IN DAMESGROEP Jan Lammers I opnieuw Opvallende terugval ti toeschouwer Ada van der Giessen Overwinningen op Kovacevic en Sigurjonsson uitslagen Eltjo Schutter benadrukt Ruud Wielart springt 2.20 lage peil van meerkamp sportpuntiq I F y SEIRAWAN r Mm MAANDAG 28 JANUARI 15 1980 14 Tekenend sportief V .N. ili— s- Yasser Seirawan (rechts) in actie tegen Kovacevic, die na 33 zetten de strijd zou opgeven. Erika Belle: twee zeges Grootmeester-resultaat voor Yasser Seirawan de (Van onze sportredactie) Veelen- (Van onze sportredactie) SAO PAÜLO. Zijn tweede For mule 1-seizoen dreigt voor Jan Lam mers nog slechter te verlopen dan het eerste. Nadat hij zich al niet kwalifi ceerde voor de Grand Prix van Ar gentinië, moest de Zandvoorter ook tijdens de GP van Brazilië vanaf de tribune toekijken. Met nog drie ronden te gaan heeft Seira wan, die afgelopen zaterdag ook te sterk bleek voor de Joegoslaaf Kovacevic, één punt voorsprong op Walter Browne. De score van Seirawan kan zonder meer in drukwekkend genoemd worden. Alleen Viktor Kortsnoi heeft het twaalf jaar gele den beter gedaan. Die begon toen met acht punten uit acht partijen en eindigde tenslotte als winnaar met 12 uit 15. (Van onze sportredactie) ZWOLLE. Hoewel het Nederlandse indoorseizoen nog maar twee wedstrij den oud is, heeft de recordcommissie inmiddels al tien verbeteringen moeten aanbrengen op de lijsten met nationale records. Sloeg vorige week in Dussel dorf de Nederlandse jeugd al met vier records toe, het afgelopen weekeinde leverde indoor Zwolle weer zes nieuwe Nederlandse jeugdatletiekrecords op. Veel meer nationale vreugde levert de strijd in Wijk aan Zee niet op. Hans Ree, die zaterdag nogal hardhandig door Tim- man werd teruggewezen, zal de begeerde 8V2 punt niet halen. Met Van der Wiel gaat het zorgelijk en Böhm noch Ligterink mag de illusie hebben de staartgroep te verla ten. Het is duidelijk dat er wezenlijk ver schil bestaat tussen de groep van interna tionale grootmeesters en de toch pittig geschoolde nationale meesterklasse. Timman haalde uit de partijen in het afgelopen weekeinde tegen Ree en Byme een score van 100%, zodat hij nu vier duels in successie heeft gewonnen. van twee keer per week en zijn onregel- matge diensten won Schutter, die op het slotnummer, de 1000 m, zes secon den sneller had moeten lopen om het record totaal van 5323 punten te berei ken. Schutter strandde nu na 5253 pun ten, ruimschoots voldoende voor de ti tel, die hij vooral te danken had aan 6.92 m ver, 8,2 sec op de horden en 4.60 m polshoog. WUK AAN ZEE. Voor Ada van der Giessen zijn de partijen in de dames- groep tijdens het Hoogovensschaaktoer- nooi in Wijk aan Zee het afgelopen week einde teleurstellend verlopen. Van der G lessen verloor eerst in de vijfde ronde van Hund en vervolgens in de zesde ron de van Jackson, waardoor de Schoonho- vense is gezakt van de eerste naar de derde plaats. De toppositie wordt nu in genomen door het duo Hund/Jackson. Jackson won zaterdag en