Van der Giessen Amerikaan nadert Seirawan tot op half punt treffers en missers tototips agelijks opvraagbaar. Hinault zwicht 9,74% IJshockeyploeg voor Spelen verder achterop I I I Van der Lende wel, Uilkema niet naar Lake Placid I I XI XMB ICipitaalinarkt-Renterekening Hoge rente en uw geld blijft rlorroliiLtc nnvrQQCma Qr* I I I I I r I i I I I I I I I I I I I w.. I tl .L 15 1980 DINSDAG 29 JANUARI SPORT 14 i HL TAe NMB Kapitaal- U markt-Rentereke ning geeft een rente die een half procent boven het gemiddelde rende ment op aflosbare Ne derlandse staatslenin gen ligt. Een hoog ren dement dus. *Uw geld blijft dagelijks opvraagbaar. Over de opgenomen bedragen berekent de NMB een geleidelijk afnemende retourrente. Folder met uitge breide informatie bij elk NMB kantoor ver krijgbaar. I De NMB denkt met u mee. Ldtf- J Sunye loopt in val van Browne Paul Postuma Ger Ligterink: remise tegen Seirawan Partijverloop rem. tip de vele slagenwisselingen tussen Pudie Koopmans (links) en Ennio Cometti. Eén van 3-1 GOVERT WISSE Rente voor de maand februari. Daarna zal hij ook voor de derde keer in de Ronde van Frankrijk starten. De aan bieding om de Giro in zijn programma op te nemen, kwam na Hinaults overwinning in de Ronde van Lombardije aan het einde van het vorig seizoen. De sponsor reageerde positief, maar de Breton en zijn ploegleider Cyrille Guimard stribbelden aanvankelijk tegen. De titelverdediger, die gisteren in zijn vijfde partij voor de Europese titel na twee gevechten tegen Aldo Traversaro voor de derde keer tegen een Italiaan stond, bouwde in de eerste vijf ronden een grote puntenvoorsprong op. Koopmans: „Ik wist hoe ik Cometti moest bestrijden, omdat ik video-opnamen van zijn partij tegen James Scott heb gezien. Vooral zijn rechtse hoeken zijn gevaarlijk, maar door steeds een stap opzij te gaan en een tegen aanval te plaatsen, kon ik die ontwijken”. Santa Maria over 165 km een groep van 76 renners. Tweede werd de Belg De Jonck- here, derde diens landgenoot De Wolf en vierde de Nederlander Fons van Katwijk. Kurt Jara, spe ler van de Bundesligavereniging MSV Duisburg en het Oostenrijkse elftal, hangt een geldboete van 10.000 mark boven het hoofd. ’77-78 2- 1 3- 1 2-0 0-0 78-79 3- 1 4- 0 2- 3 3- 1 0-2 2-1 0-0 3 1 2 1 3 1 3 vallen. Tafer was laf, die ging het duel voortdurend uit de weg, waardoor het een duffe partij werd”, aldus Koopmans, die met zijn verdiende overwinning onge veer 55.000 toucheerde. 76-77 1-1 1-1 0-3 2-2 2- 1 4-0 3- 0 0-1 1-1 0-0 2-1 1-1 1-1 4-0 0-2 4-0 0-2 1-0 1-1 -Go Ahead Eagles -Vitesse -Haarlem -AZ’67 -FC Utrecht -Feyenoord -Roda JC -FC Twente -Willem II -Wageningen -Volendam -Heerenveen -FC Vlaardingen is voal v pand! bent opl avonds! SAINT-MALO (ANP). Bernard Hi nault, winnaar van de Ronde van Frank rijk in 78 en 79, zal dit jaar op last van zijn sponsor, een autofabrikant, deelne men aan de Ronde van Italië. □5 De stand is nu: 1. Seirawan 9 punten, 2. Browne 8,5, 3. Kortsnoi 7,5, 4. Alburt, Timman, Biyiasis 6, 7. Ree en Byrne 5,5, 9. Sunye 4,5, 10. Böhm, Kovavevic en Van der Wiel 4, 13. Sigur jonsson 3,5, 14. Ligterink 3. DEN HAAG. Het Nederlands