agenda (havenberichKn politienieuwsj nog in de steigers IJmuidens Roem staat „Entre Nous” gaf vaardig gestalte aan mager blijspel T Open huis Zeevaartschool WD en drugs Vrouw blijf bij” ff f MAA 9 V Heemskerk I Opbouw orkest in volle gang In en om Haarlem Vlotte opvoering ,,En krijgen is de kunst” 'j Velsen-IJmuiden Beverwijk i w I <1 lilMUNU (Van een onzer verslaggeefsters) bestaansfeest met 5 io, viiiiac 15.00-17.00 G. D. KONING JOKE DIEBEN-FRERICHS Bedrijfsapostolaat vierde zilveren Maandag vertrokken: Dakota, Rocha, Breant. inhoud aan namens de beheersraad van het bisdom Haarlem. Vervolgens boden onder meer nog hun gelukwensen aan de heer J. Haasbroek namens Evangelie en Industrie en de heer J. Swart van het landelijk bureau van de Dienst Industriële Samenleving. een onderhoudende voorstelling, waar mee het in groten getale aanwezige pu bliek zich van de eerste tot de laatste minuut amuseerde. BEVERWIJK. De WD-afdeling Be verwijk houdt vanavond, maandag 12 no vember, een contactbijeenkomst in ,,’t Gil- dehuis” aan de Baanstraat. De Vrouwen in de WD verzorgen het eerste gedeelte van het programma. De heer C. van Eer den houdt een inleiding over het thema „Drugs”. Met de aanwezige bestuurs- en fractiele den kan er informeel van gedachten wor den gewisseld over politieke zaken. ing em tnd /an is or- uw >ol- ler- ite. ;elt IJMÜIDEN. „En krijgen is de kunst” (Fool’s Paradise) van de Engelse toneel schrijver Peter Cooke mag dan een vrij mager blijspelletje zijn, in de vlotte aan pak van de Chr. Toneelvereniging Entre Nous leverde het stuk vrijdagavond in de Velser Schouwburg zowaar een genoege- lijk avondje amateurtoneel op. Dankzij het onopgesmukte plezier en het élan waarmee de Entre Nous-spelers zich on der de geroutineerde leiding van regis seur Lub Bakker van hun taak kweten, groeide „En krijgen is de kunst” uit tot oor in :us- een of fde rei de IJMÜIDEN. Nadat in het verleden de accordeonvereniging „IJmuidens Roem” nogal eens te kampen had met dirigen tenwisselingen, hetgeen nooit bevorder lijk is voor een goede ontwikkeling van een orkest, wordt het sinds drie jaren geleid door de uit het orkest voortgeko men Robert van den Berg. Het orkest heeft zeker perspectief, maar tijdens het concert dat vrijdagavond in „De Rank” is gegeven, werd wel duidelijk, dat er nog heel wat te sleutelen valt aan vitale za ken als samenspel, klankverhouding en nuancering. TONEEL Stadsschouwburg (Wilsonplein, tel. 319188) Vandaag en morgen 20.15 u.. Hans v.d. Gragt, Carla Hardy, Jaap Stobbe, Kitty Janssen en André v.d. Heuvel met „Vier maal verkocht”. Toneelschuur III (Smedestraat 23, tel. 312439) Dinsd. 