i] Schiphol directie-secretaresse B-verpleegkundigen fysiotherapeut(e) R 888$ Sint Jozef Ziekenhuis Heemskerk maatschappelijk welker technisch specialist HTS-er assistent (e) assistent platform magazijnbediende opi Ne Er bestaat bij ons bedrijf de mogelijkheid tot het plaatsen van administratieve tramees V] Wt Werktuigbouw/Meet- en Regeltechniek met talenknobbel A BOA KOL’S 32 ZATERDAG 27 OKTOBER 1979 Haarlem Op korte termijn hebben wij in ons nieuwe ziekenhuis (met 266 bedden) op de afdeling PSYCHIATRIE plaats voor enkele die geïnteresseerd zijn in een werkkring in een algemeen ziekenhuis. Ja Hi (P Een multidisciplinair team nodigt uuit kontakt op te nemen met de heer W. Lagendijk, verpleegkundig direkteur, Mozartstraat 91,1962 AB Heemskerk, telefoon (02510) 4.24.24. W ma< den gev Dit gist Tegel handel B.V. i.b.v. rijbewijs BCDE Indien uw interesse is gewekt, kunt u uw sollicitatie richten aan: HANDELS VERENIGING TRADAX B.V., t.a.v. de heer J.H. van Zelm van Eldik, Coenhavenweg 2,1013 BL Amsterdam. Tel. 020-80 38 03. Uiteraard kunt u ook vooraf telefonisch inlichtingen inwinnen. Zij ontvangen een zo all-round commercieel-administratieve mogelijke on-the-job training binnen het bedrijf. Na afloop van de opleiding volgt plaatsing in een administratieve ftinktie met verant woordelijk werk. aanleg te hebben, de Engelse taal redelijk te beheersen en mogen zij niet ouder zijn dan 25 jaar. Door regelmatige uitbreiding van onze aktiviteiten bieden wij Kandidaten hebben ten minste zeer reële toekomstmogelijkheden, een middelbare schoolopleiding aangezien wij het principe van (min. HAVO) met liefst een promotie binnen het bedrijf voor- ekonomisch-administratief vakken- staan. Onze arbeidsvoorwaarden, pakket. Verder dienen zij een w.o. een uitstekende reiskosten vergoeding, zijn zonder meer goed. •v.w De Opbouw 5 vak.nr 193/HD vak.nr. 272/HD vak.nr. 276/HD n Op de afdeling Fysische Therapie hebben wij op korte termijn plaats voor een ■K ■S 1 Drs. J.J. Gerritse Keizersgracht 209, 1016 DT Amsterdam Algemeen Bedrijfspsychologisch Onderzoek- en Adviesbureau In opdracht van de directie van een kleine, internationaal georiënteerde handelsonderneming in het centrum van Amsterdam, zoeken wij contact met een directie-secretaresse. Tot haar taak behoort het zelfstandig en soepel organiseren en verrichten van de gebruikelijke secretariaats- werkzaamheden. De vereisten voor deze functie zijn een middelbare schoolopleiding, een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid in Nederlands, Duits en Engels en een aantal jaren ervaring als secretaresse. Wij bieden een interessante, zelf standige en goed gehonoreerde baan. Brieven met alle relevante gegevens (een duidelijk overzicht van opleiding, kennis, ervaring en loopbaan) kunt u zenden aan ons adres. U kunt inlich tingen bij ons inwinnen (020-233601). Ervaring met vorkheftruck strekt tot aanbeveling. On van ren c in Zi para; de sii stabii de p< Noor zone Het St. Elisabeth’s of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met 600 bedden. Op Schiphol landen en starten dagelijks zo n 250 vliegtuigen. Tienduizenden mensen komen er Nederland binnen of zoeken juist via Schiphol hun weg naar de rest van de wereld. Er werken 26.000 mensen bij meer dan 300 bedrijven en instellingen die op Schiphol zijn gevestigd. Het beheer van deze luchthaven is in handen van de N V. Luchthaven Schiphol. Dit betekent de verantwoordelijkheid voor aanleg, onderhoud, ont wikkeling en exploitatie van het luchtvaartterrein. De N V. Lucht haven Schiphol heeft 1350 werk nemers die samenwerken om Schiphol z’n vooraanstaande plaats in de internationale lucht vaart te laten behouden en te versterken. U bent behulpzaam bij het parkeren van vliegtuigen. Daarnaast behoort het per auto surveilleren op de platformen ook tot