Rob Ridder in enkelspel Eechtrop houdt voorsprong vast VCIJ-dames kwetsbaar in achterveld Goede marathon DEM-a tieten Figurantenrol voor Phoenix Wijk aan Zee nog matig Ijverig ODIN mist zege net I J I SS I Nationale titelstrijd Ier 1 spOT 1b 19 7 9 MAANDAG 29 OKTOBER 11 zang lent. le/n. iet mi rn. (Van onze handbalmedewerker) IJMOND. Odin blijft het opvallend goed doen in de tweede divisie D (heren) van de zaalhandbalcompetitie. Ook de tweede kennisma king met de nieuwe omgeving leverde de ploeg van trainer Henk Deen en coach Wim de Visser een uiterst verdienstelijke puntendeling op. Pas in de laatste minuut zag BDC kans om op 11-11 te komen, zodat Odin nog juist van de eerste competitie-zege werd weerhouden. B J /•'il.:,: 1: X 7 -W S' S zz :- Strawberries trekt De Kort: drie aan het kortste eind districtstitels an 17, choter- (0-1). Jos k lid 8. c ten. Wij in bij de Bever- aarlem- laken van undo an de dging i een al De De finale van het wereldkampioen schap ijshockey 1981 zal worden gespeeld in de stad Göteborg. Een en ander heeft de Zweedse ijshockeybond bekend gemaakt. Cees van der Velden is wereldkampi oen formule 1 geworden. In de laatste wedstrijd om de motortitel zegevierde overigens de Brit Jenkins. age-in- aopend rur. Li- 25,- □penen (UWEN 023- (Van onze volleybalmedewerker) WIERDEN. „Ontstellend slecht”. Danny van de Outenaar had slechts twee woorden nodig om de prestaties van zijn dames-juniorenploeg te karakteriseren. Nadat de Phoenix-jeugd een maand gele den kwalificatie voor de eindronde van de „Open Nederlandse Clubkampioen- schappen” had afgedwongen door toer nooiwinst in Haarlem, stelden de Jonge Beverwijksen zaterdag j.l. tijdens de fi naleronde in het Overijsselse Wierden danig teleur. Het damesteam van VCIJ verloor in de promotieklasse van district Haarlem voor de tweede keer in successie en kelderde onmiddellijk een flink stuk in het klasse ment. Van uitstekend gehalte daarentegen was de prestatie van de VCK-dames. In een aanvallend, van Beverwijkse zijde, verbluffend goed gespeelde wedstrijd werd koploper Dynamo met 3-0 onderuit gehaald. Dit had consequenties voor de ranglijst, want van alle teams in de eerste klasse A heeft VCK nu de minste verlies- punten. Iets wat in de eerste klasse B geldt voor WW’72 dat geen moeite had met Voluit 2: 3-1. VCK-The Smash 3 2-3 (15-8, 15-17, 15-8, 12-15 en 14-16). Eigenlijk had VCK ten koste van The Smash 3 in drie of vier sets de eerste competitiezege moeten binnenhalen. Aan vallend draaiden de Beverwijkers gedu rende drie sets opvallend sterk, met uit zondering dan van de slotfase van het tweede bedrijf. Met de zekerheid van de 2- 1 voorsprong leek de eerste winst nog slechts een kwestie van tijd. „Maar juist op zulke momenten stokt onze aanval”, luidde naderhand het commentaar van trainer Van der Brink. „Tot twaalf punten gaat het goed, maar dan missen we plotse ling de koelbloedigheid om de zaak aan vallend af te maken. Zo gauw de jongens het idee hebben van: „we kunnen win nen”, is het met ze gedaan”. De VCK-trainer doelde daarmee onder 1979 ig, G. 3. e be- inge- Purvo 2-WVV72 0-3 (12-15, 10-15 en 10- 15). Niet alleen de dames van WW draaien goed, ook de heren behielden hun ongesla gen status. De strijd tegen Purvo vormde eigenlijk een kopie van de duels van de laatste tijd. Aanvallend speelt WW erg sterk, maar de verdediging van het ach terveld laat nogal te wensen over. Vooral op de rechts- en linksachterpositie wordt te weinig bewogen. Typerend is dan ook voor het speltype van de badplaatsbewoners, dat Frank van Gooi en Bart Meesters offensief erg goede dingen doen. Maar rendement levert dit nauwelijks op, zolang deze spelers in ver dedigend opzicht te kort schieten. Aan het eindresultaat deed dit overigens niets af. De overwinning op Purvo 2 vorig jaar kampioen van de tweede klasse is een knappe prestatie. De VCK-heren speelden eergisteren in de uitwedstrijd tegen VCW. Het betrof een wedstrijd in de tweede ronde van de strijd om de districtsbeker. VCW was met 2-1 te sterk voor de Beverwijkers. >s waar el alles iscreet xgens- >1. 