20.30 u.: Henk Batenburgh met „Jij ook of ik alleen”. Zaterdag aangekomen: Esso Clayde, Antwerpen; Auriga, IJmuiden, Bremen; Thuringia, Valencia; Atlantisch, Takora- di; Azovsky More, Moermansk; Active Prince, Cont. Plat.; Kindrence, Londen; Tor Scandinavia, Gothenburg; Finn Fo rest, Hamina; Kenrix, Londen, IJmuiden; Gersom, Rye; Caribia Express, Kingston; Samaria, Hamburg; Goplann, ingslynn, IJmuiden; Titan Service, Cont. Plat., IJ muiden; Polydorus, Rotterdam, IJmui den; Vedette, Whitby; Subro Vega, Great Yarmouth; Subro Valour, Umuiden; Vau- ban, Duinkerken, IJmuiden. Velen maakten in de aula van het Pius X College gebruik van de gelegenheid het bestuur te feliciteren met het jubileum van het Bedrijfsapostolaat. BEVERWIJK. In het kader van de reeks bijeenkomsten onder de titel „Vrouw blijf bij” spreekt Ruth van Griet- huysen op dinsdagmorgen 13 november in het buurthuis „Wijk aan Duin” aan de Wilgenhoflaan over alternatieve voeding. De informatie- en discussieochtend begint om half tien en voor peuteroppas is gezorgd. Een baan op zee lijkt niet alleen te spreken tot de verbeelding van de op groeiende jeugd, er ligt ook nog een be hoorlijk toekomstperspectief in opgeslo ten. Deze twee elementen tesamen zullen er niet geheel vreemd aan zijn dat de belangstelling voor een opleiding aan de Gemeentelijke School voor de Scheep vaart onverminderd groeit. De school aan de Havenkade in IJmuiden heeft momenteel reeds meer dan 300 leerlingen verdeeld over de afdelingen lager- en middelbaar zeevaartonderwijs. receptie in Pius X (Van een medewerker) aan de voorzichtige kant houdt. In het laatste werk werd het passagespel onze ker, terwijl het zangrijke trio gerust wat meer pianissimo had gekund. In de overi gens aardige vertolking van twee tango’s van Malando hadden zowel slagwerker als contrabassist wel wat agressiever in hun spel mogen zijn. Waarschijnlijk door plaatsgebrek op het podium was de piano op de vloer aan de zijkant van het toneel geplaatst, waardoor het contact met het orkest niet optimaal werd. Een selectie uit „Der Vogelhandler” van Carl Zeller kenmerkte zich naast goede gedeelten nogal eens dor „treuzelende” inzetten. „IJmuidens Roem”, dat in april 1980 voor de vierde maal zal deelnemen aan het internationale tulpenfestival in Katwijk, besloot met de feestmars van Van der Glas. Andries Keirsgieter, de zangsolist, zou in een koor waarschijnlijk een zeer gewaardeerde kracht zijn, maar een solo-optreden gaat ver boven zijn ca paciteit uit. Hij zong vier liederen, beurte lings begeleid door het orkest en door mevrouw Van Strien en Robert van den Berg aan de piano, zonder podiumallure, soms ruw, verre van muzikaal en zonder nuancering. BEVERWIJK. Met een druk bezoch te receptie in de aula van het Pius X College heeft de Stichting Bedrijfsapos tolaat Umond vrijdagavond de viering van het vijfentwintigjarig bestaan inge zet. Deze receptie werd bijgewoond door vele burgerlijke en kerkelijke autori teiten. Burgemeester A. J. Hubers vertegen woordigde het Beverwijkse gemeentebe stuur, wethouder K. Bijl de gemeente Vel- sen en vicaris Postma het bisdom Haarlem. De voorzitter van het Bedrijfsaposto laat, dr. K. Groensmit, vatte de werkzaam heden van het Bedrijfsapostolaat samen en hij wees op de goede samenwerking met de Stichting Evangelie en Industrie, met name in het EIBA-team De heer Groensmit ging ook even in op enkele geschilpunten, stoelend in het ver leden en hij noemde daarvan enkele voor beelden die te maken hebben met de ver schillende bronnen waaruit beide instel lingen putten. Zijn