treffers en missers tototips NA WINST OP WIERSMA er Partijverloop L I I )l n o i I Bedelpraktijken Fiutwedstrijden DINSDAG SPORT 19 2 3 OKTOBER 19 7 9 18 w r 3ruin, 1 iT iriirriifWMrf «1'1 3 (Van onze sportredactie) AMSTERDAM. Het Europa- Cuptoernooi voor landskampioe nen, dat voor Ajax de financiële problemen had moeten verlich ten, dreigt in werkelijkheid voor de Amsterdammers op een fiasco uit te draaien. Twee maanden ge leden stelde penningmeester Ton Brandsteder al vast dat zijn club de halve finale moest bereiken, wilde het verlies van ruim een miljoen gulden, waarvan in de begroting voor het huidige sei zoen was uitgegaan, worden weg gewerkt. Inmiddels is het doel alweer verlegd en kan alleen nog een plaats in de finale voor het opruimen van de tekorten zorgen. ruit. Ik Ut Europacup-gebeuren dreigt voor Ajax fiasco te worden ■en. ’76-77 ’77-’78 '78-’79 iet zij-if 3-0 JAN PREENEN 0-2 0-0 Rijvers in clinch j met Zwartkruis I fVan nrwp Qnnrtrodartip') Hr JAN ZWARTKRUIS: gebeten hond A KEES RIJVERS: kritiek Feyenoord stort h Gantwarg brengt spanning terug Meer dan ooit zal Ajax derhalve andere bronnen van inkomsten moeten aanbo ren. De vereniging, die jarenlang het geld zag binnenstromen, heeft zich inmiddels al moeten verlagen tot bedelpraktijken op hoog niveau, om toch maar te voorko men dat het „negatieve kapitaal van 60.000 gulden” nog groter wordt. Zo is op advies van Inter Football een half jaar geleden al „het bedrijfsleven uitgenodigd om te praten over voor Nederland nieu we commerciële ontwikkelingen”. Topclub Ajax bood zich op die manier aan, in een poging zichzelf boven water te gevraagd. Die is zelf mans genoeg om welke speler dan ook te beoordelen”. „Ook van de plaatselijke overheid krij gen we weinig of geen steun. De vermake lijkheidsbelasting is weliswaar vervallen, maar daar is dan weer de onroerend- goedbelasting tegenover komen te staan, al moet ik wel zeggen dat we erop vooruit zijn gegaan. We zijn nog in onderhande- ling met de gemeente, of die het onder houd van ons stadion geheel of gedeelte lijk wil betalen”. Over die kwestie wordt echter al jaren gepraat, zonder dat enig resultaat zicht baar is. Intussen hopen de lasten bij Ajax zich op, ook al omdat veel meer geld in nieuwe spelers is gestoken dan ontvan gen uit het verkopen van spelers. Zo werd op de naar Club Brugge vertrokken Ray Clarke 125.000 gulden verloren. Brandsteder: „Ik vind Ray echt wei een aardige knul, maar met geld kan hij niet omgaan. Ik heb ik weet niet hoe vaak met stituut, zodat we nu ook in aanmerking kunnen komen voor een subsidie. Maar wat houdt die nu alles bij elkaar in? Voor Ajax hooguit 50 a 60 mille. Wel, dan zit het er toch dik in dat we in de toekomst onze principiële bezwaren aan de kant zullen schuiven en zullen overgaan op shirtrecla me. Dat we die overheidssteun dan kun nen vergeten, maakt ook niet veel uit”. Dank zij de prestaties van de Jezek-pupillen, die zich op het KNVB-sport- hem gesproken, maar op een gegeven moment zag ik het niet meer zitten. Was ik nog langer met hem doorgegaan, dan hadden ze me naar een krankzinnigenin richting kunnen brengen. Hij bleef reke ningen naar ons sturen. En hoe vaak we ook met elkaar praatten, hij veranderde niet”. 