ft MÖLNLYCKE ASSISTENT HUISHOUDKUNDIGE M/V) Produkt Manager NZH llf produktiemedewerkers Solliciteer nu naarde baan van buschauffeur. Ook als u alleen een B-E rijbewijs hebt. vertegen woordiger Cf Technisch Specialist W 2 PROVINCIAAL ZIEKENHUIS te SANTPOORT PROVINCIAAL ZIEKENHUIS te SANTPOORT 4?^ BURO SANDERS f Nederlandse Rotogravure Maatschappij B\y LEIDINGGEVENDE MEDEWERK(ST)ER DAISY SYSTEMS VERKOOP BV I I I voor rayon Noord-Holland. 19 7 9 NOVEMBER ZATERDAG 3 30 Z i van Ook uw reactie per brief is welkom op ons adres in Wijcheri. I Wilt u meer informatie over deze interessante en goed gehonoreerde functie? Bel dan de heerH. Bos (chef technische dienst), na 19.00 uur 035-830188. De juiste man moet plezier hebben in het service vak liefst een paar jaar buitendienst ervaring hebben Het groeiende aantal gebruikers een Daisy diskettecomputer garanderen wij steeds een prima service. Onze klanten kunnen rekenen op vakkundig onderhoud en I Als buschauffeur hebt u een afwisselende,goed betaalde baan. U krijgt binnen ons bedrijf een opleiding tot zelfstandig buschauffeur. Als u alleen een B-E rijbewijs hebt, leiden wij u op voor het grote B-C-D-E rijbewijs op onze kosten. Tijdens die opleiding geniet u al een goed salaris. U en uw gezin hebben altijd vrij vervoer op ons gehele lijnennet. Ook tijdens de opleiding. voor de civiele activiteiten snelle hulp bij een eventuele storing. Het team van vakmensen dat hiervoor zorgt willen wij in het district Noord Holland en Utrecht uitbreiden met een zelfstandig voldoende opleiding hebben om de snelle technologische ontwikkelingen te kunnen blijven volgen in het district wonen I I I In de ploegendienst wordt wekelijks van ploeg gewisseld. Adres I VNU voor I. k •T-’ I Schriftelijke sollicitaties graag aan 015 PEITSDIlEEl (I) PEPSÜIlEEl Noord-Zuid-Holland.se Vervoer Maatschappij N.V. Haarlem v, Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van het Provinciaal Ziekenhuis Santpoort, Postbus 50, 2080 AB te Santpoort-Zuid. Het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort vraagt de Hoofdafdeling Centrale Uitvoering een Buro Sanders - Personeelsprojekten Uilenstede 473,1183 AG Amstelveen, tel. 020 - 452316 t.a.v. mevr. M Th. van Lieshout-Adolfse. De Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV is een moderne diepdrukkerij behorend tot de VNU-Industriegroep BV. en is drukker van o.a. Panorama, Avenue en Popfoto. In de 3-ploegepdienst gelden de volgende werktijden; ochtenddienst: middagdienst: nachtdienst: Schriftelijke sollicitaties (evt. met pasfoto) te richten aan Mölnlycke (Nederland) B.V., Kostverlorenhof 2, postbus 312,1180 AH Amstelveen, t.a.v. de heer A.L.C. Hoedemaker. Voor nadere inlichtingen knnt u bellen 020 454455. Het Zweedse MÖLNLYCKE concern (omzet 1,5 miljard Zweedse kronen, 6.500 werknemers) heeft in Europa dochterondernemingen en fabrieken in Nederland, België, Denemarken, Engeland, Finland, Frankrijk, Ierland, Noorwegen, Portugal, W-Duitsland en Zwitserland. In Nederland produceren en verkopen wij bekende produkten op het gebied van dameshygiëne en babyverzorging (Mimosept, Libresse, Amira, Mölny-T, Billies, Bliv-zeep), medisch hygiënische disposables, industriële disposables, naaigarens en vrijetijdskleding. maandag t/m vrijdag: 06.00-14.00 uur maandag t/m vrijdag: 14.00-22.30 uur maandag t/m vrijdag: 22.30-06.00 uur Wat wordt u geboden? Een rayon van een gerenommeerde fabrikant welke tot de marktleiders behoort in haar produkt-groepen een job bij een