CREATIEF THERAPEUTfE) /f* NZH typiste chemisch analist(e) gediplomeerd radiodiagnostisch laborantCe) de rijksoverheid B_ VERPLEEGKUNDIGEN OF M.BO.V OF H.B.O. V-ers PHARMACHEMIE B.V.-HAARLEM PROVINCIAAL ZIEKENHUIS te SANTPOORT PROVINCIAAL ZIEKENHUIS te SANTPOORT Andreas Ziekenhuis H Nederlandse Rotogravure Maatschappij 19 7 9 NOVEMBER 1 0 ZATERDAG 28 bouwkundige (mnl./vrl.) vac. nr. 9-363911757 r.. vac. nr. 9-3607'1757 -4- ës vraat Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V. Voor ons analytisch laboratorium zoeken wij een (liefst ervaren) Nijverheidsweg 32 - 36 2031 CP Haarlem. Zij of haar werkzaamheden zul len hoofdzakelijk bestaan uit het maken van vervoersdocumen ten en het verwerken van de fac turen ten behoeve van de admini stratie. Hij of zij moet wel een voortge zette opleiding op MAVO-niveau hebben en een typediploma. Het werk wordt in schuifdienst verricht, dat wil zeggen wekelijks wisselend van 14.00 uur tot 22.30 uur en van 8.30 uur tot 17.00 uur. Wij zullen u gaarne voor een ge sprek ontvangen als u daarvoor even een afspraak maakt per te lefoon met onze afdeling Perso neelszaken, 023 - 3 I 94 10, toestel 130 is het in Haarlem gevestigde pro- duktiebedrijf voor alle Europese verkoopvestigingen van een we reldomspannend Amerikaans concern. voor de afdeling ’export facture ring’. Leeftijd vanaf 20 tot onge veer 26 jaar. Instituut voor Epilepsiebestri jding Meer en Bosch De Cnjqmushoeve Oi 13 3 AKTIEVE VERKOPER-MONTEUR leeftijd 18 tot 22 jaar. In ons International Warehouse komen binnenkort de functies vrij van administratief medewerker(st)ers Wij bieden een interessante baan in een gezellige omgeving tegen een goed salaris en-veel extra emo lumenten in onze ’’Music family”. werf medewerker medewerker debiteuren administratie (mnl./vrl.) ^'ÉROAMI +- Sollicitaties inzenden vóór 15 december 1979. SS g: -- SS ló verpleegkundigen PHARMACHEMIE B.V. NIJVERHEIDSWEG 48-50 HAARLEM vloeigas leidingen bv De funk tie geschiedt in dagdienst. Naast een goede beloning bieden wij uitstekende secundaire arbeids voorwaarden, zoals: glijdende werktijden, goede winstdeling, spaarloonregeling, een bladenpakket, 22 vakantiedagen, 8% vakantietoeslag, studiekostenregeling, sociaal fonds, opname in het pensioenfonds, werkkleding, reiskosten vergoeding voor hen die buiten de agglomeratie Haarlem wonen. fabrikant van farmaceutische preparaten; importeur van specialité's, diagnostica, produkten voor de chirurgie, radiologie en bacteriologie. "Boterbloem" is een paviljoen waar 48 bewoners verblijven, die naast hun epilepsie een bepaalde mate van zwakzinnig heid vertonen. Overdag gaan de meesten van hen naar de Sociale Werkplaats. Ter versterking van het huidige team zoeken wij kandidaten die van 17.30 uur tot 22.30 uur willen werken. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door de staf van het paviljoen "Boterbloem", telefoon (023) 33 90 60, toestel 2334. Wij zoeken VERPLEEGKUNDIGEN (M/V) voor de avond dienst, 7 avonden op, 7 avonden af, voor ons paviljoen "Boterbloem" op ons terrein "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen. Ook part time dienstverband is mogelijk mits alle diensten verricht worden. Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort Ter versterking van het verpleegkundig team op de afdeling Gooiland, waar ongeveer 90 dames en heren patiënten behandeld worden kunnen nog worden geplaatst enige >n en sollicitaties overdag 023-284591 of na 1-1394 (J. van Beinum). Taak: interpreteren van de dossiergegevens voor mutatie-verwerking in geautomatiseerd debiteu renbestand: inbrengen van en controle houden op in- en output. voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Raad voor de Kinderbescherming te Haarlem Vereist: diploma HTS-bouwkunde of een hiermee vergelijkbare opleiding. Standplaats: Haarlem voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Rijksgebouwendienst, district Haarlem In het bezit