023- uitlaat korting an. Ook adio-in- (Van onze atletiekmedewerker) ZWOLLE. In de omgeving van Zwol le werd zaterdag door de atletiekver eniging PEC de eerste Zwolse marathon georganiseerd. De tweehonderd atleten, die van start gingen, hadden te maken met een ijskoude oostenwind. Toptijden werden onder deze moeilijke omstan- dighden dan ook niet gerealiseerd. Voor DEM kwamen voor de tweede maal in vier weken tijd Rob Kleine en Rein Sche- ringa aan de start. Rob Kleine, die was gestart op een sche ma van 2 uur 30 minuten, kon dit tot en met dertig van de ruim 42 af te leggen kilometers goed aanhouden. Hij finishte tenslotte als negentiende in de tijd van 2 u. 38 min. 18 seconden, slechts enkele minu ten langzamer dan in zijn marathon van enkele weken geleden. Rein Scheringa, die in de veteranenklas se startte, bleek wel goed tegen de wind bestand. Hij eindigde als negende vete raan in de tijd van 2 uur 51 minuten en 21 seconden, waarbij zijn vorige toptijd met 37 seconden verbeterde. isuper- 023- STER- privéa- s, live 22861. I -23 u. isn 13- larlem binatie had verrassend van Guus van der Vlugt en Paula Kloet gewonnen, die op de nationale ranglijst na Leidelmeijer en de Kort geplaatst zijn (15-12, 15-11). In het herenenkelspel troffen de Duin- wijckvoormannen Rob Ridder en Guus van der Vlugt elkaar. Vrij eenvoudig snel de Rob Ridder naar een 15-3, 15-4 overwinning. Rob Ridder plaatste zich via zijn broers Boudewijn (15-4, 15-3) en Piet (15-8, 15-7). Guus van der Vlugt deed dat ten koste van Jack Souisa (17-16, 15-9) en Ted Nuyten (15-10, 15-6). Daarmee onderschreef zij de woorden van toernooileider Gerard Rietdijk, die de stelling, dat een districtskampioenschap eigenlijk weinig waarde heeft, van de hand wees met de opmerking dat elke titel voor de spelers telt. Dus ook een districts kampioenschap, dat niet van belang is voor het al dan niet deelnemen aan de nationale kampioenschappen en eigenlijk een affaire tussen spelers van de vereni gingen Duinwijck, Haarlem en Zijderveld is. Was er in al deze finales nauwelijks sprake van echte spanning, anders was het in de laatste partij van het herendub bel. Guus van der Vlugt en Herman Lei delmeijer begonnen uitstekend tegen Piet en Rob Ridder: 15-7 in de eerste game. In de tweede heerste een thrillerachtige spanning en uiteindelijk kwamen de Rid ders met 17-14 terug. In deel drie konden de twee gebroeders dankzij enige missers van hun tegenstanders een voorsprong opbouwen, die zij niet meer uit handen gaven: 15-7. De berend ubbelfinalisten plaatsten zich als volgt: Van der Vlugt/ Leidelmeijer ten koste van de Haarlem- combinatie Kristanto/Souisa (15-6, 15-5) en de Ridders via het Zijderveld-duo van Dongen/Kahman (15-8, 15-8). A Tel. rts as- Gehinderd door een verdediger van BDC schiet Odin-speler Rinus Adrichem (links) op het vijandelijk doel. Zijn inzet zal echter geen doelpunt opleveren in dit in een gelijkspel (11-11) geëindigde duel. Hanke de Kort had in de finale van het damesenkelspel geen moeite met Zijder- veld-speelster Ria Dekker (11-6, 11-6). Daarvoor had zij in de halve finale Marja Ravelli een 11-1, 11-0 nëderlaag toege bracht. Voor de jeugdtalenten Grace Ka- kiay en Paula Kloet was er weinig eer te behalen. Kakiay werd in de eerste ronde door Hanke de Kort met 