AKTIE 68 flinke krachten MARIASTICHTING GEWEST KENNEMERLAND I AKTIE 68 68 voor tijdelijk werk 68 voor tijdelijk werk r 68 bagagemedewerkers WONEN -UIIi ie blaautu bv. raaf 1 Inpaksters orthoptiste ABONNEMENTEN VERKOPERS Aktie 68 het vaste buro voor tijdelijk werk HUISHOUDELIJKE HULPEN VOOR f/2 DAGEN STATEN BOLWERK 3, HAARLEM Tel.: 023-313100 Ik werk met plezier STATEN BOLWERK 3, HAARLEM Tel.: 023-313100 Ik werk met plezier Aktie 68 het vaste buro voor tijdelijk werk zoekt met spoed: Ik werk met plezier medewerk (st)er archiefzaken aktie aktie ERVAREN elektromonteur a aktie ADMINISTRATIEF MEDEWERKER OFFICE MANAGER (m/v) N. P. van Leeuwen bv. Produktiekrachten CV-monteurs Konstruktiebankwerkers Elektrotechnisch tekenaar CD i. 0. het vaste buro het vaste buro Uitzendburo Aktie 68 vraagt met spoed: Uitzetter/landmeter aktie het vaste buro Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem Uitzendburo Aktie 68 vraagt: met spoed: aktie 68I voor tijdelijk werk aktie 681 voor tijdelijk werk Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem aktie het vaste buro (para) medisch Schilders/spuiters Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem A B-verpleegkundigen B.V. Grammoservice Uitzendburo Aktie 68 vraagt: met spoed: Ervaren 1e en hulp-elektromonteurs Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem 1979 ZATERDAG 27 OKTOBER 30 Z II. I MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING afd: verpl. kundigen A ziekenverzorgsters In u IJ O □23-270503 - 26OO 51 De Ch Ge Voor de afhandeling van de bagage hebben wij voor 1 maand stevige jongens nodig, die in wisselende diensten op Schiphol kunnen werken. Dames, indien u voor halve dagen s morgens) beschikbaar bent, Kunt voor die peperdure feestdagen die op komst zijn. u iets extra s bijverdienen voor diverse relaties in Haarlem hebben we dringend inpaksters nodig. Indien u voor dag- en/of avonddiensten beschikbaar bent, kom dan snel langs of bel. Heeft u interesse, kom dan snel langs of bel even op naar (parttime) 2106 BT heemstede, zandvoorter allee 5. groothandel in varkensvlees vraagt met spoed enige in de leeftijd van 16-18 jaar. R K ziekenhuis Haarlem voor langere tijd in IJmuiden. I voor zoekt met spoed: III w 1 i i Met vergunning van het Ministerie van Sociale Zaken Met vergunning van het Ministerie van Sociale Zaken Met vergunning van het Ministerie van Sociale Zaken Met vergunning van het Ministerie van Sociale Zaken In de Telegraaf-organisatie heeft de oplage af deling een belangrijke rol. De funktie van deze afdeling is van grote betekenis voor het totale oplage beleid. Wij willen het team uitbreiden met enthousias te Zij zijn belast met de uitbreiding van het abon nementen bestand. Ervaring strekt tot aanbe veling. Kandidaten uit andere branches kunnen eveneens in aanmerking komen. Gevoel voor service, pioniersgeest en een gezonde dosis doorzettingsvermogen zijn voor deze baan be langrijk. Wij bieden een vast basis-salaris met provisie, prima secundaire arbeidsvoorwaarden, waar onder een goede pensioenregeling. Wanneer u belangstelling heeft voor deze afwis selende baan kunt u schriftelijk of telefonisch kontakt opnemen met de afdeling Personeels zaken, Postbus 376, 1000 EB Amsterdam. Telefoon: 020 5852328. met ruime ervaring, voor klanten in Haarlem en omstreken, voor langere tijd 2 a 3 jaar ervaring vereist, voor zeer lange tijd, bij relatie in Haarlem. Functie-omschrijving: het verzorgen van het gewestelijk archief, alsmede het registreren van inkomende en te verzenden post e.d. Vereist: tenminste MAVO-diploma; diploma typen; enige ervaring in archiefwerkzaamheden. Gewenst: kantoorervaring; bereid in klein teamverband te werken. Het salaris zal afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal f 2.283,-- per maand bedragen (bij volledige dienst betrekking). Het gewest Kennemerland is een samenwerkingsverband van de gemeenten Bennebroek, Bloemendaal, Haarlem, Haarlemmer- liede en Spaarnwoude, Heemstede en Zandvoort. Werken bij het gewest Kennemerland betekent een aanstelling in overheidsdienst met de daaraan verbonden gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. De rechtspositieregelingen van de gemeente Haarlem zijn van toepassing. Eigenhandig geschreven sollicitaties voor functie I of II worden verzocht binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het dagelijks bestuur van het gewest Kennemerland, Grote Houtstraat 1. 2011 SB Haarlem. Functie-omschrijving: het verrichten van routine vragend typewerk, licht administratief werk en enkele bijkomende taken als koffieverzorging e.d. Vereist: MAVO-diploma; type-diploma, alsmede type-ervaring. Gewenst: enige kantoorervaring; stenodiploma (Ned.); leeftijd tot 30 jaar. Gedacht wordt aan een aktieve kracht die bereid is in (klein) teamverband te werken. Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f 2.148,-- per maand bedragen. in een 2- of 3-ploegendienst heb ben wij stevige knapen nodig die voor 2 maanden beschikbaar zijn. voor dagdiensten bij diverse rela ties in Haarlem en omgeving. Tijds duur onbepaald. voor nachtdiensten bij relaties in Haarlem. Uitstekende betaling. Geboden wordt een veelzijdige taak met belangrijke organisatorische aspecten. Geïnteresseerden wordt verzocht een korte samenvatting van hun gegevens te zenden aan onderstaand adres onder vermelding van de referentie DMW. adviesbureau voor organisatie en personeelsbeleid, drs. p.h. lammerts van bueren, Soil. dag. aan ons kantoor op het openbaar slachthuis te Haarlem. Tel. 350404 Wij nemen graag de tijd om u uitgebreid te informeren. Maandag om 8.30 uur al. Pret tig weekend! Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling personeelszaken. Postbus 1644, 2003 BR Haarlem. t.b.v. de aan het ziekenhuis verbonden oogartsen. Deze funktie wordt uitgeoefend op basis van 24 uur per week; de werktijden zullen in overleg o.a. met de reeds aanwezige part time orthoptiste worden geregeld. In de polikliniek van het ziekenhuis ontstaat per 1 januari a.s. een vakature voor de funktie van Het is niet uitgesloten dat het aantal te werken uren na verloop van tijd zal worden gewijzigd. Nadere inlichtingen bij het hoofd poli klinieken tel. (023) 31 91 10 toestel 1153. kom je kollega s helpen! bij uitzendbureau content worden je belangen goed behartigd. voor o.a. ervaren (die alle diensten kunnen draaien) is er volop keuze aan goede én goedbetaalde banen wij nemen alle tijd voor je! haarlem jansweg 1 (hoek pr bolwerk) 023-323215 Voor onderhoud aan auto's, bij relatie in A'dam. op MTS niveau, met 2 a 3 jaar ervaring voor langere tijd in Haarlem Kantoor: Schaaparastraat 5, Haarlem H Het dagelijks bestuur van het gewest Kennemerland roept sollicitanten op voor de functies van medewerk!st)er secretariaat vakaturenr. 441/HDC (part-time 50 o/o, werktijden in onderling overleg te bepalen). vakaturenr. 442/HDC iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiM ■■IIIIIIIIIIIIIIIIM i o’ o IDEAAL 68 elektro-technisch inBtallatiebureau Gevraagd met spoed Telefoon 270503, na 18.00 uur 020- 412000 A o iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii™ In aanmerking komt iemand die administratief onderlegd is en ervaring heeft opgedaan in een leidinggevende functie bij overheid en bedrijfsleven. De Courant U kunt erg snel van start, want Aktie 68 is een goede bekende van ziekenhuizen en instellingen in Haarlem zelf of in direkte omgeving. zijn bij Aktie 68 aan het juiste adres voor een passende tijdelijke baan. Namens een grote dienstverlenende organisatie met circa 150 medewerkers, werkzaam in de gemeente Haarlem, zoeken wij kandidaten voor de positie van office manager. Deze functionaris zal de directie bijstaan door geleidelijk aan een aantal uitvoerende en beherende taken over te nemen. Hierbij valt o.a. te denken aan het behartigen van de personeelsadministratie, de coördinatie van het algemene bureauwerk inclusief de financiële administratie en het beheer van de gebouwen. n n n n wl Service merchandisers voor grammofoonplaten en musicasettes Spaarndamseweg 410-414 2022 EA Haarlem Wij zouden graag op korte termijn in kontakt komen met een (leeftijd 25 jaar) t.b.v. onze debiteurenadministratie. Voor deze drukke, maar afwisselende job denken wij aan een actief, accuraat persoon, die gewend is zelf standig te werken en over goede contactuele eigen schappen beschikt. Wij vragen voor deze funktie een vooropleiding op mavo- of havo-niveau, aangevuld met het praktijkdiplo- ma boekhouden (ook zij, die in december examen doen kunnen reageren) en enkele jaren administratieve erva ring Wij bieden u, naast een aantrekkelijk salaris, goede sociale voorzieningen, een prettige werksfeer en een 4’4 daagse werkweek (vrijdagmiddag vrij). Indien u geïnteresseerd bent in deze functie, kunt u ons bellen (023-258521 toestel 48) of schrijven (postbus 6271 2001 HG Haarlem) Wist u dat diverse bedrijven in Haarlem en omgeving regelmatig uw assistentie erg hard nodig hebben. Daar staan steeds prima verdiensten tegenover. Het is echter de moeite waard om er alles over aan de weet te komen. Wij nemen graag de tijd voor u. Maandag al. Zodat u binnenkort van start kunt in een tijdelijke baan die bevalt. Want daar gaat het bij Aktie 68 om.

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 30