r Hockeyploeg wint honderdste interland bondscoach Jubileum Wim van Heumen |O w bekroond met zege: 4-1 Twee series van vierhonderd sportpuntiq Hermens niet naar OS Dit weekeinde geen voetbal In bridgecompetitie Sterke start Odin-dames zaalvoetbal in kwartfinales tegen VCW Full Speed vanavond al Boerrigter tegen IJmond Vervolgwedstrijden beloven spanning "I Tl 1 fel ..w Deelnemersveld van Hoogovenstoernooi tf? 4 ZATERDAG 5 JANUARI 1980 r- In damtoernooi 3- m Vet geeft glans aan kaderstrijd 1 Jos Hermens: verloren seizoen. Ie andere afdelingen staan de nummers één zeer vast aan de leiding. (Van onze sportredactie) NIJMEGEN. De Nijmeegse lange- afstandlopen Jos Hermens zal dit seizoen niet deelnemen aan de Olympische Spe len van Moskou. Na lang de hoop te hebben gekoesterd toch nog tijdig uit de blessureperikelen te komen, heeft de Nij- megenaar besloten het komende baansei- zoen als verloren te beschouwen en ver der te gaan zoeken naar medische hulp die hem voorgoed van zijn blessure kan afhelpen. „Ik heb nu verschillende therapieën ge had. Overigens heb ik geen problemen meer met die plek van de achillespees waaraan ik in Amerika geholpen ben. Het zit nu hoger in de pees. Het trainen gaat dan ook allerminst lekker. Ik kan niet anders dan het aankomende seizoen als verloren beschouwen. In alle rust wil ik nu verder gaan zoeken naar oplossingen”, aldus de Nijmeegse wereld-uurrecord- houder, die nu al sinds de Europese kam pioenschappen van Praag in 1978 met pijnlijke achillespeesperikelen tobt. v (Van onze medewerker) HAARLEM. Zowel voor de competi tie als de beker werden in het Haarlemse zaalvoetbal weer een aantal wedstrijden afgewerkt. De uitslagen: De eerste klasse bestaat uit twee groe pen van elk negen viertallen. BOC 9 leidt met 48 pnt. in de A-afdeling. S en V 4 dat het met 43 pnt. weinig minder doet, wordt op de voet gevolgd door S en V 3 (41). In de B-poule gaat het sterke Bridgecentrum 1 (52) met de jeugdinternationale Pum v.d. Lit en Cees Slot in zijn gelederen, aan de leiding en het kan haast niet anders dan dat deze formatie kampioen wordt. Boe- kenroode 5 (47) blijft echter goed in het spoor van Pum v.d. Lit c.s. en rekent toch op een misstap van de Bridgecentrum land J. 5-2; eerste klas B: Figee-Schaaper 3-2; tweede klas C: FC Beck-DVS 3-2. IJmuiden (Oost): eerste klas B: Loek An- derson-HFC 6-2; Club 12-Aurora ’75 3-4; tweede klas A: Griffioens-DGS Smul 1-2. Hillegom: hoofdklas: Hong Kong Z.-IJ- mond’73 8p4; tweede klas E: beker: PSV Velsen-Wisker Boys 4-0; Sonco ’72-Woon- toon 4-3; Strawberry- Sanitair 2000 10-0. Heemskerk (Dr. Prinsenhal): beker: PCH- Gebr. de Bie 0-4; Geel Wit-Wivado 12-2; DSS-Koesveld 4-2; Parapack-Comptabel 2-3; WBH-De Fles 5-4. Heemskerk (Sport centrum): eerste klas A: Molenaar Boys- Jan Groot en Huipen 4-4; tweede klas A: Progress-Wijk aan Duin 3-3; tweede klas B: Dry CR-De Bever 6-3. Haarlem (Beij- neshal): eerste klas B: Van Essen Boys- TYBB 2-4; tweede klas D: De Wit-Interna- tionaal 2-2. Zeker als je een man in je ploeg hebt, die in staat is een stick van 27 ounces te hanteren. Paul Litjens kan het en of hij zijn corners nu tegen de plank van het doel slaat of tegen de reclameborden, de Pakistani vinden alles even mooi en prachtig. Als het maar hard gaat. Litjens voldoet braaf aan hun verzoek. En Van Heumen maar lachen. 