11-0,11-0 aan de kant gezet en Paula Kloet kwam er met 2- 11, 3-11 tegen Marja Ravelli nauwelijks beter vanaf. In de finale van het dames- dubbel zegevierde Hanke de Kort met Marja Ravelli over de twee jeugdige da mes Paula Kloet en Grace Kakiay en ook De Portoricaanse bokser Wilfredo Go mez heeft zijn wereldtitel in het lichtve- dergewicht behouden. In de vijfde ronde van het gevecht in New York sloeg Gomez zijn Mexicaanse uitdager Perez knock out. De Japanner Juhiken verdedigde in Tokio met succes zijn wereldtitel in het lichtvlieggewicht. Hij won door knock-out in de zevende ronde van Tito Abello (Fi lippijnen). (Van onze hockeymedewerker) IJMOND. Ondanks het feit dat Strawberries een van zijn betere wedstrij den speelde, bleven de punten dit weekeinde in Veghel bij Geel Zwart: 3-2. Eechtrop is weer op de overwinningstoer de laatste weken en bewees dat bij Castricum: 1-2. Scheybeeck hield aan het duel met Zandvoort in elk geval weer een punt over: 1-1. Een knappe prestatie verrichtte voorts ook KIC (dérde divisie) door SRC in eigen huis met 23-14 te kloppen. IJmond echter verloor opnieuw met één treffer verschil. Bij de dames heeft promovendus Wijk aan Zee duidelijk haar draai nog niet gevonden. Ditmaal toonde Sport Vereent zich met 7-4 te sterk. Ook het vorig jaar gedegradeerde IJmond komt in de tweede divisie nog niet tot opvallende prestaties. Odin evenwel handhaafde zich op de eer ste plaats dankzij een 8-4 triomf over BDC. Odin-BDC 11-11 (6-7). Jan Tuinenbreier 3, Bert Otten 2, Dick Visser 2, Henk Burger 2, Jan van Rijn en Frank Kloos terman. Binnen 20 minuten keek de thuisclub tegen een 2-6 achterstand aan. Op dat moment was die score een juiste afspiege ling van het aanvallende overwicht van de ploeg uit Soest. Maar vreemd genoeg moesten de gasten tegen het einde van de eerste helft op het conditionele vlak afha- verdeelster Ina Schmidt (ex-fnoemx) klaarde VCK het gebeuren vervolgens in aanvallend opzicht. Diagonaal langs het blok slaand vonden de Beverwijksen vol doende gaten in de veldverdediging van Dynamo. WVV’72-Voluit 2 3-1 (15-9,15-7, 16-18 en 154). Een aanvallend oppermachtig WW heeft goed geprofiteerd van de zwakke blokkering van het team uit Uitgeest. De veldverdediging van de bezoeksters zat goed in elkaar, maar aan het net verkreeg de Wijk aan Zeese formatie veelvuldig vrij spel. Miste WW in het derde gedeelte de kracht om de strijd tot drie sets te beper ken, in de vierde en laatste set verkreeg de thuisclub waar het recht op had: een overtuigende setwinst en daardoor een nuttige 3-1 overwinning. (Van onze volleybalmedewerker) IJMOND. Ook de wedstrijd tegen The Smash 3 heeft debutant VCK in de promotieklasse-heren niet de eerste winst gebracht. Voor de vijfde achter eenvolgende keer moest de ploeg van trainer Gerrit van der Brink het hoofd buigen. Maar evenals eerder dit seizoen tegen Argus 3 het geval was, reikte VCK tweemaal tot setwinst, waardoor alsnog een competitiepunt werd toegevoegd aan het schamele totaal van één. De dames van Strawberries bezochten Randwijck en pakten daar een 3-2 overwinning. De Eechtropse dames gin gen bij hun Scheybeeck-collega’s op visi- tie. Aan dit bezoek hielden zij een 3-1 zege over. Heren: Geel-Zwart-Strawberries: 3-2 (2- 1). Tjerk Kleefstra: 0-1. Jan Mulder: 2-2. (Van onze badmintonmedewerker) HAARLEM. Hanke de Kort vond na afloop van de districtskampioen- schappen badminton, waarop zij drie overwinningen had behaald dat er niets op haar prestaties af te dingen was. Terwijl toch haar grote concur rente Marjan Ridder, die haar onder normale omstandigheden zeker geen driedubbel succes had toegestaan, wegens een blessure aan de kant moest blijven. „Ik heb