1-2 3-1 2-1 0-1 2 7 4 1 1 3 1- 0 2- 2 1- 2 2- 0 1-1 1-1 2-0 1-1 0-0 0-0 1-1 3-0 3- 1 4- 2 5 1 1 AZ’67 Haarlem Vitesse G.A. Eagles NAC- Ajax Excelsior Sparta R FC Den Haag Eindhoven Fortuna S FC Groningen Heerenveen Thuis Wageningen De Graafsch. Ajax Telstar FC A’dam Roda JC FC Utrecht Haarlem PSV NAC Excels. MW tip 1 3 3 1 2 1 1 3 1 3 1 1 3 -Willem II -FC Utrecht -Feyenoord -Roda JC FC Twente -PEC (Z) -NEC -PSV -MW -SC Cam buur -De Graafschap -Telstar -Volendam Schotel Clarke veranderde „alleen” van club, zoals dat nog meer Ajacieden op korte termijn zal overkomen. Brandsteder: „Omdat we al vijf jaar met verliezen wer ken, zullen we ook moeten bezuinigen en het aantal contractspelers moeten terug brengen van de 32 die we nu hebben, en daar zitten de uitgeleende spelers Kramer en Kaiser dan bij, naar 25. Zodoende sparen we ongeveer 3,5 ton uit. Aan de inkomens zelf, die hoog zijn in verhouding tot de opbrengsten, kun je weinig doen. Een mogelijkheid is natuurlijk wel het inpassen van jongens uit de eigen kweek”. In dat licht bezien, doet het vreemd aan dat Ajax de 30-jarige Henning Jensen voor 600.000 gulden heeft overgenomen van Real Madrid. En dat terwijl Jensen al te kennen heeft gegeven over twee jaar, als hij zijn contract heeft uitgediend, te zullen terugkeren naar Denemarken, zo dat Ajax dan niets meer voor hem zal ontvangen. „Als Jensen iets zegt, doet hij dat ook. Over twee jaar zijn wij hem dus kwijt, maar zolang kunnen wij en het publiek van hem genieten. Hij is een ge weldige speler, die minder doelpunten maakt dan Clark, maar wel veel meer doelpunten voorbereidt voor medespe lers”, aldus Brandsteder, die er tevens van uit-gaat dat Ajax met .spelers als Jensen voorlopig een aantrekkelijke tegenstan der vormt in vriendschappelijke duels. „Gelukkig zijn we nog altijd volop in trek. In december spelen we bijvoorbeeld twee wedstrijden in Ivoorkust tegen twee plaatselijke clubs in Abidjan. Verder zijn we nog bezig met wedstrijden dit jaar in Algiers en Denemarken. De uitnodigingen zijn nog zo talrijk, dat we niet op alles kunnen ingaan. Wat dat betreft, zitten we dus nog goed. Twee jaar geleden hielden we aan vriendschappelijke wedstrijden 480.000 gulden over, vorig jaar 580.000 en dit jaar hopen we uit te komen op 6 a 6,5 ton”. „Voor ons zijn die wedstrijden dus van vitaal belang. Daarom is het voor Ajax een nadeel als Nederland zich plaatst voor het Europees kampioenschap en wij weer enkele spelers moeten afstaan. Van de KNVB krijgen we weliswaar per speler 2500 gulden plus BTW, maar daar staat tegenover dat wij zonder internationals beduidend minder krijgen als we worden uitgenodigd. Als een speler als Ruud Krol er niet bij is, scheelt dat 5000 a 10.000 gulden”. ir Henk ten Cate eerste eredivisiedoelpunt seizoenen niet was gelukt. Arthur Hoyer maakte zijn eerste goal voor Willem II. Verder kwamen Paul Postuma (PSV) en Wim van Til (Feyenoord) tot hun eerste seizoen-doelpunt. Wat te denken van de resultaten van Fortuna S? Uit negen wedstrijden elf pun ten. Maar dan: vier thuiswedstrijden twee punten (1-1 en 0-0) en slechts één doelpunt. Buitenshuis gaat het méér dan goed getui ge de negen punten uit vijf wedstrijden met de doelcijfers 13-2. En dan te weten dat de laatste uitwinst van het vorig sei zoen dateerde van 10 december 1978. AZ’67 blijft in zijn thuiswedstrijden erg regelmatig. Tegen Haarlem maakte het dit seizoen voor de vijfde achtereenvol gende keer twee doelpunten. UTRECHT. Anatoli Gantwarg heeft zichzelf hervonden! Na een uiterst gedurfde partijopzet toonde hij zich ditmaal de slagvaardigste. Ondanks een enorm tijdgebrek slaagde Gantwarg erin zijn winstkansen fenomenaal te benutten en daarmee is de spanning in de match om het wereldkampioenschap weer geheel terug. Met zijn zege verkleinde de wereldkampioen zijn achterstand tot twee punten. Het aantal prachtpartijen kan blijkbaar niet op, want na de boeiende