uw taak. Hierbij moet in het bijzonder worden toegezien op de naleving van de veiligheids voorschriften bij de afhandeling van vliegtuigen. Om deze boeiende taak (die volgens een kontinu-dienstregeling wordt verricht) aan te kunnen, bent u tussen de 21 en 25 jaar en durft u verantwoordelijkheid te dragen. U hebt rijbewijs BE, bij voorkeur met MAVO-diploma (zodat het Engels geen problemen oplevert), en u draagt geen bril. Als u ervaring hebt in een grondfunktie bij de militaire of burgerluchtvaart, is dat een groot voordeel. Uw aanvangssalaris ligt, afhankelijk van uw opleiding, leeftijd en ervaring, tussen f 1.800.- en f 1.895,- bruto per maand, aangevuld met een kontinuetoeslag van circa f 330,- bruto per maand. U verdient in deze interessante funktie een aanvangssalaris, dat afhankelijk van uw opleiding en ervaring ligt tussen f 2.000,- en f 2.700,- bruto per maand. Aanmelden: schriftelijk of telefonisch aan bovenstaand adres. Bij het bureau Speciale Technieken en Energiebeheer van de N V. wordt gezocht naar een ervaren Interesse en woont u in de omgeving van Schiphol? Schrijf dan een korte en bondige solli citatiebrief en stuur deze, onder vermelding van het vakature- nummer, naar het bureau Personeelsbeheer van de N V. Luchthaven Schiphol, Postbus 7501 1118ZG Luchthaven Schiphol. I I 4- Dt rea, 1 Wa gen i stelle mee val s meld marii deks< schie Kleine Houtweg 13 Haarlem Tel. 023-317450 De Platformverkeersdienst. onderdeel van het bureau Haven- en Stationsdienst, regelt het vliegtuigverkeer op het verkeers- platform. Bij deze dienst wordt gezocht naar een vraagt voor spoedige indiensttreding een KO veer te Vit aan „Ned Male: He in di Loen anke van Da se a: Delg pig o afwa vlieg tijd I Vietr men. land: liet v de t\ In veer kuni in et Handels/vcrcniging Tradax te Amsterdam is de Nederlandse vestiging van het wereldomvattende Tradax-concem, dat zich o.m. bezighoudt met de handel in, opslag, verwerking en verscheping van granen, oliezaden, eetbare oliën, derivaten en aanverwante produkten. Tradax is een van de grootste leveranciers ter wereld van grondstoffen voor de voedingsmiddelenindustrie, zoals veevoederfabrieken, de maalindustrie, brouwerijen en distilleerderijen, margarine- en zetmeelfabrieken. Als medewerker van de lucht haven, betaalt u over uw salaris geen premie AOW/AWW. Die komt voor rekening van de N V. Bovendien hebt u een pakket sekundaire arbeidsvoorwaarden, dat ronduit goed is te noemen U verdient in deze aantrekkelijke funktie een aanvangssalaris dat, afhankelijk van uw opleiding en ervaring, ligt tussen f 3.778,- en f4.600,— bruto per maand. DEiSUilEBI r Int H van i onde onbe l reste ring r met Park de in i presi I Er is U verricht eenvoudig vertaalwerk en korres-. pondentie in het Engels en incidenteel in het Frans en Duits. Verder neemt u in stereo diktaten op, voornamelijk in het Engels. Daarnaast typt u konsept-vertalingen van de bureaumedewerkers uit en verricht u overig typewerk t.b.v. het bureau. Een ander deel van uw werkzaamheden is het regelen en administratief begeleiden van door Schiphol-medewerkers te maken dienst reizen. Om deze veelzijdige funktie goed te kunnen vervullen, hebt u 'n afgeronde middelbare schoolopleiding (talenpakket). U beheerst de moderne talen zowel schrif telijk als mondeling soepel en kunt daar naast vlot stenograferen in het Nederlands en het Engels. Dat u 'n redelijketypevaardig- heid hebt, spreekt voor zich. Uw akkuratesse staat op een hoog peil. Tenslotte zouden wij graag zien dat u al enkele jaren ervaring in een funktie als deze hebt opgedaan. Bij het bureau Speciale Diensten van het Direktiesekretariaat van de N V. wordt gezocht een Uw taak houdt in grote lijnen het volgende in: Het verrichten van technische en ekonomische studies op werktuigbouw kundig gebied. Hierbij