goed ge speeld”, verduidelijkte Hanke de Kort, „en gewonnen wat ik moest winnen. Dan kun je wel gaan relative ren dat dat normaal waarschijnlijk niet gebeurd zou zijn. Maar ik ben er niet minder blij om.” „Voor iedereen, die getuige is geweest van de voorronde in Haarlem, moet dit als een teleurstelling overkomen”, conclu deerde de Phoenix-trainer ten aanzien van de achtste plaats, die Phoenix ten deel stand af gedwongen (6-15 en 16-14). De twee andere tegenstanders in poule B bleken echter met 2-0 te sterk voor Phoenix. „Het niveau was in die wedstrij den schrikbarend, het leek wel dames derde klas. En dat terwijl poule B ronduit zwakker was samengesteld dan de andere poule”, zou Danny van de Outenaar later opmerken over de matige resultaten van zijn team tegen VCH (6-15 en 8-15) en WC (6-15 en 14-16). Tenslotte verloor Phoenix, om de malai se te completeren, ook nog het duel om de zevende en achtste plaats. VC Rooy uit Venray won deze wedstrijd met 16-14 en 15-7. Danny van de Outenaar wenste het dwarsliggen van de competitieleider niet als excuus aan te voeren voor het falen van zijn ploeg: „Is Phoenix in zijn norma le doen, dan is een plaats bij de eerste vier een haalbare kaart. De meisjes hebben echter hopeloos gefaald en de meest onbe grijpelijke fouten gemaakt”. Wellicht is één der oorzaken van Phoe nix’ falen gelegen in het feit dat de heer Kracht, de competitieleider van district 13, aan de diverse Phoenix-teams geen uitstel van competitieverplichtingen wen ste te geven. Zo kon het gebeuren dat zes van de acht jeugdspeelsters vrijdagavond nog voor hun club moesten aantreden in competitieverband. Van een optimale voorbereiding was derhalve geen sprake. Op zich natuurlijk een vreemde zaak, dat het district op dit punt geen medewerking wenste te geven. Een team dat zich kwali ficeert voor de eindronde van een Neder lands kampioenschap kan toch gerust worden gezien als een goede reclame voor het desbetreffende district hier was het verschil in klasse nog te groot (15-6, 15-2). Met Herman Leidelmeijer won Hanke de Kort ook het gemengd dubbel van opnieuw Grace Kakiay, die met Frank van Dongen aantrad. Van Dongen wisselde sterke momenten met foutjes af, die door zijn veel geroutineerdere oppo nenten onherroepelijk afgestraft werden. Vooral als Leidelmeijer de kans kreeg op Grace Kakiay te smashen. (15-5,15-10). De Kort/Leidelmeijer bereikten de eindstrijd via Piet Ridder en Marja Ravelli (15-4, 15- 7). Van Dongen en Kakiay deden dat door Guus de Vogel en Sylvia Robbé te ver slaan (17-4, 15-11). Laatstgenoemde com- meer ook op het verloop van de beslissen de vijfde set. Vanuit een kansloze positie (9-13) vocht VCK zich weer helemaal in de wedstrijd. Maar op het moment dat de aansluiting was verkregen (14-14), ver speelden de Beverwijkers zelf hun winst kansen door onnodige persoonlijke fouten. Martinus 2-VCIJ 3-1 (15-9, 16-14, 3-15 en 15-3). Nu VCIJ geconfronteerd wordt met de betere vertegenwoordigsters van de pro motieklasse, blijkt de profetie van trainer Danny van de Outenaar, aan de voor avond van de competitie geuit, niet zo maar uit de lucht gegrepen. „Ieder punt dat we in de eerste helft van de competitie halen, is meegenomen”, luidde toen de enigszins angstige vooruitblik van de VCIJ-trainer. In heftige tegenspraak daarmee waren vervolgens de resultaten in de eerste twee duels, die de IJmuidense dames vijf punten opleverden. Maar ook in de volleybalwereld geldt: ,,’t kan ver keren”. Kwetsbaar was VCIJ tegen het Amstel- veense Martinus vooral in het achterveld. De lengte van de thuisclub was aan het net doorslaggevend. Een handicap, die in het IJmuidense achterveld niet kon worden gecompenseerd. Debet