vertoning van zaterdag (Korenevski, fe secondant van Gantwarg, noemde de vijftiende matchpartij zelfs de beste), kregen de toe schouwers gisteren weer een waar spekta kel voorgeschoteld.En ditmaal mocht Wiersma zijn aanvalsdriften botvieren, terwijl Gantwarg zijn kansen in de omsin geling zicht. Met het openingsverloop had Wiersma de pech, dat hij in een studie van de Rus beland was Uit tactisch oogpunt was het dan ook slim dat Wiersma met zijn vijftiende en zestiende zet een andere weg insloeg. Wiersma stelde tegenover een hekstelling van Gantwarg een kerkho- fuitval en dit spelbeeld leidde tot de inge wikkeldste complicaties. uit 2 Eindh. 1 FC Twente 1 G.A.Eagl. 4 i Sparta 1 6 FC Den Haag 3 F’noord 3 FC VW 5 NEC 3 2 Vitesse 6 Volendam 1 PEC 2 Totaal Couwenberg opnieuw: „Voor het geld dat ze ons betalen, krijgt zo’n spon sor bepaalde faciliteiten. Go Ahead Eagles blijft een lastige te genstander voor Feyenoord. Zoals be kend leed Feyenoord zijn laatste neder laag op 24 september 1978 in Deventer. J.l. zaterdag bleek ook in de Kuip weer eens hoe moeilijk voor hen de Eagles te bestrij den zijn: 1-1. Peter Petursson bleef voor de eerste keer dit seizoen in een competitiewed strijd zoncer doelpunt. PEC (Z) kwam tegen Excelsior tot zijn grootste score in de eredivisie. Niet eerder was het tot een productie van vier goals gekomen. De Graafschap bezit een sterke achter hoede. Liefst acht keer op de tien werd ze niet gepasseerd. Maar gebeurde dat tóch dan meteen goed ook, getuige de 0-3 ne derlagen tegen Telstar en FC VW. AZ’67 speelt zaterdag tegen Willem II in zijn eigen huis. Kees Kist kwam tegen de Tilburgers nog nooit tot scoren, simpel weg omdat zij elkaar in de eredivisie nog niet eerder ontmoetten. Tegen alle andere ploegen in die periode scoorde hij wel. Vanaf het seizoen 1974-1975 scoorde Kist 123 goals. Hieronder vindt u ze alle terug. Het was voor het derde achtereenvol gende weekend dat de uitclubs niet tot winst kwamen. Het lukte hun niet om per weekend met meer dan drie gelijke spelen naar huis te keren. Alle overige wedstrij den werden door de thuisclubs gewonnen. AZ’67 neemt voor de tweede keer dit seizoen de leiding in de eredivisie. De eerste keer gebeurde dat op de vijfde competitie-dag en nu op de tiende. PSV blijft improductief. In de laatste vier wedstrijden werd telkens maar één keer gescoord. Meer dan vier punten le verde dat dan ook niet op. ROTTERDAM. De voorverkoop voor de cup wedstrijd woensdag tegen Malmö, dat in de internati onals Bo Larsson en Staf- fan Tapper zijn voornaam ste troeven heeft, loopt volgens Feyenoord-direc- teur Peter Stephan voor spoedig. „Er zijn al 35.000 kaarten verkocht. En de verwachting bestaat dat de kuip woensdag met 40.000 a 50.000 mensen ge vuld zal zijn’’. Een aardige recette derhalve, als be dacht wordt dat de Feyen- oord-leiding aan het begin van het seizoen uitging van een gemiddelde van 16.000 toeschouwers per competitiewedstrijd en de opbrengst van één UEFA- Cupduel. (Van onze sportredactie) EINDHOVEN. Kees Rijvers, oefenmeester van PSV, heeft zich in de loop der jaren bij de Eindhovense eredivisieclub een groot aantal negatieve betitelingen moeten laten welgevallen. Een zeur, een nare, vervelende, kleine betweterige, eigen wijze tuinkabouter, zo werd Rijvers bij herhaling afgeschilderd wanneer hij zich in Eindhoven weer eens had uitgelaten over uitspraken die uit hun verband waren gerukt of waarvan hij vond dat er - in het belang van PSV uiteraard, maar ook in het belang van het voetbal in zijn totaliteit - erg geringschattende