Tijdens nationale kampioenschappen judo ildilUi Damtitel Verrassende zege VERLIES HAARLEM-NOORD Ed Nobels Kennemerland neemt 1 lichtpuntje bridgestrijd DEM-trainer Fred Krikke KNAU-coach IS BERT NAUS UIT VORM Negen teams verder in met voor IJmuiden Sombere toekomst voor Rapidity kwaliteits polshoog interbauw naar Heerenveen I J koppositie over Dokko op Kinheim 2 Henk van Brussel 1 keukens en-meubelen WOBOCOfïnjffor'tt f Na verlies van Huissen z e EEN MERCEDES HUREN? Bouwens Autoverhuur i ESÏÏSi 3 NOVEMBER 12 19 7 9 4 I I l je” I Natuurlijk bij: Kampervest 23, Haarlem, tel. 312638 Santpoorterstraat 41 - Haarlem (Kleverpark) Tel. 023-263463 MAANDAG IM UJJ 8ïHH‘wSk I V I I 4 I I I Joop Koning van Kenamju verovert tweede plaats •j MM» i. (ADVERTENTIE) (ADVERTENTIE) (Van onze biljartmedewerker) der i t Piet Schiltman zorgde eveneens voor winst. Hij had geen moeite met een zwak optredende Kees Kitseroo. Erlo Prins was oppermachtig tegen Dik Eikelenboom en van vidu- a-de Het jaarlijks terugkerende evenement trekt steeds meer deelnemers. Voor de voorronde in „Rusthoek” hadden zich niet minder dan 150 paren aangemeld. De ac commodatie liet echter geen grotere deel name toe dan van 78 koppels. Van heinde en verre waren de spelers naar Bloemen- daal gekomen waardoor de drive een vol komen open karakter had omdat van de speelsterkte van diverse paren bij vele deelnemers weinig bekend was. Kemer- De Wit scoorden in hun lijn 214 punten en dat was een uitstekend resultaat omdat slechts het echtpaar Grobbe (227) en Ma- joor-De Ruiter (219) nog beter uit de bus kwamen. Het echtpaar De Vries van BC Boekenroode lieten 212 aantekenen en werd in het algemeen klassement gedeeld vierde. Uiteraard plaatste het duo zich met vlag en wimpel voor Alkmaar. Van de zes uit het rayon Haarlem deel nemende judoka’s werden er twee ge plaatst. Joop Koning van Kenamju werd tweede van Nederland in de gewichtsklas- se tot en met 65 kg. In de finale tegen Hans Hoogendijk uit Zuid-Holland kwam Ko ning vrij snel met een Yugo achter te staan. Na een korte onderbreking voor een elleboogblessure van Koning werd flitsend judo met snelle aanvallen van beide zijden gedemonstreerd. Koning kon zijn achterstand echter niet wegwerken en werd tenslotte met een prachtige Uchi Mata van Hans Hoogendijk naar de twee de plaats verwezen. -Jan Bosman, eveneens judoënd bij Ke namju, veroverde in zijn gewichtsklasse tot en met 95 kg een gedeelde derde plaató. Jan Bosman en Robert van der Geest trokken zich beiden terug voor de wed strijden voor alle categorieën. Van der (Van onze basketbalmedewerker) IJMUIDEN. Met uitzondering van de Akrides-dames hebben de IJmuidense basketbalploegen een succesvol weekend achter zich liggen. Min of meer verras send was de zege van Dokko met 56-49 op Kinheim. Via een 61-69 overwinning op Zodiac verwijderde Exercitia zich weer iets verder van de laatste plaats. Voor de enige dissonant zorgde Akrides door te gen het ongeslagen Zeemacht met 36-53 ten onder te gaan. tweede plaats. Aanvankelijk ging Scheffe- ling uit Limburg naar de volgende ronde, hetgeen niet juist was, omdat Vermeulen één punt minder tegen had dan Scheffe- ling. Deze fout werd echter hersteld, waardoor Herman Boersma die later tweede werd, een partij extra moest maken. De organisatie en wedstrijdleiding lie ten overigens hier en daar wel wat te wensen over. Cor van der Geest was tevreden over de prestaties van zijn judoka’s met name over die van Robert van der Geest en die van Joop Koning. „De