organisatie-adviseur B V MAATSCHAPPELIJK WERKER HOOGOVENS leuke groeif unctie voor een jonge vrouw met mavo en administratieve ervaring technisch wetenschappelijk programmeur <hts-w) I Rft terrein- medewerkers constructie- bankwerkers constructie- schilder I nRrsnnRRl E De NMB is de derde handelsbank in Nederland en maakt een krachtige groei door. Wij hebben op het ogenblik 460 kantoren met in totaal 9100 medewerkers. De afdeling Financiële Verwerking van het directoraat Assurantiën is gevestigd in ons hoofdkantoor aan de Prinses 1 renestraat 39 te Amsterdam Nieuw-Zuid. Makkelijk te bereiken met eigen en met openbaar vervoer. Volker Stevin Materieel 11 11 g- 19 7 9 NOVEMBER ZATERDAG 10 De Centrale Rabobank vraagt voor de regio Haarlem een met als standplaats Haarlem Leeftijd minimaal 30 jaar. Koninklijke Volker Stevin RECLASSERING VROOMS DREESMANN LEGER DES HEILS De gevraagde functionaris zal bij voorkeur worden belast met 1033 De Centrale Rabobank: bank achter duizend banken. Begeleidt met raad en daad de ruim 1000 Rabobanken die overal in het land midden tussen de mensen staan De afdeling Financiële Verwerking van het directoraat Assurantiën bestaat uit 7 meisjes van rond de 20 jaar die in een hele goede sfeer werken. Zij verrichten administratief werk, waarbij steeds meer gebruik wordt gemaakt van moderne computerapparatuur. Een van hun taken is het controleren en verzendklaar maken van de door de computer verstrekte gege vens voor de 460 NMB-kantoren. Secuur werk dus. Het is de bedoeling dat u na verloop van tijd in dit team de le mede- Van kandidaten worden goede con tactuele eigenschappen, tactisch op treden en natuurlijk overwicht ge vraagd. Het kunnen werken in team verband is een vereiste. werkster wordt. Uw werk wordt dan dus verantwoordelijker en krijgt meer inhoud. Regionalisatie van de tot op heden centraal geplaatste organisatie-advi- seurs maakt bezetting van deze functie in het regio-team noodzake lijk. wat wij vragen en bieden U bent tussen de 25 en 30 jaar met MAVO en enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. U heeft goede con tactuele eigenschappen en u bent in staat om in een open, gezellige sfeer jongere collega’s te coachen. Wij bieden u een goed salaris, tenminste 23 werkdagen vakantie, 8% vakantie toeslag, 13e maand, winstdelingsuitke- ring, royale bijdrage in studiekosten, reis kostenvergoeding en een aantrekkelijke spaarregeling. D ei Schriftelijke sollicitaties worden gaar ne ontvangen door de Centrale Ra bobank, Personeelszaken, ant woordnummer 390, 5600 VB Eindho ven, onder vermelding van vac.nr. Ti. 4772. U kunt uw sollicitatie richten aan de NMB, t.a.v. de heer J.H. Teeuwen, afde ling Personeelszaken Assurantie, Prinses Irenestraal 39, 1077 WV Amsterdam. Als u eerst wat meer wilt weten kunt u bellen met de heer J. Immer, afdeling Financiële Verwerking, telefoon: 020- 5432849. H a< m z di V D bi Ir B U HAARLEM Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern geld en goede raad I De organisatie-adviseur verricht enerzijds onderzoeken en stelt op basis daarvan adviezen op inzake commerciële wijze van cliëntenbe diening, de technische kasorganisa tie en routing, de organisatorische wijzigingen. Hij begeleidt de uitvoe ring van de gestelde plannen en werkt in deze nauw samen met de bouw(technisch) adviseur en bedrijfseconomisch adviseur. Deze functionaris adviseert de Rabo banken inzake organisatie-structuur, taakverdeling, samenwerkingsrela ties, kasorganisatie en inrichting, lay out, routing, etc. Gegadigden dienen in de omgeving van de standplaats woonachtig te zijn of bereid te zijn zich daar te vestigen. Om de functie goed te kunnen ver vullen moeten de volgende eisen worden gesteld: specialistische kennis op bedrijfs kundig gebied, analyserend vermo gen en sociale vaardigheden. Ge dacht wordt hierbij aan een opleiding HTS-bedrijfskunde met ervaring in het organisatie-adviesvak of Sociale Akademie met voortgezette opleiding in de organisatorische richting. Bij voorkeur ervaring in het bank wezen. Voor de groep Wiskundige Programmering van de afdeling Automatisering Informatiesystemen vraagt Hoogovens een Uw schriftelijke sollicitatie kunt u onder vermelding van ons nummer HF 554 richten aan Hoogovens, Werving Personeel, Postbus 10.000, 1970 CA IJmuiden. Voorts zal de organisatie-adviseur, in samenwerking met andere advi seurs, organisatie-onderzoeken ver richten op grotere banken waarbij organisatie-structuur, taakverdeling, kwalitatieve bezetting en communi catie aan de orde komen. Hij brengt zijn adviezen aan het Bestuur uit en begeleidt de implementatie op de bank waartoe hij nauw samenwerkt met de personeels- en opleidingsad viseur. De groep Wiskundige Programmering heeft tot taak analyse en programmering van problemen op technisch- wetenschappelijk gebied ondersteuning van zelfprogrammerende computergebruikers, zowel op automatiseringsgebied als op technisch- wetenschappelijke vakgebieden, zoals numerieke wiskunde, statistiek, sterkteberekeningen en dergelijke. Eisen: HTS werktuigbouwkunde kennis van de moderne wiskunde ervaring in het programmeren van computers. Kennis van of belangstelling voor numerieke wiskunde, warmte- en sterkteberekeningen en dynamica strekken tot aanbeveling. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot het hoofd van de afdeling Technisch Wetenschappelijk Rekenwerk de heer P R. Geukes (02510-9 51 96) of tot de heer P.J. Blom, afdeling Werving Personeel (02510-9 31 31 Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatiepro cedure. problemen van technisch-fysische aard, waarbij numerieke wiskunde en sterkteberekeningen belangrijke vakgebieden zijn. Voor een deel wordt dit soort problemen opgelost met behulp van zeer grote standaard-software-pakketten (zoals NASTRAN). Vroom Dreesmann regio Haarlem heeft binnen haar afdeling Sociale Zaken plaats voor een hoofd afdeling Voor onze vestiging in Spaarndam zoeken wij: voor onderhoud aan ons materieelpark; voor onderhoud en reparatie: De afdeling van het zoekt op korte termijn een i NEDERLANDSCHE MIOOENSTANDSBANK a 'lil Vereiste opleiding: diploma Sociale Academie, richting M.W. (dagschool dan wel urgentie-opleiding) of diploma H.B.O.-m.w. Cursisten die vergevorderd zijn met een van deze studies kunnen ook reflecteren. Arbeidsvoorwaarden: Salaris en rechtspositie volgens rijksregeling. De afdeling Reclassering van het Leger des Heils is één van de drie grote reclasseringsinstellingen in Nederland. Er werken op dit moment 131 mensen, waarvan 96 maatschappelijk werkers. De verschillende afdelingsteams zijn gesitueerd in de 19 arrondissementen in Nederland en tellen maximaal 13 medewerkers. Uitgangspunt en doelstelling: van het werk liggen voor het Leger des Heils verankerd in het evangelie. Omdat de instelling op grond van haar identiteit in deze niet gepartici peerd heeft in de fusie van reclasseringsinstellingen wordt van de sollicitanten verwacht dat zij met deze doelstelling niet alleen instem men, maar ze ook willen uitdragen. Uitvoerige informatie hierover is op aanvraag te verkrijgen. Reclassering wordt bij de instelling gezien als een vorm van maatschappelijk werk die zich erop richt de mens, die met het strafrechtsysteem in aanraking komt, of dreigt te komen, te helpen. Naast het individugerichte werk heeft ook het werken aan maatschappelijke structuren, die vaak aanleiding zijn tot crimineel gedrag, de aandacht. Een psychotechnische test maakt onderdeel uit van de sollicitatieproce dure. Sollicitaties te richten aan: De directeur Centraal Bureau Reclassering Leger des Heils, Damstraat 15, Amsterdam. Telefoon: 020-241702. Voor de eerste 2 functies is ervaring gewenst. Salariëring vindt plaats volgens bouw-cao. voor laad-, los- en sorteerwerkzaamheden op ons opslagterrein. IO CO O) Tot de taakstelling van het Hoofd zal onder meer behoren: het ondersteunen/ begeleiden van het opleidingsteam in alle aktiviteiten, vooral op het gebied van het persoonlijk funktioneren van de opleider/ster, het coördineren van de opleidingsaktiviteiten, het analyseren van de opleidings-, trainings en vormingsbehoeften, het mede helpen vormgeven en verzorgen van agogisch verantwoorde cursussen en trainingen, o.a. op Met ondersteuning van de op het hoofdkantoor gevestigde afdeling Centrale Opleidingen is zij verantwoordelijk voor het ontwikkelen en uitvoeren van een groot aantal cursus- en trainings- activiteiten ten behoeve van alle medewerkers/ sters van de regio Het team van Opleidingen bestaat uit zes opleiders/sters. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan: Vroom Dreesmann Regio Haarlem, t a v. de heer Mr. Th. H.C.M. Ponsioen, Manager Sociale Zaken, Postbus 170 2000 AD Haarlem. Wij bieden de geschikte kandidaat een interessante en veelzijdige funktie met de daartoe noodzakelijke ruimte om eigen initiatief en kreativiteit te kunnen ontplooien. Deselectie zal in nauw kontakt met het opleidingsteam geschieden. het gebied van de communicatieve en sociale vaardigheden, het mede helpen ontwikkelen en realiseren van het regionale opleidings beleid. Tra sch He de ric Volker Stevin Materieel bv, is een materieelbeheer- maatschappij van Koninklijke Volker Stevin nv, een groot internationaal aannemersconcern. P Inlichtingen bij het bureauhoofd te Haarlem, dhr. G. M. Kramer, tel. 023- 313242 Of 313243. Voor meer informatie kunt U kontakt opnemen met de heer Mr. Th. H.C.M Ponsioen, Manager Sociale Zaken, tel. 023-319040 De ad vei ge uit vo de afc ad U vc m Z( 1é al CÉ m Of d( e> nj af hi Li O b< u ju as D 1; hi ni B di Pi voor haar bureau i i ff" Rabobank Q Belangstellenden wordt verzocht contact op te ne men met de heer B.C. Hilbers, chef Opslagplaats, Lagedijk 14, te Spaarndam. Telefoon 023-39 04 04, privé 023-37 19 19. Au “-t I Van belangstellenden wordt verwacht: een gerichte vooropleiding op tenminste H.B.O.- niveau, ervaring in het begeleiden van individuen en groepen, leeftijd tot 35 jaar. I opleidingen (m/v) Als onderdeel van de sector Sociale Zaken verleent de regionale Afdeling Opleidingen haar diensten aan een vijftal warenhuizen en een centraal Dienstencentrum met een totaal van ongeveer 2200 mede werkers/sters. co <D

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 26