Olym pisch Comité heeft gisteravond alsnog be sloten Sijtje van der Lende uit te zenden naar de Olympische Winterspelen in Lake Placid. De Friezin zal starten op de 1500 meter. Het NOC heeft deze beslissing ge nomen naar aanleiding van de prestaties van de rijdster tijdens de internationale wedstrijden in Davos in het afgelopen weekeinde. Uitslagen overige partijen: Cor Eversteijn wint op punten van Jean Michel Iger (Frank rijk), Roy Somer w.o.p. van Dominique Pideleu (Frankrijk), Alex Blanchard wint door k.o. van Mike McCoy (VS), Shaun Chalcraft w.o.p. vn Robert Amory (Frankrijk), George Scott (Eng) w.o.p. van Henny Thoonen. Terwijl Seirawan de problemen ver van zichzelf, maar ook ver van Ligterink, hield, zette Browne juist veel stoom op de ketel. Hij offreerde Sunye twee pionnen en de Braziliaan trapte in het offer dat vol dubbele bodems zat. Browne distilleerde alles wat maar mogelijk was uit de stel ling. Met twee vrijpionnen en een indrin gende koningsaanval kreeg hij bijna vrij spel. Sunye besefte snel dat de strijd voor hem was verloren. Kortsnoi en Siguijonsson gingen de problemen niet uit de weg. In een verwar de stelling verdwaalde de IJslander plot seling, doordat hij er heilig van overtuigd was verloren te staan. Kortsnoi toonde, nadat hij het volle pond had geïncasseerd, dat de veronderstelling van Sigurjonsson fout was. De vijf Nederlanders hebben in de elfde ronde geen potten gebroken. Vier van hen kwamen uit op remise, Ree en Van der Wiel .tegen elkaar, Ligterink tegen Seira- In de tien wedstrijden die AZ’67 tot op heden thuisspeelde kwam het zeven keer tot twee doelpunten. Sparta had tot en met de achttiende competitiedag nog geen strafschop te gen en ook geen enkele vóór. Op de negentiende en twintigste competitiedag wijzigde dat echter drastisch. Drie keer vóór en drie keer tegen in twee wedstrij den zou wel eens een record kunnen zijn. Er zijn vijf teams in de eredivisie die dit seizoen nog geen uitwedstrijd won nen. FC Den Haag (laatste uitwinst 20-5- 1979 bij Sparta 1-2), MW (laatste uit winst 4-6-1979 FC VW 0-2), Haarlem (laatste uitwinst 2-6-1979 Sparta 0-1), NEC (laatste uitwinst 16-4-1979 bij Vites se 0-1) en NAC (laatste uitwinst 12-11- 1978 FV VW 0-1). Kurt Welzl kwam voor de tweede keer tot twee doelpunten voor AZ’67. Afgelo pen zaterdag tegen FC Den Haag bleek hij goed voor de totale produktie. De vorige keer was dat op 3 december 1978 toen hij in zijn eerste wedstrijd voor de Alkmaarders ook twee keer doelpuntte. De tegenstander was... FC Den Haag dat toen met 7-1 verloor. Na het afgelopen weekend zijn er in de eredivisie 503 doelpunten gemaakt. De thuisclubs kwamen tot 311 stuks te gen de bezoekers 192. In de eerste helft van de wedstrijden vielen er 213 tegen 290 na de rust. De buitenlanders in ons voetbal kwamen tot een produktie van 71. Uit strafschoppen kwamen veertig doelpunten voort. Feyenoord-PSV 0-3: Dit betekende voor Feyenoord de eeste thuisnederlaag sinds 22 januari 1978 toen FC Twente met 0-2 sterker was. Het betekende ook sinds 18 december 1977 weer drie tegen- goals op eigen terrein, toen FC Den Haag met 1-3 won. Het hield