oorzaak waardoor zij geen kampioen werden, is, dat ze te weinig hebben getraind. Als ze flink hun best doen, zitten ze bij de top”, aldus de Kenamju-trainer. Naast Kerner-De Wit en het echtpaar De Vries klasseerden zich uit het district Kennemerland voor de halve finale ook nog De By-mevr. Wiers (209), Otten-Ra- velli (198), Bronkhorst-Constandse (196), de dames Jansma-Stuger (191), Ruigrok- Swart (187), de dames Marchant-Spren- gers (180) en de dames Dekker-Van Den deren (177). (Van onze biljartmedewerker) HAARLEM/IJMOND. In de nationa le kadercompetitie zijn de afgelopen week niet minder dan drie wedstrijden gespeeld. Het resultaat voor de teams uit Kennemerland was niet best. Hof van Holland verloor van Frederik Hendrik (Amsterdam) met 4-2 en Haarlem-Noord leed tweemaal, en wel tegen de Onderne ming (Den lip) met 4-2, en tegen Nova- Vita (Egmond aan Zee) eveneens met 4-2, een nederlaag. n de [en óg 'Plus video 24 uur ■dag lagen. (Van onze sportredactie) ARNHEM. Terwijl aan de ene kant door de affaire-Kees Koppelaar het trai- nersbestand van de KNAU uitgedund lijkt te worden, heeft de Atletiek Unie door het aantstellen van Fred Krikke uit Beverwijk als poishoog-trainer een vaca ture vervuld. De 35-jarige Fred Krikke begint volgende maand met zijn taak als vakgroeptrainer. iruit lef ais >k LIS- RAALTE (ANP). Henk van Brussel is met onmiddellijke ingang aangesteld als trainer van Heerenveen. Voorlopig heeft hij een kontrakt tot het einde van het huidige seizoen met een optie voor nog een jaar. staat nu nog slechts zes punten achter op de leider DWK II. In de D-klasse wordt ook felle strijd geleverd, deze week versloeg het Kruis punt II koploper Haarlem West IV met 6-2, maar het blijft op de tweede plaats met acht punten achterstand staan. Standen: klasse A: Ingrid 1 9-44; Bol werk 2 9-42; DWO 1 9-42. Klasse B: H^arl W 9-58; Telesc 1 9-43; Kruisp 1 9-38. Klasse C: DWK 2 9-50; Haarlem W 3 9-44; Ast 2 9- 38; Hoekje 3 9-38. Klasse D: Haarlem W 4 9-49; Kruisp 2 9-45; Hoekje 4 9-37. Marco van Kampen uit Haarlem heeft in de nationale jeugdfinale zesde klasse een tweede plaats bereikt achter M. Vo gels uit het district Helmond. De speler van BC Brinkman had een moyenne van 1.36. HAARLEM. In de biljartcompetitie van de FBHO klasse A heeft Ingrid I de koppositie van Bolwerk II, dat een zware nederlaag van 6-2 tegen DWO I leed, overgenomen. Bert Naus is volkomen uit vorm. Gisteren kreeg hij genadeloos klop van Ab Rooyers. In twintig beurten was Rooyers reeds op weg naar een overwin ning. Even probeerde Naus via een serie van negentien caramboles iets terug te doen, maar Rooyers gaf niets om deze geforceerde poging en acht beurten later waren de eerste punten binnen. (Van onze budomedewerker) 's-GRAVENZANDE. Tijdens natio nale kampioenschappen judo individueel voor senioren waren de prestaties van de uit Kennemerland komende judoka’s enigszins tegenvallend. (Van onze biljartmedewerker) HAARLEM-IJMOND. In de landelijke biljartcompetitie district Kennemerland C 1 A libre, heeft het team van Kennemerland toegeslagen. Stond het vorige week twee punten achter op Haarlem-Noord 1, nu staat het dankzij een fraaie overwinning van 5- 2 op Club 70 drie punten voor op de concurrent. Teamleider Fred Bosma trad aan tegen Jan Larssen. Bosma startte zwak, in zeven beurten had hij slechts twaalf caramboles bij elkaar gesprokkeld, maar Larssen wei gerde te profiteren van deze zwakke mo menten. In de achtste beurt vond Bosma het blijkbaar genoeg. Hij scoorde dertig