Talianos in bondscoach van Cyprus Krol en Arnesen Ik heb het liefst sterke tegenstanders SOSONKO REMISE TEGEN PORTISCH Thoresen aan de leiding spelen mee tegen PSV sportpuntiq] HZC DE ROBBEN OPPERMACHTIG vrije tijd KAREL BONSINK OVERBODIG BIJ AMSTERDAMSE CLUB Vaclav Jezek tevreden met Eintracht Frankfort 55 99 lil J Geïsoleerd Moppen tappen” Amateuristisch Stunten „Stom geweest” tl 15 ZATERDAG 1 O NOVEMBER 19 7 9 14 SPORT 1 E - I naar Ajax ben gegaan Ruud Krol: in de basis tegen PSV JAN PREENEN TE veg arage aat Jürgen Grabowski: spelbepalende rol 'elen- n veg irs 1- ust md AMSTERDAM. Ruud Krol en Frank Arnesen, die afgelopen woensdag tegen Omonia Nicosia ontbraken in het elftal van Ajax, zullen morgen wel van de par tij zijn tegen PSV. De stand is nu: 1. Romanisjin (Sov) 4+1 afgebr.; 2/3. Karpov (Sov) en Sax (Hon) 4; 4/5. Spasski (Sov) en Larsen (Den) 3'A; 6. Hübner (WD1) 3; 7. Sosonko (Ned) 2'A 1 afgebr.; 8/9. Kavalek (VSt) en Portisch (Hon) 2/; 10/11. Timman (Ned)ZHort (Rsj) 2; 12. Smyslov (Sov) l'A. TILBURG (ANP). De uitgestelde partij uit de vijfde ronde van het schaak toernooi in Tilburg, tussen Sosonko en Portisch, is na 37 tamelijk kleurloze zet ten in remise geëindigd. De kansen bleven steeds in evenwicht in de rustige dame-indier. Er werden veel stukken geruild en tenslotte werd afge- wikkeid naar een eindspel van torens en ongelijke lopers, dat geheel gelijk stond. „Als ik tenminste wordt opgesteld. Ik ga er namelijk niet van uit dat ik speel. Zo’n wedstrijd tegen PSV zou zonder meer een uitdaging voor me zijn. Een topduel, veel belangstelling, publiciteit. Maar omdat ik tegen Omonia slecht speelde, reken ik nergens op”. Als wanprestatie tegen de Grieks-Cypri- oten als maatstaf zou gelden, zou Ajax zich net zo goed kunnen terugtrekken, omdat dan vrijwel niemand in aanmer king zou komen. Bonsink: „Er klopte woensdag werkelijk niets van. Er was teveel balverlies, de aanvoer van ballen van achteruit was nul komma nul, er zat geen beweging in het elftal. Er gebeurde niets. Terwijl dat Omonia opeens alles kon”. (Van onze sportredactie) AMSTERDAM. Ajax-PSV is vooral voor Karei Bonsink een ideale gelegenheid om zichzelf als voordeelaanbieding in de etalage te zetten. De 28-jarige voetballer werd voor dit seizoen voor 200.000 gulden en Hans Erkens overgenomen van het Belgische RWDM, maar bleek al snel overbodig. Vijfmaal mocht hij in de competitie als invaller opdraven en alleen tegen Go Ahead, NEC en in het Europa-Cupduel afgelopen woensdag tegen Omonia Nicosia wist hij zich verzekerd van een start plaats. Vandaar dat hij in gedachten alweer afscheid heeft genomen en via het duel tegen de Eindhovenaren zondag nog eens nadrukkelijk wil solliciteren bij andere werkgevers. ROTTERDAM. Feyenoords trainer Vaclav Jezek toonde zich na het bekendma ken van de loting voor de derde ronde van de UEFA-Cupstrijd, die Eintracht Frankfort aan de Rotterdamse club koppelde, tevreden met het resultaat. „Eintracht is een goede en sterke tegenstander. Die hebben we graag, want Feyenoord levert nu eenmaal betere prestaties tegen een sterke dan tegen een zwakke tegenstander.” de put. Ik kan nu eenmaal gemakkelijk afstand nemen, zeker in de situatie, waar in ik nu verkeer”. Karei Bonsink wil daarmee voorkomen dat hij als voetballer afknapt, zoals dat bijvoorbeeld met linksback Peter Boeve dreigt te gebeuren, die na een afwezigheid van zes weken woensdagavond al na twin tig minuten als de schuldige werd aange wezen voor het collectieve falen van Ajax, ook al werd dat na afloop door trainer Leo Beenhakker