daaraan was in de eerste plaats het slechte stoppen, maar daarnaast ook het ontbreken van de ver eiste dynamiek. Alleen in de derde set, toen Martinus te kampen kreeg met een tijdelijke vlaag van volleybal-onkunde, kon VCIJ nog even het initiatief naar zich toe trekken. VCK-Dynamo 3-0 (15-12, 15-10 en 15-10). Voortbordurend op de al in de beker wedstrijd tegen Argus die door VCK met 2-1 werd verloren zichtbare lijn, heeft de damesploeg van VCK het Castri- cumse Dynamo de eerste nederlaag toege bracht. De diep achterin geslagen service van VCK vormde een sterk wapen, daar Dynamo veel moeite had met de pass. Goed variërend in de aanval en daarbij profiterend van het knappe spel van spel- VCK voor promotieklasse nog te weinig koelbloedig ken. Odin bleef daarentegen vechten voor elke meter en kwam nog voor de thee weer helemaal in het spoor van de bezoe kers. De rollen waren na de hervatting dan ook omgedraaid. Odin speelde beduidend beter en leidde halverwege met 10-9. Frank Kloosterman miste bij die stand een strafworp voor de thuisclub, maar Jan Tuinenbreier deed dat in de voorlaat ste minuut van zeven meter beter. Daar mee zette hij Odin op 11-10. Toen in de laatste minuut van beide ploegen één spe ler voor twee minuten werd uitgesloten, greep BDC alsnog, tegen de verhoudihg in, de gedeelde winst (11-11). Umond-De Blinkert 13-14 (7-6). Piet Strobbe 5, Johan van Huisstede 3, Aat Teeling 2, Goof Zonneveld, René Kuy- pers en Zolly Toth. Het Haarlemse Blinkert toonde zich in een gelijkopgaand duel in de slotfase de gelukkigste. Pas vier minuten voor tijd werd IJmond met de beslissende achter stand geconfronteerd. Wel paste de thuis club in de slotminuten vervolgens een alles-of-niets tactiek toe, maar succes le verde dit de mannen van Jan ter Wengel niet op. SRC-KIC 14-23 (6-11). Een afgetekende zege van KIC, dat zo wel voor als na de rust superieur was aan het Schagense SRC. Odin-BDC 84 (2-2). Marlies van Gulik 4, Ingrid Waalboer 3, Tineke Keet. Marlies van Gulik zette Odin in het eerste bedrijf twee keer met een schot vanaf de cirkel op voorsprong. Even zo vaak kwam BDC echter weer terug. Pas in de tweede helft kon Odin echt los komen van de bezoeksters. Verdedigend draaide de Heemskerkse formatie toen erg solide, terwijl de aanval op speelse wijze de Soestse defensie wist te ontra felen. Umond-de Blinkert 3-7 (2-3). Rina Hart- zema, Corry Teeling en Irene Pels. De oorzaken van de tweede nederlaag in de tweede divisie moet IJmond helemaal bij zichzelf zoeken. Het was van Bever wijkse zijde de wedstrijd van de gemiste strafworpen, want in de tweede helft faal den Corry Teeling (2 x), Gerda Jansen en Irene Pels allen van zeven meter. Echter, zelfs afgezien van deze strafworpenobses- sie, heeft IJmond veel schietkansen onbe nut gelaten, waardoor de Haarlemse da mes enigszins gelukkig de winst grepen. Sport Vereent-Wijk aan Zee 74 (2-1). Inge van Veelen 3 en Sanny Aardenburg. Eigenlijk geldt voor Wijk aan Zee het zelfde verhaal als voor IJmond. Ook de badplaatsbewconsters zagen nameljk kans om vier strafworpen onbenut te la ten. „Ik geloof dat we nog niet heimaal rijp zijn voor de tweede divisie”, oordeel de trainer Rens Koolstra over de verrich tingen van zijn dames. „Ze lopen zich te vaak te pletter op de verdediging van de tegenstander. Maar ook mentaal komt Wijk aan Zee nog duidelijk te kort”. Tegen Sport Vereent controleerde Wijk aan Zee de strijd in de eerste helft vrij aardig. In de tweede periode liep de thuis club echter snel uit naar een beslissende 6- 2 voorsprong. Tjerk Kleefstra speelde een belangrijke rol bij Strawberries. Hij was terug na een blessure en scoorde Strawberries’ eerste doelpunt. Kort