ook de eerste nederlaag in voor doelman Joop Hiele. Het was ook de tweede maal dat- Paul Postuma tot drie doelpunten kwam. De eerste keer dateerde van 17 oktober 1976 bij GA Eagles-PSV (2-5). Het was de 24ste Feyenoord-PSV en de derde keer dat de Eindhovenaren ster ker bleken. Telkens maakten zij drie doelpunten in de winnende wedstrijden. In het seizoen 1960-1961 werd het 1-3, in 1974-1975 2-3 en nu 0-3. Keith Masefield (Haarlem) is de enige speler die toegevoegd kan worden aan de lijst van doelpuntenmakers. Hij pro duceerde zijn eerste doelpunt voor de Haarlemmers sinds zijn intrede bij de club. Hij heeft er nu 69 op zitten. tCoopmans stap dichter bij gevecht om wereldtitel Jara wordt ervan beschuldigd dat hij tijdens de wedstrijd van zijn club tegen 1860 München „zijn broek heeft laten zakken”. De middenvelder weet nog niet of hij de boete gewoon zal betalen dan wel op een mondelinge behandeling zal aandringen. PSV’er Ernie Brandts en zaakwaar nemer Ger Lagendijk van de Vereniging van Contractspelers (WCS) zijn danig ontstemd over het feit dat het bureau Inter Soccer Brandts bij buitenlandse clubs loopt aan te bieden voor de trans fersom van 300.000 gulden. De transfersom, die in het contract van Ernie Brandts staat vermeld, is na melijk 200.000 gulden. Brandts en La gendijk vrezen nu dat Inter Soccer 100.000 gulden aan de transfer van de PSV’er willen verdienen. Lagendijk overweegt zelfs een klacht in te dienen bij de Stichting Arbeidszaken van de KNVB over deze gang van zaken. Op 3 juni zal de Westduitser Sepp Maier hoogstwaarschijnlijk zijn laatste wedstrijd spelen. Met een treffen tussen zijn club Bayern München en het West- duitse elftal neemt de 95-voudige inter national afscheid. Maier zal gedurende één helft in het doel van Bayern staan, de andere 45 minuten is hij de sluitpost van het Westduitse team. Het bestuur van Bayern München stelt pogingen in het werk om ook Franz Beckenbauer, Gerd Müller en Jupp Kapellmann in deze wedstrijd te laten spelen. Na zijn afscheidsfeest komt Sepp Maier nog wel voor Bayern in actie. Óp verzoek van voorzitter Hoffmann zal Maier coach Cernai bij de keeperstraining terzijde staan. Haarlem-Spart a 5-3: Het is sinds 30 oktober 1977 niet meer voorgekomen dat Haarlem zoveel doelpunten maakte op eigen veld. Toen wonnen de Haar lemmers met 6-0 van NEC. Het beteken de tevens de eerste winst voor Haarlem sinds 7 oktober 1979 toen het met 3-1 in eigen huis van Willem II won. De daar opvolgende tien wedstrijden leverden slechts vijf punten op. Andere grote uit slagen in thuiswedstrijden dateren (eer ste divisie) van 11 januari 1976 (Haar- lem-Willem II 9-1) en (eredivisie) van 24 maart 1974 (Haarlem-De Graafschap 6- 3). Sparta hoeft niet verder terug te gaan dan tot 4 juni 1979 toen de Rotterdam mers bij Go Ahead Eagles eveneens met 5-3 verloren. Ruud Geels is weer produktief. De laatste keer dat hij drie goals maakte was bij PSV-Ajax (2-3) op 23 april 1978. In dat seizoen scoorde hij ook tegen Telstar en Volendam driemaal. Het was trouwens niet de eerste keer dat hij tot drie doelpunten op het Haarlem-terrein kwam. Op 6 april 1975 bij