conclusies aan werden verbonden. En toch, in de meeste gevallen had Rijvers het gelijk bij een groot aantal gesignaleerde zaken aan zijn kant. Vaak evenwel verhult Rijvers zijn kri tiek op het nationale voetbalgebeuren in cryptische bewoordingen, zoals bijvoor beeld zaterdagavond nog, na de 1-1 tegen FC Den Haag. En om ditmaal geen mis- I verstanden te laten bestaan, deponeerde het PSV-duo Rijvers-Van Gelder maan- i dagmiddag een keiharde motie van wan- trouwen tegen het beleid van bondscoach Jan Zwartkruis, met wie Rijvers sinds kort geen enkel verbaal contact meer wil hebben, omdat de bondscoach in zijn ogen niet alleen niet mee kan denken in de ontwikkelingen van het hedendaagse clubvoetbal, maar die daarnaast door Rij vers een brevet van onvermogen uitge reikt heeft gekregen. Dit laatste is natuurlijk een betreurens- waardige zaak, maar wel onvermijdelijk bij twee coaches die verschillende belan gen hebben te behartigen, terwijl er door een organisatie als de KNVB dienaan gaande nog altijd geen richtlijnen zijn uitgevaardigd. Daardoor kan het aantal „misverstanden” zich blijven vermenig vuldigen. In tegenstelling tot voorgaande gelegen heden, fulmineerde Rijvers minder enoti- oneel tegen bondscoach en KNVB, maar wél nog altijd even onverzoenlijk. Kees Rijvers: „Ik pas ervoor om informatie te geven over andere dan PSV-spelers. Zwartkruis, of welke bondscoach dan ook, wil ik volledig inlichten over mijn eigen spelers. Ik heb een adviserende taak, maar ik heb er totaal geen behoefte aan om ook mijn mening te geven over geselecteerde niet-PSV’ers. Ik mag aanne- men dat een bondscoach zelf voldoende kennis van zaken heeft om buiten mij of een andere trainer om een elftal te kunnen samenstellen”. Een constatering van Rijvers, die in feite een aanklacht inhoudt tegen de werkwijze van deze bondscoach, zeker als de PSV-coach zijn ervaringen met een man als Happel daartegenover plaatst: „Die heeft mij nooit naar mijn mening Een dergelijke opgave lijkt voor de spe lers van Ajax op dit moment echter even zwaar als wanneer ze plotseling gevraagd zou worden, genoegen te nemen met het minimumloon. Met tegenstanders als het Finse HJK in de eerste ronde en Omonia Nicosia uit Cyprus, dat woensdagavond in Amsterdam vermoedelijk als speelbal zal worden behandeld, kan nog altijd zorge loos worden gestoeid, maar dergelijke ploegen spreken maar weinigen aan. Brandsteder had bij de start van de Europese competitie dit seizoen gerekend op 22.000 toeschouwers in de eerste ronde, die 3 a 3,5 ton in het laatje zouden bren gen, en in de tweede ronde op een recette van 4 a 5 ton, hetgeen overeenkomt met een uitverkocht stadion in De Meer. Het duel tegen HJK trok echter maar 8000 bezoekers, waardoor zo’n 200.000 gulden minder werd ontvangen dan gepland en ook Omonia zal niet als een magneet op de voetballiefhebbers werken. Brandsteder: „Van die volle bak komt niets terecht. Omonia is geen tegenstander die aan spreekt. Ik zal dan ook al erg tevreden zijn als er 12.000 a 13.000 mensen komen”. Rijvers ervaart het al een vanzelfspre kendheid dat hij zijn volledige medewer king moet verlenen aan het samenstellen van een zo sterk mogelijk Nederlands elftal. Wat hem betreft, mogen bij wed strijden van werkelijke importantie - tij delijk - de clubbelangen terzijde worden geschoven. Rijvers heeft er evenwel enorm veel moeite mee wanneer Zwart kruis een aantal lichtgeblesseerde PSV’ers laat opdraven in - zoals hij die noemt - flut-wedstrijden tegen Ijsland en België en vervolgens de clubs met de narigheden laten zitten. Narigheden in