zondag beide partijen, evenals de Nederlandse Erika Belle, die zowel Teunissen als Tagnon versloeg. Tot degenen, die eveneens met twee overwinningen uit het weekeinde kwa men, behoorde ook de al 87-jarige Amster dammer Sturm bij de veteranen. In de promotiegroep B delen Van Geet en Faase momenteel de lakens uit. Beiden lieten vooral in de zesde ronde een sterke indruk achter. Naast de tienkampen werden in het weekeinde ook een wedstrijd tussen em ployees uit Umuiden en Dortmund en een snelschaaktoemooi afgewerkt. De inter nationale ontmoeting leverde in beide ronden een zege op voor de Duitsers: 3-2 en 4-1. Het snelschaaktoemooi kwam op naam te staan van de Amerikaan Alburt en de Nederlander Ligterink. De IJmond- trofee, waarvoor Rakhorst en Dubbeldam nog met elkaar strijd moesten leveren, werd gewonnen door Rakhorst. In deze standen zijn de afgebroken partijen en inhaalpartijen verwerkt tot en met de vijfde ronde. ?rs de Ün ?in er- an )m de >k, er 3St pi nt jn uit let üp zijl hij >P- yel ?e- on ng nd DS- af- lat ie- te pi- >e- ci- op iet nd nr- ?ld le- ?n- ge af 10- de te- 20- ale er- an Vil ?nt er- ie- 21g nd ats or- ïrs it- ?e- •en •ry zer ng !5e ai de als 52e ins al op de ins ve ste ig- on Op dat laatste nummer moest de Nij- megenaar toezien dat zijn jeugdrecord van 4.30 m geëvenaard werd door de jonge Hagenaar Sijs de Ruiter. Deze kwam bij de meerkampstrijd van de jeugd overigens niet verder dan een der de plaats achter de Groninger Den Vroom en de superieure Eindhovenaar Robert de Wit. Deze pupil van Eef Ka merbeek spotte met de recordlimiet van Records voor senioren bleven tot nu toe (nog) uit, al waren vijfkamster Tiene- ke Hidding en zevekamper Eltjo Schut ter daar zaterdag heel dicht bij. Beiden mogen zich na Zwolle de eerste Neder landse kampioenen van ’80 noemen. En wanneer Tieneke Hidding zich niet wat verkouden had gevoeld en de in oplei ding voor arts zijnde Eltjo Schutter wat meer tijd had gehad voor trainingen, dan had de recordcommissie ook twee seniorenrecords moeten corrigeren. Tieneke Hidding uit Deventer had in Zwolle alleen echte tegenstand van Olga Commandeur, die wel een sterke 800 m liep (2.16,4) en verdienstelijk hoog sprong (1.72 m), maar op de horden, het verspringen en het kogelstoten geen kans had tegen de resp. 8,5 sec, 5.81 m en 12.43 m scorende Tieneke Hidding, die de KNAU-limiet van 4200 punten ten slotte maar op 41 punten na miste. De kampioene van vorig jaar, Sylvia Bar lag, moest geblesseerd aan de kant blijven. Marlies Göhr heeft zaterdag tijdens de Oostduitse atletiekkampioenschappen in Senftenberg haar Europese record op de 60 meter verbeterd. Zij kwam uit op 7.10 seconden. Het wereldindoorrecord op de ze afstand is in handen van Evelyn Ash ford uit de Verenigde Staten met 7.04 seconden. Olympisch kampioene hoog springen Rosemarie Ackermann evenaar de met 1.95 meter haar Oostduitse record. Bij de heren werd het hoogspringen ge wonnen door Gerd Wessig. Hij „flopte” over 2.25 meter. Lutz