caramboles, Larssen gaf geen antwoord en meteen reageerde Bosma met 30, 31 en 57 caramboles. Hij beëindigde de partij met een moyenne van 12.14. Ook Tom Wisker speelde een redelijke partij en wel tegen Charles Janssen. Constant bleef hij in de aanval, Janssen spartelde maar wat rond en Wisker ging nu volop in de aanval. In twee beurten met series van 30 en 28 caramboles versloeg hij Jansen (moyenne 7.14). Voor Kennemerland verloor een door griep gekwelde Jan Martens van Gé Maas. Haarlem-Noord verspeelde zijn kopposi tie tegen Excelsior, door met 7-0 te ver liezen. In de C 1 B, is ook de strijd weer volkomen open. De Houtpoort 1 hand haafde zich op de eerste plaats door een 5- 2 overwinning op Onder Ons 1, maar het wordt duidelijk belaagd door Hof van Holland 2 en Suisse 1. Markant feit bij de koploper is de nederlaag van Nol Schulte tegen Jan Poeder. Schulte kwam niet ver- (Van onze bridgemedewerker) BLOEMENDAAL. In „Rusthoek” te Bloemendaal vond een voorronde plaats in de strijd om het open parenkampioen schap bridge van Nederland. Van de 78 deelnemende paren slaagden 9 teams uit Kennemerland erin zich voor de halve finale die in Alkmaar zal worden gehou den te plaatsen. Van hen boekten de Bridgecentrum-spelers Kenner-De Wit met een score van 214 het beste resultaat. der dan een moyenne van 4.51 wat duide lijk wijst op vormverlies. Echter Joop Koster en Jan Breure trokken met moyen nes van 8.00 en 6.08 de stand weer recht. Hof van Holland versloeg met 5-2 Flora 1 en bezet nu een goede tweede plaats met drie punten achterstand. Gave partij draaide Die Pruis tegen Jan Jiassink, na een zwak begin kreeg Pruis in de negende beurt de ballen aan de band, wat een kolfje naar zijn hand is; zijn serie was perfect, met 121 caramboles besloot hij de partij. Ook Suisse 1 kreeg weer aansluiting en wel door een 5-2 winst op Vriendenkring 1. Voor Suisse zorgde Ton Heinsbergen en Gerrit Karman met een moyenne van 10.63 en 7.27 voor de punten. Standen: C 1 A: BVK 1 4-20; Haarl N 1 4- 17; Excel 4 3-14; Cl 70 1 3-9; DOS 1 4-9. C 1 B: Houtp 1 4-19; H v. H 2 4-16; Suisse 1 4- 14; HBS 1 3-14; OOI 3-9. C 2: Mark 2 4-19; 0 0 2 4-19; DOS 2 4-16; DVO 1 4-16; ADO 1 4-13. C 3 A: Suisse 2 4-27; DVO 2 4-26; Frans H 1 4-23; Ent N 1 4-23. C 3 B: Mark 3 4-26; ADO 2 4-25; Insul 1 4-24; 0 0 3 4-21. C 4 A: Haarl 9 1 4-30; Scheiw 3 4-30; OSV 3 4- 15; DOS 3 3-13. C 4 B: ADO 3 3-21; Brinkm 1 4-19; 0 0 4 3-17; Excel 5 4-14. Al: Scheiw 1 6-33; Des 3 6-29; H v H 1 6-25; BI d 2 6-24; Des 2 6-21. A 2: Scheiw 6-25; Excel 2 5-23; HOMAS 2 4-17; Excel 3 5-16; Vreeb 4-15. haalde in 31 beurten de volle winst bin nen. Voor het Bolwerk was John Kuyken de enige die de pijn iets verlichtte, tegen Karei Hoogkamer kwam hij tot een rede lijke prestatie. In 41 beurten stelde hij de punten zeker. Ingrid I speelde met 4-4 gelijk tegen Hoekje I. Prachtige partij hier speelde Toon Rekman tegen Nol Block. In elf beurten had hij een voorsprong van 31 caramboles genomen. Block attaqueerde snel met series van 9, 10 en 9, maar kwam toch klasse tekort. Rekman eindigde met een moyenne van 4.23. In de B klasse is de positie van Haarlem West bijna onaantastbaar geworden. Het staat met vijftien punten voor op de num mer twee, Telescoop I. In de C-klasse werd deze week een sleutelpartij gespeeld tussen DWK II en Haarlem West III. Haar lem West won de ontmoeting met 2-6 en Van de Kennemerlandploegen in de landelij ke competitie zijn de beide Onkyo-teams gede gradeerd. Onkyo speelt de volgende competitie