Bekertoernooi voor OP HOCKEYTOERNOOI IN KARATSJI Pakistan: resultaten van Phoenix afgelopen koerswijziging aantonen Bestuurslid Zaalvoetbalploegen produktief wielerkoersen programma T ?s Vilas titel n Tsjernin bijna zeker van titel VSV overleden in Australië Handbalteams kansrijk I )lpt g Hl till 19 DONDERDAG 3 JANUARI 1980 SPORT 18 3 AW KORFBAL SCHAKEN f24 I l 1 ZONDAG I i ZATERDAG [AP IJN- Carillon Boys blijft goed in de sub-top meedraaien. rff, ;ster a. 1 de Haar- i het rroot- (Van onze sportredactie) KARATSJI. Saleem Sherwani zei het weliswaar met een glimlach op zijn gezicht, maar hij had alles weg van de bekende boer met kiespijn. Op het vlieg veld van Karatsji verwelkomde hij mid den in de nacht de zes teams die deelne men aan het tweede toernooi om de Champions Trophy. Een uiterst vreemde gewaarwording, omdat Sherwani doel man is van het Pakistaanse elftal, goud- verzamelaar in optima forma. Maar, de 16e augustus 1978 was hem fataal gewor den. Op die dag sloegen de Nederlandse hockeyers hem op het kunstgras van Rot terdam zeven voltreffers om de oren. Sherwani werd bedankt voor de bewezen diensten, kon een baan krijgen bij de nationale luchtvaartmaatschappij, maar daarmee was zijn rol uitgespeeld. Tegen het eveneens goed geplaatste Wilms Floet had de ploeg van coach Jan Terhorst geen enkele moeite: 8-2. Carrou sel zag ook tegen Verhorst Boys geen kans om het schamele aantal punten (twee) op te voeren. De ploeg van coach Jan de Bruin bleef met 3-5 aan de winnende hand. (Van onze handbalmedewerker) HAARLEM/IJMOND. De technische commissie van de afdeling Haarlem heeft de selekties bekend gemaakt die gaan deelnemen aan de strijd om de nationale jeugdtitel zaalhandbal voor afdelingsteams (16 t/m 20 jaar). Overeenkomstig de tradi tie is de afdeling Haarlem zowel bij de dames als bij de heren samen met de afdelingen Amsterdam, Noord-Holland Noord en Utrecht ingedeeld in één groep. De winnaar van deze voorronde plaatst zich voor de eindronde, die op 19 april zal plaatsvinden. maar die treffer was in feite alleen nog maar belangrijk voor de statistiek. Phoenix wist zich eigenlijk reeds bij voorbaat verzekerd van eliminatie in het bekertoernooi. Niet alleen wijst het onder linge verschil op de ranglijst op een te grote kwaliteitskloof, ook moest de ploeg van trainer Wim Tamis het nog eens stel len zonder Narda te Pas (blessure) en Nel Wendte (vakantie). Toch ontwikkelde zich in de eerste twee De dames van Odin zijn zo goed als zeker wel doorgedrongen tot de tweede ronde. Veel plezier hebben de Heemskerk se dames aan de eerste ronde evenwel niet beleefd. Tegenstander Atalante liet giste ren zonder opgaaf van redenen verstek gaan. Phoenix-VCA 0-3 (9-15, 13-15 en 2-15). Dat goede argument werd gisteravond nog niet vanuit het Vinkeveense kamp gemeld. Ria de Wit, de aanvoerster van Atalante, liet weten niet bekend te zijn met de vaststelling van een bekerwed strijd: „Ik vermoed dat onze wedstrijdlei ding ergens een fout heeft gemaakt”. Heren, eredivisie: Delta Lloyd-BV Gronin gen, EBBC-Nat. Ned. Donar, Parker-Stars (zo). Tweede divisie C: The Lions-Expert Sea Devils. Derde divisie C: SDO-Dokko, Advendo- Kinheim. Rolstoel derde divisie B: HOC-Raalte (12.30). Carillon Boys-Wilms Floet 8-2 (3-1); Pe ter Gerrits 1-0, Frans van Beuningen 2-0, Jan Boon 2-1, Peter Gerrits 3-1, Wim Spil 