I kJ hoofd inkoop administratief (JD SIHI MATERS B.V. Pierson zoekt een secretaresse met ervaring medewerkster 3e kok onderhoudsmonteur niEuuj-unicum PIERSON, HELDRING PIERSON NV. ÜMARIASTICHTING I met betoog op de toekomst' nelis uitgeest COÖRDINATOR FYSIOTHERAPIE M/V Ie assistent-accountant (m/vr) PROVINCIAAL ZIEKENHUIS te SANTPOORT I Alst ob w- Accountantskantoor Boekhoudt Lid van de Ned Orde van Accountants/Administratieconsulenten Pierson, Heldring Pierson is een middelgrote bank die internationaal actief is. Met zelfstandig opererende vestigingen, verspreid over de hele wereld. In Nederland heeft Pierson kantoren in Amsterdam, Den Haag, Rotterdam en Haarlem. De bankdiensten van Pierson worden telkens afgestemd op de individuele behoeften van de betreffende relatie. Dit vraagt extra inzet en zorgvuldigheid van de medewerkers. Maar tege lijkertijd maakt dit het werken des te boeiender, ook voor de aan te stellen medewerker. Op het hoofdkantoor van Pierson wordt uitgekeken naar een goede secretaresse. Leeftijd vanaf 20jaar. Ze heeft minstens een HAVO-diploma, een secretaresse- diploma en ze is zo goed in Engels, dat ze dit als haar tweede taal beschouwt. Bij Pierson zal ze, naast de haar bekende secretaresse- werkzaamheden, assistentie verlenen op organisatorisch en administratief gebied. Pierson stelt een goede honorering in het vooruitzicht met daarnaast een 13e maandeen winstuitkering en aantrekkelijke secundaire voorwaarden. 19 19 7 9 NOVEMBER ZATERDAG 1 7 t f. Wie over deze functie nader geïnformeerd wil worden, kan contact opnemen met de Heer F.W. van Houten. Deze is telefonisch bereikbaar op (020) 211188, tst. 2691. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht tot Pierson, Heldring Pierson N.V.,afdelingPersoneelzaken Hoofdkantoor, Herengracht 237, 1016 BH Amsterdam. Vrouwelijk: MAVO-opleiding. Graag ook met praktijkdiploma boekhouden (of studerend). Ervaring op een boekhoud- afdeling. Vooral ervaring met geautomatiseerde admini stratie, o.a. de input via beeldschermen. Mannelijk: Met minstens MAVO. Met praktijkdiploma boekhouden (of ervoor studerend). Enige jaren ervaring. Kan zich goed schriftelijk uitdrukken. Gaat plezierig met mensen om. Heeft de militaire dienstplicht vervuld, of is vrijgesteld hiervan. Interesse? Schrijf dan even een briefje naar Sihi-Maters B.V., Postbus 27,1940 AA Beverwijk, t.a.v. de heer K. Kindt. U kunt ook bellen: (02510) 29021. Heeft u goede verkoopervaring en een gedegen kennis van refraktie Bel of schrijf dan voor een afspraak met de heer W.C.M. Dekker. Indien u meent aan de door ons gestelde eisen te kunnen voldoen, zien wij uw schriftelijke sollicitatie gaarne tegemoet t.a.v. het Hoofd van de Afd Personeels zaken, die gaarne bereid is telefonisch inlichtingen te verstrekken (02513 - 19000, toestel 120). wiens taken o m. zullen bestaan uit: - de verantwoordelijkheid voor de centrale inkoop van bouwmaterialen en uit te besteden werkzaamheden, binnen het kader van bestaande directieven - de zorg voor de voorbereiding, de coördinatie en de afwikkeling van de inkooptransacties - het op de hoogte zijn/blijven met inkooptechnische documentatie Nelis Uitgeest B.V is een bouwonderneming met aktiviteiten op het gebied van de utiliteitsbouw, staalbouw en pijpleidingen. Zij maakt deel uit van het OGEM-concern. Voor onze Afdeling Inkoop zoeken wij op korte termijn een Voor deze verantwoordelijke en zelfstandige functie gelden de volgende eisen: - opleiding HTS-Bouwkunde of MTS-Bouwkunde met langjarige ervaring - ervaring als inkoper in de bouwnijverheid - in staat in teamverband te werken - leeftijd niet boven 40 jaar. Voor hen, die momenteel in een dergelijke