ontkend. Later had Bonsink in het spelershotel echter uren nodig om het moreel van zijn kamergenoot weer op peil te brengen. Bonsink: „Ik ben gelukkig nuchter. Mij krijgen ze niet kapot, maar zo’n jongen als Boeve, die toch voor vijf ton is wegge haald bij Vitesse, is na zijn vervanging voor twee maanden afgeschreven. Het gaat te ver om te zeggen dat Ajax een psycholoog moet hebben, maar de aanpak zou toch wel anders kunnen”. ik speel liever tegen de Nederlanders dan tegen clubs uit de Oostbloklanden. SYDNEY. De Noor Ulf Thoresen heeft in de vierde seance de leiding behou den in de strijd om het wereldkampioen schap voor beroepspikeurs. In Sydney behaalde de Noor, die in 1973 en 1977 wereldkampioen werd, één overwinning. In de tweede draverij stelde titelverdedi ger Kevin Holmes uit Nieuw-Zeeland door een zege zijn tweede plaats veilig achter Thoresen. Door de overwinning in de der de en laatste race in de vierde ronde rukte de Australiër Jim Schrader op van de zesde naar de derde plaats in de voorlopi ge rangschikking. Het klassement na vier ronden is: 1. Thoresen (Noo) 120 punten, 2. Holmes (Nzl) 111, 3. Schrader (Aus) 98, 4. Wolfen- den (Nzl) 93, 5. Gendron (Can) 81, 5. Bea Farber (Vst) 79, 7. Wevering (Wdl) 66, 8. Korpi (Fin) 60. zijn eigen voeten. Het gladde veld was er de oorzaak van dat de „strafschopversier- der” doorgleed tot aan de voeten van de Roemeense goalie, die op dat moment tot zijn eigen en ieders verbazing de kopbal Met zo mogelijk nog meer zelfvertrou wen dan dinsdag in de competitiewed strijd tegen landskampioen AZC traden de Hilversummers Olympiakos tegemoet. meer wilde verdienen en bij een topclub wilde spelen. Ik had illusies, maar na een week waren dat al desillusies”. Dat resulteerde in een serie snelle aanval len, die aan het eind van de eerste periode ik er maar van maken is”. door zijn handen liet glippen. Hölzenbein kreeg het leder op zijn hoofd en de bal rolde tergend langzaam het doel in: 2-0, verlengen. Nickel rondde in de eerste helft van de verlenging de zaak af. Naast Hölzenbein, Cha en topscorer Ha rald Nickel beschikt Eintracht Frankfurt over Jiirgen Grabowski, de oud-interna tional die een spelbepalende rol heeft bin nen de ploeg (hij neemt bijvoorbeeld alle hoekschoppen), en vrije verdediger Neu berger, die afgelopen woensdag een zeer sterke wedstrijd speelde. graag bij Ajax willen zegt het me nog maar Voor het Turkse gedeelte (36 pro cent van het eiland) betekende het min of meer het einde op voetbalge- bied. Tot 1974 waren er nog 17 teams in het thans door Turkije gecontro leerde gebied. Op dit moment heeft Turks-Cyprus nog maar zes teams die volledig geïsoleerd zijn, zoals dat in feite voor alles geldt op dit deel van het eiland. Deelneming aan Europese toernooien is niet mogelijk, omdat al leen de Grieks-Cyprische bond wordt erkend. Ook het nationale elftal, dat voor vijf jaar nog gemiddeld twee Turks-Cyprioten in zijn midden had, is met de komst van de UNO-soldaten en grenzen voor hen ontoegankelijk geworden. i Een vraagteken staat nog achter de naam van Ton Blanker, die donderdag voor het eerst voluit heeft getraind. Lerby en Wijnberg, die overigens al weken op de reservebank heeft gezeten, ontbreken we gens schorsingen. De spelers die verantwoordelijk waren voor het debacle op Cyprus is alsnog een boete van 500 gulden per man opgelegd. Martin Jol van FC Twente is naar aan leiding van zijn derde gele kaart, opgelo pen in de wedstrijd tegen Go Ahead Eag les, voor twee wedstrijden geschorst. Te vens kreeg hij een boete van 300. Leen van der