Dombrowski bracht het Oostduitse indoorrecord verspringen bij de heren op 8.13 meter en bij de dames sprong Brigitte Wujak 6.56 meter. Udo Beyer, de olympische kampioen kogelsto ten, won zijn specialiteit met 20.32 m. Bij de dames kwam Ilona Slupianek op het zelfde nummer tot 20.75 meter. Ellen Streidt en Volker Beck waren de snelste op de 400 meter bij de dames en heren met resp. 52.11 en 46.66 seconden. Jürgen Straub won de 1500 meter heren in 3.40.0. Hans Jürg Kunze liep de 3000 meter in 7.55.1. Vlam rem., v. Eijbergen-Parkes 1-0. 1. Vlam 5. Groep 1B: De Zwart-De Rooi afg., Da Solva- Watson 0-1, mw. Vreeken-Fayard 1-0, Hölscher- Apking 1-0, ’t Hart-Manouck afg. 1. Manouck 5. Groep 2A: Bührs-De Vries 0-1, Melford-Teo- dorescu rem., Dubbeldam-Roosendaal 1-0, Schuering-v. Tuyl afg-, Kuypers-Aalbregt afg. 1. Schuering 41/J. Groep 2B: Hagen-Mondria 0-1, Rietveld-v.d. Berg 0-1, Klein-Lodeweges 0-1, Raikhorst-Wechs- ler 1-0, Martinez-Ten Kate afg. 1. Mondria 5. Groep 3: Boersma-Poncin 0-1, Overath-Keizer 0-1, Herard-v. Veelen 1-0, Rose-Kerkmeester rem., Overing-v.d. Gaag rem. 1. en 2. Kerkmees ter en Keizer, elk 4'/2. Groep 4A: Lindner-Hop rem., Schmit-Duin 1- 0, Imhog-Lems rem., Wjjker-De Haas 1-0, v. ’t Veen-mw. v. Eist afg. 1. en 2. Hop en Wjjker, elk 41/a. WIJK AAN ZEE. Voor de 19-jarige Seirawan is gisteren in Wijk aan Zee champagne geschonken. Zijn overwin ning op de IJslander Gudmundur Sigur jonsson in de tiende ronde van het Hoog- ovensschaaktoemooi bracht hem, met nog drie wedstrijden te spelen, op 8V2 punt, hetgeen een grootmeesterresultaat is. Het is de tweede maal, dat de in Damas cus geboren, maar thans in het Ameri kaanse Seattle wonende Seirawan, een dergelijke prestatie heeft geboekt. De eer ste maal was dat vorig jaar het geval in Lone Pine. Opmerkelijk en toch ook wel teke- nend voor het huidige lage meerkamp- peil bij de heren was de zege van Eltjo j Schutter, die vorig jaar definitief af scheid nam van de tienkamp, maar deze zevenkamp nog best wilde meedraaien. Ondanks zijn beperkte trainlngsarbeid Van de eindzege is Seirawan overigens nog lang niet zeker. In de resterende par tijen speelt hij met zwart tegen Ligterink en Sunye en dinsdag met wit tegen zijn belangrijkste rivaal Browne. Browne moet daarnaast nog met wit aantreden tegen Sunye en Kortsnoi. Laatstgenoem de staat momenteel derde met 6V2 punt. Na hem volgen op de gedeelde vierde plaats Alburt en Timman met 5Vz punt. Mary Decker heeft zaterdag in Auck land het wereldrecord op de mijl scherper gesteld. De Amerikaanse atlete bracht het record op 4 min 21,7 sec. Sedert 28 januari van vorig jaar was de Roemeense Natalia Marasescu recordhoudster. Zij kwam toen, eveneens in Auckland, tot 4 min. 22.1 sec. Groep 7B: Blansjaar-Dobbinga rem., T. de Vries-mw. De Klerck afg., Ter Borg-Sauer 0-1, H. de Vries-Bloemendaal 0-1. 1. H. de Vries 41/z. Groep 8: Van ’t Hul-v.d. Wakker afg., mw. Zbikowski-mw. Hamacher 1-0, v. Odijk-Oranje afg., Rademakers-Mönch 0-1, Bosman-v.d. Vel de 0-1. 