Haarlem-Ajax (1-4) produceerde hij er ook drie. Sinds zijn volledige genezing maakte hij voor Sparta zes goals in vier wedstrijden. Paul Postuma maakte tegen Feyen oord de 1600ste eredivisiegoal voor PSV. De Eindhovenaren hadden daar 786 wedstrijden voor nodig waarin ze 398 keer wonnen, 190 keer gelijkspeelden en 198 keer verloren. Alles goed voor 986 punten. (ADVERTENTIE) WIJK AAN ZEE (ANP). De elfde ronde in het Hoogovensschaaktoernooi heeft de kopgroep iets compacter ge maakt. Yassir Seirawan blies een klein beetje stoom af voor zijn sleutelpartij van vandaag tegen Walter Browne en kabbelde naar een rustige remise met de Nederlandse kampioen Gert Ligterink. Hij kwam daarmee op negen uit elf, slechts een half punt meer dan Browne, die Sunye versloeg. De voorsprong van Seirawan op Kortsnoi is anderhalf punt na diens overwinning op Sigurjonsson. Cometti nam na een adempauze het initiatief weer tot zich in de 9e en 10e ronde, knabbelde toen ook wat van zijn puntenachterstand af, maar kon in de slotfase toch niet op tegen de effectief boksende Koopmans. „Ik kwam af en toe wel goed door, maar Koopmans was bijna elke ronde toch net iets sneller en slim mer, waardoor hij voortdurend een paar punten op mij uitliep. Na zijn partijen tegen Traversaro dacht ik een goede kans te hebben, maar tegen een Koopmans in deze vorm was ik niet opgewassen”, aldus Cometti. Roger de Vlaeminck heeft na de pro loog van zondag ook de eerste etappe gewonnen van de Ronde van Majorca. De Belg versloeg in de eindsprint van een vervelende wandelétappe van Palma naar De gedrongen Cometti rechtte in de zesde ronde zijn rug voor een tegenoffen- siefje, waarbij hij de rechterwenkbrauw van zijn opponent openhaalde. „Ik liep tegen zijn elleboog op waardoor mijn huid opensprong. Veel last had ik er echter niet van”, aldus Koopmans. „Ik heb hem na de zesde ronde wel gezegd, dat hij meer moest bewegen om Cometti niet de kans te geven in de buurt te komen. Koopmans had het halverwege namelijk even moei lijk, maar hij luisterde goed naar mijn opdracht, waardoor hij het gevecht daar na weer onder controle kreeg”, aldus Hen ry Davis. Uitslagen elfde ronde: Ree (Ned)-Van der Wiel (Ned) rem., Byrne (VS)-Böhm (Ned) 1-0, Alburt (VS)-Timman (Ned) rem., Kovavevic (Joe)-Biyi- asis (Can) 0-1, Sigurjonsson (IJsl)-Kortsnoi (sta- tenloos) 0-1. Ligterink (Ned)-Seirawan (VS) rem., Browne (VS)-Sunye (Bra) 1-0. De Fries, die zich nu elf maanden Euro pees kampioen mag noemen, revancheer de zich tegen Cometti enigszins voor zijn qua kijkplezier teleurstellend verlopen duel tegen Hocine Tafer in november van het vorige jaar. „Maar dat kwam ook door Cometti. Ik heb respect voor de moedige manier, waarop hij bleef aan- Zij realiseerde op de 1500 meter een tijd van 2.13.46 en werd daarmee derde achter de Canadese Burka (2.11.46 en de Ameri kaanse Beth Heiden (2.11.78). Het NOC wees het voorstel van sprinter Sies Uilke ma echter af. In totaal bestaat de Nederlandse schaatsploeg nu uit negen rijders en rijd sters: vier dames: Haitske Valentijn, Ria Visser, Annie Borckink en Sijtje van der Lende en vijf heren: Lieuwe de Boer, Bert de