Merkt van SC Amersfoort, die afgelopen zondag van het veld werd ge stuurd, kreeg drie wedstrijden aan zijn broek en hij mag tot juli 1980 geen aan- voerdersfunctie vervullen. Koen Aker sloot van Telstar en Joop van Daele van FSC zijn eveneens voor drie duels ge schorst. De KNVB heeft in verband met de slechte gesteldheid van de terreinen alle wedstrijden van de zaterdagamateurs in het district noord afgelast. De keuring van de terreinen van de eerste en tweede klas- sers wordt aan de consuls en scheidsrech ters overgelaten. De afdelingen Gronin gen, Friesland, Drente, Gouda en Rotter dam hebben alle wedstrijden voor van daag afgelast. In de afdelingen Groningen en Friesland zal ook morgen niet worden gespeeld. Annerie Keizer heeft met het paard Amom in de Expo-hal te Hilversum het tweede deel van de strijd om het Neder lands kampioenschap dressuur gewon nen. De winnende combinatie behaalde 1463 punten. Francis van Rooy op Ivar eindigde met 1427 punten als tweede. Aan de wedstrijden namen slechts twee combi naties deel. ■ir Sosonko. kleurloze partij Alexandra van der Mije heeft gisteren, in het interzonale schaaktoernooi voor dames te Alicante haar afgebroken partij tegen Lifinskaja uit de Sovjet Unie ver loren. Eintracht Frankfurt, één van de vijf Westduitse clubs, die de derde ronde van het UEFA-cuptoernooi hebben bereikt, en komende tegenstander van Feyen oord, heeft in de twee voorgaande ronden allerminst kunnen imponeren. Tegen het Schotse Aberdeen in de eerste ronde werd op Schotse bodem weliswaar een goed resultaat bereikt (1-1), maar de re turn in Frankfort leverde slechts één treffer op van Bernd Hözenbein (1-0). Eintracht-trainer Friedel Rausch was tevreden met de loting tegen Feyenoord. Rausch: „Dit is de tegenstander waarvan ik heb gedroomd. Ik had natuurlijk wel liever eerst in Rotterdam gespeeld. Wij moeten nu in de eerste wedstrijd voldoen de afstand zien te nemen, dan kunnen we ons in de return rustig op de counter richten. Ik heb het geluk dat Feyenoord dit weekeinde de topper tegen AZ’67 moet afwerken. Daar stuur ik in elk geval een „spion” naar toe.” De spelers van Eintracht Frankfort wa ren minder gelukkig met Feyenoord dan hun trainer. International Karl-Heinz Körbel: „Het wordt erg moeilijk, ik denk dat het de sterkste ploeg is die wij hadden kunnen treffen. Daar staat tegenover dat Feyenoord attractief voetbal speelt en dat deze tegenstander veel toeschouwers zal trekken.” Norbert Nafchtweih was het in grote trekken met zijn ploeggenoot eens: „Uiteraard is deze Europese topclub één van de moeilijkste tegenstanders. Echter, al een comfortabele 4-0-voorsprong tot gevolg had. De Griekse trainer Naky vreesde terecht voor een debacle en gaf zijn spelers de opdracht de Hilversum mers een stringentere mandekking te ge ven. Het heeft niet mogen baten. Op alle fronten werden zijn spelers totaal overklast, hetgeen vooral tot uiting kwam in de periodes dat Olympiakos met een man meer speelde. Drie van de vier keer wist HZC De Robben ondanks de nume rieke minderheid toch te scoren. Gezien het spel van de Hilversummers kan na hun eerste wedstrijd al als nage noeg vaststaand worden aangenomen dat zij zich voor de finale zullen plaatsen. De vraag is nog of zij erin zullen slagen zich als eerste van de in Barcelona uitkomen de ploegen te kwalificeren. Daarvoor zal grondig moeten worden gewonnen van het favoriete CN Barcelona, dat gister avond de Zweedse bekerhouder Vasteros met veel meer moeite dan was verwacht aan de kant zette: 6-3. De loting voor de achtste finales van het