conclusie was, dat de oecumenische samenwerking toch niet meer weg te denken is en dat er ook geen weg terug is. Volgens de heer Groensmit heeft het werk van het Bedrijfsapostolaat steeds meer belangstelling gekregen van de ker kelijke en de burgerlijke overheden. De EIBA-teamleden kregen ook een betere toegang tot de bedrijven en ook de contac ten met de vakbonden noemde de heer Groensmit als een goede zaak. Namens Hoogovens voerde de heer G. van Hal het woord en ook hij zei verheugd te zijn over de goede contacten tussen beide instellingen, al zou die mening niet door alle leden van de Ondernemingsraad worden gedeeld. „Maar er is een gemeen schappelijk doel, namelijk het opkomen van degenen die het slachtoffer dreigen te worden van de industriële samenleving”, aldus de heer Van Hal. Burgemeester A. J. Hubers ging nader in op de raakvlakken tussen gemeenten en EIBA in de zorg voor de arbeidende mens. De heer W. Weenink sprak als hoofdaal moezenier van de Dienst Industriële Sa menleving. Hij bood een enveloppe met Zaterdag was het tussen tien uur ’s morgens en drie uur 's middags weer een komen en gaan van ouders die geïn formeerd wilden worden over de moge lijkheden die de school biedt. Daarvoor werd het traditionele „Open Huis” geor ganiseerd. Dia- en filmvertoningen, be zichtiging van het lesmateriaal en de monstraties van de leerlingen in de prak- tijklokalen. De docenten waren voortdu rend in gesprek met ouders die speciaal voor informatie naar school waren gekomen. In het electro-practicum werd met be hulp van simulatoren gedemonstreerd hoe de leerlingen vertrouwd worden ge maakt met schakelpanelen voor electri- sche installaties. Daarnaast wordt er op de school aandacht besteed aan creatie ve vormgeving en in het kader van de kennis van het menselijk lichaam wordt geleerd wat te doen „in geval van- .Mond-op-mondbeademing en andere vormen van eerste hulp die het leven van een mens kunnen redden. In de werk plaatsen draaiden de boor- en frazema- chines en draaibanken. Scheepsgezellen, stuurlieden en scheepswerktuigkundigen aan de voorbereiding van hun carrière op de woelige baren! MUZIEK Kadens (Smedestraat 31, tel. 311891) Dinsd. 20.15 u.. Ronald Kartan, fagot en barokfagot, Reynoud Maartense, piano en klavecimbel, Henny van Tongeren, cello en Bart Schneem- ann, hobo. Gezien het enthousiasme en de benade ring van Van den Berg zal hij er in de loop van de tijd ongetwijfeld in slagen het peil op te voeren. Op het tien nummers tellende program ma van „IJmuidens Roem”, dat overigens geen namen vermeldde van componisten en arrangeurs, prijkten maar liefst zes marsen en dat is te veel van het goede. Enige variatie met een ouverture, een wals of een karakterstukje had het con cert kunnen verlevendigen. Zoals in de overige nummers bevestigd zou worden bleek al in de paso-doble „Splendor” en in de mars „Hoch Hei- decksburg”, dat Van den Berg zijn tempi Vernielingen In de Marquettebar aan de Van Coevenhovenstraat in Heemskerk is zaterdagnacht bij een handgemeen tus sen barbezoekers voor circa driehonderd gulden schade toegebracht aan het