monteur I vluchtadministrateur a m/v I secretaresse voor de afdeling personeelszaken. drie hoven I Schiphol WAARNEMEND HOOFD CHEF TELEFONISCHE ADVERTENTIEVERKOOP Administratief Inspekteur ADMINISTRATIEVE DIENST (V/M) llllllllll 1 SrJhaM MSD J PIJPMONTEUR/LASSER I in I J DOHMEl HAARLEM ZATERDAG 10 NOVEMBER 19 7 9 MSD: Groot in geneesmiddelen. Ja dat kan! als I l n en e Sociaal Fonds Bouwnijverheid I I De administratieve dienst omvat de financiële administratie, de bewonersadministratie en de salarisadministratie. Per 1 januari 1980 ontstaat de vakature van De telefonische verkoop van advertenties wordt verricht door een team van 8 personen. Zij beslaat zowel de aktieve als de passieve verkoop. Ervaring in de telefonische verkoop en duidelijk aanwezi ge leiderskapaciteiten vinden wij essentieel om te kunnen slagen in deze funktie. Daarnaast is ervaring in de mediawereld een pré. Opleiding: middelbaar. Leeftijd: rond 30 jaar. Voor onze uitgaven Haarlems Dagblad, IJmuider Courant en Beverwijkse Courant (gezamelijke oplage: 77.500 ex.) zoeken wij op korte termijn een: Voor de ruim 250 000 werkgevers en werknemers in de Bouwnijverheid is het Sociaal Fonds Bouwnijverheid de dienstverlenende instelling voor de uitvoering van de Ziektewet, de Arbeidsongeschiktheidswetten, de Werkloosheidswet en de door de bouw zelf getroffen regelingen voor vakantie, vorstverlet en pensioen. Voor de afdeling Premie-lnning (loonkontroledienst) zoeken wij een Tot de taak van deze funktionarissen zal onder meer behoren het bij werkgevers, aan de hand van hun administratie, kontroleren van de door hen verstrekte loonopgaven. Functie-eisen middelbare schoolopleiding diploma MBA boekhoudkundige ervaring gedegen kennis van de sociale verzekeringen goede kontaktuele eigenschappen Door de vele en verscheidene kontakten zoeken wi| vooral personen die opgewassen zijn tegen het werken onder druk. Tevens verwachten wij door de regeling vervroegde uittreding (VUT) op korte termijn vakatures in de provincie Noord-Holland en het midden van het land met nader aan te wijzen standplaatsen Sollicitatiebrieven te richten aan de Stichting Sociaal Fonds Bouwnijverheid, afdeling Personeelszaken. Postbus 637, 1000 EE Amsterdam, t a v de heer W Kotkamp. Telefonische informatie wordt gaarne verstrekt door de heer J.A. Pouwels, te bereiken onder (020) 583 2340 Overwinteren bij een uitzendbureau? Vereisten: - diploma LTS en (bij voorkeur) Bemetel - leeftijd tot 40 jaar - enige ervaring met elektrisch en autogeen lassen - enige kennis van pneumatiek. Wij bieden u een goed salaris, alsmede aan trekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden (o.a. 22 dagen vakantie, 8% vakantietoeslag, gratificatie, reiskostenvergoeding en variabele werktijden). U kunt uw sollicitatie richten aan Warner Lambert Holland B.V., t a v. de heer A. F. M Willems. Directeur Personeelszaken. Oderweg 1, 1043 AG Amsterdam-West (tel. 020-134730). uitzending Zaandam, Peperstraat 98; 075-157163 Haarlem, Rijksstraatweg 238; 023-390944 De Drie Hoven is een huis in Amsterdam-Slotervaart waar on geveer 600, meest oudere, men sen wonen in verzorgingshuis, verpleeghuis en serviceflats. Het aantal medewerkenden is 350. Er wordt gestreefd naar een grote mate van zelfstandigheid en een aktieve betrokkenheid van de be woners bij hun eigen leefsituatie. Transavia Holland met als standplaats Haarlem of