De telecommunicatie biedt MTS'ers ET een zekere toekomst. 6 de rijksoverheid vraagt MARIASTICHTING L vertegenwoordiger voor spouwmuurisolatie njDwim isolatie bv lijnbaan 44, heemskerk 3 administrateur ELECTRICIEN jonge energieke vertegenwoordiger EG FLINKE JONGE KRACHTEN 3e kok/kookster 1 Instituut voor Epilepsiebestrijding ROCKWOOL M EEN VERKOPER WEEGMEESTER-TELEFONIST ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Transclal B.V., METZELAAR TECHNIEK B.V. Meer en Bosch-DeCruquiushoeve stichting centrum stbavo noordwijkerhout LAOrganisatle ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid telefoon 02523-8141 /I 25 d Wij vragen voor direkte indiensttreding een GEVRAAGD Sollicitaties te richten aan: - vraagt wegens omzetvergroting II Wat de verdere promotiemogelijkheden zijn hoort u in het sollicitatiegesprek. Onze wensen. U bent niet ouder dan 35 jaar en in het bezit van het diploma MTS-ET en rijbewijs BE. Geboden wordt: goed salaris, en soci ale voorzieningen, 5-daagse werk week, bedrijfskleding. TELEFOONDISTRICT HAARLEM reaktiverings- en verpleegkliniek bornholm regionaal voorlichter (mnl./vrl.) Internationale Expediteurs, Postbus 4910, 2003 EX Haarlem of Tel. 023-350104 toestel 25. ca. 18 jaar. Qroothandel in varkensvlees o7V.cP van CLEE U WE\* b.v. Qroothandel in varkensvlees van CLEEUWE^ b.v. Hettelefoondistrict Haarlem heeft bij de dienstkring Lisse een aantal interessante vacatures voor MTS'ers, die geïnteresseerd zijn in telecommunicatie. De sollicitatie. Indien u meer wilt weten over deze functies, of wilt solliciteren, dan kunt u telefonisch contact opnemen met de afdeling Personeels voorziening van hettelefoondistrict Haarlem, telefoon (023) 19 21 44. Wat wij bieden. Voor deze werkzaamheden geldt dat u bij indiensttreding een bedrijfsgerichte vak opleiding krijgt, waarbij alle facetten van telecommunicatie-technieken belicht worden. Het aanvangssalaris ligt, afhankelijk van uw leeftijd en ervaring, tussen f 1 626,- en f 2079,- bruto per maand. Daarnaast kunt u jaarlijks rekenen op 8% vakantietoeslag en op minstens ft 22 vakantiedagen. Zij zal o.a. worden belast met verwerking inkoopfakturen, sub-grootboek krediteuren, telefoon, typewerk. Zijn werkzaamheden zullen bestaan uit het telefonisch verkopen van vlees, het afwegen en controleren van bestellin gen, die de chauffeurs meenemen voor bezorging. Onze gedachten gaan uit naar personen met MAVO of gelijk waardige opleiding. Wat voor werk? In de dienstkring Lisse is plaats voor twee medewerkers die ingezet worden bij de voor- bereiding en uitvoering van alle voorkomende werkzaamheden voor het maken van telefoon- aansluitingen bij de abonnees aan huis. Sollicitaties te richten aan bovenstaand adres, vragen naar de heer J. L. van d Leeuwen of de heer van Linden. sodotherapeut If E 16 7912030 Sollicitaties te richten aan ons kantoor. Eenmaal per 2 weken heeft hij weekenddienst. ?m R K z»eKenhutsHaartern Haariew Schriftelijke sollicitaties dient u te richten aan de direktie, Bornholm 50, 2133 AA Hoofddorp. iale e Wij vertegenwoordigen Rockwool, een toonaangevend merk in spouwmuurisolatie. Dat merk verdient een passende vertegenwoordiger. Het gaat om iemand die professionele opdrachtgevers adviseren kan, zowel technisch als kommercieel. De opleiding zou HTS of een gelijkwaardig niveau moeten zijn. Als u ervaring hebt als gesprekspartner in de bouw is dat natuurlijk een pluspunt. Het spreekt vanzelf dat hiervoor een beschaafde medewerker nodig is. Wij verzorgen een kursus isolatietechniek als u de bereidheid hebt zich daarvoor in te zetten. Afhankelijk van leeftijd en ervaring bieden wij een salaris tot maximaal f 1.928,18 bruto per maand excl. toeslagen voor onregelmatige diensten. Ter versterking van onze civiele dienst vragen wij een Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer H.L. Punselie, hoofd civiele dienst, tel. (02503) 1 59 81 toestel 617. Op deze afdeling worden bewoners vanuit het Centrum opgenomen voor observatie, screening en behandeling op somatisch gebied. Voor ons resocialisatiepaviljoen 'De Oostvleugel' op ons terrein 'Meer en Bosch' te Heemstede zoeken wij een sociotherapeut. 