4-1, Frans van Beuningen 5-1, Jan Stam 6- 1, Frans Schram 6-2, Henk Bouvré 7-2, Jan Stam 8-2. Een verzwakt Wilms Floet (Ted de Boer en Frank Rentenaar waren op vakantie, terwijl Wim Jonker en Wim van der Geest geblesseerd waren), heeft een goed spe lend Carillon Boys niet van een grote overwinning weten af te houden. De bri gade van coach Jan Terhorst speelde vol op op de aanval en door het speeltuig snel van man tot man te laten gaan, werden vele fraaie combinaties opgezet, waarte gen Wilms Floet niets in te brengen had. Stand: Hong Kong Zandvoort 12-19, Score Advertising 12-18, Roeland Juwe liers 13-18, Carillon Boys 13-17, Verhorst Boys 13-15, Wilms Floet 13-14, Graetz 13- 13, IJmond’73 13-11, Geldermans 12-8, North End 12-8, Heijne 12-7, Carrousel 12- 2. De Haarlemse selektieteams spelen in de maand januari in elk geval twee oefenwedstrijden ter voorbereiding op de voor ronde van de strijd om het Nederlands kampioenschap. Op vrijdag 4 januari fungeert Odin in de „Dr. Prinsenhal” als tegenstander. De dames spelen om 20.00 uur en de heren om 21.30 uur. Dinsdag 29 januari ontvangt ZVM in de „Pelikaan- hal” de beide selektieteams. iOG- HET t m de jen ióg /-Plus- 3 video uur 3 dag dagen. oruit oef als ek lus- end, 4 ja- e 30 r ter :hik- uit van WA- IJN- gun- den aafs- )ofd- jper- wa- laar- n af- e.d. rans- puit- aroe- iaar- ver- naxi- tota- naxi- :king iren- ter Guillermo Vilas: niet naar „open” Franse Pro- land, n; Pro- land, te i Bij de heren zijn de volgende spelers geselekteerd: Hans de Gelder en Erik van Tienen (De Blinkert); Ronald Blok, Karl van der Hulst en Boudewijn Oud (Concordia); Kees Beerthuizen (Concordia H.); Djurre Boukes en Wim Brugman (ZVM); Kees Karaten (Odin); Jacob van der Meij (KIC); Zolly Toth, Milco de Vries en Frank van Zijtveld (IJmond); Dirk van Zoolingen (HVH) en de keepers Ron de Rijk (De Blinkert) en Rob Webster (Concordia). Coach is Piet Troost. De trainingen van de beide afdelingsselekties worden verzorgd door Odin-oefenmeester Henk Deen. AFDELING HAARLEM DAMES Eerste klasse: Onze Gezellen-Concordia (H) 15.30, HVH-IJmond 2 14.50. HEREN Eerste klasse: De Blinkert 2-Wijk aan Zee 12.25, Concordia (H)-Odin 2 15.45. DISTRICT NOORDWEST Eerste klasse B: MIK-KIOS. Tweede klasse A: Excelsior-DKV. Tweede klasse B: ODIK-Nieuw Flora, Nieuw Flora Midlandia (di. 8-1). Tweede klasse C: Aurora-SVK (di. 8-1). Derde klasse A: Arena-Neptunus. Derde klasse B: Revival-Oosterkwartier. Derde klasse C: Biko-Heemskerk. LANDELIJKE COMPETITIE DAMES Tweede divisie D: IJmond-UD 13.00. Derde divisie E: ZVM-Concordia 13.00. Heren Derde divisie E: ZVM-Concordia 14.00. In die functie was hij verantwoordelijk voor de gang van zaken op en rond de voetbalvelden tijdens het weekeinde. Voordat hij tot het bestuur toetrad was Hoekstra twee jaar lid van de seniorenelf- j talcommissie. Tijdens zijn bestuursperiode heeft hij f zich onder meer ingezet voor de bouw van het nieuwe clubhuis. De laatste tijd werk te hij aan plannen tot uitbreiding van het clubgebouw. Voor al die coaches is het nauwelijks verrassend dat ook Nederland naar een mixture van routine en jeugd heeft ge zocht. De komst van André Bolhuis wordt als zodanig aangemerkt. Dat Paul Litjens er bij is, vinden de Pakistaanse suppor ters eigenlijk maar niets. De strafcorner- beul, die alleen in Perth het predikaat topscorer