inte rieur. Barkrukken en een tapsinstallatie werden vernield en ook was er glasscha de. De kastelein die zondag aangifte deed wijst twee in Heemskerk woonachtige broers als hoofddaders aan. Auto tegen lichtmast. Aan de Hof- laan ter hoogte van de kruising Benelux- laan reed vrijdagnacht een personenauto tegen ee lichtmast. De bestuurder, een 20- jarige Beverwijker, en een mede-inzitten- de, een 22-jarige inwoonster van Bever- *wijk, moesten zich voor snij wonden in het Rode Kruis Ziekenhuis laten behandelen. Keukenbrand. De Beverwijkse brandweer moest vrijdagochtend uitruk ken voor een keukenbrandje in het Pavil joen Lommerlust aan de Alkmaarseweg. Een hoeveeldheid braadvlees in een oven had door oververhitting vlam gevat waar door een verstikkende rook door het hele gebouw trok. De brand bleef door snelle blussing tot de keukenruimte beperkt. Winkeldiefstal. Twee inwoners van Amsterdam (19 en 20 jaar) zijn zaterdag in het Familacomplex aan de Beverwijkse Breestraat betrapt op diefstal van schoei sel en grammofoonplaten ter waarde van circa vierhonderd gulden. Na aanhouding en proces-verbaal is het tweetal huis waarts gezonden. Fontein. Vrijdagavond is door een defect aan de waterleiding aan de Presi dent Krügerstraat een metershoge fontein ontstaan. Het defect is gerepareerd door de storingsdienst van het gas- en waterbe drijf. Vernielingen. In de nacht van zater dag op zondag zijn vernielingen gepleegd aan twaalf geparkeerd staande auto’s aan de J. P. Coenstraat en de Plantiusstraat te IJmuiden. Ruitenwissers, buitenspiegels, en antennes moesten het ontgelden. Het blijspel waarmee Entre Nous het nieuwe speelseizoen opende, draait om de weduwen Hayling, aan wie de lichtzinnige Sir Basil na zijn dood hetzelfde huis na laat, overigens zonder een cent om het te onderhouden. In hun dagelijkse strijd te gen deurwaarders en dwangbevelen wor den de beide dames moedig bijgestaan door de stokoude butler Walter en door Philip, die als zoon van de bigamist door het leven gaat. Met de komst van de anti quair Julius Caxton keert het tij en begint het geld plotsklaps in stromen binnen te rollen. Het behoud ervan blijkt dan een nog grotere kunst dan het verwerven van al die poen. „En krijgen is de kunst” speelt zich af in de chique ingerichte huiskamer van de weduwen Hayling en voor de stijlvolle en gedetailleerde wijze waarop het décorate- lier van de Stadsschouwburg onder lei ding van Peter van Warmerdam dat vers trek gestalte had weten te geven, hadden de toeschouwers aan het begin van de voorstelling terecht een „open doekje” over. Applaus was er ook voor Wil van Wolferen en Nel van de Ketterij, die als respectievelijk Jane en Catharine Hayling de belangrijkste rollen voor hun rekening namen. Beiden gingen wat geforceerd van start, maar eenmaal ingespeeld schakel den ze weldra over op een natuurlijker speltrant Vooral Wil van Wolferen wist de spontane Jane toen goed te treffen en in haar samenspel met de slimme oude but ler (een kostelijke creatie van Jan Koster) en de uitgeslapen antiquair die een min zaam afgemeten, knap volgehouden ver tolking