Honeywell EEN AANKOMEND VERKOPER Tektronix Wie komt mij opvolgen??? Diaconessenhuis Heemstede waarnemend hoofdverpleegkundige otarès Medewerker Salarisadministratie (mnl/vrl) (vakature-projektno. 79.100) Medewerkers Nestig ingsadministrateur MONTEUR/ DEMONSTRATEUR Reiss Co. Nationale Stichting Casinospelen I *1 otarès MTS-E, ervaring met digitale systemen. WB I I Leeftijd tot 35 jaar. wachtmachinisten. Er wordt gewerkt in volcontinudienst. Hun taak omvat onder meer: op minimaal HTS-elektronika nivo De Nationale Stichting Casinospelen is een snelgroeiende organisatie. Op het hoofdkantoor te Schiphol en in de casino-vestigingen te Scheveningen, Valkenburg en Zandvoort werken momenteel ruim 800Nederlanders en buitenlanders. In verband met interne promotie en uitbreiding van de afdeling administratie op het Hoofdkantoor nodigt de direktie kandidaten uit voor de volgende funkties-. Wilt u meer weten over deze functie, schrijf dan een korte brief of bel even. Voor het gebied Haarlem/Hilversum/ Den Haag vragen wij thans een Heeft u belangstelling? Schrijf dan aan onze afdeling Personeelszaken of bel eens met onze mevrouw E. Pilon (toestel 127), die u dan in kontakt kan brengen met de verkoopleider of één van uw mogelijk toekomstige collega's. Taak: Hij/zij zal mede verantwoordelijk zijn voor de gehele salaris-administratie van de Stichting, inclusief de toepassing van sociale wetgeving en de verwerking van mutaties. Geboden wordt: - goede salariëring en goede arbeidsvoor waarden - reiskostenvergoeding - studiekostenvergoeding. Een goede job voor u? U voert onderhoudswerkzaam heden uit aan elektronische schakel- en regelapparatuur, computers en microprocessor gestuurde systemen. Hoofdzake lijk gaat het hierbij om digitale apparatuur. U heeft een nauw contact met Honeywell afnemers en zorgt ervoor, dat door goed onderhoud, storingen worden voorkomen. - het controleren en bedienen van een groot aantal installaties, o.a. die voor klimaatbeheersing in de gebouwen, de vriescellen en de thermostaatkamer, die voor het comprimeren van gassen en de distributie daarvan en die voor het bereiden van demiwater; - het lokaliseren en verhelpen van storingen in installaties; Het Koninklijke/Shell- Laboratorium, Amsterdam zoekt voor zijn bedrijfsvoorzieningen- centrale enkele Vereisten: - minimaal MAVO-opleiding - ervaring in loon- en/of salaris-admini stratie - kennis van de sociale wetgeving en loonbelasting - redelijke kennis van de Engelse en Duitse taal Vereisten: - MAVO- of gelijkwaardige opleiding - enige kennis van de Engelse en Duitse taal - administratieve ervaring en enige type- vaardigheid strekken tot aanbeveling. Sollicitatie: Schriftelijke sollicitatie, voorzien van een recente pasfoto, vóór 22 december 1979 te richten aan het Hoofd Përsoneelzaken onder vermelding vakature-projektno. U adviseert de cliënt en geeft informatie over hardware toepassingen en gebruik. Dat betekent natuurlijk ook, dat u uw eigen kennis op peil houdt. Honeywell heeft hiervoor eigen opleidingscentra in Engeland en de Verenigde Staten. Het team waarbinnen u werkt bestaat uit zo’n 10 man, die samen geheel Nederland bestrijken. - de controle van terreinleidingen; - het in voorkomende gevallen bedienen en controleren van de centrale (waar o.a. drie gasgestookte ketels zijn opgesteld). Otarès B.V. is binnen X X de Akzogroep een X. X groeiende onderneming, X. X. die zich specialiseert in de X. X. ontwikkeling en levering van X x reinigings- en desinfectiesystemen X voor industriële en institutionele afnemers. Het internationale Honeywell concern maakt en verkoopt een grote verscheidenheid aan produkten en systemen- op het gebied van meet- en regeltechniek en test- en registratie apparatuur. Het produktenpakket omvat verschillende typen elektronische, elek trische en pneumatische instrumenten voor uiteenlopende toepassingen, vaak gericht op beperking en optimalisering van energiegebruik. Bij Honeywell in Nederland werken zo’n 1000 mensen. De Digital Systems group vormt een onderdeel van de Proces- en Laboratoriuminstrumentatie divisie. Deze divisie houdt zich bezig met de verkoop, installatie en service van proces regelsystemen en laboratorium en medische apparatuur. Tektronix Holland N.V. is een dochter van de Amerikaanse Tektronix Ine. Gespecialiseerd in geavanceer de elektronische meetinstrumenten en hoogwaardige grafische computer-systemen. Het Nederlandse verkoopkantoor in Badhoevedorp heeft dan ook een volledige dagtaak aan het informeren en