2 2 1 1 2 2 2 0 1 0 0 1 0 o o o o o 1 2 2 4 3 2 2 1 0 0 4- 1 5- 1 3-3 In de avonduren bevestigde Vet zijn topvorm en bijzondere allure in het 47/2. Nadat hij tegen Steures de afstoot had gemist en zijn tegenstander had zien ver trekken met een serie van 169, voltooide hij opnieuw in één ruk de partij, weer een machtige serie van 400 dank zij een voor beeldige concentratie. De weerslag van zijn voortreffelijke Spel vindt hij terug in zijn algemeen gemiddelde, dat naar 123,07 steeg. Jan Arnouts bleef dicht bij Vet door zijn partijen tegen Velthuis en Feeke in res pectievelijk drie en twee beurten te vol tooien. De jongste deelnemer (21) heeft op Vet slechts drie beurten achterstand en bevindt zich nog volop in de race om het kampioenschap. 8 8 8 8 o o o 0 400 349 217 372 169 109 70 36 Uitslagen: Peter Pippel—Sterel 1-1, Van der Eem-Kuyl 1-1, BoerrigterBe- liën 2-0, De JongTielrooij uitg., Van der SluisCees Pippel uitg. Sub-top: PostVan Hal 2-0, Butter Slottje 1-1, Van WortKoopman afg., Es- selmanVan der Vossen 2-0, Piet Be- liënMast uitg. Eerste klasse: WarmerdamVan Buu- ren 2-0, LuitenRon Tielrooij 1-1, Moon- enAndré Beliën 0-2, PrinsMoeskops 1-1, Paul van HalElsing afg. Tweede klasse: WiegmanVan de Pol der 0-2, MastelingDe Vries 2-0, Van VeenKalkhoven 0-2, Rinus OtteVos 0- 2, J. OtteVan Mierlo 1-1. (Van onze sportredactie) ZEIST. De KNVB heeft voor het weekeinde alle wedstrijden afgelast. Aanvankelijk werden alleen de afde lingen en later ook het amateurvoetbal geschrapt. Later bleek dat de velden, waar dit weekeinde betaalde beker wedstrijden gespeeld moesten worden, voor het merendeel ook onbespeelbaar waren, zodat er dit weekeinde hele maal niet wordt gevoetbald. Ook het vriendschappelijke duel tussen Telstar en Haarlem komt te vervallen. 12- 2 6- 4 4- 1 2- 1 4-10 2- 7 2- 7 Uitslagen tweede dag: Nederland-Groot-Brittannië Pakistan-Spanje India-Australië Stand: 1. Pakistan 2. Australië 3. Nederland 4. West-Duitsland 5. India 6. Groot-Brittanniê 7. Spanje De stand is na vier ronden: 1. Vet 2. Arnouts 3. Havermans 4. Bongers 5. Steures 6. Velthuis 7. Van de Kruisweg 8. Feeke (Van onze dammedewerker) HEEMSTEDE. In Heemstede is het zesde Kennemer „Top Tien-toemooi” van start gegaan. In de eerste ronde heeft Paul Boerrigter zeer verrassend alleen de leiding genomen via een overwinning op Henk Beliën. Deze overwinning bleek de enige in de topgroep. Jeroen Sterel kreeg onvoldoende vat op het spel van Peter Pippel, terwijl de partijen tussen de top pers Tielrooij- De Jong en Van der Sluis- Cees Pippel wegens ziekte uitgesteld moesten worden. Aan de viertallencompetitie wordt door 75 teams deelgenomen. Daarvan komen er tien uit in de hoofdklasse. Na negen wedstrijden gaan de nummers een tot en met vijf van het klassement in een halve competitie strijden om de twee plaatsen dien recht geven tot deelneming aan de vervolgwedstrijden voor plaatsing in de landelijke promotieklasse. Bij die compe titie starten de viertallen met de punten die zij reeds vergaard hebben. De num mers zes tot en met tien komen ook nog maals in een halve competitie tegen el kaar uit. Ook zij nemen hun punten mee. Paul Boerrigter lijkt dit „Top Tien-toer- nooi” de verrassende outsider te worden. Zijn winst op Henk Beliën vormde daar een bewijs van Boerrigter bestreed het ondernemende spel van Beliën degelijk en vlocht een eenvoudige, doch slimme, com binatie in de stand, toen zijn tegenstander een parti-Bonnard opstelling verkoos. Je roen Sterel speelde in zijn partij tegen Peter Pippel te geforceerd op winst. On danks iempi-nadeel bevonden zich geen echte zwakten in Pippel’s stelling en