DUKA PLASTICS constructeur VERPLEEGKUNDIGEN B H.B.O. V IIHI ■wllllHHI WW GEM iBLOEMENDAAL Ervaren belastingconsulent Man met technische en kontaktuele kwaliteiten Loyens &Volkmoars ervaren kalkulator EEN 2e GROEPSLEID(ST)ER ERVAREN MEDEWERKER DOE-HET-ZELF Koninklijke Volker Stevin A. bekwame banketbakker broodbakker Mr Scheepswerf Stapel medewerk (st)er B. part .time medewerk (st)er PROVINCIAAL ZIEKENHUIS te SANTPOORT O De Springplank” ■M Banketbakkerij Snel randstad uitzendbureau maatschap van belastingadviseurs HTS-ingenieur werktuigbouw of scheepsbouw smit’s bouwbedrijf bv STICHTING DAGVERBLIJVEN VOOR GEESTELIJK GEHANDICAPTEN IN ZUID-KENNEMERLAND 19 7 9 ZATERDAG 27 OKTOBER 4 vraagt een en een voor een volledige betrekking (39 uren per week) en voor 5 halve dagen per week Het kontakt tussen aanvrager en sollicitant komt tot stand d.m.v. een tussenpersoon, die bij Randstad intercedent wordt genoemd. Randstad Uitzendbureau helpt het bedrijfsleven o.a. aan tijdelijk personeel in de technische en industriële sektor en omgekeerd helpt Randstad tijdelijk beschikbaar personeel in deze sektor aan een tijdelijke baan. Voor onze vestiging in Haarlem zoeken wij zo’n man. Iemand die ervoor zorgt, dat de juiste mensen op de juiste plaatsen komen. Een boeiende taak, die het nodige aan takt, mensenkennis en zakelijke feeling vraagt. Dat zo iemand een technische achtergrond en een middelbare opleiding moet hebben, spreekt vanzelf. De meest ideale leeftijd is 21-25 jaar. De man aan wie wij denken moet in staat zijn zelf standig zijn administratie te voeren. Organiseren en improviseren zijn zijn sterke kanten. Hij kan rekenen op een gerichte opleiding, een goed salaris, 8% vakantiegeld, gratifikatie en een stud iekosten ve rgoed i ng Aanm. voor 18.00 uur. Tel. 266976, na 18.00 uur, tel. 272976. Bloemendaalseweg 279, Overveen. Moet geheel zelfstandig kunnen zijn. Zij die dat kunnen, mogen rekenen op een goed loon en een prettige werkkring. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Randstad Uitzendbureau bv, ta.v. de heer G. Rakhorst, Koningstraat 60, 2011 TB HAARLEM Van de nieuwe groepsleid(st)er wordt verwacht: dat hij/zij in samenwerking met de reeds aanwezige groepsleidster zorg draagt voor de geestelijke, lichamelijke en sociale ontwikkeling en voor de gewone dagelijkse verzor ging; dat hij/zij belangstelling heeft voor en om kan gaan met deze zo specifieke groep; aktieve deelname aan menings- en besluitvorming, zowel t.a.v. het algemeen als inhoudelijk beleid; betrokkenheid toont naar ouders. Vereist is voor deze functie: voortgezette of middelbare opleiding; ziekenverzorging óf K.V.J.V. ervaring in het werken met geestelijk/lichamelijk gehandicap ten, anders onnodig te reflecteren; bereid zijn tot het volgen van de O. P M. opleiding. Salariëring volgens C.R.M.-normen. Voor inlichtingen: hoofdleider F. Dusée, tel. 023-373273 Sollicitatiebrieven te richten aan het secretariaat p/a Marsman plein 20, Haarlem. zoekt voor haar kinderdagverblijf Schriftelijke sollicitaties kunt U richten DRAKA PLASTICS B.V., Afd. Personeelszaken, Postbus 118, 2180 AC Hillegom. Wilt U tel. inlichtingen dan kunt U bellen 02520-29017 5 co M kinc goe den ten, met met met pen rent Tiet prot en op anti Het dagverblijf heeft een capaciteit van 40 kinderen, waarvan voor de groep van 8 meervoudig gehandicapte kinderen (in de leeftijd van 3 tot 11 jaar) een vakature aanwezig is. In ons bedrijf te Hillegom is op het laboratorium een plaatsingsmo gelijkheid voor een ontwikkelings assistent deze zal o.m. tot zijn taak krijgen: - het mee-ontwikkelen van schuimen en foliën - het verzamelen van eigenschappen van produkten en het onderzoe ken van grondstoffen; - het assisteren bij het in produktie brengen van nieuwe produkten m.n. bewaking van ue kwaliteit in de aanvangsfase. MARSMANPLEIN 20 TE HAARLEM De funktie-eisen zijn: - leeftijd van 22 tot 27 jaar; - opleiding HAVO of gelijkwaardig met kennis van de Engelse, Duitse en Franse taal, aangevüld met een H.T.S.