Jong, Hilbert van der Duim, Yep Kra mer en Piet Kleine. DEN HAAG (ANP). De Nederlandse ijshockeyploeg voor de Olympische Win terspelen bestaat uit 21 man. Uit de voor lopig 23 geselecteerden zijn Johan Toren en Jerry Schaeffer afgevoerd. Het team reist met drie doelverdedigers af: Ted Lenssen, John de Bruyn en Gerrie Goebel. De laatste, die vrijdag weer voor de eerste maal na zijn blessure heeft ge speeld, zal ook in de drie oefenwedstrij den, die de ploeg op 6, 8 en 10 februari in New York speelt, nog een kans krijgen zich definitief te plaatsen. De formatie bestaat uit: doelverdedr- gers: Ted Lenssen (Heerenveen), John de Bruyn (Amsterdam) en Gerry Goebel (Til burg; verdedigers: George Peternousek (Tilburg), Frank van Soldt (Heerenveen), Rick van Gog (Groningen), Allan Pluy- mers (Groningen), Henk Hille (Amster dam) en Patrick Kolijn (Den Bosch); aan vallers: Jan Janssen, Larry van Wieren, Jack de Heer, Brian de Bruyn, Leo Koop mans (allen Heerenveen), Ron Berteling, Corky de Graauw, Chuck Huizga, William Klooster (allen Amsterdam), Klaas van de Broek (Tilburg), Dick Decloe (DEV Dus seldorf) en Harry van Heumen (Nij megen). wan en Timman tegen Alburt. Böhm ver loor in tweede zitting van Byrne. Biyiasis plaatste zich op gelijke hoogte (een gedeelde vierde plaats) met Timman en Alburt na winst op Kovacevic in een partij, die van beide kanten verschijnse len van vermoeidheid vertoonde. En oud en lichtelijk cynisch gezegde van Tartako- wer: „Wie de voorlaatste fout maakt wint”, werd aan dat bord weer eens wer kelijkheid. eparatie str. 33, (Van onze sportredactie) ROTTERDAM. Doordat hij zijn Eu ropese titel in het halfzwaargewicht gis teravond voor de derde achtereenvolgen de keer met succes verdedigde, is Rudie Koopmans weer een stapje dichter in de buurt van een gevecht om het wereld kampioenschap gekomen. De tegenwoor dig in Rotterdam woonachtige bokser, die morgen 32 jaar wordt, bleef ook in zijn 34e partij als prof ongeslagen door de Italiaanse kampioen Ennio Cometti op punten te verslaan. Wit: W. Browne (Vs) Zwart: J. Sunye (Bra) 1. d2-d4, Pg8-f6; 2. Pgl-f3, e7-e6; 3. c2-c4, b7-b6; 4. a2-a3, Lc8-b7; 5. Pbl-c3, d7-d5; 6. c4xd5, Pf6xd5; 7. e2-e3, Pb8-d7; 8. Lfl-d3, Pd5xc3; 9. b2xc3, Lf8-d6; 10. e3-e4, e6-e5; 11. Lcl-g5, f7-f6; 12. Lg5-h4, 0-0. 13. 0-0, Kg8-h8; 14. a3-a4, Dd8-e8; 15. Tfl-el, e5xd4; 16. c3xd4, De8-h5; 17. Lh4-g3, Ld6xg3; 18. h2xg3, c7-c5; 19. d4-d5, Pd7-e5; 20. Pf3xe5, Dh5xe5; 21. Ld3-c4, f6f5; 22. f2-f4, De5- c3; 23. Tal-cl, Dc3xg3; 24. e4-e5, Dg3xf4; 25. e5- e6, Df4-d6; 26. e6-e7, Tf8-e8; 27. Tel-e6, Dd6-d7; 28. d5-d6, Lb7-c6; 29. Tcl-c3. Lc6-e4; 30. Tc3-h3, H7-h6; 31. Te6xh6 Zwart geeft op (31. gh6: 32. Th6:, Kg7 33. Dh5 en mat volgt). 