AFDELINGSCHEF medewerker n n vw nl^HiSISfrTl ■■ZM ÉBbMMmZmZB I huishoudelijke dienst Ik werk met plezier 681 voor tijdelijk werk Ik werk met plezier 68 voor tijdelijk werk Ik werk met plezier 68I voor tijdelijk werk I IjG L I J JONGENS VOOR 1 DAG IN DE WEEK voor ophaalwerkzaamheden. A PERSONEELSFUNCTIONARIS M/V U V VERPLEEGKUNDIGE IN DE NACHTDIENST S—I A Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem HUISHOUDELIJKE HULP een DOCENT(E) LADERS/LOSSERS BAGAGEMEDEWERKERS PRODUKTIEKRACHT tl Uitzendburo Aktie 68 vraagt: met spoed: EXPEDITIEKRACHTEN STIMOROL NEDERLAND c z het vaste buro het vaste buro aktie aktie het vaste buro aktie Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem Instituut voor Epilepsiebestri jding ’t staat in de krant iedere dag weer academisch ziekenhuis der vrije universitei t amsterdam 2 verkooppromotors Ziekenverzorgenden Uitzendburo Aktie 68 vraagt: met spoed: Korveeërs Verhuizers Uitzendburo Aktie 68 vraagt: met spoed: 19 7 9 NOVEMBER ZATERDAG 1 7 32 acob in de hout sint voor een van onze verzorgingsafdelingen voor een der groupage-diensten. r I Leeftijd: 18-35 jaar. Arbeidstijd 40 uur per week. groepsleider financiële magazijnadministratie Meer en Bosch De Cruquiushoeve HOERAAKIKDIE KOFFIEPOTTEN KWUT DIE IK ZO VOORDELIGHEB INGEKOCHT Salaris en andere arbeidsvoorwaarden vol gens C.A.O. Bejaardentehuizen. reaktiverings- en verpleegkliniek bornholm Van de kandidaten verwachten wij: - een ruime ervaring op het gebied van de internationale expeditie waarmee hij door kan groeien naar een leidinggevende functie, - een opleiding op middelbaar niveau en een goede beheersing van 2 of meer vreemde talen. ZET HET IN N DE KRANT DAN BEN JE ER ZO VANAF y vraagt voor spoedige indiensttreding HANDELSKENNIS Sollicitaties te richten aan: Hoofd Perso neelszaken St. Jacob in de Hout, Zuider- houtlaan 1, 2012 PJ Haarlem. Tel. 023- 280250. Diaconessenhuis Heemstede voor goede relatie in omgeving Haarlem en voor langere tijd. Werk tijden van 7.45-16.00 uur Wij zoeken met spoed 18 en 19 jarige jongens, voor het verhuizen van breekbare spullen in Haarlem-C. Zijn taak omvat onder meer: - toezicht op en medewerking aan het operationele werk van zijn afdeling, - het verzorgen van correspondentie van zijn afdeling, - het maken van offertes, - het onderhouden van contacten met cliënten en agenten, zowel telefonisch als mondeling. Sollicitaties richten aan de afdeling personeels zaken van Gerlach Co. Internationale Expediteurs B. V., Thorbeckelaan 360, 2564 BZ 's-Gravenhage. Tel.: 070-251410. ai I I verpleegkundige in de nachtdienst I I - tel: 023-379271 J K Met vergunning van het Ministerie van Sociale Zaken Met vergunning van het Ministerie van Sociale Zaken Met vergunning van het Ministerie van Sociale Zaken f I* Wij vragen: belangstelling in het werken voor bejaarden; een prot. chr. levensovertuiging. Voor nadere inlichtingen kunt u kontakt opnemen met de heer H.L. Punselie, hoofd civiele dienst, tel. (02503) 1 59 81, tst. 236. Schriftelijke sollicitaties dient u te richten aan de direktie, Bornholm 50, 2133 AA Hoofddorp. Wij zoeken iemand met: diploma Moderne Bedrijfs administratie of studerend hiervoor leeftijd vanaf 25 jaar. Deze groep, bestaande uit 2 full-time (incl. de groepsleider) en 2 part-time krachten, verricht t.b.v. het Technisch en het Centrale Magazijn de financiële magazijnadministratie. De groepsleider heeft de coördinatie van en de controle over de werkzaamheden binnen de groep. Tevens onderhoudt hij contacten met de chefs van de magazijnen en de leveranciers. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de coördinator Dienst Personeelszaken, Boerhavelaan 22, 2035 RC Haarlem. Het St. Elisabeth's of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met ca. 600 bedden. Per 1 januari 1980 kunnen wij plaatsen een - Hij zal o.a. betrokken zijn bij het machinale onderhoud van de vloeren. - Werktijden 06.00 - 14.45 uur. Sollicitaties schriftelijk te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie. Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeels zaken van ons Instituut, Achterweg 5 te Heemstede onder vermelding van vakaturenummer 60/M/HDC. Funktie-omschrijving: Zij zal medeverantwoordelijk zijn voor een goed funktione- ren van dit huis, het scheppen van een goed woonklimaat en een prettige begeleiding van de bewoonsters. Hierbij zal zij de nodige steun ontvangen van ons Instituut. Wij bieden: een salaris in overeenstemming met leeftijd en ervaring; opname in het pensioenfonds; mogelijkheid tot interne huisvesting. Telefonische informatie word u graag verstrekt door mevrouw Lonterman, tel. (023) 32 40 29. Voor de afdeling Gynaecologie/obstetrie zoeken wij op korte termijn een die in staat is om de verantwoordelijkheid te dragen voor de verloskamers, de kraam- afdeling en de afdeling gynaecologie. Deze afdelingen staan onder leiding van een coördinerend hoofdverpleegkundige. Voor deze functie is de kraamspeciali- satie of de kraamaantekening oude stijl vereist. De diensten worden verricht op basis van 1 week werken 1 week vrij. De rechtspositie is geregeld in het Ambte narenreglement van het Elisabeth Gast huis. Het salaris, zal afhankelijk van opleiding, en ervaring, nader worden overeengekomen. Pensioenvoorwaarden volgens het Alge meen Burgerlijk Pensioenfonds. Voor nadere informatie kunt u zich tele fonisch wenden tot mw. A.W.F. den Haring, coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 023 - 33 90 30, toestel 2251. Het St. Elisabeth's of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met ca. 600 bedden. Haark-ai Brieven te richten aan het bestuur, p/a Rembangstraat 36, 2022 EW HAARLEM. Brieven aan Nedan (Chewing Gum) B.V., Post bus 40, 5527 ZG Hapert. (N.Br..) t.a.v. Dhr. M. Gerrits Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring tot maximaal f 1896,69 bruto per maand op basis van full-time excl. toeslagen voor onregelmatige diensten. Maximum aanvangssalaris f 2.487, bruto per maand. Overige arbeidsvoorwaarden volgens rijks- regelingen. Taak: - Verzorgen van de werving en selectie van nieuwe medewerkers overeenkomstig de procedures van de nota Werving en Selectie Elisabeth Gasthuis; - verzorgen van de introductie van nieuwe medewerkers; - begeleiding van interne overplaatsingen; - initiëren en uitvoeren van activiteiten die behoren tot het werkterrein van het bureau. Vereist: - Beroepsopleiding op het gebied van personeelszaken, bij voorkeur MBO-personeelswerk/MBO-AP/PB; - tenminste enige jaren ervaring in een soortgelijke functie in ziekenhuisorganisatie of overheidsorganisatie; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - goede contactuele mogelijkheden t.b.v. het voeren van overleg met leidinggevenden en medewerkers van alle diensten en op allerlei niveaus in het ziekenhuis. De personeelsfunctionaris zal zijn werkzaamheden in nauwe samenwerking verrichten met een collega. Een psychologisch onderzoek kan en een gesprek met een selectiecommissie zal deel uit maken van de procedure. De rechtspositie is geregeld in het Ambtenarenreglement van het Elisabeth Gasthuis. Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f. 3.039,-- bruto per maand bedragen. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pen sioenfonds. Informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer P.P.M. Spek, wnd. coördinator Dienst Personeelszaken, tel. 023 - 33 90 30, toestel 2047. De Dienst Personeelszaken in ons ziekenhuis bestaat uit de bureaus Rechtspositie en Beheer, Formatiezaken, Personeels voorziening, Bedrijfsgeneeskundige Dienst, Bedrijfsmaatschap pelijk Werk en Secretariaat. Bij het bureau Personeelsvoorziening vaceert per 1-1-1980 de functie van Inlichtingen bij Th. A. Delleman, direkteur, tel: 023-373878 of bij A. F. v.d. Velde, adj. direkteur, op school, Ter versterking van onze civiele dienst vragen wij een full time medewerker Algemene Dienst voor diverse schoonmaakwerkzaamheden Het Mie spo N wel val. volders gastvrouw Voor spoedige indiensttreding zoeken Wij kontakt met een gastvrouw voor onze gepensioneerde verpleegsters, die wonen in een rusthuis aan de Hazepaterslaan nr. 8 te Haarlem. met pos. Chr. levensovertuiging voor 11 uur aan de LEAO-afdeling van de S. G. ,,Ds. W. J. van Elden’’ voor MAVO, LEAO, LAVO en IAVO, Rembangstraat 36 te Haarlem, tel: 023- 37 92 71 Haarlem Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten^B aan de Coördinator Dienst Personeelszaken, Boerhavelaan 22, Haarlem. g Het bestuur van de Vereniging van Scholen met de Bijbel te Haarlem vraagt per direkt voor kliënten in Waarderpolder, voor onbepaalde tijd. in 2-ploegendiensten op Schiphol. voor 5 maanden, keuze uit dag- of ploegendienst. - Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Personeelsdienst, 7 De Boelelaan 1117, 1081 HV Amsterdam, onder vermelding van vacaturenummer HA 77.9. Bij de Administratieve Dienst, afdeling Boek houding, van ons christelijk ziekenhuis is een vacature voor een Ons kantoor te Amsterdam (Westhaven) verzorgt internationale groupage-diensten naar Italië, Spanje, Frankrijk, Scandinavië en het Midden oosten. In verband met versterking van ons middenkader zoeken wij kandidaten voor de functie van Hun taak bestaat uit het leggen en onderhou den van kontakten met winkelchefs en tevens het verzorgen c.q. plaatsen van displays van bestaande en evt. nieuwe produkten. Het voeren van gesprekken met inkopers zal eveneens tot hun taak behoren. Na een inwerkperiode zullen zij hun rayon zelfstandig bewerken. Zij rapporteren aan de verkoopleiding. Ervaring in de Buitendienst is onontbeerlijk. Hebt U die ervaring en bent U een doorzetter met takt en souplesse schrijft U ons dan even een bondige brief met bijzonderheden over uw opleiding en ervaring langs de weg. De succesvolle sollicitant bieden wij een vast salaris, een 13e maand, een vaste dagvergoe ding en een wagen van de zaak. 1 voor het rayon Z.-Holland omgeving Zoetermeer 1 voor het rayon zuidelijke deel N.-Holland omgeving Heemstede Jan in IJ bes neg Prei dez wan kan had Stui de» leef mali wek een geti kam Kon kom jour Urn amt onb laat bes: voo chel niet geb den lanj ven jour begl Om< com deb Ei Bel niel vaa seh het vlal was Not Fra was die legs tijd gezi mai ten acti Hëndellaan 2 Telefoon 023 - 319310 Voor gedipl. ziekenverzorgenden hebben we per direkt, voor zowel dagdiensten als alle diensten werk in diverse ziekenhuizen en verpleegtehuizen in en buiten Haarlem. In dien je voor korte of langere tijd beschikbaar bent, kun je maandag meteen beginnen. I gerlach Internationale expediteurs sinds 1881. Met ruim 40 eigen kantoren in Nederland. België en Duitsland en daarnaast agenten in alle belangrijke handels- en industriecentra over de gehele wereld. I voor enkele weken, bij goede relatie in IJmuiden, alleen dagdiensten. II II 1 nBr snnBBi i vai- ;-chu inl I ma: leg: OPÊ i res,

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 34