1. Frau K. Zbikowski 5*/2. Groep 9: Bras-Scheepmaker rem., Ruyter-Bij afg., Pauelsen-Hessels 1-0, Ersson-mw. v. Schaik rem. 1. Hessels 4. Groep 10: Vos-mw. v.d. Beek 1-0, Eijman-v.d. Lely 1-0, Slot-Blankman 1-0, v.d. Horst-mw. Krilger 1-0, Scheps-mw. Slot 0-1. 1. Vos 5. Veteranen: Wittmacher-Jühe 1-0, Hartung- Rosenblatt afg., Vennema-Gronau 0-1, Ulrich- mw. v. Uden 1-0, Sturm-mw. Paul 1-0. 1. en 2. Ulrich en Gronau, elk 5. Veteranen: Sturm-Witmacher 1-0, mw. Paul- Ulrich rem., mw. v. Uden-Vennema 1-0, Gronau- Hartung rem., Rosenblatt-Jüne 1-0. ZESDE RONDE Damesgroep: Van Gent-Caldwell rem., v. Par- reren-Mulder 1-0, v.d Giessen-Jackson 0-1, Teu- nissen-Hund afg., Tagnon-Belle 0-1. 1. en 2. Hund en Jackson, elk 4*/2. Promotiegroep A: Stuifbergen-Baretic 0-1, Branicki-Wagman afg., v.d. Linde-Brtio rem., Perez-v. Scheltinga rem., Lee-Borm uitgest. 1. en 2. Baretic en Lee, elk 4. Promotiegroep B: v. Geet-Berg 1-0, De Boer- Sellos afg., Pergericht-De Souza afg., mw. Miles- Faase 0-1, Farias-v. Manen afg. 1., 2. en 3. Van Geet, Faase en Berg, elk 3*/2. Groep IA: Greben-Berlacki 1-0, Mostertman- Hauwert rem., Boom-Karreman 1-0, Andruet- De Prix d’Amerique in Parijs is gewon nen door de tienjarige Franse draver Eleazar. Hiermee won het paard een half miljoen gulden voor zijn eigenaar. Grand Pre legde in deze voor de 56ste maal verreden draverij beslag op de tweede plaats. Roemenië heeft zich in Sofia bij het volleybal geplaatst voor de Olympische Spelen van Moskou. De 3-0 overwinning tijdens het kwalificatietoernooi tegen de Verenigde Staten stond daarvoor garant. Ook de Bulgaarse ploeg wist zich te kwali ficeren voor „de Spelen”. Zuid-Korea werd met 3-1 geklopt. De Oostduitse Annet Poetzsch is voor de vierde achtereenvolgende maal Euro pees kampioene kunstrijden geworden. De Nederlandse Astrid Jansen in de Wal reikte slechts tot de achttiende plaats. Franz Klammer, de Olympisch kampi oen afdaling van 1976 zal zijn titel niet kunnen verdedigen. Hij is niet in de Oos tenrijkse ski-selectie opgenomen omdat hij niet aan de kwalificatie-eisen kon De Sovjet-Ume emdigde op de eerste plaats bij de Europese schaakkampioen schappen voor landenteams. Met 36,5 punten bleven de Russen onbereikbaar voor Hongarije en Engeland die respectie velijk 29 en 28,5 punten verzamelden. Bes te schaker van het toernooi werd de Rus Kasparov die 5,5 punten uit zes partijen vergaarde. Gaby Minneboo heeft in Rotterdam zijn Nederlandse titel bij het wielrijden achter demymotoren geprolongeerd. De finale over een afstand van 30 kilometer werd door hem nipt gewonnen aangezien de motor van zijn tegenstrever Barend Huveneers op het beslissende moment afsloeg. Roger de Vlaeminck heeft de eerste wegwedstrijd van het nieuwe wielersei- zoen op zijn naam gebracht. Op Palma de Majorca bleef hij de Spanjaard Jarque in een korte tijdrit elf seconden voor. De Amerikaanse tenniskampioen schappen in Philadelphia zijn een triomf geworden voor