moest afstaan aan de Brit Bob Gattrall en de Indiër Surjit Singh, wordt gezien als de grootste bedreiging van de Pakistaanse hegemonie en zij stemmen dan ook graag in met de mening van de Spaanse voorzitter Juan Galzado, die zei: „Het is eigenlijk maar niets dat vele ho ckeywedstrijden worden beslist via cor- Natuurlijk sprak hij van verjonging. Dat het voor hem tijd werd om zijn plaats af te staan aan een jongere collega, maar de strijd in Karatsji is niet zomaar een toernooi. De zeven beste teams ter wereld testten hier eikaars krachten, moeten op de gloednieuwe, voor Pakistan tot dusver onbekende kunstgrasmat, uitvinden waar in Moskou dwars door de zwakheden ge priemd kan worden op weg naar olym pisch goud. Pakistan loopt in die race voorop. Als wereldkampioen is het aan de stand ver plicht de nationale sport op waardige wij ze te representeren. Zonder eigen synthe- De definitieve selekties verschillen nauwelijks van de voorlopi ge keuzes, zoals die enkele weken geleden werden samengesteld. Op 11 februari openen de Haarlemse teams de serie wedstrij den met de duels tegen Noord-Holland Noord, die in Schagen worden afgewerkt. Daarna staan twee thuiswedstrijden op de agenda. Op vrijdag 29 februari vormt de Heemskerkse „Dr. Prinsenhal” het decor van de ontmoetingen met Amsterdam, terwijl op zaterdag 15 maart in de Zandvoortse „Pelikaanhal” de krachten worden gemeten met de afdelingsteams uit Utrecht. Het is niet langer toegestaan spelers en speelsters, die deel uitmaken van de nationale selekties, in de afdelingsteams op te stellen. Vooral voor de afdeling Amsterdam zal deze nieuwe bepaling een grote handicap kunnen vormen. Vandaar ook de opmerking van Gerard Keet, commissielid en coach van de damesselectie: „Als Haarlem ooit een kans heeft om door te dringen tot de eindronde, dan is dat wel dit jaar”. Hong Kong Zandvoort-IJmond’73 8-4 (4-1); Piet Keur 1-0, Joop Heerinx 1-1, Piet Keur 2-1, Chris Jongbloed 3-1, Piet Keur 4-1 en 5-1, Aaldert Stobbelaar 6-1, Jan Sieraad 6-2, Ton Postma 6-3, Richard Kerkman 7-3, Peter Schaik 8-3, Jack Aland 8-4. IJmond’73 heeft geen kans gezien de opgaande lijn vast te houden. De ploeg zocht volop de aanval, maar werd door een sterk counterend Zandvoort met de neus op de feiten gedrukt. In de vijfde minuut strafte de gevaarlijkste speler van de thuisploeg, Piet Keur, een verdedi- gingsfout van de IJmuidenaren resoluut af, 1-0; Joop Heerinx bracht de teams weer op gelijke hoogte, maar reeds voor de rust zette de ploeg uit Zandvoort de strijd naar zijn hand via treffers van Piet Keur (tweemaal) en Chris Jongbloed. Pas bij 6-1 zagen de discipelen van begeleider Arie Weber kans om de score een beter aanzien te geven door doelpunten van Jan Sieraad en Ton Postma. Zandvoort was enigszins aangeslagen maar de IJmuide naren konden daar niet van profiteren. (Van onze wielermedewerker) HAARLEM De Lisser Herman Zui- derduin was in een wielerveldrit voor lief hebbers en veteranen in Denekamp weer eens niet te houden en bracht het tot zijn dertiende seizoenzege. Aan de finish had hij een voorsprong van driekwart minuut op M. Sprakelaar uit Rijssen. Op de derde plaats kwam Ben te Wierke uit Enter. In de derde van het over vijf ritten te houden veldritkampioenschap van de HRC Excelsior in de Waarderpolder, was Piet Roosen de sterkste amateur. De uit slagen: amateurs: 1. P. Roosen, 2. R. Ca- land, 3. M. v.d. Aa. Junioren: 1. H. Biel, 2. B. Luyken, 3. F. Nijssen. Nieuwelingen: 1. C. Kalter, 2. W. Otte, 3. M. Govers. Vetera nen: 1. Ko van Tintelen, 2. A. Heisteeg, 3. H. van Steyn. Bij de aspiranten zegevierde Rob de Vries en Marjan de Boer was de eerst aankomende dame. Bij de jeugd werden de ritten gewonnen door Patrick Buis (A-kl.), Imanuel van Tintelen (B-kl.) en Stefan Heisteeg (C-kl.). (Van onze volleybalmedewerker) CASTRICUM. Voor het damesteam van Phoenix behoort het toernooi om de „nationale” volleybalbeker na de eerste ronde reeds tot de voltooid verleden tijd. In de Castricumse sporthal „De Bloemen” leden de Beverwijkse dames een duidelijke 3-0 nederlaag tegen VCA. De koploopster van de derde divisie H bleek hiermee voor de tweede keer in dit seizoen te sterk voor Phoenix. Eerder zegevierde de Assendelftse formatie in competitieverband ook al met de grootst mogelijke cijfers over Phoenix. ners, vooral op kunstgras is dat een overheersend wapen. Kijk naar de Pakis tani, zij produceren veldgoals. Daarom is dat ook het beste team ter wereld”. Een mening die coach Wein deelt. Maar dan om reden dat Juan Amat zijn corners steeds minder in goals omzet. Pakistan is en blijft het land van de technici. Met Samiullah op links en zijn 20-jarige broertje Kalimullah op rechts, beschikt de thuisploeg over twee super snelle dribbelaars, die vooral Nederland duidelijk moeten maken dat de nederlaag in de testserie een incidenteel succes is geweest. Maar voorlopig maken de Pakis- tanen, die dagelijks op de steun van ruim 20.000 landgenoten mogen rekenen, zich druk om het openingsduel tegen India. Voorzitter Nur Khan: „Vorig jaar na men Nederland en West-Duitsland niet deel aan de eerste editie van de Trophy, een strijd die sterker moet worden dan een wereldkampioenschap. Maar nu alle sterke naties er zijn, zegt een overwin ning meer dan in welk officieel titelge vecht ook”. GRONINGEN (ANP). Aleksandr Tsjernin uit de Sovjet Unie is na de eerste zitting van de partijen uit de twaalfde en voorlaatste ronde van het toernooi om het Europese schaakkampioenschap voor junioren te Groningen vrijwel zeker van de titel. Tsjernin deelde het punt met de Roe meen Negulescu, terwijl zijn enige overge bleven concurrent, zijn landgenoot 0erab Azmajparasjvili in moeilijke positie af brak met de Zwitser Franzoni. De drie Nederlanders scoorden gezamenlijk een half punt. Douven verloor van Ernst, Hoeksema van Karoly en Van der Heyden speelde remise met Stigar. i het ap Bree- n. rmijn be- □ben- 1 om ng in gede- van f3 te lepu- Zuid- de 1 India heeft dus duidelijk naar een noodgreep gezocht en zijn geroutineerde krachten gemobiliseerd. Australië heeft dezelfde weg gekozen en de gevaarlijke aanvaller Ronald Riley, die er met James Irvine in Montreal voor zorgde dat Pakis tan naast het goud greep, in de ploeg teruggehaald. Een standpunt dat ook Spanje’s coach Horst Wein huldigt, want ondanks de vele meningsverschillen heeft hij Juan Amat en Francisco Fabre- gas meegebracht naar Karatsji. Graetz-Roeland Juwelier 5-2 (1-1); Krijn Grootveld 0-1, Cees van Bilderbeek 1-1, Rob Zwaan 2-1, Hans Berends 3-1, Rob Zwaan 4-1, Ton Smit 5-1, Frans Cas pers 5-2. Een oppermachtig Graetz heeft koplo per Roeland J. geen schijn geen kans gegeven. De equipe van coach Gerard Rusman