de vorm van blessures (recentelijk Stevens en Poortvliet) die voorkomen hadden kunnen worden wan neer .er gehandeld zou zijn naar de medi sche adviezen die op verzogk van de bondscoach werden ingewonnen en ver-* volgens als onbelangrijk terzijde gescho ven. Vooral dat laatste zit Rijvers erg hoog, omdat van die zaken nooit enig gewag wordt gemaakt en hij derhalve zo langzamerhand als de saboteur van Oran je wordt betiteld. Rijvers wil de belangrijkheid van het Nederlands elftal niet bagatelliseren. Als geen ander wellicht is hij er bijzonder goed van doordrongen dat een uitstekend presterend Oranje-team pure noodzaak is om internationale erkenning af te dwin gen; erkenning die weer een positieve terugslag op de clubs kan hebben. Daar om ook zou de relatie Rijvers-Zwartkruis op zo kort mogelijke termijn hersteld moeten worden. Zoals men nu naast el kaar functioneert, is het in feite geen houdbare zaak. Ter gelegenheid van elke toekomstige interland zuller er - hoewel PSV zijn spelers in de Oranje-keuze vol komen vrij laat - wrijvingen optreden, die alleen maar schadelijk kunnen zijn voor alle partijen. Helaas werd dit duel enigszins ontsierd door een fout op de zeventiende zet, want op dat moment had Gantwarg schijfwinst kunnen afdwingen. De Rus besloot echter direct de kerkhofschijf van Wiersma on der vuur te nemen, waarna de stelling onduidelijk bleef. In het vervolg liet Gant warg zich zelfs aan zijn kortevleugel ops luiten en het zorgvuldig berekenen van deze verwikkelingen koste vooral Wiers ma een zee van tijd. Niettemin leek onze landgenoot met zijn tweeëndertigste zet de beste kansen naar zich toe te trekken, maar wederom wijzigde een magistraal offer van Gantwarg het beeld volledig. In hevige tijdnood gaf Wiersma zijn gewonnen schijf op een verkeerde manier terug en moest kansloos toezien hoe Gant warg de stand liet vastlopen. Nu was het Wiersma die moest offeren en inderdaad verkreeg de uitdager compensatie. Doch Gantwarg liet zich niet meer van de wijs brengen. Ondanks dat hij ook niet be paald ruim over bedenktijd beschikte AJAX' PENNINGMEESTER TON BRANDSTEDER: „Van de overheid hoeven we niet veel te verwachten - houden. Brandsteder: „Op dit moment zijn we bezig met een firma in sportkle- ding om tot een gunstig contract te ko men. Verder willen we zaken doen met een aantal firma’s, maximaal zes, die mo gelijkheden zien om met de naam of het embleem van Ajax te gaan werken. We hebben de naam wel eens meer afgestaan voor een actie, maar dat is maar inciden teel geweest. Met vier firma’s zijn we al rond, met een vijfde zijn we ver gevor derd. Per firma is een bedrag gemoeid van ongeveer 50.000 gulden”. „Een veel groter bedrag zouden we kun nen binnenkrijgen als onze spelers shirt reclame zouden mogen dragen, maar aan gezien dat nog altijd verboden is in de KNVB, kunnen we op dat punt nog niets doen. Begin dit jaar bood een firma ons 6 a 8 ton per jaar aan als op de shirts reclame voor dat bedrijf zou worden ge maakt. We konen er niet op ingaan. Per soonlijk vind ik het ook niet aantrekkelijk om met reclame op je borst te spelen. Maar dat is een standpunt dat is geba seerd op emotionele overwegingen. Zake lijk gezien zeg ik echter: het is niet leuk om ieder jaar met een tekort te zitten. Je moet toch iets doen”. „Van de overheid hoeven we niet veel te verwachten. Als laatste van de clubs in het betaald voetbal hebben we een paar weken geleden de begroting toegestuurd naar het BBI, het Budget Bewakings In koos hij resoluut voor het beste winstplan. Ook hij gaf zijn gewonnen schijf terug