van MAVO- en type diploma. Leeftijd van 18-23 jaar. Op ons hoofdkantoor te Haarlem hebben wij plaats voor een CBS GRAMMOFOONPLATEN B.V. Sinds 1946 Ons adres luidt: Nederlandse Rotogravure Maatschappij b.v.. Jan Willem Lucasweg 5, Haarlem. Tel. (023) 31 90 90, toestel 334, Afdeling Personeelszaken. Voor zaken betreffende het salaris, dat al naar ge lang capaciteiten en ervaring, in overleg wordt vast gesteld, kunt u het beste vragen naar de afdeling personeelszaken, Andreas Ziekenhuis, Theophile de Bockstraat 8, 1058 NR Amsterdam, telefoon (020) 176817. IVOOR TIJDELIJK WERK AANGESLOTEN BU DE STlC^'^ Enthousiaste sollicitanten kunnen kontakt opnemen met de bedrijfsleider, de heer Win- nubst, tel. 023-334255. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken van ons Instituut, Achterweg 5, 2103 SW Heemstede, onder vermelding van vakaturenummer 59/NL/HDC. Haai en si ge b Uw I Heef afspi VA Dhr. I Haarl te Amsterdam West vraagt op korte termijn een McCain Europa b.v. is de Europese dochtervan McCain Foods ltd. in Canada. In Nederland heeft McCain produktie- bedrijven in Hoofddorp, Lewedorp en Werkendam. McCain Europa b.v. is gespecia liseerd in de produktie van diepgevroren levensmiddelen, waarvan de patates frites een belangrijk deel uitmaakt voor zowel de huishoud- als de professionele markt. McCain vraagt voor haar vestiging Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij met alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in AmsterdamApeldoorn, Arnhem, Den Haag. Heemstede. LeeuwardenRotterdam en Utrecht. Het Andreas Ziekenhuis telt 340 bedden en heeft een röntgenafdeling met zeven goed uitgeruste kamers, alwaar een team van ca 25 collega's samen werkt (gediplomeerden, leerlingen en drie radiolo gen). Voor nader overleg kunt u meteen vragen naar de röntgenafdeling; wanneer u binnenkort examen doet kunt u ook reageren. vraagt met spoed Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-ultkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corn adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Graven- hage. Hebt u interesse in deze functie? Dan kunt u uw sollicitatie richten aan de afdeling Personeelzaken van de Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V., Postbus 514, 2003 RM Haarlem, waar u ook nadere inlichtingen kunt inwinnen. Telefoon 023 - 31 92 27, toestel 219. De NZH kent een goede salariëring en uitstekende sociale voorzieningen. Daarnaast geldt voor alle medewerkers vrij vervoer op het gehele lijnennet, ook voor het gezin. Vereist: MAVO-4 met wiskunde-pakket of MEAO B v.k. Praktijkdiploma Boekhouden en aantoonbare belangstelling voor automatisering. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2487,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 1 december 1979. Op deze afdeling worden ongeveer 90 dames en heren patiënten behandeld. De therapeut zal in samenwerking met de andere therapeuten creativiteitsactiviteiten met groepen patiënten doen. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten die: - een opleiding tot creatief therapeut(e) voltooid hebben (b.v. Middeloo); - in multidisciplinaire teams kunnen werken; - inventiviteit hebben vanuit de eigen discipline; - ervaring hebben om met groepen te werken; - zo mogelijk reeds in een psychiatrisch ziekenhuis gewerkt hebben. Het salaris (afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring) is maximaal f2.622,--. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer Van Stokkum, verpleegkundig manager, telefoon 023 - 37 99 00, toestel 683. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Directie van het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort, Postbus 50, 2080 AB te Santpoort-Zuid, onder code H.A. III. De Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV is een moderne diep- drukkerij behorend tot de VNU-Industriegroep B.V. met ca. 850 medewerkers. Voor onze afdeling Onderhoud Gebouwen zoeken wij een ervaren timmerman die tevens belast zal worden met bijkomende schilderswerkzaamheden. Voor deze funktie zijn wij op zoek naar een timmerman in de leeftijd van 30-40 jaar met een L.T.S.