in de promotie hoofdklasse en Onkyo 2 is teruggevallen naar de promotie-overgangs- klasse. TYBB 2 doet tot dusver verwoede po gingen zijn plaats in de promotie overgangs klasse te behouden. Interbouw-Wooncomfort voor al uw verbouwingen - speciale meubels - keukens (Keiler en Corners) - open haarden - betimmeringen - bar- en aanrechtbladen - Designo meubilair - kasten - wanden - winkelbetimmeringen en alles wat we nog meer voor u kunnen doen. de nodige moeite gehad om afstand van de gasten te nemen. In de tweede helft was Akrides, dat aantrad zonder Corina Duin, oppermachtig. Met een press over het gehele speelveld werd de voorsprong uit gebouwd tot 60-19 alvorens de gasten nog iets terug konden doen. Toch kreeg één van de spelers van Hof van Holland de schoonheidsprijs, en wel Ed Nobels voor zijn prestatie in zijn partij tegen Jan Klinkhamer. Nobels, geplaatst met een moyenne van 12.37, speelde bij zonder sterk. Slechts zes beurten had hij nodig om zijn 200 caramboles te realise ren. Zijn scoreverloop was: 47 -41 -40- 18 - 31 en 23. Wat neerkomt op een moyen ne van niet minder dan 33.33. Klinkhamer kwam niet verder dan 51. Voor het enige punt voor Haarlem- Noord tegen de Onderneming zorgde Jan Kauffman, in zijn partij tegen Rinus Overdijk. In de eindfase scoorde hij 42 caramboles. Bert v/d Kuyl leed een zware nederlaag tegen Freek Ottenhof en Char les Broertjes onderging hetzelfde lot tegen een superieure Cor Schaap, die met een slotserie van 197 caramboles eindigde. Moyenne: 34.28. Tegen Nova-Vita lag het niet veel anders, Gé en Bert van de Kuyl leden nederlagen en wel tegen H. Foeke en R. de Wit. Voor de Noorderlingen zorg de nu Charles Broertjes voor een succesje door met een moyenne van 10.52 Aad Brouwer te verslaan. (Van onze tafeltennismedewerker) IJMOND. Na de resultaten in het afgelopen weekeinde zijn de vooruitzich ten van Rapidity in de landelijke tafel- tenniscompetitie er niet beter op gewor den. De Beverwijkse ploeg leed thuis een duidelijke 1-9 nederlaag tegen het leiden de Combi. Ook de damesploeg van Heemskerk kon weinig uitrichten bij het bezoekende Wibats, dat met Evro Sala manders aan de leiding gaat. De cijfers (10-0) waren nog sprekender. UMUIDEN. De damclub Umuiden heeft in de zevende ronde van de nationa le clubcompetitie haar eerste plaats niet waar kunnen maken. Tegen Huissen werd een 8-12 nederlaag geleden, waar door Lent, dat medekanshebber R.D.G. met 11-9 versloeg, vrijwel zeker is van de titel. In de eerste klasse moest Heemste de opnieuw een nederlaag incasseren. In en tegen Westerhaar was een 14-6 verlies het resultaat, zodat degradatie steeds moeilijker te ontlopen lijkt. Dat Rapidity al met één been in de afdelingscompetitie staat werd duidelijk tijdens de ontmoeting tegen Combi uit Wormerveer. Niet dat de spelers het ca deau hebben gegeven, maar de krachts verhouding maakte in deze wedstrijd toch duidelijk dat Rapidity in deze sterke groep met vele standaardteams aan het kortste eind zal trekken. Nieuw Vennep is al gedegradeerd. Frans Schram begon de serie partijen met een mooie zege op de Combi-speler Gillissen. Daarmee was het Beverwijkse kruit meteen verschoten, want in de reste rende partijen was het alleen nog Jan Rumping, die een game tegen De Jonker op zijn naam bracht waarna Frans Schram zijn partij tegen De Jonker tot drie games wist te rekken. Winst zat er echter niet in, zodat het einde kwam met een 1-9 nederlaag voor de Beverwijkse ploeg. Bij Heemskerk-Wibats was het verschil nog