begeleiden van de afnemers. Daar zijn momenteel voort durend zo'n 70 man mee bezig. Door de expansieve groei (zo'n 30% per jaar) liggen hier tal van carrièrekansen. T&M is de divisie Test Measurement. Daar komen de beroemde ,,Tek" scopes vandaan. Maar óók de niet te onderschatten Teleguipment oscilloscopes, geavanceerde microprocessor ontwikkel-systemen, datacommunicatie- testers, modulaire meet- en testsystemen, logic analysers, spectrum analysers etc. Momenteel is een aantrekkelijke job vrij voor: Aan deze funktie verbinden wij van het begin af een goede honorering met prima secundaire arbeidsvoor waarden. Honeywell b.u., afd. Personeel- zaken, Rijswijkstraat 1 75, 1062 EV Amsterdam, Telefoon 020/156815, tst. 241. Belangstellenden kunnen een sollicitatiebrief schrijven onder nr. 529/00312 aan het Koninklijke/Shell- Laboratorium, Amsterdam. Postbus 3003, 1003 AA Amsterdam of een sollicitatieformulier aanvragen via telefoonnummer 020-202856. Taak: Hij/zij zal worden belast met het verzor gen van boekings- en typewerkzaam- heden, het kontroleren van in- en output gegevens en het bijhouden van de statis tische gegevens. Tektronix Holland N.V. Postbus 164 1170 AD Badhoevedorp Meidoornweg 2 Tel. 02968-1456 KONINKLIJKE/SHELL- LABORATORIUM, AMSTERDAM (Shell Research B.V.) Badhuisweg 3. Amsterdam-Noord. N.V. Handelsvereeniging voorheen N.Z. Voorburgwal 120-126, 1012 SH Amsterdam telefoon (020) 22 29 22 (toestel 27) Handellaan 2. Telefoon 023-319310 h die na een uitgebrelde training in de buitendienst geplaatst zal worden 'om daar onder leiding van een ervaren verkoper het vak grondig te leren. Leeftijd 25-30jaar (mnl/vrl) (vakature-projektno. 79.101) Leeftijd 20-25jaar Postbus 7631,1118 ZJ Luchthaven Schiphol Voor deze functies denken wij aan kandidaten die het diploma bedrijfswerktuigkundige A theorie B, of van scheepswerktuigkundige V.D. bezitten of die een equivalente kennis en ervaring hebben. o Wil Poncia Wachtmachinisten i. k. tpersoneel m Service engineer bij Honeywell Taken: tot de belangrijkste taken behoren: het uitvoeren van onderhouds- abonnementen repareren van reinigingsapparatuur bij relaties installeren van vaatwas- doseerapparatuur demonstreren van alle voorkomende reinigingsmachines en reinigingsmiddelen het geven van instrukties t.a.v. gebruik en onderhoud van genoemde apparatuur het verstrekken van adviezen aan relaties Wij vragen: een enthousiaste medewerker tussen de 25 en 35 jaar, woonachtig in bovengenoemd gebied Verder in bezit van: - LTS-Elektrotechniek - VEV Sterkstroommonteur - Applicatie Werktuigbouwkunde - Goede kontaktuele eigenschappen - Enige kennis van de Duitse taal Als je meent voor deze baan in aanmerking te komen, bel me dan even om een afspraak te maken. Er moet dus een opvolgster voor mij komen en aangezien de werkzaamheden van internationale aard zijn, moet je minstens over een HAVO-opleiding beschikken, liefst aangevuld met een Schoevers-opleiding. Steno Nederlands en Engels zijn echter een must, terwijl akkuratesse en een goed humeur als vanzelfsprekend worden beschouwd. Een part-time aanstelling behoort even tueel tot de mogelijkheden. Otares B.V. Rembrandtlaan 414 Postbus 50, 7500 AB Enschede Tel. 053-31 2555. C( )MMIT TFD TO EXCELLENCE Na 5 Vz jaar erg fijn te hebben gewerkt als directie-secretaresse voor een van de directeuren van Reiss, ga ik per 1 januari 1980 dit bedrijf verlaten. Salariëring geschiedt volgens de schaal van 1e verpleeg kundige. Inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door het hoofd verplegingsdienst, zr. M. F.J.J. Elsenburg. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie. ■n- Op de afdeling gynaecologie en verloskunde komt de functie vacant van - Gaarne komen wij in contact met belangstellenden, die in het bezit zijn van het diploma ziekenverpleging A, zij die de kraamaantekening oude stijl of kraam- specialisatie hebben genieten de voorkeur; over leidinggevende en organisatorische capaciteiten beschikken. persnneel w Wij bieden: een boeiende en afwisselende funktie deskundige ondersteuning vanuit het bedrijf, in een prettige samenwerking tussen buiten- en binnendienst een goed op de funktie afgestemd salaris, met secundaire arbeids voorwaarden volgens de geldende Akzo-regeling Heeft u interesse? Schrijft u dan binnen 1 week naar onderstaand adres, onder de letters MD Informatie vooraf kunt u desgewenst inwinnen bij onze chef technische dienst de heer H. J. Sanderman. I

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 29