job werk zaam zijn, maar niet meer kunnen doorgroeien, ligt hier een goede kans om hun carrière te voltooien. IJmuiden - plein 1945, nr. 86 telefoon (02550)31244 reaktiverings- en verpleegkliniek bornholm Gelijk: Een salaris dat past bij zijn/haar opleiding, ervaring en bekwaamheden Met een eigentijds pakket secundaire arbeidsvoorwaarden w.o. gratificatieregeling, 8% vakantie toeslag, pensioenfonds (vanaf 25e jaar), reiskosten vergoeding, studiekostenregeling en - niet te vergeten - variabele werktijden. De boekhouding van Sihi-Maters biedt zowel mannelijke als vrouwelijke kansen. Man en vrouw zijn bij ons gelijk, leder krijgt de kans die hij of zij verdient. Op basis van zijn of haar inzet en prestaties. Momenteel heeft onze boek houding dringend versterking nodig van een medewerker en een medewerkster. b.v., Laan van Meerdervoort 135 - 2517 AW Den Haag. Tel. (070) 65 08 55 DE HARTEKAMP HEEMSTEDE Herenweg 5 5 molenstraat 11911 BR uitgeest ca. 18 jaar. In onze technische dienst hebben wij een vacature voor een allround Voor deze funktie denken wij aan een electriciën met ruime ervaring in burgerwerk of een scheepswerktuigkundige VD/A met ruime ervaring. Vanwege de beschikbaarheidsdiensten. (gemiddeld lx per 3 weken) zoeken wij kandidaten die in de regio woonachtig zijn. Hij/zij krijgt binnen onze organisatie een unieke kans om een zeer zelfstandige werkkring op te bouwen. Hij/zij krijgt een verantwoordelijke job, waarmee het salaris in overeenstemming is. Vanzelfsprekend is er een uitstekende provisieregeling en opname in het Ergra pensioenfonds. Men kan rekenen op hulp bij het zoeken naar woonruimte. DE HARTEKAMP is een katholiek instituut voor de begeleiding en verzorging van 425 geestelijk gehandicapte mannen, jongens en meisjes. Wij beschikken over 8 paviljoenen op het landgoed ”De Hartekamp” te Heemstede/Bennebroek en over 3 buiten huizen in Haarlem en Aerdenhout. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden geadresseerd aan de afdeling Personeelszaken van De Hartekamp, Postbus 28, 2120 AA Bennebroek. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO voor het zieken huiswezen. Het salaris bedraagt maximaal f 2408,19 bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring. Alvorens te solliciteren kunt u nadere informaties inwinnen bij de heer Snel, hoofd van de Technische en Civiele Dienst of bij de heer Mul, afdeling Personeelszaken, telefoon 02502 - 8941. Binnen de technische dienst zijn twee medewerkers belast met het onderhoud van de installaties (electra, cv, luchtbehandeling, sanitair en riolering) alsmede electrische huishoudelijke appara tuur. Wegens uitbreiding zoeken wij een medewerker vanaf 25 jaar, die in staat is in samenwerking met zijn collega’s het onderhoud van de aan hem toevertrouwde installaties en apparatuur zelf standig te verrichten. 0 e n t RK ziekenhuis Haarlerr p HR BI s Voor spoedige indiensttreding vragen wij een Schriftelijke sollicitaties dient u te richten aan de direktie, Bornholm 50, 2133 AA Hoofddorp. Afhankelijk van leeftijd en ervaring bieden wij een salaris tot maximaal f 1.928,18 bruto per maand excl. toeslagen voor onregelmatige diensten. Ter versterking van onze civiele dienst vragen wij een Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer H.L. Punselie, hoofd civiele dienst, tel. (02503) 1 59 81 toestel 617. De taken van de coördinator naast het praktisch werkzaam zijn als fysiotherapeut - zijn: - het coördineren van de werkzaamheden op en het geven van leiding aan deze afdeling; - het opstellen van en toezien op de uitvoering van de planning der werkzaamheden; het verzamelen en interpreteren van administratieve gegevens; het