Amsterdam vraagt bedrijfsleider projectleider werkvoorbereider zelfstandig uitvoerder calculator bataafse aanneming mij b.v. BH BIB KB H^B I Hol SiUIIEkZb plaatwerker/ uitdeuker ziekenfondsraad Prof. J.H. Bavincklaan 2, Amstelveen. werken bij het gevangeniswezen als bewaarder of bewaarster HOOFDUITVOERDER hoofd financiële afdeling buitenland internationaal adviesbureauvoor personeel en organisatie "hólland” hv i '4 f CHRISTIAANSE B.V. 30 19 7 9 ZATERDAG NOVEMBER ft voor het GEMEENTE-ENERGIEBEDRIJF I I l.v.m. toenemende werkzaamheden vragen wij een adviezen op het terrein van perso neel en organisatie Ons bureau richt zich voornamelijk op de bouw nijverheid. Onze taken zijn o.a.: werving en selectie in bmnen- en buitenland. In verband met de sterke groei van onze activiteiten zoeken wij voor onze vestiging Amsterdam een aantal medewerkers voor de volgende functies De projectleider is belast met de voorbereiding en uitvoering van een of meerdere bouwwerken. Zijn werkzaamheden concentreren zich op het organisatorische vlak. Een opleiding op minimaal MTS (B of W&W)-niveau, maar vooral ervaring in een soortgelijke functie, zijn vereist. Deze medewerker zal worden belast met de leiding van meerdere bouwwerken en hiervoor de totale verantwoording dragen. Een opleiding op HTS-niveau (B of W&W) en ervaring in de utiliteits bouw zijn vereist. Deze medewerker zal worden betrokken bij de planning, werkvoor bereiding, uitvoeringsmethoden en voortgangscontrole tijdens de uitvoering van een bouwwerk. Deze medewerker zal worden belast met de dagelijkse leiding op een van onze bouwwerken. Zijn werkzaamheden concentreren zich op de vaktechnische uitvoering en op het leiding geven aan de CAO-medewerkers. Onze voornaamste eis voor deze functie is een ruime ervaring in de utiliteitsbouw. Deze medewerker stelt zelfstandig of in teamverband kostprijs begrotingen op van complete bouwwerken of gecompliceerde delen daarvan. Voor deze functie is een opleiding op HTS-niveau (B of W&W) en een ruime ervaring in een soortgelijke functie vereist. Belangstellenden wordt verzocht een brief te schrijven aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken van de Bataafse Aanneming Mij B.V., Postbus 16078, 2500 BB Den Haag. CBS GRAMMOFOONPLATEN B.V. Onze cliënt is een ZELFSTANDIGE VESTIGING van een GROOT AANNEMINGSBEDRIJF. De omzet van de vesti ging zal voor 1980 ongeveer 65 miljoen gulden bedragen. Men is aktief in de WONING- en UTILITEITSBOUW. Het aantal werknemers is 300. Wij ontvingen opdracht tot de introduktie van een Hij zal de verantwoording dragen over de dagelijkse gang van zaken van grote woningbouwprojekten. Ten aanzien van de lange termijnplanning en organisatie rapporteert hij aan de projektleider. De direkt uitvoerende taken wor den verricht door uitvoerders en assistent uitvoerders. Ook in de werkvoorbereiding en organisatie heeft hij steun van capabele medewerkers. De uit te voeren werken zijn gelegen in midden West Nederland. Ervaren kandidaten op M.T.S.-niveau, die grote verant woordelijkheid willen dragen, worden uitgenodigd te reageren. Ook degenen met een andersoortige opleiding, maar met veel praktijkervaring kunnen solliciteren. Doelstelling De Ziekenfondsraad is een adviserend, beherend en toezichthoudend or gaan op het terrein van de gezondheidszorgver- zekering (Ziekenfondswet en A.W.B.Z.). Het Secretariaat omvat ca. 275 medewerkers die zich, binnen het kader van voor noemde wetten, bezighouden met het behandelen van medisch/ sociale, juridische, verzekeringstechnische en financiële aangelegen heden. Postbus 57 3420 DB Oudewater Kattensingel 48 2801 CC Gouda IN STRIKT VERTROUWELIJKE SFEER kan kontakt worden opgenomen met dhr. M. Besteman, tel. 01820- 24238, ook ’s avonds en in het weekend, privé 03486- 2118. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan: Int. Adviesbureau voor Personeel Organisatie ’’Holland” b.v., Kattensingel 48,2801 CC Gouda. Eerst na toestemming kandidaat volgt rapportering aan opdrachtgever. I I Toi Df De en n vaak gedó huis, allee licht, Net deel verd veldi end ben< Soil, aan CAROSSERIEFABRIEK Allereerst bieden wij boeiend werk en goede vooruitzichten. Daarnaast een aantrekkelijk salaris en goede overige arbeidsvoor waarden. l Xj Binnen de Financieel-Economische Sector vaceert de functie van i In de maanden dec./79-jan./80 worden INFORMATIEDAGEN georganiseerd op: 2. 1. 2 1 3. 3 4. i De heer/mevr./mej. geb.datum: brilsterkte: adres: CBS GRAMMOFOONPLATEN B.V. eventueel gedeeltelijke werktijd vac.nr. A 2913 I I 4 7 I I I I I I I vac. nr.: bewaarder 9-1783/1757 vac. nr.: bewaarster 9-2151 1757 Een baan in een gevangenis of huis van bewaring (penitentiaire inrichting) is een „job" waar je je nauwelijks een voorstelling van kunt maken. Het is dan ook belangrijk dat je goed op de hoogte bent voordat je echt solliciteert. Er worden diverse INFORMATIEDAGEN georganiseerd waar je over dit weinig bekende beroep allerlei informatie kunt krijgen. Als bewaarder of bewaarster ga je om met mensen die zich in een moeilijke situatie bevinden; je moet hen mentaal opvangen en begeleiden en je draagt zorg voor de goede gang van zaken binnen de inrichting. Om dit zo goed mogelijk te kunnen doen, wordt er in diensttijd een opleiding gegeven. Een MAVO of lagere beroepsopleiding biedt hiervoor een goede basis. We stellen geen strikte leeftijdsgrens, maar gezien de aard van het werk gaat onze voorkeur uit naar mensen tussen 25 en 45 jaar. Het aanvangssalaris is f 2079,- bruto per maand. Daar komt nog bij een eventuele onregelmatigheidstoelage en 8% vakantie- uitkering. Na een voltooide opleiding is er een uitloopmogelijkheid aanwezig tot max. f2622,- bruto per maand. Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput. OP DIT OGENBLIK ZIJN ER PLAATSING MOGELIJKHEDEN voor bewaarders in de penitentiaire inrichting te Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Haarlem en Alkmaar voor bewaarsters in de penitentiaire inrichtingen voor vrouwen én mannen te Amsterdam. Nijverheidsweg 32 - 36 2031 CP Haarlem. is het in Haarlem gevestigde pro- duktiebedrijf voor alle Europese verkoopvestigingen van een we reldomspannend Amerikaans concern. Wij zullen u gaarne voor een ge sprek ontvangen als u daarvoor even een afspraak maakt per te lefoon met onze afdeling Perso neelszaken, 023 - 31 94 10, toestel 130. Zijn of haar werkzaamheden zul len hoofdzakelijk bestaan uit het maken van vervoersdocumen ten en het verwerken van de fac turen ten behoeve van de admini stratie. Hij of zij moet wei een voortge zette opleiding op MAVO-niveau hebben en een typediploma. Het werk wordt in schuifdienst verricht, dat wil zeggen wekelijks wisselend van 14.00 uur tot 22.30 uur en van 8.30 uur tot 17.00 uur. Zowel mannelijke als vrouwelijke kandidaten kunnen naar deze functie solliciteren. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor vrouwen en mannen. Vakantieuitkering 8 procent de rechtspositieregeling van de gemeente Amster dam is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de Afdeling Personeelszaken, Oudezijds Voorburgwal 274, 1012 GL Amsterdam, on der vermelding van het genoemde vacaturenummer. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie procedure. Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot de afdeling Personeelszaken, telefoon (020) 43 47 47, toestel 251. Ervaring met de uitvoering van de Sociale Verzekeringswetten strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden; het aanvangssalaris zal liggen tussen f 3.110,— en f 3.981,— bruto per maand. Bij gebleken geschiktheid is het maximum salaris vooralsnog f 4.441,—; de overige arbeidsvoorwaarden zijn vrijwel gelijk aan die van de Rijksoverheid. Functie-eisen: een opleiding op middelbaar niveau (bv. H.B.S./V.W.O.), aangevuld met vakdiploma's zoals bv. diploma Sociale Ver zekering I en II, handelscorrespondentie, bedrijfs administratie, een goede kennis van de drie moderne talen (in elk geval passief); uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid, leidinggevende capaciteiten, organisatorisch inzicht en analytisch vermogen, leeftijd bij voorkeur tussen ca. 35 en 45 jaar. gelijkwaardige opleiding; diploma's steno en typen en/of ruime ervaring op dit gebied. SALARIS afhankelijk van leeftijd en gemeente amsterdam Functie-informatie; de Financiële afdeling Buitenland is belast met de samenstelling en/of controle van financiële afrekeningen en verzorgt daartoe de registratie en controle van inschrijvingen van buitenlandse verzekerden, achtergebleven gezinsleden, rentetrekkers en grens arbeiders. Voorts verstrekt de afdeling Informatie omtrent de toepassing van regelingen betrekking hebbend op genoemde groepen van ziekenfondsverzekerden. De afdeling Buitenland is verdeeld in drie groepen en omvat in totaal ca. 22 medewerk(st)ers. Het afdelingshoofd, die rechtstreeks ressorteert onder het hoofd van de Financiële Afdeling, wordt belast met de leidinggevende en coördinerende werkzaamheden ten behoeve van de afdeling Buitenland. I Dt plek vuisi gene kam en mog bij het Secretariaat een medewerker In ons International Warehouse komen binnenkort de functies vrij van administratief medewerk(st)ers voor de afdeling ’export facture ring’. Leeftijd vanaf 20 tot onge veer 26 jaar. Schriftelijke sollicitaties, onder vacaturenr. 013 B, te richten aan de Algemeen Secretaris van de Ziekenfondsraad, Postbus 396, 1180 BD Amstelveen. 110: ervaring, maximaal 2968,- bruto per maand, bij volle werktijd. INUCHTINGEN de heer A. Dom- mershuijzen, telefoon (020) 597.1242. woonplaats: (s.v.p. postcode vermelden) zou graag een uitnodiging ontvangen voor de informatiedag op te Bij t. ten geno Direi la); ov va fo (zi ht di in fij Nu wore de la een I Ws belai sterk zwak Ee ten 1 verli halfi besc Ee verli lamp De sche Di Zodi verg sterk cifie: e< S1 Si u e< is g TAAK verzorgen van de verslag legging van de vergaderingen van een aantal commissies. VEREISTEN diploma Havo of een BAM Bataafse Aanneming Mij B. V. is een vooraanstaand aannemingsbedrijf, gespecialiseerd in de utiliteitsbouw voornamelijk in Nederland. BAM werkt ook in het buitenland. In dit sterk gedecentraliseerde bedrijf - er zijn 12 regionale vestigingen - werken 1500 mensen, die gezamenlijk een omzet van ruim 280 miljoen realiseren. Cruquiusweg 31 - Heemstede - Tel. 023-289050 15 december in Den Haag 5 januari in Amsterdam 7 januari in Den Haag 12 januari in Amsterdam (reiskosten 2e kl. NS en/of buskosten naar en van de plaats van voorlichting worden vergoed). Wij bieden een interessante baan in een gezellige omgeving tegen een goed salaris en veel extra emo lumenten in onze ’’Music family”. ,'.T- Je kunt op verschillende manieren reageren: onderstaande bon invullen en opsturen, waarna je een uitnodiging krijgt voor een informatiedag. een briefkaart sturen met naam en adres, waarna je een informatiepakket thuis krijgt, je telefonisch opgeven voor een informatiedag of telefonisch het informatie-pakket aanvragen. Schrijf of bel naar het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Laan van Meerdervoort 84, 2517 AP Den Haag, tel. (070) -46 93 81, tst. 219 of 210 (tijdens kantooruren). - n

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 30