalante 1-3 (1-15,14-16,15-12 en 7-15). Veel persoonlijke fouten ontsierden in de eerste set het spel van de IJmuidense dames. Het beduidend beter spelende Atalante maakte, niet in de laatste plaats door sterk blokkeren, hiervan met zeer overtuigende cijfers iotimaal gebruik. In de tweede set draaide VCIJ al een stuk „saver”, maar pas in de derde periode leide dit tot setwinst. Meer dan die éne set - stond het Vinkeveense Atalante echter niet aan VCIJ af. SBIJ—Ovra 2 0-3 (8-15, 4-15 en 7-15). Goed profiteerde OVRA in het duel met SBIJ van het duidelijk aanwezige lengte- voordeel. Veelvuldig viel de ploeg uit Haarlem door het midden aan, op zoek naar de gaten in de IJmuidense verdedi ging. Toch zag SBIJ nog regelmatig kans de seve terug te pakken. Het scoren ging SBIJ daarentegen veel moeilijker af. Rapidity behaalt (Van een medewerker) IJMOND. Strawberries veroverde weer punten; Concordia werd met 1-0 verslagen. Eechtrop is na eerder verlies nu toch weer terug op het goede spoor. Terriers werd op een 3-0 nederlaag ge trakteerd. Scheybeeck moest in Badhoe- vedorp opnieuw een nederlaag incasse ren: 1-0. De dames van Strawberries wa ren bijzonder goed op dreef. Zij scoorden maar liefst vijfmaal tegen gast Kraaien: 5-0. Eechtrop werd al voor rust op een beslissende 3-0 achterstand gezet door het bezoekende Bennebroek. verlies te zetten. De gasten, die wel over de nodige lengte beschikten, kwamen door een goede press van de IJmuidense gu ards nauwelijks aan een goede aanvalsop- zet toe. Ondanks het rommelige karakter van de wedstrijd, besliste Akrides het duel al in de eerste helft. Zonder de overwinning in gevaar te zien komen, kon coach Henk Wessel na de basketverwisse- ling onbeperkt al zijn wisselspeelsters bin nen de lijnen brengen. Exercitia—Komby 61-91 (rust 3541). Topscorers Exercitia: Ruud de Greef (9- 10) en Bart Deerenberg (10-8). Ondanks een goede eerste helft is Exer citia er niet in geslaagd Komby in werke lijke moeilijkheden te brengen. Noodlot tig werd Exercitia de strenge arbitrage, die Kees Broek voor de rust al op vijf persoonlijke fouten kwam te staan. Na de rust beslisten de gasten binnen enkele minuten de strijd. Vooral op tempo werd Exercitia in die tweede helft verslagen. Wel creëerde de ploeg zich een reeks kan sen, maar het schot was te zwak om voor succes te kunnen zorgen. Een vlot lopende Komby-break, die vooral rond de tiende minuut de score snel omhoog deed sprin gen, zette de ploeg van coach Rinus Spaans op grote achterstand. Exercitia, dat in de tweede helft nog Paul Snijders en Ruud de Greef met een maximum aan persoonlijke fouten verloor, beëindigde de wedstrijd met slechts vier spelers. AMVJ—Akrides 3946 (Rust 20-20). I Topscoorsters Akrides: Corina Duin (2- 10) en Ans Roosenstein (6-2). In de lastige uitwedstrijd tegen AMVJ heeft Akrides lang tegen een achterstand aangekeken. Zelfs halverwege de tweede I helft leidde AMVJ nog comfortabel met j 35-30. Het laatste woord was echter aan Akrides. dat via een reeks uitgespeelde (Van onze tafeltennismedewerker) IJMOND. In de landelijke tafeltenniscompetitie heeft Rapidity de thuiswedstrijd tegen Nieuw-Vennep gewonnen met 64. Door dit resultaat heeft de Beverwijkse ploeg nog kansen op behoud van zijn plaats in de promotie over gangsklasse. Bijzonder belangrijk is de wedstrijd, van komende zaterdag tegen Oriënt in Amster dam. Bij de dames bleek Heemskerk opnieuw niet opgewassen tegen het twwede team van NMB/VDO uit Amstelveen. Na de 2-8 nederlaag blijft degradatiegevaar aanwezig. aanvallen de thuisclub toch nog op de knieën kreeg. -

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 21