wordt vooral het onderwerp energie- en klimaatinstallaties onder de loupe genomen. Omdat de adviezen die hieruit voortkomen, een beleidsvoorbereidend en ondersteunend karakter hebben, moeten deze studies technisch-ekonomisch, technisch-konstruk- tief en onderhouds-technologisch even wichtig onderbouwd zijn. Verder behoort bij uw taak het aangeven, wanneer externe adviesbureau 's moeten worden inge schakeld en het begeleiden c.q. koördineren van onderzoeken van externe instanties. Het deel uitmaken van werkgroepen en als koördinator de verantwoordelijkheid voor de progressie daarin dragen, hoort daar ook bij. U werkt in teamverband nauw samen met technische specialisten van andere vakgebieden en oriënteert u met betrekking tot technische problemen waar nodig in het buitenland. In de adviezen geeft u alter natieve keuzemogelijkheden aan. waarbij uw persoonlijke voorkeur duidelijk naar voren komt. U hebt na het VWO, de HTS Werktuigbouw met sukses afgesloten, gevolgd door een applikatiekursus Meet- en Regeltechniek. En dit zo mogelijk nog aangevuld met kursussen Klimaattechniek. Minimaal 10 jaar ervaring in een grote onderhouds dienst of engineeringsgroep met oriëntatie op energieproblematiek, opwekking en transport, is onontbeerlijk. U hebt een goed ontwikkeld analytisch en relativerend ver mogen, ekonomisch inzicht en u kunt goed met mensen opschieten. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de afdeling, de heer F A Voermans, tel. 023-339030, toestel 2003. De rechtspositie is geregeld in het Ambtenarenreglement van het Elisabeth Gasthuis. Het salaris zal, afhankelijk van opleiding en ervaring, nader worden overeengekomen. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Een kennismakingsgesprek met een selectiecommissie zal en een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. De afdeling is modern en goed geoutilleerd. De werkzaamheden zijn zowel klinisch als poliklinisch. Klinisch wordt in teamverband gewerkt. Het betreft hier een full-time functie met een beschikbaarheids- en weekeinddienstregeling. Het gevolgd hebben van de cursus Fysiotherapie bij hart- en vaatlijden strekt tot aanbeveling. Nadere informatie over deze funktie kunt u inwinnen bij het Hoofd bureau Speciale Technieken en Energiebeheer Ing. J.W. Peppelman. tel. 020-5172553. privé 02518-55378. is een landelijke voogdijvereniging. De medewerkers van kantoor Haar lem begeleiden ruim 50 jongeren in samenwerking met ouders, pleeg ouders en tehuizen. Met prakt ijkbegeleider en psycho loog proberen wij ten aanzien van en samen met de individuele jongere een beleid uit te stippelen. Op korte termijn zoeken wij een Verdere inlichtingen worden graag telefo nisch gegeven op maandagochtend en woensdagmiddag, 023-310664. Sollicitatie brieven kun je richten aan de koördinator van het sollicitatieteam Burg. Reiger- straat 86,3581 KW Utrecht. Gezien de samenstelling van het team gaat onze voorkeur uit naar een vrouw. Aanstelling geschiedt voor 2 dagen per week gedurende een periode van 1 a 2 jaar. Diegenen die bezig zijn met de part-time opleiding alsmede maat schappelijk werkers van collega- instellingen genieten de voorkeur. Ter nadere informatie: Het sollicitatieteam is uit alle ge ledingen aangesteld Supervise is buiten de instelling mogelijk Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O.-welzijnswerk Goede secundaire arbeidsvoor waarden. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de Coördinator Dienst Personeelszaken, Boerhaavelaan 22. 2035 RC Haarlem. Voor deze functie denken wij aan een medewerk(st)er, die beschikt over enige klinische ervaring inzicht en ervaring heeft in de toepassing van moderne fysiotherapeutische behandelmethoden geschikt is om in teamverband te werken. I

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 32