duidelijker. Evenals in de uitwed strijd konden de Heemskerkse dames Ti ny van der Kolk, Gré Winder en Annie van Opzeeland tegen de Haagse speelsters weinig uitrichten en met 10-0 was de ne derlaag spoedig een feit. Uitslagen en standen: Dames, promotie overgangsklasse B: Prowa- no-NMB/VDO 2 4-6, Heemskerk-Wibats 0-10, Evro Salamanders-ATTC Boot 10-0. Stand: Wi bats 8-14, Evro Salamanders 8-14, NMB/VDO 2 8-10, Heemskerk 8-4, Prowano 8-4, ATTC.Boot 8-2. Heren, promotie-overgangsklasse S: Dito- Oriént 5-5, Tafeltennishuis 2-Nieuw Vennep 6-4, Rapidity-Combi 1-9. Stand: Combi 8-15, Tefel- tennis 2 8-15, Oriënt 8-7, Dito 8-6, Rapidity 8-4, Nieuw Vennep 8-1. Henk Numan behaalde het afgelopen weekeinde de nationale judotitel in „alle categoriën Nummer twee Henny Pleizier, die tweede werd, maar in de finale niet uitkwam wegens een blessure, verscheen niet bij de huldiging. Meyer (midden) en Hoen delen de derde plaats. Winst was er echter voor de jeugd van Akrides, die zowel bij de jongens als meis jes The Wolves met lege handen naar de hoofdstad terugstuurde. Zodiac-Exercitia 61-69 (rust 36-32). Top scorers Exercitia: Bart Derenberg (12-10) en Ruud de Greef (4-15). Tevergeefs wachtte Exercitia aanvan kelijk in Den Helder op arbiters. Met ruim een half uur vertraging werd uiteindelijk onder protest toch nog begonnen. Slecht verging het Exercitia vooral in de eerste helft toen Zodiac zelfs een 35-22 voorsprong nam. Een na de rust veel agressiver spelend Exercitia had toen slechts drie minuten nodig om het gat volledig te dichten. Vanaf 36-38 speelde de IJmuidense ploeg een gewonnen wed strijd en dicteerde Exercitia het spel. Dokko-Kinheim. 56-49 (rust 24-20). Top scorer Dokko: Cor Haver (10-18). Zonder Tony Haver, Ab van der Burg en Bernard van Schaik heeft Dokko het favoriete Kinheim weinig kans gegeven. Alleen in de tweede helft kon Kinheim na enige tijd de bakens verzetten en een 39-43 voorsprong nemen. Veel persoonlijke fou ten aan Haarlemse zijde gaven Dokko in de slotfase echter de kans opnieuw een voorsprong te nemen. Een marge, die het aangeslagen Kinheim niet meer ongedaan kon maken. Akrides-Zeemacht 36-53 (rust 18-23). Topscoorsters Akrides: Renée de Bruin (2-8) en Hellen Post (1-6). Eén helft lang heeft Akrides, dat met invalsters voor Jeanet Meijer en Wilma Bol moest uitkomen, gelijke tred kunnen houden met het sterke Zeemacht. Fataal werd Akrides echter het lengtenadeel en de schotvaardigheid van Loes Pors (29). In een alles-of-niets offensief trachtte Akri des in de slotfase tevergeefs het tij ten goede te keren. Akrides-The Wolves 72-68 (rust 38-35). Topscorers Akrides: Mare Kuijpers: 21- 12) en Frans Heeremans (12-3). In een spannende en moeilijke wed strijd heeft Akrides tot twee keer toe tegen een ruime achterstand aangekeken. Pas halverwege de tweede helft kon Akri des zich definitief naar de goede kant van de score spelen. Kansen op de winst kreeg The Wolves daarna niet meer. Akrides-The Wolves 66-33 (rust 29-17). Topscoorsters Akrides: Agnes Röhling (2- 9) en Jenny Bosma (4-12). In een matige eerste helft heeft Akrides Geest werd in de kwartfinales tot en met 86 kg door een dubieuze beslissing van de scheidsrechter uitgeschakeld. Tegen Bert Verhoeven uit het district Zuid-Nederland liep Van der Geest een chui-straf op, om dat hij de band van zijn tegenstander vastpakte. Een foutieve beslissing, maar Van der Geest kon zich niet snel genoeg herstellen van deze tegenslag. In de vol gende herkansingswedstrijd werkte de nederlaag