kreeg van Paul Ruygers) zorgde zij voor de lachsuccessen van de avond. Ook de podium-bijdragen van Taetske Kalkman (kamerhuurster Susan Daw son), Kees Koffeman (Philip Hayling), Henny van der Woude (miljonairsdochter Fiona Renshaw) en Johanna de Vries (die en fraaie typering ten beste gaf van de schatrijke huisvriendin Brigitte Blair) ble ven gespeend van een teveel aan uitbun digheid en overdrijving, waaraan derge lijke oppervlakkige blijspelkarakters nog al eens mank willen gaan. Regisseur Lub Bakker bleek zijn spelers niet alleen op de juiste wijze te hebben geïnstrueerd, hij had hen ook een strak tempo opgelegd waardoor „En krijgen is de kunst” on danks de soms zouteloze dialogen en voor spelbare wendingen de toeschouwers toch kon blijven boeien. Dat de beweegelijke mise-en-scène die de regisseur had voor geschreven door enkele acteurs wat al te letterlijk werd opgevat (Wil van Wolferen bijvoorbeeld ijsbeerde continue het podi um op en neer) deed verder aan het amu sante schouwspel niets af. Vrijdag aangekomen: River Made, Ant werpen; Fridel, Rochester, IJmuiden; Sal land, Antwerpen; Sloman Rover, Ham burg; Transfjell, Le Havre; Neptune Peri dot, Geraldton; Hugo Brinkman, Poole IJmuiden; Arklow Day, Greta C, Charles town, Velsen; Pliska, Antwerpen, Umui den; Jobst Olendorf, Rotterdam, Rotter dam, IJmuiden; Lijnbaansgracht, Cork; Star Trader, Howdendyke; Kama, Tyne mouth; Springbuck, Cont. Plat., Velsen; Mercandian Commander, Hamburg; Mucke, Gonfreville, Beverwijk. Vrijdag vertrokken: Jalta, New Orleans; Alliance, Rochester, IJmuiden; Prinsenberg, Beverwijk, Delfzijl; Coral Meandra, Umuiden, Safi; Raamgracht, Hamina; Inayama, IJmuiden, Narvik; Gerda Maria, IJmuiden, Port Harcourt; Falkenberg, Velsen Stettin; Jan, Bever wijk, Algiers; Germa Lord, IJmuiden, Port au Prince. BIOSCOOP EN THEATER City Theater, Kennemerlaan 89, tel. 14307, maandag, dinsdag en woensdag 20.00 uur „Kort Amerikaans”. TENTOONSTELLINGEN EN MUSEA Pieter Vermeulenmuseum: Ma. t/m vrij, van 9.30-17.00 uur. Museum Beeckestijn, Rijksweg Velsen, 18e- eeuwse stijlkamers di. t/m zo. 14.00-17.00 uur en 10.00-12.00 uur. Gemeentehuis: Tel. 19000. Bezichtiging op werkdagen van 10.00-12.00 uur. Ruïne van Brederode, Velserenderlaan, Sant- poort-Z. Dinsdag t.m. zondag 09.30-12.00 en 13.00-16.00 uur te bezichtigen DIVERSEN Telefonische Hulp Dienst, 023-326655 dag 19.00-04.00 ’s nachts, zaterdag en zondag 11.00- 04.00 's nachts. Alarmnummers: Politie 19033, Ongevallen dienst 23355. Hoogovens 02510-96000. Brand weer Santpoort 370750, voor Velsen-Noord en IJmuiden 20750. Algemene Hulpdienst Velsen: Iedere werk dag van 9.00-11.30 uur, tel 02550-18888. Stichting Dienstverlening Bejaarden: Cen traal Bureau, Abelenstraat 1, Umuiden op werkdagen van 9.00-10.00 uur. Tel. 12464 of 18445. Gezinsverzorging, hulp aan bejaarden en langdurig zieken, Velserduinweg 52, IJmuiden. Ma. t/m vrij. 9.00-10.00 uur. Tel. 02550-11830 of 22169. Stichting alg. maatschappelijk werk, De Noostraat 4, IJmuiden. Spreekuur dag. 9-10 uur. Tel. 10661. Stichting school- en beroepskeuze NH, Plein 1945 nr. 90 gebouw