toernooi om de UEFA-beker had het volgende resultaat: Diosgyoer Miskolc (Hon)FC Kaiserslautern (WD1), Grass hoppers (Zwi)VFB Stuttgart (WD1), Bo russia Mönchengladbach (WD1)Univer- sitatea Craiova (Roe), Lokomotiv Sofia (Bul)Dinamo Kiev (Sov), Eintracht Frankfurt (WD1)Feyenoord (Ned), Bay ern München (WD1)Rode Ster Belgrado (Joe), St. Etienne (Fra)Aris Saloniki (Grie), Standard Luik (Bel)Zbrojovka Brno (Tsj). De eerst genoemde clubs spelen de eer ste wedstrijd op 28 november thuis. De returns zijn op 12 december. De merkwaardige situatie doet zich nu voor dat bijvoorbeeld de naam Fa magusta, (een hotelstad die in Turkse handen is gevallen) wel degelijk voor komt in de Grieks-Cyprische competi tie. De leden van Paralimni Famagusta zijn in 1974 gevlucht naar Larnaka en hebben de naam van hun vereniging meegenomen. Met de bouw van nieuwe hotels moest ook de bouw van nieuwe stadions ter hand worden genomen, omdat de Grieks-Cyprioten zestien vel den kwijtraakten. Zo werd het splin ternieuwe onderkomen van Omonia Nicosia veranderd in een koestal. In middels heeft Omonia evenals Hapoel Nicosia de beschikking over het Maka- rios-stadion. „Voor de wedstrijd zaten we met z’n allen nog moppen te tóppen tijdens het eten. Toen we met 4-0 hadden verloren, leek het wel of er twee begraven waren. Iedereen keek sip. De trainer en de hulp trainer hadden gezichten als oorwormen. Je zag ze gewoon ineen krimpen. De spe lers trouwens ook. Die zijn bang. Maar wat wil je? Maar zes jongens zijn zeker van hun plaats. De rest is onzeker. Ik had zelf het liefst een fles whisky genomen, maar dat kan niet. Dat hoort niet bij voetbal. Bij Ajax zou je meteen een boete krijgen van duizend gulden. Al kom je maar één minuut te laat, dan hang je al”. „Begrijp me goed, ik pas me heel ge makkelijk aan en doe eenvoudig wat me wordt gezegd. Als we om tien uur moeten trainen, ben ik er. Mag er niet gedronken worden, dan doe ik dat niet. Maar van de andere kant zit ik na zo’n nederlaag niet in „Nu zit ik tussen de wal en het schip. In de spits hoor ik niet. Brom heeft het voor de competitie geprobeerd in vriendschap pelijke wedstrijden, maar ik ben niet iemand zoals Ton Blanker, die diep en bij wijze van spreken door een muur gaat. En op links is alleen plaats als spelers ge schorst of geblesseerd zijn. Ik heb de pech gehad dat Tahamata plotseling een gewel dige linksbuiten bleek te zijn en dat ook nog eens Jensen werd aangetrokken”. Omdat Ajax en Bonsink in elkaar al snel geen toekomst meer zagen, mocht hij zelf de voetbalmarkt op om zich te gaan verkopen. Na tweeëneenhalve week kwam hij echter weer terug en voegde hij zich weer bij de selectie, nadat hij te horen had gekregen dat hij niet binnen een jaar Voor het overige is Cyprus bijna het toppunt van amateurisme. Voor Tali anos is de funktie van bondscoach slechts een hobby, die hij in zijn vrije tijd sinds één jaar beoefent: „Die sportzaak is voor mij het belang rijkste. Met dat voetballen is maar een paar uurtjes gemoeid. Maandelijks krijg ik er ook maar heel weinig geld voor. Voor een interland is er dan ook geen sprake van een trainingskamp. Dinsdag komen we bij elkaar voor de training, daarna gaat iedereen weer naar huis en woensdag wordt de wed strijd gespeeld. Verder gebeurt er niets”. kan terugkeren naar België en omdat con tacten met Westduitse, Engelse en Neder landse clubs (PEC, Go Ahead) niets had den opgeleverd: „Misschien dat MVV nog bij me komt, nu Lacroix is verkocht en die club weer wat geld heeft, maar het seizoen is nu al zover gevorderd dat ik me begin af