'De Oostvleugel' is een resocialisatie paviljoen waar mannen en vrouwen boven de 18 jaar met behulp van verschillende therapieën zich her oriënteren op hun persoon en/of situatie, om na opname weer aan het dagelijks leven in de eigen omgeving mee te doen. 'De Oostvleugel' ontwikkelt zich tot een socio- therapeutische gemeenschap. In verband met de samenstelling van ons team gaat onze voorkeur uit naar een mannelijke kollega. Van de kandidaten verwachten wij ervaring in het werken met een leefgroep, het kunnen samenwerken in een multidisciplinair team. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling Personeelszaken met vermelding van vakaturenummer 79.31.125 interesse voor het mee-bepalen van het beleid, diploma B-verpleegkundige, H.B.O./M.B.O.-I.W. of vergelijkbare opleiding. Aanstelling zal plaatsvinden in de rang van verpleegkundige (minimaal ca. f 2.000,—; maximaal ca. f 2.600,—) Daarnaast bieden wij verdere studie mogelijkheden. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken van ons Instituut, Achterweg 5, 2103 SW Heemstede, onder vermel ding van vakaturenr. 63/L/HDC. De werkzaamheden betreffen de algemene klinische chemie en hematologie. Deze worden in een twee wekelijkse roula tiesysteem verricht. Het laboratorium is in kleinere eenheden ingedeeld, airconditioned en uitstekend ge outilleerd. Kandidaten met enige ervaring genieten de voorkeur. De Eerste Kamer is onlangs accoord gegaan met twee wetsontwerpen, die tot doel hebben de huidige huurwetgeving te vereenvoudigen. In verband hiermee zal de opgerichte Afdeling Regionale Publieksvoorlichting actieve voorlich ting gaan geven over het huurbeleid. In een later stadium zal zij zich tevens richten op het gehele terrein van de volkshuisvesting. voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Centrale Afdeling Voorlichting en Externe Betrekkingen, Afdeling Regionale Publieksvoorlichting Taak: geven van voorlichting aan personen en groepen over de huurprijzenwet woonruimte, doel en werkwijze huurcommissies, zaken van huur en verhuur en aanverwante onderwerpen op het terrein van de volkshuisvesting; verstrek ken van informatie aan plaatselijke en regionale persorganen over zaken, die bij de huurcom missies aanhangig zijn gemaakt; informeren van intermediaire kaders en andere voorlich tingsinstanties in het ressort over voornemens en maatregelen op het terrein van het huurbeleid en de volkshuisvesting; onderhouden van con tacten met voorzitters en secretarissen van huur commissies, directies van de volkshuisvesting, gemeentelijke instanties en belangengroepen; houden van spreekbeurten op voorlichtings avonden voor belangenverenigingen e.d.; over leggen met de Centrale Afdeling Voorlichting en Externe Betrekkingen over de voorlichtings- behoeften in het ressort en signaleren van mogelijke knelpunten. Vereist: diploma VWO; kennis van en ervaring op het gebied van de actieve voorlichting, redactionele ervaring. Kennis op het gebied van de huurwetgeving strekt tot aanbeveling. Uw sollicitatie kunt u schriftelijk richten aan: Post bus 7744. 1117 ZL Schiphol of telefonisch melden aan de heer P. Wondergem 020-435736. Standplaats: Haarlem. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f3981,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 5 januari 1980. Uitsluitend schnftelijke sollicitaties te richten aan Drs E R L Smedt. Coördinator Dienst Personeelszaken Boerhaavelaan 22 2035 RC Haarlem Het St Elisabeth s of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met ca 600 bedden Bij de Technische Dienst ontstaat op korte termijn een vacature voor een full-time op M.B.A. niveau met belangstelling voor automatische verwerking. Enige kennis van de Engelse taal is aan te bevelen. Oorkondelaan 3, Haarlem Tel. 023-350404 Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Dr. P M. van der Plas, klinisch chemi cus en de huidige hoofdanaliste. Telefoon (023) 319110 toestel 1182 resp. 1189. heeft op korte termijn een vacature voor een Bovengenoemd salaris is exclusief 8°/o vakantie- uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 9-3969/1757 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA ’s-Gravenhage. die bereid is zich te bekwamen in zwak- stroominstallaties. De rechtspositie is geregeld in het Ambtenarenreglement van het Elisabeth Gasthuis. Het salaris zal afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring nader worden overeengekomen. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pen sioenfonds. Voor nadere informatie kunt u zich telefonisch wenden tot ing. G. Vlug hoofd Technische Dienst, tel. 023 - 33 90 30, toestel 2210. 4 Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door Jan v.d. Gaast, koördinator 'De Oostvleugel', telefoon (023) 339060, tst. 2319. Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken Opnamen vinden plaats in onze centra "Meer en Bosch" te Heemstede en "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen (gemeente Haarlemmermeer). In laatstgenoemd centrum is een aparte afdeling ("de Zevensprong") voor zwakzinnigen met epilepsie. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn. Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. Ons laboratorium voor Klinische Chemie en Hematologie heeft een vakature voor een full time medisch analist(e) die zich met enthousiasme en voortva rendheid wil inzetten voor het rayon Noord-Holland. Ervaring als vertegenwoordiger is ge wenst Bekendheid met de horeca branche strekt tot aanbeveling Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, postbus 1644, 2003 BR Haarlem. Oorkondelaan 3, Haarlem. Tel. 023-350404 Schoondergang b.v., leverancier van horeca- en bedrijfskeukeninrichtingen, zoekt op korte termijn een De afdeling Interne Geneeskunde van de Stichting Centrum St. Bavo te Noord- wijkerhout heeft een vakature voor een verpleegkundige (in de rang van verpleegkundige) voor horeca en bednjfskeukeninnchting schoondergang 5 Produktieweg 44 2382 PC Zoeterwoude-Rijndijk tel 071 -89 93 53 Als u er iets voor voelt een prettig modern bedrijf te vertegenwoordigen, richt dan uw handgeschreven sollicitatie, met bij voeging van een recente pasfoto, aan de heer H van Dam, directeur De funktie in een klein jong team wordt met een goed salaris en een flinke onkostenver goeding gehonoreerd. spouwmuurisolatie. Een groeiend arbeidsveld vooral bij nieuwbouw- en utiliteitsprojekten. Wij zoeken een die opgeleid willen worden tot slager. Leeftijd 16-18 jaar Geboden wordt, goed salaris en sociale voor zieningen, 5-daagse werkweek, bedrijfskle ding. U kunt rekenen op een uitstekend werkklimaat; alle achter- grondhulp vanuit de direktie; een goed salaris en moderne sociale voorzieningen. Alsu belangstelling hebt om alles over deze funktieteweten en voelt voor een open gesprek, stuurt u ons dan eerst een brief met uw gegevens. Wij zullen daar zorgvuldig mee omgaan. Inlichtingen omtrent deze vakature worden, indien nodig, verstrekt door de heer A. G. Knippers, toeste1'2088. tart mii/Mi

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 25