gezond, modern en zelfstandig opererend bedrijf dat een onderdeel is van een internationaal concern volledige ondersteuning in uw verkooptaak doorgroeimogelijkheden binnen het bedrijf salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de gestelde eisen reklame-vrije auto. Wat vragen wij? ambitieuze ervaren vertegenwoordigers leeftijd 25-35 jaar middelbare schoolopleiding iemand die er niet tegenop ziet de handen uit de mouwen te steken iemand die zelfstandig kan werken en de volledige verantwoordelijkheid voor zijn rayon op zich neemt. Een psychologische test maakt onderdeel uit van de selektieprocedure. Korte taakinhoud: - het organiseren en coördineren van: - het in bewoonbare staat brengen van kamers voor 100 - 120 inwonende medewerkers; - het schoonmaakonderhoud van een aantal gebouwen; - de koffie- en theeverzorging op een aantal kantoren; - leiding geven aan een tiental medewerkers (voor namelijk Spaans personeel); - zelf deelnemen aan bepaalde voorkomende werk zaamheden; - bij afwezigheid van de huishoudkundige waarnemen van diens leidinggevende en coördinerende taken; - het begeleiden van stagiaires in een deel van de huishoudelijke sector. Vereisten: - ervaring in het schoonmaakonderhoud; - inzicht in de toegepaste technieken; - kennis van de benodigde hulpmiddelen en materialen; - organisatorische capaciteiten; goede kontaktuele eigenschappen; - algemene ontwikkeling op MAVO-niveau; - diploma huishoudkundige voor inrichtingen of gelijkwaardige opleiding; - ervaring in een soortgelijke functie is gewenst; - in de leeftijd van ca. 25 - 40 jaar. Inlichtingen over deze functie kunnen worden inge wonnen bij de heer J.L. Rodriquez, huishoudkundige of bij de heer J. van Egmond, coördinator Civiele Aktiviteiten (telefoon 023 - 37 99 00, toestel 316 of 650). Een psychologisch onderzoek kan een onderdeel van de selectieprocedure vormen. Ons adres luidt: Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV, Jan Willem Lucasweg 5 2031 BE Haarlem Tel. (023) 31 90 90, afd. Personeelszaken. Geïnteresseerden in de funktie produktiemedewerker bij ons bedrijf kunnen kontakt opnemen met de heren W.J. de Wolf of A. van den Berk. Daisy Systems is een lOOSb nederlandse onderneming die office-computers en randapparatuur, produceert en verkoopt Het Daisy Systeem 2500 - één van de meest geavanceerde diskette-computers - speelt een grote rol in onze succesvdlle ontwikkeling. I I Op diverse afdelingen van ons bedrijf kunnen geplaatst worden in zowel dagdienst als twee- en drieploegendienst. Wij zoeken mensen die samen willen werken in de diverse produktieteams en Bij het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort wordt op Hoofdafdeling IV binnen 11 behandelafdelingen en 5 hostels een thuisfunctie geboden aan 500 geronto- chronisch psychiatrische patiënten. In verband met een herverdeling van werkzaamheden kan worden geplaatst een Hij zal met een grote mate van zelfstandigheid de motor van de landbouwafdeling zijn'Gevraagd wordt technische kennis op gebied van landbouwmachines en bekendheid met de nederlandse marktsituatie Geboden wordt eenfunktie.welkeeen uitdaging inhoudt vooreen produktmanager.dieopgrondvanzijn praktische en theoretische kennis, deze pioniersfunktie gestalte weet te geven. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Leeftijdsindikatie; 28- 35jaar Voor onze Konsumenten Divisie zoeken wij in verband met uitbrei ding van onze buitendienst een 023 - 37 99 00, toestel 642 Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Directie van het Provinciaal Ziekenhuis, Postbus 50, 2080 AB Santpoort-Zuid. Industriegroep BV is een divisie van VNU Verenigde Nederlandse Uit geversbedrijven BV. Dit concern is o.m. uitgevaren drukker van tijdschriften, boeken en dagbladen. In VNU Industriegroep zijn vrijwel alle drukkerij- activiteiten van VNU ge bundeld. Nieuweweq 279, Postbus 140-6600 AC Wijchen, telefoon 08894-8170 Een van onze relaties is Uni-Cardan Nederland b v te Halfweg Deze onderneming, die deel uitmaakt van het internationale G.K.N.-concern, heeft een produktie- en handelsfunktie, hoofdzakelijk voor tech nische produkten. Voor de binnenkort van start gaande afdeling in de landbouwsektor, roepen wij sollicitanten op voor de funktie van 3-ploegendienst:f 566,33 bruto per week, uitlopend tot f 594,75 bruto per week gemiddeld. daardoor een aandeel kunnen leveren in de totstandkoming van onze produkten. Inzet en teamgeest staat in deze funkties boven opleiding. Binnen Hoofdafdeling IV zullen twee huishoudkundi gen werkzaam zijn - elk met een eigen taakdeel, dat de huishoudelijke zorg voor een deel van de behandel afdelingen en hostels omvat - die rechtstreeks verant woording verschuldigd zijn aan het managementteam van de Hoofdafdeling. In deze civiele activiteiten zijn in totaal 35 mede werkers werkzaam. Hij/zij is verantwoordelijk voor het goed functioneren van de volgende activiteiten: - proportioneren van de maaltijden op de onder afdelingen; - linnenverzorging; schoonmaak- en onderhouds werkzaamheden; - de zorg voor de staat van meubilair, vloerbedekking en stoffering in woon-, leef- en werkruimten. Voor de juiste vervulling van deze functie is noodzakelijk: - het bezit van het diploma H.V.I. of M.B.O.-C.D. of gelijkwaardige opleiding; - goede contactuele eigenschappen; - organisatie- en improvisatievermogen; - ervaring in leidinggeven; - leeftijd vanaf 25 jaar. Een psycho-techbisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De salariëring voor deze functie is afhankelijk van ervaring en opleiding. Van toepassing zijn voorts de arbeidsvoorwaarden van de Provincie Noord-Holland. Inlichtingen over deze functie worden verstrekt door het managementteam van Hoofdafdeling IV, tel. Voor 21-jarigen en ouder gelden de volgende beloningen: dagdienst: f 455,79 bruto per week. 2-ploegendienst: f 573,85 bruto per week, uitlopend tot f 587,51 bruto per week. In de 2-ploegendienst gelden de volgende werktijden; ochtenddienst: maandag t/m vrijdag: 06.00-13.30 uur zaterdag: 06.00-11.00 uur middagdienst: maandag t/m vrijdag: 13.30-22.00 uur Naast bovengenoemde beloningen gelden bij ons bedrijf de volgende secundaire arbeidsvoorwaarden: winstdelingsregeling (in 1978: 7,7% van het bruto jaarinkomen), opname in het Spaarfonds Grafische Bedrijven, opname in het Pensioenfonds Grafische Bedrijven, basisvakantie 22 werkdagen per jaar; door ploegendienst uitlopend tot 25 werkdagen vakantie per jaar, 8% vakantietoeslag, bladenpakket, 40 korting op V.N.U.-uitgaven, studiekostenregeling, sociaal fonds, werkkleding, werkschoenen, vervoer station Haarlem-bedrijf v.v., reiskostenvergoeding voor hen die buiten de agglomeratie Haarlem wonen. U kunt solliciteren als u tussen de 21 en 35 jaar bent I en het rijbewijs B-E of B-C-D-E bezit.Wilt u meer weten, I vul dan de bon in. Opsturen aan N.Z.H., antwoord nummer 317,2000 VC Haarlem. U hoeft geen postzegel op de enveloppe te plakken. Naam Plaats

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 30