naar mate de strijd vorderde, moest Sterel zich tot het uiterste gaan om een nederlaag af te wenden. Zover kwam het echter niet en vlak na de tijdcontrole besloten beiden spelers tot remise. De derde partij in de topgroep tussen Gerard van der Eem en Theó Kuyl eindigde ook in een gelijkspel, maar dat had Van der Eem louter aan zichzelf te danken. Immers, na een goede opening verzuimde Van der Eem door te drukken en toen was het voor Kuyl geen probleem meer om de remise veilig te stellen. In deze zesde editie is de organisatie met veel problemen geconfronteerd. Moesten in de topgroep al twee partijen uitgesteld worden, in de sub-top werden er twee IJMUIDEN. De zaalhandbal wed strijd in de tweede klasse van de afdeling Haarlem tussen de herenteams van Full Speed en IJmond 3 wordt niet op zondag gespeeld, maar vindt reeds vanavond plaats. Beide ploegen kunnen de punten goed gebruiken. IJmond is' koploper in de tweede klasse, terwijl Full Speed deel uit maakt van de met degradatie bedreigde zone. Het duel wordt in sporthal „Bever wijk” gespeeld. De aanvang is 19.55 uur. De stad Santa Clara in de Amerikaanse staat Caüfornië ziet af van de organisatie' van de wereldkampioenschappen zwem men in 1982. De gemeenteraad vindt de financiële eisen, die door de wereldzwem- bond (FINA) werden gesteld, te hoog. De wereldkampioenschappen zwemmen zul len in elk geval in de Verenigde Staten' plaats vinden. Na de afzegging van Santa Clara zijn de steden Mission Viejo, Los Angeles, Concord, Irvin en Indianapolis kandidaat. 2 1 1 1 0 lijk toegeslagen. Nederlands openingsduel op het toer nooi om de Champions Trophy was een succes geworden voor bondscoach Wim van Heumen, die de honderdste wedstrijd onder zijn leiding een overwinning van 4-1 op Groot-Brittannië zag opleveren. belde Engelse vechtersmentaliteit. Het team klapte ineen, kon geen vat meer krijgen op de Nederlanders, die de bal nu meer het werk lieten doen. Vooral in de defensie en middenveld werd rond ge speeld, zodat rechterspits Roderik Bouw man ruimte voor zich kreeg. De eerste maal kon Cotton nog als reddende engel optreden, waarna doelman Taylor zich nog een keer onderscheidde, maar toen Bolhuis wederom ongehinderd van zijn aanwezigheid blijk gaf, rondde Bouman de aanval met een snoeihard schot af: 4-1. Dat geldt ook, zij het ook in iets minde re mate, voor titelhouder Louis Haver mans en Jos Bongers. Beide spelers heb ben aanzienlijk lagere gemiddelden en dienen hun resterende partijen in winst om te zetten ten einde hun kans te behou den. Havermans raakte langzaam op dreef. Hij stapte gisteravond uit de onop vallende rol, die hij in de eerste drie ronden had gespeeld, door Van de Kruis weg in drie beurten te verslaan. (Van onze bridgemedewerker) HAARLEM/IJMOND. Ofschoon bridge niet het euvel van afgekeurde vel den kent, is er in de viertallencompetitie van het district Kennemerland toch een winterstop ingelast. Omdat vele bridgers naar de oorden van sneeuw en ijs gaan heeft wedstrijdleider De Vries besloten de competitie eerst op 14 januari voort te zetten. In de hoofdklasse hebben alle teams nu zeven wedstrijden voltooid en het is BOC 3 dat de ranglijst met een totaal van 106 punten aanvoerdt. Boeken- roode 3 (93) is tweede maar heeft een achterstand van niet minder dan 13 pun ten. S en V 1 (37) sluit de rij. mers. De kampioenen van de twee afde lingen promoveren naar de hoofdklasse. In drie van de vier afdelingen van de tweede klasse leiden BOC-teams. In de