nam geheel tegen de verhouding in een 0-1 voorsprong na een mooie solo van Krijn Grootveld. Nog voor de rust bracht Cees van Bilderbeek de Haarlemse formatie weer langszij. Ook na de hervat ting behield de thuisploeg het beste van het spel, wat door treffers van Rob Zwaan (tweemaal), Hans Berends en Ton Smit tot uiting werd gebracht. Vlak voor tijd kwam de ploeg uit Hillegom terug tot 5-2, De stand is: 1 Tsjernin 10 pnt., 2 Azmajparasj vili 8V2 1 afgebroken partij, 3 Negulescu en Rivas 8, 5 Elyoseph 7J/2, 6 Damljanovic en Ernst 7, 8 Plaskett en Franzoni 6V2 4- 1 afg., 10 Douven en Hjartarson 6V2, 12 Karoly en Santb-Roman 6 1 afg. (Van een medewerker) HAARLEM/IJMOND. In de hoofdklasse van het zaalvoetbal hebben de ploegen er op de eerste competitiedag van het nieuwe jaar lustig op los gescoord. Graetz zorgde voor de grootste verrassing door Roeland Juwelier geen schijn van kans te geven: 5-2. Hong Kong Zandvoort voert nu, na de 8-4 overwinning op IJmond’73, de ranglijst aan. moet zijn elftal weer de nodige inspiratie geven om met enige kans van slagen te duelleren om de Aziatische eer. „Een ón mogelijke opgave”, aldus Gentil, die con stateerde dat de Indiase jeugd de hockey stick heeft verruild vbor de voetbal en de straat gebruikt als veld. (Van onze sportredactie) VELSEN. Maandag 31 december is op 64-jarige leeftijd plotseling overleden de heer A. Hoekstra, bestuurslid van de voetbalvereniging VSV. Hoekstra maak te meer dan tien jaar deel uit van het bestuur van dé Velsense tweedeklasser. sets niet het spelletje van kat en muis, dat min of meer verwacht werd. Phoenix haalde in de eerste set een 0-5 achterstand nog redelijk op (7-8), maar kwam in het eindspel door een zwakke pass toch wel duidelijk te kort. In de tweede episode hebben er voor de Beverwijkse dames wel degelijk winstkansen in gezeten. Mede door het goed gesloten blok van hoofd- blokkeerster Helma Jansen zag de VCA- aanval minder mogelijkheden de veldver- dediging van Phoenix onder druk te zet ten. Zo kwam Phoenix op de stand 13-10 zelfs in het zicht van setwinst. Wim Tamis: „Voor ons was dat weer die bekende „13-stand”. Op die momenten wordt ons spel te voorzichtig. In plaats van punten worden er daardoor fouten gemaakt. De druk is dan gewoon te groot voor ons”. Dat „te voorzichtige spel” kwam Phoe nix duur te staan: 13-15. Voor VCA vorm de de derde set toen geen enkel obstakel meer. Alle mogelijke scrupules werden opzijgezet, waardoor er voor Phoenix wei nig meer overbleef dan een figurantenrol. Zoals het er nu naar uitziet is Odin zonder tegen Atalante te spelen doorge drongen tot de tweede ronde. „Ik ga daar in elk geval wel van uit”, zei gisteren een verontwaardigde Odin-trainer Jos Ro- zing. „Ik zou het stijlloos vinden wanneer deze wedstrijd opnieuw zou worden vast gesteld. Tenzij Atalante natuurlijk een heel goed argument aandraagt”. tische- grasmat kon dat moeilijk. Op het Esanda-toernooi in het Australische Perth, waar Nederland derde werd, ble ken de Pakistaanse grootmeesters goed uit de voeten te kunnen en hun overwin ning beloonde de regering met het aanleg gen van een mat in Karatsji waarop de gehele tweede editie van de Champions Trophy wordt afgewerkt. Maar de hockeyploeg dient zijn aamc daarvoor wel uit te spreken in klinkende overwinningen, zoals in de achterliggende periode: wereldkampioen, Aziatisch