-opleiding chemische techniek afstudeerrichting Chemie. aan De baggerindustrie kenmerkt zich door steeds weer nieuwe uitdagin gen, wat een voortdurende activiteit voor ons constructiebureau bete kent. Er is daarom bij ons een vacature voor een Deel uitmakend van een team van 7 a 8 man, zal hij zich bezighouden met het construeren van afgeronde onderdelen van eenvoudige tot gecompliceerde aard en het vervaardigen van alle voorkomende samengestelde tekeningen, inclusief berekeningen en materiaal keuze. Het betreft een zelfstandige functie, waarbij het regelmatig voorkomt dat de constructeur zijn constructie begeleidt tot in de werkplaats. Er is derhalve intensief overleg tussen constructeur en fabricage- technici. Daarnaast is voor de keuze van materialen en onderdelen regelmatig overleg met onderleveranciers noodzakelijk. Met het toenemen van de ervaring stijgt ook de verantwoordelijkheid. Wie een dergelijke functie ambieert, kan rekenen op een boeiende, af wisselende werkkring met goede toekomstmogelijkheden. Nadere informatie wordt desgewenst verstrekt door de heer G.J. Neder Helman, telefoon 023-37 98 03. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitaties te zen den aan Scheepswerf Stapel. Postbus 112064 ZG Spaarndam. Beide medewerk(st)ers zullen worden belast met financieel-administratieve werkzaamheden. In het bijzonder voor de onder 2 genoemde functie wordt iemand gezocht die ook in staat is administratieve gegevens op een boek houdmachine te verwerken. Wij bieden afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring een salaris tot maximaal f. 2.351,- per maand. Voor de part-time functie wordt het salaris van dit bedrag afgeleid. Op het salaris wordt geen AOW-premie ingehouden, want deze komt voor rekening van de gemeente. Sollicitaties binnen 10 dagen aan de gemeentesecretaris van Bloemendaal, Postbus 201, 2050 AE Overveen. In het mooi gelegen gemeentehuis aan de Bloemendaalseweg in Overveen kunnen op de afdeling Financiën worden geplaatst Voor beide functies wordt het bezit van een mavo-diploma, het type diploma, kantoorervaring en bereidheid in teamverband samen te werken op prijs gesteld. Smit's Bouwbedrijf te Beverwijk maakt een groei door, welke onder meer gestalte heeft gekregen in de vorming van de regio's Noord-Holland, Rotterdam en Utrecht. Mede hierdoor doet zich in ons hoofdkantoor te Beverwijk de noodzaak voor tot uitbreiding van de technische staf met een Van de verpleegkundige wordt verwacht een bijdrage te willen leveren in het behandelplan van patiënten. Er wordt gewerkt in multi disciplinair teamverband. Inlichtingen kunnen worden verstrekt door mevrouw L.A. Straver, verpleegkundig manager van Hoofd afdeling I, telefoon 023 - 37 99 00, toestel 555. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de Directie van bovengenoemd ziekenhuis, postbus 50 2080 AB te Santpoort-Zuid. De afdeling heeft tot taak, aan de daarvoor geïndiceerde patiënten, een kortdurende behandeling te bieden van ca. 3 maanden. Het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort vraagt voor één van haar kortdurende behandelafdelingen van Hoofdafdeling I (Brederodekliniek) enige Scheepswerf Stapel bv maakt deel uit van Koninklijke Volker Stevin. Haar werkterrein omvat, naast de bouw van baggermaterieel, de ontwikkeling en bouw van vitale baggercomponenten, zoals cutter ladders, paalwagens, boor- en spring-uitrusting, kogelscharnieren, afsluiters, cutters, etc. in de functie van Fl I"! Parallelweg 8,1948 NM Beverwijk J Telefoon (02510) 29041 In gere Vent colic In jtisci 'ben uit 1 te rr plac goec sein, ‘het op d het dani St mus dien allee -hisci Mrie ^aan iolle ■popi f Tc maa mee Dev, van burj over krijj colic han< wat te b. De aan te stellen funktionaris gaat deel uitmaken van de afdeling Planontwikkeling. Het wordt zijn taak om zelfstandig hoeveelheden uit te trekken en prijzen te bepalen aan de hand van bestek en tekeningen. In teamverband wordt vervolgens de begroting vast gesteld.' Een opleiding op MTS-niveau, het bezit van het diploma Kalkulatie en enige jaren ervaring in het bouwbedrijf achten wij gewenst. Leeftijd 25-35 jaar. Kandidaten die over de gevraagde kwaliteiten be schikken, bieden wij een goed salaris, tantièmerege- ling, opname in de premievrije pensioenverzekering en andere bijkomende gunstige voorwaarden. Ook kunnen wij eventueel bemiddelen bij huisvesting. Een informatiebrochure over ons bedrijf wordt op aanvraag toegezonden. Sollicitaties gaarne aan het Hoofd van de Afdeling Personeelszaken, Parallelweg 8, Beverwijk. Famila Beverwijk, een dochtermaatschappij van Schuitema b.v., is een zelfbedieningswarenhuis met een zeer grote verkoop-oppervlakte en een assortiment van 30.000 artikelen zowel op food als op non-food gebied. Voor de afdeling doe-het-zelf vragen wij een Hij gaat zich bezighouden met: - het adviseren van de klanten. - het meehelpen zorgdragen voor een goede presentatie van de artikelen. - het zelfstandig bestellen van de goederen. - het verzorgen, aanvullen en kontroleren van uw deel van de totale afdeling. DRAKA PLASTICS b.v. met vestigingen in Am sterdam, Hillegom en Enkhuizen maakt een verscheiden reeks kunststof produkten zoals foliën, slangen, profielen en hulzen. Loyens Volkmaars. belastingadviseurs, zoeken voor hun kantoor te Haarlem een ervaren belastingconsulent, die na een korte inwerkperiode de taak zal krijgen zelfstandig een gedeelte van de aangiftepraktijk te verzorgen en tevens nauw betrokken zal worden in de adviespraktijk van het kantoor. Hij dient bij voorkeur de opleiding voor het diploma belastingconsulent van de Nederlandse Federatie van Belastingconsulenten of van de Broederschap van Belasting consulenten te hebben afgerond. Praktijkervaring is vereist. Bent u geïnteresseerd in deze baan of wilt u meer inlichtingen, bel dan voor y een afspraak met Mevrouw J. Klaster-Wouda tel.: 02510-29077, Famila Beverwijk b.v. Beverhof 28, 1941 EC Beverwijk. O 6J Tamilar" Funktie-eisen: -ervaring in genoemde branche. -opleiding L.T.S.-nivo. -leeftijd 18-40 jaar. Amsterdam lAmstelveen) Arnhem Breda Eindhoven Enschede Den Haag Haarlem Rotterdam Utrecht Zwolle-Aruba Brussel Curacao Hong Kong New York 605 De juiste kandidaat beschikt over goede contactuele kwali teiten en feeling voor advies werk. Wij bieden hem. behalve een goede honorering, een positie die groeimogelijkheden inhoudt. Belangstellenden nodigen wij uit hun schriltelijke sollicitatie, die vertrouwelijk zal worden behandeld, te richten aan Loyens X Volkmaars. postbus 6205. 200I HE Haarlem t.a.v. Mr. B.T. Verhoeven. Mocht tl nog wal meer inlichtingen wensen dan kunt u levens bellen lO23l Al 91 26.

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 24