omgeving Het waarnemend hoofd is verantwoordelijk voor het voeren van de financiële administratie en de registratie daarin van het bedrijfsgebeuren, bijgestaan door enkele medewerk(st)ers. Zij/hij is tevens belast met de koördinatie van de uitvoerende werkzaamheden binnen de dienst. Van de kandidaten verwachten wij: een beroepsopleiding op MBA-nivo ervaring in een administratieve funktie leidinggevende kapaciteiten bekendheid met geautomatiseerde gegevensverwerking De arbeidsvoorwaarden zijn vastgelegd in de CAO Ziekenhuiswezen. Het salaris bedraagt max. 3770.- bruto per maand. Inlichtingen over deze funktie worden u gaarne verstrekt door de heer A. N. H. Bruseker, hoofd administratieve dienst. Tel. 020-177405. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot maandag 19 november 1979 richten aan het hoofd Personeelsdienst van de Stichting De Drie Hoven, Louis Chrispijnstraat 50, 1065 HH Amsterdam. Wij bieden een goed salaris, een extra maand salaris afhankelijk van de bedrijfsresul taten, 8% vakantietoeslagen 21 vakantiedagen. WARNER LAMBERT Het salaris bedraagt minimaal 34.176,- en maximaal 50.266.- per jaar. Van de andere arbeidsvoorwaarden noemen wij: 8% vakantietoeslag 6% eindejaarsuitkering pensioenvoorziening met geringe werknemersbijdrage premiespaarregeling dienstauto, telefoonkosten en andere vergoedingen. Een psychologisch onderzoek hoort tot de selektie- procedure. voor langdurige werkzaamheden in de Zaan streek. Ook zijn er diverse plaatsingsmogelijkheden voor ervaren constructiebankwerkers plaatwerkers cv-monteurs loodgieters Bel of kom eens langs De afd. personeelszaken verricht haar werk zaamheden t.b.v zowel Eversharp Nederland B V als B.V. Substantia. Het merendeel der activiteiten ligt evenwel bij eerstgenoemde onderneming De afdeling bestaat thans uit 2 personen, doch zal binnenkort worden uitgebreid tot 3. U gaat hen dus als secretaresse bijstaan in een zelfstandige en gevarieerde baan U behandelt de post, arrangeert afspraken en ontvangt bezoekers. Daarnaast tikt u de correspondentie, maakt u statistieken en verzorgt u de gehele personeelsadministratie U bent ongeveer 25 jaar. hebt een opleiding op HAVO-niveau genoten en enige jaren op een afdeling personeelszaken ge werkt U kunt zelfstandig, snel en accuraat werken Bovendien bent u representatief en gaat u graag met mensen om Voor de onderhoudsgroep werkzaam op onze verpakkingsafdeling vragen wij een monteur. Naast het verrichten van algemene en preventieve onderhoudswerkzaamheden wordt hij belast met het installeren van nieuwe produktiemachines en het ombouwen hiervan. Geïnteresseerden wordt verzocht hun schriftelijke of telefonische sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken van Merck Sharp Dohme B.V., Postbus 581 2003 PC Haarlem. Telefoon 023-319330, toestel 2206. Kandidaten die studeren voor het diploma SPD of daarmee op korte termijn gaan beginnen genieten de vóorkeur. De opleidingsperiode, die vooral in de praktijk zal plaatsvinden, bedraagt minimaal één jaar. MSD B.V. te Haarlem is een onder deel van een internationaal farmaceu tisch bedrijf met vestigingen over de gehele wereld. De vestiging te Haarlem houdt zich bezig met de vervaardiging, verkoop en export van geneesmiddelen. Het personeels bestand omvat circa 550 mensen. L önAHi 6 I»' Transavia Holland is een luchtvaartmaat schappij op Schiphol Centrum. De groep