betrokken zijn bij de werkzaamheden van de projektgroep ter voorbereiding van een nieuw te bouwen afdeling fysiotherapie. Onze gedachten gaan uit naar iemand met opleiding PD/MBA-mveau of daarvoor studerend. Dit is de taak: - verzorging van jaarstukken - behandeling van fiskale zaken. Dit betekent dus geen statische baan, want er zal geregeld kontakt met kliënten en instanties zijn Onze opvattingen over omgaan met mensen zijn bonafide Als u geïnteresseerd bent, schrijf dan een brief. U kunt telefonisch inlichtingen vragen bij de heerC. Prins. U kunt erop rekenen dat wij zorgvuldig I met uw sollicitatie omgaan I (FULL-TIME) Eenmaal per 2 weken heeft hij weekenddienst. Het Provincaal Ziekenhuis te Santpoort is een psychiatrisch ziekenhuis met 1100 patiënten en ongeveer 1000 medewerkers. Voor de afdeling fysiotherapie (4 medewerkers) vragen wij een Wooncentrum voor lichamelijk gehandicapten te Zandvoort Zandvoortselaan 165-. Telefoon 02507- 5441. ft*. voor de afdeling patiëntenadministratie. Voor een goed vervullen van deze funktie menen wij aan de kandidaten de volgende eisen te moeten stellen: - opleiding minimaal MAVO niveau - kantoorervaring, inklusief typevaardig- heid - zelfstandig kunnen werken - leeftijd circa 25 jaar. Uitsluitend schriftelijkS'sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, Postbus 1644, 2003 BR Haarlem. Heeft u interesse voor bovengenoemde funktie, schrijf dan naar de afdeling Personeel en Organisatie (bellen kan ook, 02507-54 41, toestel 119). De bereidheid wordt gevraagd om incidenteel ’s avonds en in het weekend te werken. Arbeidsvoorwaarden volgens de CAO van het ziekenhuiswezen. Vereisten: leeftijd ca.25jaar, opieiding:minlmaal MAVO-niveau, ervaring: enige Jaren in enigszins vergelijkbare werkomstandigheden. De gedachten gaan uit naar een fysiotherapeut(e) - met meerdere jaren ervaring, bij voorkeur in een leidinggevende functie; - met goede kontaktuele en organisatorische eigen schappen; met bereidheid tot samenwerken in teamverband. Het salaris bedraagt, afhankelijk van ervaring, maxi- maal bruto f 3.981,- per maand. Nadere inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij mevrouw E.H. Gaulhofer-de Klerck, arts belast met de revalidatie, telefoon 023 379900, toestel 750. opticien^ Accountantskantoor Boekhoudt heeft vestigingen in Alkmaar, IJmuiden, Wormerveer en Westzaan. Op ons mooi gelegen en uitstekend verzorgde kantoor te IJmuiden, waar onze jonge mensen met elkaar in een goede sfeer werken, is plaats voor een Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties gaarne binnen 3 weken na plaatsing te zenden aan de Directie van het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort, Postbus 50, 2080 AB te Santpoort-Zuid. - -- Nieuw-Unicum is een wooncentrum voor ca. 200lichamelijk x gehandicapte mensen. Een modern komplex midden in SS NS de duinen van Zandvoort. N< Er wordt naar een zo groot mogelijke privacy en zelfstandigheid JiV van de bewoners gestreefd, waarbij hun individuele vrijheid voorop staat. Momenteel bestaat bij ons een part-time vakature (32uur) voor een gastvrouwAheer Van haar/hem wordt verwacht dat zij/hij opeen woonvleugel met 32bewoners: het leefklimaat van de bewoners positief beïnvloedt, zowel individueel als groepsgericht, hun vragen om hulp signaleert en zonodig verwijst naar andere diciplines, bereid is, nauw samen te werken met de andere hulpverleners op de vleugel, zorgdraagt voor een goede leefsfeer in de huiskamer van de vleugel, zowel binnen als buiten Nieuw-Unicum aktiviteiten op wil zetten met de bewoners en soms met gastvrouwen van de andere vleugels. 3 :h o

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 21