De Beurs 4e etage. Spreek uur dokumentatiecentrum na tel. afspraak elke vrijdag 14.00-16.00 uur, tel. 02550-19142. Sociaal Advies Bureau: spreekuren dinsdag 9-10 uur Cultureel Centrum, Moerbergplant- soen IJmuiden, 11.00-12.00 uur De Mei, Geel- vinckstraat 28, Velsen-Noord, 14.00-15.00 uur De Haven, Schipbroekenweg 6, Santpoort-Noord, 16.00-17.00 uur De Abeel, Abelestraat 1, U- muiden-Oost. Sociale Dienst, Spaarnestraat 2, Umuiden, maandag t.m. vrijdag 9.00-10.30 uur nieuWe kliënten, voor andere kliënten ook op afspraak, maandag t.m. donderdag 9.00-10.30 uur kliënten Wet Werkloosheidsvoorziening of Rijksgroeps Regeling Werkloze werknemers, tel. 02550- 19124. Centrale bibliotheek. Plein 1945. Dinsdag 19.00-21.30 uur, woensdag 14.30-17.30 en 19.00- 21.30 uur. Centrale Jeugd- en Tienerbibllotheek, Wil- lemsbeekweg 96. Woensdag 14.30-17.30 uur. Filiaal Santpoort, Wüstelaan 79. Maandag 19.00-21.30 dinsdag 14.30-17.30. Filiaal IJmuiden-West, Zeewijkplein 27-29. Dinsdag 10-12 u. volw. en tieners en 19.00-21.30 u «11^ loeft Filiaal Velsen-Noord, Wijkerstraatweg 177, dinsdag 19.00-21.30 u. alle leeft. Uitleenpost „Breezicht”, Keizer Wilhelm- straat. Woensdag 16.00-17.00 uur: Bejaarden. Uitleenpost in de Moerbergschool, Kanaal straat. Woensdag 14.00-15.30 uur: Jeugd. Creativiteitscentrum Umond, Clara Stern- schol, Moerbergplantsoen, maandag 20.00-22.30 uur tekenen en textiele werkvormen Buurtcentrum Zeewijk, Dennekoplaan 289, tel. 21494, dinsdag 16.00-17.30 uur allerleigroep 8-12 jaar. Dienstencentrum Zee- en Dulnwijk, Zeewijk plein 260, tel. 20650 van 11.00-12.00 uur. 10.(10- 11.00 uur spreekuur kruisverenigingen, 10.00- 12.00 uur koersbal, 11.00-12.00 uur spreekuur- wijkpostleider, 14.30-16.30 uur dames hand- werkclub. Buurthuis De Planeet: Mercuriusstr., maan dag 19.00-20.15 uur handwerken jeugd 20.00- 22.00 uur emailleren, dinsdag 9.15-11.15 naaien en verstellen. Buurthuis De Brulboei, Kanaalstraat 228, maandag 20.00-22.00 uur naailes, dinsdag 9.00- 11.30 en 13.30-16.00 uur peuterspeelzaal, 9.15- 11.15 uur VIDO, 11.30-13.30 uur broodje brul boei. Buurthuis De Spil, Rembrandtlaan, maandag 20.00-22.00 uur pottenbakken, dinsdag 9.30-11.30 uur en 13.30-15.30 uur peuterspeelzaal, 9.30-11.30 uur poppen maken, 9.30-10.30 beweging en ex pressie vanaf 40 jaar, 9.30-11.30 en 13.30-16.30 uur biljarten ouderen, 13.30-16.00 uur klaverjas sen ouderen, 16.00-17.00 uur kleuters. Buurthuis De Mei, Geelvinckstr. 26, Velsen- Noord, maandag 19.30-21.30 uur naaien, haken, breien, 20.00-21.00 uur trimmen, dinsdag 9.15- 11.15 uur peuterspeelzaal, 9.15-11.30 uur ritmi sche gymnastiek, 11.00-12.00 uur spreekuur S.A.B., 16.15-17.45 uur zelf krant maken. Handenarbeidcentrum, Andreaweg, Velsen- Nöord, Open, maandag 13.30-21.30 uur, dinsdag t/m vrijdag 9.30-21.30 uur, zaterdag 9.00-12.00 uur. Recreatiebad De Hoogeberg, Trompstraat, dinsdag 6.45-8.00, 12.00-13.30, 16.00-17.30, 19.30- 20.45 gemengd zwemmen; 9.30-10.20 bejaarden en dames; 9.00-18.00 peuterbad; 6.45-22.00 sola rium. Kinderboerderij Velserbeek, Velsen-Z. Ge opend: zon- en feestdagen en woensdagmiddag 14.00-17.00 