Jimmy Connors. Hij ver sloeg John McEnroe met 6-3, 2-6, 6-3, 3-6, 6- 4. Connors werd naast de titel ook nog eens 80.000 gulden rijker. Martina Navratilova verdiende bij het dames tennistoernooi in Chicago hetzelf de bedrag als Connors door Chris Lloyd- VITTEL (ANP). Ruud Wielart is tij dens internationale indoorwedstrijden in Vittel (Frankrijk) als tweede geëindigd op het onderdeel hoogspringen. Wielart kwam tot 2 meter en 20 centimeter. De winnaar, Agbo uit Frankrijk, sprong ook 2.20 maar had voor die hoogte één sprong minder nodig. Bij de dames werd Mirjam van Laer derde met 1.81. Winnares werd de Poolse Ursula Kielan en tweede de Belgische Chris Soetewij. Het poolsstokhoogsprin- gen leverde een zege op voor de Fransman Dallo. Hij sprong 5 meter en 50 centi meter. Aan de race, die gewonnen werd door Renault-coureur René Amoux, mochten de 24 snelsten uit de training deelnemen. Lammers noteerde op de eerste trainingsdag nog een 24e tijd, maar zakte een dag later een plaatsje, waardoor hij juist uit de boot viel. Zijn teamgenoot Marc Surer plaatste zich wel voor de wedstrijd, waarin hij als zevende de finishlijn passeerde. Volgens Lammers lag de oorzaak van zijn falen aan zijn ATS-wagen. „Net zoals in Argentinië mankeerde er weer van alles aan. Dat komt, doordat ATS-baas Schmidt pas anderhalve maand geleden heeft besloten om twee bolides in te zetten. Op het laatste moment moesten nog allerlei onderde len besteld worden en extra personeel aangetrokken worden. Dat wreekt zich nu”, aldus Lammers, die het door het uitblijven van prestaties steeds moeilijker zal krijgen om de één mil joen gulden op tafel te leggen, die Schmidt als tegemoetkoming in de kosten van hem eist. Renault boekte na de triomf van vorig jaar in eigen land een tweede Grand Prix zege. Nadat Jean Pierre Jabouille (Snelste in de training) in de 27 e ronde met pech naar de kant moest, nam zijn stalgenoot Amoux de leiding over en stond die ook niet meer af. Hij had 21 seconden voorsprong op de jonge Lotus-rijder De Angelis, vo rig jaar teamgenoot bij Shadow van Jan Lammers. Alan Jones, die in Ar gentinië won, eindigde op de derde plaats en behoudt daardoor de leiding in de stand om het wereldkampioen schap. Wereldkampioen Jody Scheck- ter en Gilles Villeneuve, beiden van Ferrari, moesten met pech naar de kant. De race werd bij een hitte van 45 graden gehouden. Evenals in Argenti nië dreigden de coureurs de race te boycotten, vanwege de onveiligheid van het circuit. Nadat de bocht direct na de start langzamer was gemaakt, gingen de rijders akkoord met het doorgaan van de wedstrijd. Deson danks raakte Mario Andretti in de tweede ronde in de gecorrigeerde bocht van de baan. Zijn wagen raakte zwaar beschadigd, waardoor de oud- wereldkampioen moest opgeven. De uitslag: 1. René Arnoux (Fra) met Renault, 2. Elio de Angelis (Ita) met Lotus, 3. Alan Jones (Aus) met Williams, 4. Didier Pironi (Fra) met Ligier, 5. Alain Prost (Fra) met McLaren, 6. Ricardo Patrese (Ita) met Arrows, 7. Marc Surer (Zwi) met ATS, 8. Ricardo Zunino (Arg) met Brabham, 9. Ke- ke Rosberg (Fin) met Fittipaldi, 10. Jochen Mass (Wdl) met Arrows. Stand wereldkampioenschap na de grote prijzen van Argentinië: 1. Alan Jones (Aus) 13 pnt., 2. René Arnoux (Fra) 9 pnt., 3. Elio de Angelis (Ita) en Nelson Piquet (Bra) 6 pnt. Groep 4B: De Vries-Konijn 0-1, Loep-Lips 1-0, Mondorf-v.d. Bos rem., Grapendaal-v. Vuure rem., Van Driel-v. Elburg afg. 1. Van Vuure 4*/2. Groep 5A: Van Rjjn-Maat 1-0, v.d. Moolen- Schotanus rem., Herfst-Pannenbficker rem., Van Oene-Spfite 0-1, Groebe-De’ Raad afg. 1. PannenbScker 4'/2. Groep 5B: Pljjter-De Roos afg., Funke-Mulder afg., Maasdijk-weseman afg., Kaschte-Stada 1- 0, Boersma-Roos 0-1. 1. P. G. Roos 5. Groep BA: Goud-Reus afg., Schmidt-Hofinans 1-0, Janssen-v. Oppen 0-1, v.d. Berg-Bron afg., mw. Arts-v.d. Kuyl 0-1. 1. Van Oppen 4*/2. Groep 6B: v. Mierlo-Otte 0-1, Gordijn-Schwar- zwald 1-0, Lindenhovius-Mejjer rem., Langereis- Hordijk rem., Dekker-Sinnige rem. 1., 2. en 3. Lindenhovius, Sinnige en Otte elk 4'/2. Groep 7A: Hoeksma-Sanders 0-1, De Cock- Horchler 1-0, mw. Beelaerts-Verschuren afg., Kensen-Kmjic rem., Barth-v.d. Gaag 1-0. 1. San ders 5. Negende ronde: Böhm (Ned)-Van der Wiel (Ned) l/2-*/2. Ree (Ned)-Timman (Ned) 0-1. Byme (VS)-Biyiasis (Can) Vt-Vt. Alburt (VS)-Kortsnol (statenloos) 1/2-1/2. Kovacevic (Joe)-Seirawan (VS) 0-1. Sigurjonsson (IJs)-Sunye (Bra) 1/2-1/2. Ligterink (Ned)-Browne (VS) 0-1. Tiende ronde: Van der Wiel-Browne 0-1. Su- nye-Ligterink 1/2-1/2. Kortsnoi-Kovacevic 1-0. Biy- iasis-Alburt 0-1. Timman-Burne 1-0. Böhm-Ree 1-0. Seirawan-Sigurjonsson 1-0. De stand na tien ronden is: 1. Seirawan Sll2 pnt. 2. Browne 7*/2 pnt 3. Kortsnoi 6V2 pht., 4. Alburt en Timman 5‘/2 pnt.. 6. Ree en Biyiasis 5 pnt. 8. Byme en Sunye 4‘/2 pnt. 10. Kovacevic en Böhm 4 pnt. 12. Van der Wiel en Sigurjonsson 3>/2 pnt, 14. Ligte rink 2'/2 pnt. PROGRAMMA VOOR MORGEN: Van der Wiel-Sunye; Seirawan-Browne; Kortsnoi-Ligte- rink; Biyiasis-Sigurjonsson; Timman Kovace vic; Böhm-Alburt; Ree-Byme. PARTIJVERLOOP: Wit: Kovacevic (Jsl), zwart: Seirawan (Vst). Pirc-verdediging: 1. d2- d4, g7-g6, 2. e2-e4, d7-d6, 3. Pbl-c3, Lf8g7, 4. Lfl- e2-Pg8-f6, 5. g2-g4, c7-c6, 6. g4-g5, Pf6-d7, 7. h2- h4, b7-b5, 8. h4-h5, Th8-g8, 9. h5xg6, h7xg6, 10. Pgl-f3, b5-b4, 11. Pc3-bl, a7-a5, 12. a2-a4, c6-c5, 13. d4-d5, Pd7-b6, 14. c2-c4, Ke8-d7, 15. Pbl-d2, Tg8-h8, 16. Thl-gl, Kd7-c7, 17. Tal-bl, Th8-h3, 18. b2-b3, Dd8-h8, 19. Pd2-fl, Pb8-d7, 20. Lcl-f4, Pd7-e5, 21. Pf3xe5, Lg7xe5, 22. Lf4x3t, Dd8xe5, 23. f2-f3, Lc8-d7, 24. Ddl-c2, D35-d4, 25. Tgl-g2, Th3-hl, 26. Tg2-f2, Dd4-h8, 27. f3-f4, Dh8-h4, 28. Tal-dl, f7-f6, 29. g5xf8, e7xfB, 30. e4-e5, f6xe5, 31. f4xe5, Ta8-f8, 32. e5xd6t, Kc7-b7, 33. Le2-d3, TfB- e8t. Wit geeft het op. ELTJO SCHUTTER: prestaties ondanks matige voorbereiding 4400 punten; hij kwam er maar liefst 542 punten boven. Ook bij de meerkampstrijd van de meisjes een nationaal record. De Alp- hense