te vragen of het nog wel de moeite is daar het seizoen uit te voetballen. Op dit mo ment zie ik me het seizoen bij Ajax wel afmaken. Het is een rot-situatie, maar laat maken wat er van te „Ik heb altijd spelen, maar nu weinig. Pierewaaien in het veld is er niet bij. Als ik een bal krijg, werk ik ervoor, omdat dat alleen maar in mijn eigen voordeel is. Maar vaak word ik gewoon genegeerd. Tijdens de wedstrijd gaf Ajax hem niet eens ongelijk, door met maar liefst 4-0 van de Grieks-Cyprische kampi- oensploeg te verliezen, na eerder overi gens zelf met 10-0 te hebben gewonnen. Het was echter niet meer dan de uit zondering die de regel bevestigd, dat Cyprus zich in voetbalwedstrijden steeds als een speelbal moet laten be handelen. Weliswaar kan een beroep worden gedaan op een viertal spelers (Papadopulos, Sava, Ponjares en Con- stantiniu), die als profs in Griekenland spelen, maar dat verzoek wordt maar zelden ingewilligd. Talianos: „We kun nen alleen maar op die jongens reke nen als hun clubs, Panathinaikos en Olympiakos, zelf niet hoeven te voet ballen of geen belangrijke wedstrijden hebben. Met hen erbij moeten we, en nou ben ik serieus, twee punten kun nen pakken”. s. Talianos kreeg woensdagavond ook te horen dat het niet nodig wordt ge acht voor de wedstrijden in de voor ronde om het wereldkampioenschap de tegenstanders te gaan bekijken. Op de vraag of Talianos als spion Europa zal worden ingestuurd, antwoordde de aandachtig meeluisterende secretaris van de Cyprische voetbalbond met een krachtig „nee”. Cyprus kent dan ook zijn plaats als voetbaldwerg. Officieel zijn er op het Grieks getinte gedeelte van het eiland 6000 voetballers, omdat de 6000 spelers die nog geen vijftien jaar zijn nog als te jong worden beschouwd om lid te wor den. Toch is voetbal, voor basketbal, nummer één, ook al hebben zich na de oorlog en de scheiding in 1974 ook op sportief gebied de nodige moeilijkhe den voorgedaan. Het verloop van de partij tussen Sosqnko en Portisch was: wit: Sosonko (Ned) zwart: Por tisch (Hon). 1. d2-d4 Pg8-f6; 2. c2-c4 e7-e6; 3. Pg 1- f3 b7-06, 4. g2-g3 Lc8-a6; 5. b2-b3 d7-d5: 6. Lfl-g2 Lf8-b4 (schaak); 7. Lcl-d2 Lb4-e7; 8. 0-0 0-0; 9. c4xd5 Pf6xd5; 10. Pbl-c3 Pb8-d7; 11. Tfl-el c7- c5; 12. Tal-cl La6-b7; 13. Pc3xd5 Lb7xd5; 14. Ld2-f4 Pd7-f6; 15. Ddl-d3 Ld5-e4; 16. Dd3-d2 Pf6-d5; 17. Tel-dl Ta8-c8; 18. d4xc5 Le7xc5; 19. Tcl-c4 Pd5xf4; 20. Tc4xe4 Dd8xd2; 21. Tdlxd2 Pf4-d5; 22. Pf3-e5 Lc5-d6; 23. Pe5-d3 Tf8-d8; 24. Te4-d4 Pd5-c3; 25. a2-a4 Ld6-e7; 26. Td4xd8 (sch) Tc8-d8; 27. Lg2-f3 f7-f5; 28. Td2-c2 Le7-f6; 29. Kgl-g2 Kg8-f7; 30. Pd3-b4 a7-a5; 31. Pb4-c6 Td8- d6; 32. Pc6-a7 Td6-dl; 33. Pa7-b5 Pc3xb5; 34. a4xb5 Tdl-bl; 35. Tc2-c7 (sch) Lf6-e7; 36. Tc7-b7 Tblxb3; 37. Tb7xb6 remise (Van onze sportredactie) NICOSIA Bondscoach Costas Ta lianos is wat minder gesloten dan het bondsbureautje van de Grieks-Cypri sche voetbalbond, dat vrijwel altijd onbemand is en niet over personeel lijkt te beschikken. Wie Talianos wil ontmoeten, moet dan ook naar zijn sportzaak in Nicosia of naar één van de voetbalwedstrijden, zoals afgelo pen woensdagavond Omonia-Ajax voor het Europa-Cuptoernooi. In het één jaar oude Makarios-stadion bleek de 58-jarige Cyprioot geen spreekstal- meester. Wel voorzag hij zijn opmer kingen regelmatig van een dosis zelf spot. Zo liet hij onder meer weten wel blij te zijn met de loting voor het wereldkampioenschap voetbal in 1982: „We hebben geluk gehad dat we zijn ingedeeld met Nederland, Frank rijk, België en Ierland. Ik zie Cyprus wel als eerste eindigen”. Dezelfde speler was