tweede klasse A is dat BOC 10 (40). BOC 11 (39) gaat aan het hoofd van de C-poule en BOC 12 (41) leidt bij de D-lijners. Opmerkelijk goed doet Hoofddorp het dat in de tweede klasse B met 46 pnt. boven aan staat. Damiate 1 (44) volgt echter zeer dicht en blijft dus in de race om de eindze ge volop meedoen. De lijstaanvoerders van de drie afdelin gen van de derde klasse zijn: Bridgecen trum 4 (50), RK Haarlem 3 (57) en ABC’78 2 (43). De ABC’ers hebben concurrentie te duchten van De Kennemers 3 (38). In de (Van onze volleybalmedewerker) IJMOND. De dames van volleybal vereniging Odin komen in de kwartfinales van het bekertoernooi van distrikt Noord- Holland Midden uit tegen VCW uit Wor- mer. De ploeg uit Wormer evenals Odin uitkomend in de promotieklasse speelt een thuiswedstrijd. Het treffen vindt plaats op woensdag 6 februari a.s.; de aanvang is bepaald op 20.15 uur. Drie van hen degraderen. Zowel aan de top als in de onderste regionen beloven de vervolgwedstrijden zeer spannend te worden. Glimlachend, maar niet geheel voldaan over het vertoonde spel op de hoogpolige nieuwe kunstgrasmat, schudde hij han den. Hij had niet getwijfeld aan een goed resultaat, zijn spelers evenmin, hoewel de Britten furieus vechtend zelfs de leiding hadden genomen. Hun vreugde was van korte duur en zij kunnen hun illusies op een goed toernooiresultaat wel vergeten Nederland heeft nog wel hoop, hoewel de Pakistani na de 7-1-zege op India, ook Spanje simpeltjes opzij rolden met 5-1. Australië verslikte zich in India en kon ternauwernood een 3-3 uit het vuur sle pen, zodat het duel van vandaag tussen West-Duitsland en Nederland van belang is wie het thuisspelendê land mag volgen. De eerste twintig minuten keken de 15.000 toeschouwers de ogen uit. Was dit Oranje, de vice-wereldkampioen, die de eigen favorieten in Buenos Aires bijna van de titel had afgehouden? Ze zagen hun „troetelkind” Litjens en Bolhuis een spelletje weggevertje opvoeren en toen David Westcott ook nog een strafbal op Maarten Sikking mocht nemen, leek de zaak uit de hand te marcheren. Westcott vergiste zich in de Nederlandse goalie, die als enige topkeeper ter wereld de stick in de linkerhand houdt. Met dat wapen verij delde hij een Britse voorsprong, maar twee minuten later mokerde Tony Gregg toch het openingsdoelpunt langs Sikkings oren. Nog tien minuten rommelde Oranje maar wat aan, toen begreep het dat de directe dieptepass uit het patroon diende te verdwijnen, omdat de Nederlandse middenvelders en aanvallers te stringent fungeren als „aanvulling” op de deelnemerslijst en bevinden zich ruim onder de degradatiegrens van 30,00. Van de koplopers bezitten Piet Vet en Jan Arnouts de beste papieren. Zij kun nen zich door hun vorstelijke moyennes in de slotronden een nederlaag veroorloven zonder op slag kansloos te worden. Vet schroefde op de tweede dag zijn gemiddel de op naar recordhoogte door twee series van 400 op het groene laken te leggen. Tegen Jan Feeke maakte hij na de mid- 'dagpartij in een beurt uit. Deze bijzonder knappe verrichting had de 31-jarige Berk- houter in de afgelopen dertien maanden al vier keer eerder op zijn naam geschre ven, waardoor hij gistermiddag Hans Vul- tink, die nationaal topper was met vijf partijen in een beurt, achterhaalde. ZWOLLE (ANP). De 32e nationale titelstrijd in het ankerkader 47/2 ontwikkelt zich tot een toernooi waarin de uitersten elkaar raken. Na vier ronden voeren vier spelers ongeslagen de ranglijst aan, met mqyennes die