Marian Goedhart overschreed de eis van 3900 punten met 29 punten. Was bij de meerkampstrijd de 19-jari- ge Robert de Wit het grote winstpunt van deze titelstrijd, in de ook dit weekeinde gehouden open oostelijke titelstrijd op de individuele nummers was dit Eric de Bruin uit Gorkum. In Düsseldorf stootte hij met de toen een kwart kilo te zware kogel al 17 m precies en in Zwolle deed hij daar met de „Nederlandse” kogel nog eens 13 cm bij. Op de korte afstanden ook enkele jeugdrecords, onder andere van de Am sterdamse Marjo Wijnbergen via 8,83 sec op de 60 m horden. Vijfde ronde: Damesgroep: Tagnon-v. Gent rem., Belle-Teu- nissen 1-0, Hund-v.d. Giessen 1-0, Jackson-v. Paneren 1-0, Mulder-Caldwall afg. Promotiegroep A: Perez-Stuifbergen 1-0, v.d. Scheltinga-Lee rem., Brom-v.d. Linde afg., Bri- to-Branicki 1-0, Wagman-Baretic 0-1. Promotiegroep B: Farias-v. Geet afg., v. Ma- nen-mw. Miles 0-1, Faase-Pegericht 1-0, De Sou- za-De Boer 0-1, Sellos-Berg 0-1. Groep IA: v. Eijbergen-Greben 0-1, Parkes- Andruet 1-0, Vlam-Boom rem., Karreman-Mos- tertman 1-0, Hauwert-Beriacki 1-0. Groep 1B: ’t Hart-De Zwart 0-1, Manouck- Hölscher 1-0, Apking-mw. Vreeken afg., Fayard- Da Silva 0-1, Watson-De Rooi afg. Groep 2A: Kuypers-Bührs 1-0, Aalbregt-Schu- ering 0-1, v. Tuyl-Dubbeldam 0-1, Roossendaal- Melford afg., mw. Teodoruescu-De Vries afg. Groep 2B: Martinez-Hagen 1-0, Ten Kate-Rak- horst rem., Wechsler-Klein afg., Lodeweges- Rietveld 1-0, v.d. Berg-Mondria 0-1. Groep 3: Oving-Boersma 1-0, v.d. Gaag-Rose rem., Kerkmeester-Herard rem., V. V—L... Overath 1-0, Keizer-Poncin 1-0. Groep 4A: v. ’t Veen-Lindner afg., mw. v. Elst- Wijker rem., De Haas-Imhof 1-0, Lems-Schmitt rem., Duin-Hop afg. Groep 4B: v. Driel-De Vries afg., v. Elburg- Grapendaal afg., v. Vuure-Mondorf afg., v.d. Bos-Loep rem., Lips-Konjjn rem. Groep 5A: Groebe-v. Rijn 1-0, De Raad-v. Oene rem., Spéte-Herfst afg., Pannenbftcker- v.d. Moolen rem., Schotanus-Maat afg. Groep 5B: Boersma-Plijter 1-0, Roos-Kaschte 1-0, mw. Stad-Maaslijk 1-0, Weseman-Funke 1-0, Mulder-De Roos 1-0. Groep 6A: mw. Arts-Goud 0-1, v.d. Kuyl-v.d. Berg rem., Bron-Janssen 0-1, v. Óppen-Schmidt 1-0, Hoftnans-De Reus 1-0. Groep 6B: Dekker-v. Mierlo 1-0, Sinnige-Lan- gereis 1-0, Hordjjk-Lindenhovius 0-1, Meijer- Gordijn rem., Schwarzwald-Otte 0-1. Groep 7A: Barth-Hoeksma 0-1, v.d. Gaag- Kense rem., Kmic-mw. Beelaerts afg., Verschu- ren-De Cock rem., Hörchler-Sanders 0-1. Groep 7B: Tamarit-H. de Vries rem., Bloe- mendaal-Ter Borg 0-1, Sauer-T. de Vries 1-0, mw. De Klerck-Dobbinga afg. Groep 8: Bosman-Van ’t Hul 0-1, v.d. Velde- Rademakers 1-0, Mönch-v. Odjjk afg., Oranje- mw. Zbikowski 0-1, mw. Hamacher-v.dd. Wak ker rem. Groep 9: Pieterse-Bras rem., mw. v. Schaik- Pauelsen 0-1, Hessels-Ruiter afg., Bij-Scheep- maker rem. Groep 10: Scheps-Vos rem., mw. Slot-v.d. Horst 0-1, mw. Krüger-Slot 1-0, Blankman-Eij- man 1-0, v.d. Lely-mw. v.d. Beek 0-1. Ik BQ- «fa v

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 15