nog door, zodat Van der Geest uitgeschakeld werd. Peter Nederstigt (Aarts) werd evenals Harrie Struiksema (Ken) in de voorronden gewipt in hun gewichtsklassen (respectievelijk tot en met 86 kg en tot en met 60 kg). Eric Vermeulen (Kenamja) kwam in de klasse tot en met 71 kg door de voorron den. Hij eindigde in eerste instantie in de poule samen met E. Scheffeling op een Het zat damclub IJmuiden afgelopen zaterdag duidelijk niet mee. De top van HuissenRob Clero en Jan de Ruiter werd door respectievelijk René Boulonois en Willem Winter vakkundig op remise gehouden, terwijl Gerard Beerepoot een zelfde resultaat tegen Geert van Aalten leek te bereiken. In het eindspel vergiste Beerepoot zich echter en die klap kwam Umuiden niet meer te boven. Joost Hooij- berg zag een praktisch gewonnen stand in een verloren stand veranderen, terwijl Henk Smit na een goede opening zijn houvast op het spel steeds meer verloor en een nederlaag niet meer kon afwenden. Tegenover deze drie verliespartijen stond slechts één gestroomlijnde overwin ning van Ton Sijbrands. Volgende week zal Umuiden in de topper tegen R.D.G. haar tweede plaats zeker moeten stellen, opdat het seizoen alsnog eervol wordt afgesloten. Een eervol slot zou ook voor Heemstede niet onwelkom zijn. Want ondanks dat de wedstrijd tegen Westerhaar met enig opti misme tegemoet werd gezien, zijn de Heemstedenaren geen moment in de wed strijd geweest. Door blunders van Theo Tielrooy en invaller André Moeskops stond het al snel 4-0 en die achterstand bleek te groot. Na verscheidene puntende- lingen moest Harry van der Vossen gela ten toezien hoe zijn stand binnen enkele zetten in elkaar stortte, en ook topscorer Hans van Hal had zijn dag niet. Van Hals partijopzet was als vanouds voortreffe lijk, maar in het late middenspel zag hij een simpele combinatie over het hoofd, waarna hij in zijn eerste nederlaag moest berusten. Van Brussel is op dit moment verbon den aan Rohda Raalte, de zondags- en algemeen amateur kampioen van Neder land. Na acht jaar als assistent-trainer bij Go Ahead Eagles gewerkt te hebben ver trok Van Brussel aan het begin van het vorige seizoen naar Rohda. Daar volgde hij Alleman op, de huidige trainer van SC Amersfoort die ook tot de kandidaten voor de vacante trainerspositie bij Hee renveen behoorde. Met Rohda behaalde Van Brussel in zijn eerste jaar grote successen door de ama- teurtitels te veroveren. Van Brussel heeft zaterdag met Rohda de afspraak gemaakt, dat hij de amateur club zal blijven trainen en begeleiden, voorzover dat niet strijdig is met de be langen van Heerenveen en totdat de club er in is geslaagd een opvolger aan te trekken. Van Brussel volgt bij Heeren veen de ontslagen Teunissen op. Uitslagen: UmuidenHuissen: Pippel Edink 1-1, BeerepootVan Aalten 0-2, Hooij- bergWijn 0-2, Boulonois—Clerc 1-1, Van Duy- venbodeHennie van Aalten 1-1, WinterDe Ruiter 1-1, SterelC. Berends 1-1, SmitTheo Berends 0-2, BiermanJansen 1-1, Sijbrands Morseld 2-0. Totaal: 8-12. Overige uitslagen Hoofdklasse: V.A.D.—Houdt Stand 12-8, N.O. A.D.-Groningen 11-9, R.D.G.Lent 9-11, Alme loHuizum 11-9. Stand: 1. Lent 7-12, 2. IJmui den en R.D.G. 7-10. WesterhaarHeemstede: SchippersHenk Beliën 1-1, TiemensNico van Hal 1-1, Van DijkV.d. Vossen 2-0, Van NuilTielrooij 2-0, GrissenHans van Hal 2-0, ElgersmaPiet Beliën 1-1, BremmerJoost van Hal 1-1, Kuilder—Slottje 1-1, Faber—V.d. Eem 1- 1. - rf- Ruud Blokhuizen (Rapidity) drie maal verlies.

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 25