4 J Koopmans manager Henk Rühling heeft bij de Amerikaanse promotor Bob V Aarum een optie geclaimd op een gevecht ili om de wereldtitel. Die partij kan zeker ■:il niet voor mei plaatsvinden, omdat WBA- n kampioen Marvin Johnson zijn titel op 29 “I maart eerst op het spel zet tegen zijn ‘landgenoot Gregory, terwijl Matthew 1 Franklin, de titelverdediger van de WBC, L op 31 maart in de ring komt tegen John Ir Conteh. I In tegenstelling tot Henry Davis, de Ameriaanse trainer van Koopmans, die al II maanden uitroept dat zijn pupil een toe- komstig wereldkampioen is, geeft Ennio Cometti de Fries geen schijn van kans. „Na vanavond weet ik, dat Koopmans de beste Europese bokser in het halfzwaar gewicht is, maar wereldkampioen wordt hij niet, daar mist hij toch de kracht voor”. De Italiaan, die een zwaar beschadigde linkerwenkbrauw aan het door 3700 toe schouwers bijgewoonde gevecht in sport paleis Ahoy over had gehouden, was pas drie kwartier na beëindiging van de partij aanspreekbaar. De uitdager was zijn emo ties toen een beetje de baas. „Ik heb me verschrikkelijk kwaad gemaakt op mijn trainer (Giovanni Branchini, red.). Hij zou me vertellen, wanneer de tiende ronde begon, maar was dat vergeten. Ik zou dan namelijk mijn slotaanval inzetten, maar doordat ik geen sein van de kant kreeg, kwam ik te laat. Ik was na afloop hele maal niet moe. Als ik in een eerder stadi um aanvallender was gaan boksen, had ik het nog wel gered”, aldus Cometti. De uitdager, die zijn 29e verjaardag vandaag een wat feestelijke tintje had willen geven, heeft één zwakke plek: de linkerwenkbrauw. Koopmans wist, dat de nabij Milaan wonende Italiaan eerde re gevechten heeft moeten opgeven door een blessure aan dat tere deel van het hoofd. In de derde ronde al sijpelde het bloed na een rechtse directe van Koop mans uit een wond, wat het gezichtsver mogen van Cometti belemmerde. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK NAC Ajax Excelsior Sparta FC Den Haag MW PSV NEC PEC (Z) De Graafschap SC Cambuur FC Den Bosch Fortuna S Tips toto-gelijk:2-16-24-26-27 en 31. WIJK AAN ZEE. De spanning neemt tegen het einde van het toernooi zienderogen toe. Opvallend was in de damesgroep het falen van Van der Gies sen, die nu verloor van Mulder. Door dit resultaat moet zij niet alleen Belle, maar ook de Engelse Jacson voor laten gaan. Omdat Hund (Duitsland), van de Franse .Tagnon won, heeft zij de leiding genomen met 6 punten uit zeven partijen. In de promotiegroep A lijkt de Joego slaaf Baretic op een fraaie overwinning af te stevenen, hoewel de Spanjaard Perez Garcia ook nog niet helemaal kansloos is. In de promotiegroep B speelde Rob Faase gisteren een uitstekende partij tegen de Braziliaan Farias. Hij had reeds in het begin van deze confrontatie enige druk in het centrum, rocheerde lang en begon een degelijk gefundeerde aanval op de zwarte koningsstelling. Hoewel zwart enige kan sen op de damesvleugel had, kon Faase toch de partij met een toren-offer in zijn voordeel beslissen. Van Geet en de ex- Beverwijker Van Manen kwamen na een zeer gecompliceerde partij tot remise. In groep 1 A kan Boom (Pat Mat) met 3V2 punt nog maar een kleine bedreiging vor men voor de Rotterdammer Vlam. Hem rest nog slechts een programma tegen spelers, die zeer laag op de ranglijst staan, er is dus nog perspectief op een succesvol le afsluiting. In groep 1 B kan De Rooi (Castricum) nauwelijks nog een rol van betekenis spelen. De Fransman Manouck, die aan de Alkmaarder De Zwart een half punt moest afstaan, lijkt sterk genoeg om de toernooizege met vertrouwen