verantwoordelijk voor de winst op Dinamo Boekarest in de tweede ronde. Nadat Eintracht de eerste confrontatie in Boekarest met 0-2 had verloren, liep het afgelopen woensdag ze ventig minuten lang vergeefs storm op het doel van Stephan. Bum Kun Cha, de Zuid- koreaanse spits van Eintracht Frankfurt, was in de 72e minuut succesvol met een schitterende kopbal, zijn specialiteit. De tweede treffer, die de ploegen op gelijke hoogte bracht, kwam op naam van Höl zenbein, de man die in 1974 tijdens de finale van het toernooi om het wereld kampioenschap tussen West-Duitsland en Nederland (2-1) een strafschop „ver sierde”. De Roemeense doelverdediger Stephan, die de wedstrijd speelde van zijn leven, verkeek zich luttele seconden voor het eindsignaal op een ongevaarlijke kopbal van Nickel. Hölzenbein, als altijd attent en wachtend op „domme” fouten van een verdediger, liep in maar struikelde over belangrijkste concurrent van HZC De Robben gold, mocht dan ernstig teleurstellen, ie wijze waarop Smits en de zijnen hun opponent uit de race stootten, onderstreepte de sterk stijgende prestatiecurve van de Nederlandse vertegenwoordiger in Barce lona. „Het spel van mijn ploeg heeft mij niet verrast”, concludeerde Vriend. „Ze heb ben sterk gespeeld. Net zoals we dit sei zoen van deze jongens gewend zijn. Al in de eerste periode werd het verzet van de Grieken gebroken. In het verleden gingen wij na een forse voorsprong te hebben bereikt vaak wat klungelen. Nu hebben we dat probleem niet meer. Men blijft geconcentreerd spelen en als de aandacht van sommige jongens af en toe toch wat verflauwt, wordt dat door de anderen snel gecorrigeerd. En dat vind ik op het ogen blik het belangrijkste positieve punt van deze ploeg”. In die omgeving hoopt Cyprus straks voor dezelfde stunts te kunnen zorgen als Omonia afgelopen woens dag tegen Ajax, of ten minste de eer volle nederlagen tegen Engeland in 1975 (0-1) en West-Duitsland (0-1) in 1976 te kunnen evenaren. Talianos, die zelf in Hapoel Nicosia heeft gespeeld maar nooit het nationale team heeft gehaald: „Steeds meer spelers worden door de Griekse profclubs aangetrok ken. Daarom is het belangrijk dat wij hen er zoveel mogelijk bij hebben”. JAN PREENEN (Van onze sportredactie) BARCELONA. Geheel overeenkomstig de instructies van coach Harry Vriend beeft HZC De Robben het eerste obstakel op weg naar de eindstreep van het Europa- Cup-II-toernooi rigoureus uit de weg geruimd. Door Olympiakos met 13-2 te verslaan, bebben de Hilversumse waterpoloërs opnieuw bewezen weer bij het selecte gezel schap van Europese topclubs te horen. De Griekse bekerhouder, die op papier als Twee nieuwkomers bij Ajax, die om verschillende redenen nog weinig hebben gespeeld in het eerste elftal Links Karei Bonsink, die overbodig is, rechts Peters Boeve. die lange tijd geblesseerd is geweest arage arage Bonsink is overigens de laatste die zal beweren dat alleen Ajax, dat dit jaar maar in het wilde weg spelers heeft aan getrokken en op een gegeven moment Kaiser, Tahamata, Jensen en Bonsink zelf beschikbaar had voor de linksbuiten plaats, fouten heeft gemaakt. „Zelf ben ik gewoon stom geweest. Ik heb spijt als haren op mijn hoofd dat ik bij RWDM ben weggegaan. Daar stond ik nog twee jaar onder contract. Ik had een supporters club met 180 leden, er waren stickers van mij en ik speelde 34 van de 36 wedstrij den mee. Alleen omdat ik geblesseerd was kon ik twee keer niet meedoen en toch moest ik zonodig weg. omdat ik raat N whs.l „Stom van me, dat ik

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 15