stuk voor stuk van internationaal kaliber zijn. Het viertal wordt op afstand gevolgd door een kwartet van kanslozen, dat al vier nederlagen heeft moeten incasseren. Van dat viertal houdt Steures zijn reputatie als subtopper enigszins overeind door een goed gemiddelde te draaien. De overige drie Paul Boerrigter: verrassing. afgebroken. In deze groep zorgde routi nier Geert Post voor een surprise door favoriet Joost van Hal te verslaan. Beverwijk: hoofdklas: Carillon Boys- Wilms Floet 8-2; Carrousel-Verhorst Boys 3-5; eerste klas A: Lichthal-Klein Zwitser land 3-1; Sport Schoone-Gorter 1-2; derde klas A: Sminia TKS-Fluitman 3-3. Haar lem (Spaarnehal): hoofdklas: Graetz-Roe- De Oranjespelers blikten met een tevre den gezicht in de richting van, de bank. Weer voelden ze dat Van Heumen de zaak taktisch naar behoren had doorzien. Bol huis: „Het hele punt was dat iedereen gedekt stond. Ik kreeg als voorstopper de ruimte, want Tony Gregg verdedigde geen meter mee. Aangezién iedereen zijn eigen mannetje dekte en die lui geen kaas gege ten hadden van overnemen, kon ik onge stoord opkomen. Dat leverde drie goals op, zodat ik tevreden mag zijn”. Roderik Bouwman had als spits de mandekking ervaren. „Die Cotton week geen centimeter van mijn zijde. Ze hakten overal op in, maar toen ze eenmaal zelf aan aanvallen dachten, werden ze ge slacht. Ik had overigens twee goals meer moeten maken, omdat ik alle ruimte kreeg”. De veilige marge was plezierig voor Arno den Hartog en Cees-Jan Diepe- veen. Zij kwamen de gebroeders Kruize vervangen. Ties kon nog wel bukken, maar omhoog komen stond een aantal rugspieren niet meer toe en Hans mocht vanaf de zijlijn genieten hoe Van Heumen de 67e overwinning sinds zijn coachschap binnensleepte. In die 100 duels zag hij zijn ploeg 331 keer scoren, de opponenten 187 maal. Zelf wist hij wel ongeveer dat het aantal doelpunten sterk was toegenomen met de komst van de kunstgrasmatten. De 12-0 tegen de Verenigde Staten en de 12-1 tegen de Ieren hebben daartoe bijgedra gen, maar met 7-4 winnen van Pakistan vond ook op de synthetische mat plaats, waardoor de volgende verhouding ont staat: 58 duels op natuurgras en 174 goals, 42 op kunstgras en 157 treffers. Hij juicht die ontwikkeling toe. Goals zijn het zout in de pap bij elke sport, maar de voor hockey geschapen kunstmatten geven wel zeer duidelijk weer dat de vroeger zo frequent voorkomende 0-0 wedstrijden tot het ver leden behoren. 123,07 100,00 66.66 61,53 50,75 25,05 14,60 9,77 (Van onze speciale verslaggever) KARACHI. Met een voldaan gebaar schoof Paul Litjens zijn 27-er in de foudraal. Zijn unieke, maar loodzware slagwapen had voor de 181e keer onverbidde- werden gedekt om een bal aan te nemen. André Bolhuis later: „We dienden achter in mensen uit te spelen, zodat er ruimte kon ontstaan. Toen ook onze middenvel ders wat minder diep gingen spelen, had den we die Britten in wezen al in de zak”. Op welke manier dat moest gebeuren, gaf de 33-jarige Utrechtse tandarts in sa menwerking met vleugelverdediger Hans Kruize aan. De Hagenaar onttrok zich aan de dekking van Brokeman en doordat Tom van ’t Hek dan het centrum opzocht, viel er een gat aan de linkerflank. Kruize gebruikte die op waardige wijze, maakte de Britten duidelijk dat destructief hoc key tot niets leidt en schonk Litjens de mogelijkheid zijn tweede strafcorner op de, benen van doelman Ian Taylor te beu ken, waarna hi zelf de rebound voor zi n rekening nam: 1-1. Het ijs was gebroken, hoewel