kam pioen, winnaar in Perth, houder van de Trophy waarom nu weer wordt gespeeld en met de jeugd wereldkampioen in Pa rijs. Een indrukwekkende staat van dienst, slechts driemaal verstoord door Nederland. Op 19 augustus besef- de de technische staf in het Wagnersta- dion te Amstelveen dat Oranje wel eens een ernstige bedreiging kon vormen in de olympische race, omdat de testserie werd verloren. Niet alleen Sherwani’s hoofd ging onder de valbijl, ook Manzoor kon gaan en met hen nog een handvol gewaar deerde internationals, die hun plaats al zagen wankelen toen de jeugd als wereld kampioen uit Parijs terugkeerde. In Perth werd de basis gelegd en in Karatsji moet worden bevestigd dat de juiste koers wordt gevaren. Een richting, die ook buurland India is ingeslagen. Co ach Gentil is vervangen, strafcornerspe cialist Ajitial Singh is ondanks zijn 33 jaren teruggeroepen en Vaduvela Phillips del 1 SaHi en|g Dó t in !dt Peter McNamara en Paul McNamee, eveneens uit Australië. Zij versloegen in de I halve finales hun landgenoten Terry Rocavert en John James met 6-4 4-6 7-5. Óp de eerste dag van het door de WCT in Londen georganiseerde eindtoernooi om; de wereldtitel tennis in het dubbelspel bij ;de heren, heeft Tom Okker met zijn Podlse partner Wojtek Fibak het Zuidafri- kaanse duo Bob Hewitt en Frew McMillan verslagen: 7-6 7-6 7-6. Carrousel-Verhorst Boys 3-5 (2-2); Har ry Groenen 1-0, Peter van Bellen jr. 1-1, Frans van der Meij 2-1, Peter van Bellen jr. 2-2. Frank Konings 2-3, Frans van der Meij 3-3, Peter van Bellen jr. 3-4, Peter van Bellen sr. 3-5. Rodelantaarndragen Carrousel heeft geheel onnodig een punt uit handen gege ven. De ploeg van coach Lex van Roek huizen was tot twee minuten voor tijd (stand: 3-3) gelijkwaardig aan Verhorst. Toen Frans van der Meij echter voor twee minuten naar de kant werd gestuurd, pro fiteerden de bezoekers dankbaar en gre pen de niet meer verwachte 3-5 overwin ning. In het begin liet de thuisploeg na een grote voorsprong te nemen. Mogelijkhe den voor Aad Verhagen en Frans van der Mey werden niet in treffers omgezet. Har- rij Groenen opende de score, maar Peter van Bellen jr. nivelleerde die marge met een schitterend doelpunt. Het verdere ver loop van het duel ging de strijd gelijk op, totdat twee minuten voor tijd Frans van der Meij naar de kant werd gewezen. MELBOURNE (ANP). De Argentijn Guillermo Vilas heeft gisteren voor de tweede achtereenvolgende keer de open Australische enkelspeltitel veroverd. In de eindstrijd versloeg de 26-jarige Vilas de drie jaar jongere John Sadri uit de Verenigde Staten: 7-6 6-3 6-2. Na afloop verklaarde de Argentijn dat het een van de belangrijkste overwinningen was in zijn loopbaan. Vilas liet na afloop weten het komende seizoen vermoedelijk af te zien van deel- neming aan de open Franse kampioen- j schappen om zich volledig te kunnen con centreren op Wimbledon. Op het belang rijkste tennisevenement kwam hij nooit tot goede prestaties. In 1978 bijvoorbeeld zette Tom Okker hem in de derde ronde de voet dwars. Vilas: „Om een reële kans te hebben op Wimbledon zal ik zeker een maand lang op grasbanen moeten trainen. Indien ik daartoe besluit is het onmogelijk deel te nemen op Roland Garros in Pa rijs”. Vilas, die in Melbourne de plaatsing waarmaakte, won in 1977 de open Franse en Amerikaanse titels en drie