daarop bleek dat hij nog niet zover hersteld was als nodig was. Toen een van de Geelzwarten doorliep bij een aanval, werd Kleefstra op het ver keerde been gezet. Hierdoor kon zijn te genstander ongehinderd de bal in het doel lopen. Vlak daarop maakte Strawberries een dekkingsfout, waardoor Geel Zwart de leiding nam. Halverwege de tweede helft echter kon Jan Mulder uit een kort geno men corner de bal in de korte hoek wer ken. Na deze gelijkmaker was nog alles mogelijk, omdat beide ploegen fel bleven aanvallen. Vlak voor tijd benutte Geel Zwart een moment van onachtzaamheid bij Strawberries door een voor de keeper doodgevallen bal snel in het doel te wer ken. Strawberries kreeg nog een kans. Ed Donkers’ schot ging echter naast. Castricum-Eechtrop: 1-2 (1-1). Frank Post: 1-1, Aad Post 1-2. Eechtrop begon sterk in dit af en toe wat harde duel. Ruud Post schoot al in de eerste minuut via de Castricum-keeper op de lat. Castricum nam daarop het initia tief. Tot ontzetting van de Beverwijkers werd een vrije slag binnen de 23 meterlijn in het doel getennist: 1-0. Nog voor de thee kon Frank Post de rebound van een straf - corner in de gelijkmaker omzetten. In het tweede speldeel probeerde Eech trop via zijn vleugels druk uit te oefenen. Dit leidde al na korte tijd tot een solo van Aad Post, die de tweede treffer opleverde. Eechtrop miste daarna scherpte en Ca stricum kon gevaar stichten. Dat ge schiedde dusdanig fel, dat binnen korte tijd Frank Post en Ruud Snelderwaart zich geblesseerd buiten de lijnen bevon den. Maar dankzij de steeds goed uitlo pende Jan Gerritsen kon Castricum in de laatste fase zijn numerieke overwicht bij diverse strafcorners niet in doelpunten uitdrukken. Scheybeeck-Zandvoort: Zonneveld: 1-1. Scheybeeck moest al na drie minuten de domper van een vijandelijk doelpunt in casseren. Tegen het eind van het eerste bedrijf waren er kansen voor Jos van Hattum, maar hij miste. Direct in het tweede deel was Pieter Buntsma’s schot uit een fraaie doorbraak net te scherp. Scheybeecks Jos Zonneveld kon halver wege het tweede bedrijf toch de gelijkma ker scoren. Hij benutte de na een door braak van Jan Kees van Roermund toege kende strafbal. Dames: Randwijck-Strawberries: 2-3 (1- 1). Emmy Engel: 0-1, Loes de Vries 1-2, Emmy Engel: 1-3. Strawberries was de betere partij in de eerste helft. Emmy Engel bracht haar ploeg aan de leiding indirect uit een straf - corner. Randwijck kwam terug met een onhoudbaar schot. In de tweede helft leg de Saskia Ebeling de bal breed op Loes de Vries, die raak schoot. Vlak daarop stelde dezelfde Saskia Ebeling Emmy Engel in staat andermaal te doelpunten. Strawbe- ries kwam daarna onder druk te staan, onder leiding van Hanneke de Vries, die de gevaarlijke Randwijck-spitsspeelster volledig uitschakelde, wat haar wel op een gele kaart kwam te staan, hield Strawber ries echter Randwijck op een achterstnad van een doelpunt. Scheybeekc-Eechtrop: 1-3 (0-3). Scheybeeck werd door Eechtrop al snel met de neus op de feiten gedrukt. Over rechts liep het bij Eechtrop gesmeerd. Voor rust werden van die zijde drie doel punten gemaakt. Na rust kon Scheybeeck ondanks een betere inzet slechts vlak voor tijd via Helga Beentjes de eer redden. Tegen Hattum, per traditie een moei lijk te bevechten tegenstander voor Bloe- mendaal, konden de Bloemendalers ook ditmaal niet tot succes komen. Dat Theo dor Doyer niet van de partij was, speelde daarbij een belangrijke rol. Bij de rust keek Bloemendaal al tegen een 1-0 achter stand aan, die ondanks aandringen in de tweede helft niet weggewerkt kon worden. 1 'S s. W ZT S:SSS:SS;ï::SSSS :SS:: SS SS:

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 21