en voltooide zijn prachtig opgezette omsinge ling. Zes zetten later reikte Wiersma grootmoedig Gantwag de hand. Met deze overwinning is Gantwarg weer helemaal terug in de strijd. Nadat hij de tiende en veertiende matchpartij verloren had, maakte de wereldkampi oen een behoorlijk verslagen indruk. Maar na gisteren heeft Gantwarg zich spoedig gerehabiliteerd, en wat nog be- langrijker is: de match is nu totaal open. Nog slechts vier partijen dienen ge speeld te worden en daaruit zal Wiersma evenzoveel punten moeten halen, wil hij de match in zijn voordeel beslissen. Voor deze match heeft Wiersma verklaard dat er zeven winstpartijen zouden vallen. Krijgen we er dus nog werkelijk twee te zien? Stand: Gantwarg-Wiersma 15-17. JEROEN STEREL Wit: Wiersma; zwart: Gantwarg. 1. 33-28, 17- 21; 2. 39-33, 21-26; 3. 44-39, 11-17; 4. 50-44, 6-11, 5. 31-27, 18-23; 6. 34-29, 23x34; 7. 40x29, 20-25; 8. 39- 34, 14-20; 9. 43-39, 10-14; 10. 49-43, 19-24; 11. 37-31, 26x37; 12. 42x31, 14-19; 13. 47-42, 5-10; 14. 44-40, 10-14; 15. 31-26, 1-6; 16. 27-22, 16-21; 17. 41-37, 12- 18; 18. 37-31, 18x27; 19. 31x22, 8-12; 20. 42-37, 12- 18; 21. 37-31, 18x27; 22. 31x22, 3-8; 23. 36-31,13-18; 24. 22x13, 9x18; 25. 46-41,11-16; 26. 31-27, 8-13; 27. 41-37, 7-11; 28. 37-31, 4-9; 29. 48-42, 2-8; 30. 42-37, 18-22; 31. 27x18, 13x22; 32. 29-23, 25-30; 33. 34x25, 8-12; 34. 31-27, 22x42; 35. 38x47, 9-13; 36. 43-38,21- 27; 37. 32x21, 16x27; 38. 47-41, 11-16; 39. 41-36, 6- 11; 40. 39-34, 24-29; 41. 33x24, 19x39; 42. 40-34, 39x30, 43. 25x34, 20-25; 44. 45-40, 13-18; 45. 34-29, 14- 20; 46. 29-24, 18x29; 47. 24x33, 20-24; 48. 28-23, 17-22; 49. 26-21, 11-17; 50. 21x32, 17-21; 51. 40-34, 15- 20; 52. 34-29, 22-27; 53. 23-19, 24x13; 54. 29-24. 20x29; 55. 33x24, 12-18. Wit geeft op. Binnen de voorschriften mag er in en om het stadi on reclame worden ge maakt; het sponserende bedrijf mag zijn relaties ontvangen in de koffieka mer, terwijl er ook enkele rijen op het ereterras zul len worden gereserveerd. We hopen in de toekomst nog meer bedrijven warm te maken voor deze manier van sponseren. We mogen op dit moment dan wel niet klagen over de recet tes, maar we blijven probe ren nieuwe bronnen van inkomsten aan te boren. Uiteindelijk hebben we de laatste jaren steeds met te korten gekampt. En onder die periode wil Feyenoord moeting in Rotterdam ge- 'nu graag een streep claimd. zetten”. 3-2 Tips toto-gelijk: 2-3-8-14-18-26-27-29. Henk ten Cate (GA Eagles) scoorde in zijn zevende wedstrijd zijn eerste ere divisiedoelpunt. Jan Hendriksen (PEC) deed dat in zijn veertigste wedstrijd en Koos van Tamelen (FC Utrecht) in zijn 42ste. Rob van Oosterom had er 24 voor nodig om bij FC Utrecht tot scoren te komen nadat hem dit in drie FC Twnete- centrum in Zeist op het du el met Malmö voorberei den, liggen de inkomsten nu al ver voor op de kosten van exploitatie. Bovendien heeft Feyenoord met suc ces gezocht naar andere bronnen van inkomsten. Want behalve dat Peter Stephan gisteren namens de supportersclub een che que van een ton uit handen van voorzitter Van der Schoor („dit is de op brengst van een autoverlo- ting”) mocht ontvangen ten bate van de voetbal- school, is het vanaf woens dag mogelijk dat bedrijven als sponsor van een wed strijd kunnen optreden. „Een tiental hebben al inte resse getoond”, aldus voor zitter Guus Couwenberg. Een reisbureau krijgt woensdagavond de pri meur en heeft meteen al de volgende UEFA-Cupont- zich in zaken (Van onze sportredactie) 2 3 6 3 2 4 5 1 3 0 3 4 7 0 6 2 1 1 3 2 73 50

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 19