jaar daar voor zegevierde hij in het Grand Prix- MasterstoernooL In 1979 en 1980 voegde de linkshandige speler daar de open Aus tralische titel aan toe. Met de zege verdiende Vilas 350 punten voor de Grand Prix-lijst. Daardoor klom hij op van de zesde naar de vierde plaats ten koste van Vitas Gerulaitis en Roscoe Tanner. Bij de dames won de Amerikaanse Bar bara Jordan met tweemaal 6-3 van haar landgenote Sharon Walsh. Marcella Mesker slaagde er niet in de damesdubbelspeltitel aan de zijde van de Australische Lesley Harrison te winnen. De Nederlandse indoorkampioene ver loor in drie sets van de Amerikaanse com binatie Judy Chaloner/Diane Evers. De setstanden waren 6-1 3-6 6-0. |n het herendubbelspel bereikten de Australiërs Cliff Letcher en Paul Kronk finale door een overwinning op John tri en Tim Wilkinson (beiden Ver- en|gde Staten). De cijfers waren 6-2 6-4. tegenstanders van Letcher en Kronk jde finale van het herendubbelspel zijn McNamara en Paul McNamee, WEST 2 Vierde klasse B: Scheveningen-DORR. AFDELING HAARLEM Eerste klasse: Velsen-Zandvoort’75, Bloe- mendaal-Terrasvogels, Kinheim-KIC, SVJ RCH, HalfWeg-SMS. Tweede klasse: Renova-Zandvoortmeeu- wen, Tweede Jeugd-DSOV, Alliance-Telefo- nia, DEM-BSM, SVB-Meerw(jk. Hoofdklasse A: EDO-Aalsmeer. Piet Keur van Zandvoort (op de foto links) schermt de bal af met zijn lichaam. Umond-speler Frans van der Horst kijkt met bewondering toe. Paul Litjens: niet geliefd bij Pakistaanse supporters De damesselektie bestaat uit de volgende speelsters: Maija Blom (De Blinkert); Elly Bol, Erna Duker en Truus Drayer (ZVM); Amanda van Boxtel (HVH); Annemiek Groothulze, Su- zanne van Bruggen en Karin Kooy (Concordia); Anja van der Worp, Patricia Vermeer, Marlies van Gulik, Caroline Kerkkamp jen Yvonne Kerkkamp (Odin); Josca Bol, Wina Groot en Jacqueli- )ne Aardenburg (Wijk aan Zee) en de keepsters Simone Prenen (TYBB) en Jolanda Calandt (De Blinkert). Coach is Gerard Keet WEST 1 Tweede klasse A: Stormvogels-ZW. VSV- ZFC. Tweede klasse B: Uithoorn-TOG. Derde klasse B: VVB-TYBB. Vierde klasse C: SDZ-Wijk aan Zee, Half- weg-KHFC, THB-DSK. Vierde klasse F: AGT-Lijnden, KBV- Sporting Zuid, BPC-RKDES. WEST - Tweede klasse A: Roodenburg-Lenig en Snel, LDWS-Delft, DHL-Blauw Zwart. Derde klasse A: WSB-Teijlingen. Delfia- RKEDO Vierde klasse A: KRV-Wassenaar, ASC- Foreholte, BMT-RKAVV. AFDELING HAARLEM Eerste klasse: Spaamestad-DSOV. Water- loo-BSM, Schoten-De Brug, Onze Gezellen- Heemstede. WH-Spaamwoude, DIOS-Geel Wit. Tweede klasse: Terrasvogels-Inter Heemskerk, EHS-SVIJ- CBS-Alliance, Vo- gelenzang-Spaamevogels, TZB-Schalkwijk, DSC’74-Renova. I Dames, eerste klasse: THB-VSV. Van Nis- pen-DCO, EDO-VVH, Inter Heemskerk- I DSC*74, RCH-Progress. KNSB, hoofdklasse: VHS-Philidor (Leeuw.), Philidor (Leiden)-Charlois, Elsevier/VAS- Desisco/Watergraafsmeer, BSG-Volmac/ Rotterdam, Memo-Eindhoven. Tweede klasse: Pat Mat-Desisco/WGM 2, Castricum-Amstelveen 2, Memo 2-Amstel- veen 1. BSG 3-Het Witte Paard 2, VHS 2- Nieuwendam. NHSB, promotieklasse: ZSC/Saende- Heemstede, WV-Purmerend, Bergen-Het Oosten, Weenink-Kjjk Uit. WEST 1 Tussenronde beker: Amstelveen! Jmui- den, Marken-ODIN. Derde klasse A: Blauw Wit W-Swift. Vierde klasse B: KDO-SCC’74. Vierde klasse C: Buitenveldert-SC Oriënt, Pancratius-Aristos.

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 19