uur. Sporthal Zeewijk, maandag 19.00-23.00 uur zaalvoetbalcomp. F Zaterdag vertrokken: Pustozersk, Archangel; Coral Meandra, Umuiden, Sa fi; Vela, Rotterdam; Ita Page, Rotterdam; Schuleburg, Gothenburg, Umuiden; Fri del, Kingslynn; Transfjell, Dramme; Ou de Maas, Doorvaarder, Falkenourg, IJ muiden; Tasson-K, Porsgrun; Kerch. Ba tumi; Sloman Rover, Rotterdam; Tilly Russ, Hamburg; José Maria Artaza, Elfe- rol; Stirling Brigg, Cont. Plat., Umuiden; Karma, Wisbech; Monsunen, Kolding; Lijnbaansgracht, Halmstadt; Active Prin ce, Cont. Plat.; Tor Scandinavia, Gothen burg; Anting, Antwerpen, Umuiden; Springbuck, Cont. Plat., Umuiden; Petró polis, Bremen. Zondag aangekomen: Scol Spirit, Gefle, Zaandam; Heike, Rotterdam, Umuiden; Jubilence, Londen; Breant, Iggesund; Po- lyviking, Narvik, Umuiden; Jemrix, Ro chester, Umuiden; Nikolay Kasatkin, Sharpness, Umuiden; Springbuck, Cont. Plat., Velsen; Dakota, Immingham; Gret- ke Oldendorff, Antwerpen; Daunt Rock, Swansea; Early Bird, Antwerpen; Stirling Brigg, Cont. Plat., Umuiden; Pass of Bal- maha, River Tees; Casimir le Quellec, Elusise; Kiraten Smits, Rotterdam, Umui den; Alca, Rauma, Velsen; Antarctica, Charlestown. Zondag vertrokken: Caribia Express, Hamburg; Finn Forest, Antwerpen; Hugo Brinkman, Poole, Umuiden; Auriga, Bre men, Umuiden; Kenrix, Kingslynn, IJ muiden; Subro Vega, Great Yarmouth; Esso Clayed, Kolding; Heike, Umuiden, Solvesborg; Pliska, Umuiden, Hamburg. Maandag aangekomen: Rijnborg, Ha mina, Beverwijk. BIOSCOOP EN THEATER: Cinema Marquette, Ruysdaelstraat. Maandag en dinsdag 20.00 uur: „De Ijzervreter". DIVERSEN Alarmnummers: Politie 41444, brandweer 32121, milieuklachten 96000. Openbare bibliotheek, Kerkweg 45, dinsdag 14.00-17.00 en 18.30-21.00 volw. en 15.00-17.00 en 18.30-21.00 jeugd Filiaal Beneluxlaan, Beneluxlaan 205-207, maandag 18.30-21.00 jeugd en volw. dinsdag 14 00-17.00 volw. en 15.00-17.00 jeugd. Kinderboerderij, Vrijburglaan. Geopend op ma. t/m vrijd. van 10.00-12.00 en 13.15-16.45 uur. De Zandkraai, dinsdag 15.30-17.00 uur huis werkbegeleiding, 14.00-17.00 uur soos lichame lijk gehandicapten, maandag 19.30 u. klaver jassen. Speeltuin Poelenburg, dagelijks van 10.00- 12 00 en 13.30-17.30 uur. Stichting alg. maatschappelijk werk, v.d. Hoopstraat 27, Beverwijk Spreekuur werkda gen van 9-17 uur. Tel. 30766. BIOSCOOP EN THEATER Kennemer I, Zeestraat, maandag en dinsdag 20.00 u. „The Warriors”. Kennemer II, Zeestraat, maandag en dinsdag 19.30 „Convoy”. DIVERSEN Alarmnummers: Politie 25555, brandweer 22922, milieuklachten 96000. Centrale bibliotheek, Kerkstraat 44, maan dag 18.30-21.00 alle leeft, dinsdag 14.00-17.00 volw. 15.00-17.00 jeugd Jeugdbibliotheek, K. Smithstraat 110 a, dins dag 15.30-17.00 uur. Dienstencentrum voor bejaarden, Kerk straat, maandag t/m vrijdag geopend van 9.00- 17.00 uur. Animal Farm, W Alexanderplantsoen, ge opend woensdag 13.00-17.00 uur. Stichting alg. maatschappelijk werk, K-Delfsweg 1, Beverwijk. Spreekuur op werk dagen van 9-12.30 uur. Tel. 26177 (ook voor Wijk aan Zee en Castricum).

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 7