-opleiding. Tot zijn taken behoren onderhoudswerkzaamheden en het maken van o.a. kasten; hij heeft de beschikking over houtbewerkingsmachines zodat vertrouwdheid daarmee vereist is. Industriegroep BV divisie van VNU Arbeidsvoorwaarden volgens de richtlijnen en voor schriften van de Provincie Noord-Holland. Informaties kunnen ingewonnen worden bij de heer Van Stokkum, verpleegkundig manager, telefoon 023 - 37 99 00, toestel 683. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Directie van bovengenoemd ziekenhuis, postbus 50, 2080 AB te Santpoort-Zuid. Indien u belangstelling heeft voor bovenstaande funktie kunt u kontakt opnemen met de heer van den Berk. in het bezit van diploma HBO-a Hij/zij kan worden geplaatst op ons modern inge richt laboratorium, waar zowel grondstoffen als gerede produkten worden gekeurd. Behalve een goede salariëring bieden wij interes sant en afwisselend werk, daarnaast de gebruike lijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden kunnen zich schriftelijk of tele fonisch in verbinding stellen met onze afdeling personeelszaken. Inlichtingen: tel. 023 - 31 92 09 toestel 33. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 3535,- per maand. f— Taak: voorbereiden van en toezicht houden op de uitvoering van bouwkundige werkzaamheden t.b.v. de huisvesting van rijksdiensten, in hoofd zaak bestaande uit onderhouds- en exploitatie- voorzieningen, alsmede aan- en verbouwwerk- zaamheden; m.b.t. het vorenstaande maken van bestekken, c.q. werkomschrijvingen, bestek- en detailtekeningen, begrotingen en rapporten; incidenteel begeleiden van de uitvoering van nieuwbouw; administratief begeleiden van de werkzaamheden. I VNU is een Verenigde Nederlandse Uit geversbedrijven BV. Dit concern is o.m. uitgever en drukker van tijdschriften, boeken en dagbladen. In VNU Industriegroep zijn vrijwel alle activiteiten bundeld. Aannemingsmaatschappij Vloeigas leidingen b.v. Spaarneweg 31, Cruquius vraagt voor spoedige indiensttreding een enthousiaste wiens taak in hoofdzaak bestaat uit het repareren en onderhouden van pijptechnische gereedschappen Onze werf is gelegen op het industrieterrein Cruquius (Haarlemmermeer). Voor inlichtingei 19.00 uur 02508- Geboden wordt prettig werk in een aangename sfeer. drukkerij- van VNU ge- - '-Ti McCain vraagt voor haar vestiging I Hoofddorp een rGEVEKE VERLICHTING^ A CClCf Riviéradreef 53, Winkelcentrum Schalkwijk Hij of zij zal na een grondige inwerkperiode de afdeling kwaliteits- kontrole assisteren bij de grondstoffen-, proces-, en eindkontrole, alsmede marktonderzoek en het onderzoeken van klachten Onder leiding van het hoofd van de afdeling, die hij of zij bij afwezigheid moet kunnen vervangen, zal hij of zij speciale taken opgedragen krijgen zoals bijv, het opzetten van nieuwe werk- c.q. kontrolemethoden De funktie wordt in dagdienst uitgevoerd, bereidheid om in 2-ploegen- dienst te werken is noodzakelijk. Opleiding op middelbaar niveau, bijv, middelbare agrarische school of levensmiddelentechnologie is voor een goede taakvervulling gewenst. Praktische ervaring in de levens middelen industrie wordt op prijs gesteld Naast een goed salaris kennen wij goede sekundaire arbeidsvoor waarden zoals 8% vakantietoeslag, 22 vakantiedagen, reiskosten vergoeding, etc. Heeft u belangstelling voor deze interessante funktie? Nadere inlich tingen worden u gaarne verstrekt door W. v.d. Paverd, Personeelsfunktionaris, tel. 02503-12981. Sollicitaties kunt u richten aan McCain Europa b.v., Postbus 43, Hoofddorp, t.a.v. de afd. Personeels- zaken. Het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort vraagt voor Hoofdafdeling lil voorde afdeling Gooiland een

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 28