Oranje bleef zoeken en spelmaker Wout Leefers en Ties Kruize ondervonden dat taalvoe ring in de breedte van het veld een lastige opgave is, ornaat dan tegen de pool van de kunstgrasmat wordt ingespeeld. Na rust was er orde op zaken gesteld en voordat de Britten beseften dat Wim van Heumen nieuwe opdrachten had verstrekt, slinger de Litjens zijn „hakbijl” tegen de bal en sneed Ties Kruize uit een pass van Tom van ’t Hek even soepel door de defensie als een mes door een pakje boter dat een paar minuten in de Pakistaanse zon heeft gelegen. Doelman Taylor dacht aan een passeerbeweging, toen Kruize de bal milli- meterzuiver langs hem pushte: 3-1. Evenals de dag ervoor tegen Australië bleef er niets over van de immer zo beju- De standen luiden: HOODKLASSE: BOC 3 106, Boekenroode 3 93, Boekenroode 1 92, BOC 4 87, Sans Atout 1 80, BOC 5 62, BOC 58, Boekenroode 2 44, BOC 7 39, S en V 1 37. EERSTE KLASSE A: BOC 9 48, S en V 4 43, S en V 3 41, Boekenroode 4 40, Bridgecentrum 2 37, De Kennemers 1 38, HBC 1 31, De Pelikaan 2 21, Hildebrand 1 14. EERSTE KLASSE B: Bridgecentrum 1 52, Boekenroode 5 47, HBC 2 46, BOC 8 37, Haar- lem-Noord 1 35, De Pelikaan 1 34, Schalkwijk 1 34, S en V 2 20, Hildebrand 2 10. TWEEDE KLASSE A: BOC 10 40, S en V 6 31, BC 1940 1 29, Sans Atout 2 27, Damiate 2 22, Hildebrand 3 16, Boekenroode 6 15. TWEEDE KLASSE B: Hoofddorp 1 46, Dami ate 1 44, S en V 5 37, Schalkwijk 2 30, ABC’78 1 13, De Kennemers 2 5, Boekenroode 8 3. TWEEDE KLASSE C: BOC 11 39, RK Haar lem 1 36, HBC 4 35, HNBB 2 31, Boekenroode 7 28, BCG 1 3, Damiate 3 0. TWEEDE KLASSE D: BOC 12 41, HBC 3 40, RK Haarlem 2 35, HNBB 1 17, Bridgecentrum 3 17, Haarlem-Noord 2 13, Hoofddorp 2 3. DERDE KLASSE A: Bridgecentrum 4 50, BCG 2 40, ABC’78 5 29 19, Schalkwijk 3 17, Hoofddorp 3 16, Centrum 111-2 5. DERDE KLASSE B: RK Haarlem 3 57, S en V 7 36, HBC 6 35, Bennebroek 1 32, ABC’78 3 6, Centrum 111-3 3. DERDE KLASSE C: ABC’78 2 42 De Kenne mers 3 38, Centrum 111-1 29. HNBB 3 29, ABC’78 4 14, Damiate 4 5. Tracy Austin en Martina Navratilova hebben als eersten de halve finales be-- reikt van het Masterstoernooi voor dames in Landover. Tracy Austin versloeg titel verdedigster Chris Evert-Lloyd met 6-1 en 6-3. Navratilova bereikte de laatste vier door een overwinning op de Australisch^ Evonne Goolagong-Cawley: 6-3 en 6-2. In het dubbelspel leed Betty Stöve met Wen dy Turnbull (Aus) een nederlaag tegen Rosemary Casals en Chris Evert-Lloyd met 6-2 en 6-2. Brian Gottfried en Raul Ramirez zijn in de voorronde van het WCT-kampioen- schap dubbelspelen zonder nederlaag ge bleven. De uitslagen van gisteren zijn: Brian Gottfried (VSt)ZRaul Ramirez (Mex)-Marty Riessen/Sherwood Stewart. (VSt) 6-3, 6-3, 7-5; Tom en Tim Gullikson (VSt)-Mark Cox/David Lloyd (GBr) 7-6, 7- 6, 6-7, 6-2. Paul Litjens heeft gescoord. De Engelse doelman Taylor stopte aanvankelijk de strafcorner van de Nederlandse specialist, maar was in tweede instantie kansloos. (Van onze sportredactie) WIJK AAN ZEE. De organisato ren van het Hoogovenschaaktoernooi dat van 14 tot en met 31 januari in Wijk aan Zee wordt gehouden, hebben hun deelnemersveld rond. De veertien deel nemers zijn: Alburt, Browne, Byrne en Seirawan (allen Verenigde Staten), Hübner (West-Duitsland), Kortsnoi (statenloos), Kovacevic (Joegoslavië), Quinteros (Argentinië), Sunye (Brazi lië), Èöhm, Ligterink, Ree, Timman en Van der Wiel (allen Nederland). Zie ook Erbij

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 15