Vlucht- administratie registreert en verwerkt administratieve gegevens, die voortkomen uit de aktuele vluchtuit- voering. Tevens verstrekt deze groep informatie aan afdelingen buiten de administratie. Het afwisselende werk op deze afdeling wordt ver richt met 4 a 5 kollega’s. Om deze afwisselende en verantwoordelijke baan met sukses te kunnen invullen, hebt u het HEAO-diploma (ekonomisch/ juridische richting), of HAVO/VWO met een aanvullende vakopleiding Voor deze funktie is een opleiding van mavo/havo niveau gewenst, waarbij een vakopleiding PD-boek- houden tot aanbeveling strekt. Enige ervaring, met name in geautomatiseerde boekhouding(en) vinden wij noodzakelijk. Interesse? Bel dan met onze afdeling Personeels zaken, tel. 020 -174868. Bij de Vluchtadministratie, één van de groepen binnen de afdeling Administratie, is op korte termijn plaats vooreen: Voor meer informatie kunt u bellen met mevr. M. Denneman-Van Look, tel. 020 - 51722 73. tijdens kantooruren. Interesse’ Stuur dan uw brief, onder vermelding van nr. 287/HD, aan het bureau Personeelsbeheer van de NV. Luchthaven Schiphol, Postbus 75011118 ZG Lucht haven Schiphol. toestel 125. U kunt daar verdere informatie krijgen en desgevraagd wordt u een sollicitatieformulier toegezonden. Transavia Holland b.v. Postbus 7777 1118ZM Luchthaven Schiphol Voor informaties en schriftelijke of mondelinge sollicitaties kunt u zich wenden tot de afdeling Personeelszaken van Damiate Pers, Oudeweg 12-14, Haarlem Telefoon 023-319053 Warner Lamöert Holland b.v een dochteronder neming van het Amerikaanse Warner Lambert Concern, is de Holdmgmaatschappii van Eversharp Nederland B V. producente van Schick scheermesjes/razors en van B.V. Substantia, ver- koopmaatschappii van pharmaceutrsche pro bukten scheeraitrkelen en zoetwaren Qemakkeliik bereikbaar met eigen of openbaar vervoer /Innen 19 en 421 personeel Uitgeefster van Haarlems Dagblad - IJmuider Courant - Beverwijkse Courant - de Typhoon, dagblad voor de Zaanstreek - Week in Week uit - Nieuwe Noordhollandse Courant - De Noord-Amsterdammer - De Waterlander - De Krommenieër - Koeriercombmatie Kennemerland U verdient een aanvangssalaris dat, af hankelijk van uw opleiding en ervaring, ligt tussen f 2.291,- en f 2.643,- bruto per maand Hierover wordt geen AOW/AWW- premie ingehouden. Die betaalt de lucht haven Ook krijgt u een tegemoetkoming in de reiskosten. Daar Staat wel tegenover, dat u binnen een redelijke afstand van de luchthaven woont of gaat wonen. De N.V. Luchthaven Schiphol, met ruim 1350 medewerkers, is verantwoordelijk voor het beheer en de exploitatie van onze nationale luchthaven Schiphol. Bij het bureau Juridische Zaken en Staf diensten van de afdeling Exploitatie is het prettig werken voor een specialist schade-afhandeling U draagt binnen de Schadecentrale de zorg voor de afhandeling van schadezaken waar mee de luchthaven gekonfronteerd wordt. Zodoende voert u frekwent overleg met de 1e'specialist, die verantwoordelijk is voor de algehele gang van zaken binnen de Schade centrale. U onderhoudt schriftelijke en mondelinge kontakten met alle bedrijfs onderdelen van de luchthaven en met derden zoals verzekeringsbedrijven en expertisebureaus. Het is de bedoeling, dat u na een jaar de 1e specialist bij diens afwezigheid kunt vervangen. Basisweg 10 1001 AP Amsterdam

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 27