tegemoet te zien. In groep 2 A heeft de Leidenaar Schuering de leiding met een knappe sco re van 6V2 punt uit 7 partijen. VHS-speler Kuypers volgt met 5V2 punt. De strijd in groep 3 lijkt zich te gaan toespitsen tussen de routiniers Van de Gaag en Keizer met respectievelijk 5 en 5V2 punt. Uitslagen en standen 7e ronde: Damesgroep Belle-Van Gent 1-0, Hund-Tagnon 1-0, Jackson-Teunissen 1-0, Mulder-Van de Giessen 1-0, Caldwell-Van Parreren rem. 1. Hund 6, 2 en 3. Jackson en Belle 51/ 2. promotieklasse A Van Scheltinga-Stuifbergen afg., Borm-Perez 0-1, Brito-Lee afg. Wageman-v.d. Linde rem., Baretic2-Branicki 1-0.1 en 2. Bareti2c en Perez 5. Promotiegroep B Van Manen-Van Geet rem., Faase-Farias 1-0, De Souze-Mrs. Miles 1-0, Sellos-Pergericht rem., Berg-De Boer afgebr. 1. R. Faase 4/2 Groep 1 A Parkes-Greben 1-0, Vlam-Van Eijbergen 1-0, Karreman-Andruet 0-1, Hauwert-Boom rem., Berlacki-Mostertman 0-1. 1. Valm 6. Groep 1 B Manouck-De Zwart rem., Apking-T. Hart 0-1, Fayard-Holscher afgebr. Watson- Mw. Vreeken rem., De Rooi-Da Silva 0-1. 1. Manouck. 6. Groep 2 A Aalbregt-Bu4hrs rem., Van Tuyl-Kuipers 0-1, Roosendaal-Schuering 0-1, Teodorescu 1-0, De Vries-Melford 1-0. 1. A. Schuering 6/2. Groep 2 B Ten Kate-Hagen 1-0, Wechsler-Martinez 1-0, Lodeweges-Rakhorst rem., Van de Berg-Klein 0- 1, Mondria-Rietveld 1-0. 1. Mondria 5. Groep 3 Van de Gaag-Boersma 1-0, Kerkmeester- Oving afgebr., Van Veelen-Rose 0-1, Keizer- Herard 1-0, Poncin-Overath 1-0. 1. Keizer 51/2. Groep 4A Van Elst-Lindner afgebr., De Haas-Van ‘t Veen 0-1, Lems-Wijker rem., Duin-Imhof af gebr., Hop-Schmit 1-0. 1. Hop 5. Groep 4 B Van Elburg-De Vries 1-0, Van Vuure-Van Driel afgebr., Van de Bos-Grapendaal 1-0, Lips- Mondorf 0-1, Konijn-Loep 0-1. 1. Van Elburg 41/2. Groep 5 A De Raad-Van Rijn rem., Spa4te-Groebe 1-0, Pannenba4cker-Van Gene rem., Schotanus- Herfst afgebr., Maat-Van de Moolen rem. 1. Pannenba4cker 5. Groep 5 B Roos-Plijter rem., Stada-Boersma afgebr., Weseman-Kaschte 0-1, Mulder-Maasdijk 1-0, De Roos-Funke 0-1. 1. W. Mulder 5/2. Groep 6 A Van de Kuyl-Goud 0-1, Bron-Mw. Arts 1-0, Van Oppen-Van de Berg 1-0, Hofmans-Janssen afgebr., Reus-Schmidt 1-0. 1. Van Oppen 51/2. Groep 6 B Sinnige-Van Mierlo afgebr., Hordijk-Dekker 0-1, Meyer-Langereis 1-0, Schwarzwald-Linden- hovlus 1-0, Otte-Gordijn 0-1. 1. Dekker 5. Groep 7 A Van de Gaag-Hoeksma rem., Krnjic2-Barth 0-1, Verschuren-Kensen 1-0, Horchler-Mw. Beel- aerts 0-1, Sanders-De Cock rem. 1. Sanders 5/2. Groep 7 B Tamarit-Blansjaar 1-0, Sauer-H. de Vries 1-0, De Klerck-Ter Borg 1-0, Dobbinga-T. de Vries 0- 1. 1. Mw. P. de Klerck 51/2. Groep 8 Van de Velde-Van ‘t Hul rem., Mo4nch-Bosman 0-1, Oranje-Rademakers afgebr., Hamacher- Van Odijk 1-0, Van de Wakker-Mw. Zbikowski 1-0. 1 en 2. Van de Wakker en Mw. Zbikowski elk 5/2 Groep 9 Mw. van Schaik-Pieterse 0-1, Hessels-Ersson 0-1, Bij-Pauelsen 1-0, Scheepmaker-Ruiter 0-1. 1. Ruiter 41/2. Groep 10 Mw. Slot-Vos 0-1, Kru4ger-Scheps rem., Blank- man-Van de Horst rem., Van de Lely-Slot 0-1, Van de Beek-Eyman 0-1. 1. Vos 6. Veteranen Paul-Wittmacher 1-0, Van Uden-Sturm 0-1, Groanu-Ultich 1-0, Rosenblatt-Venema 1-0, Ju4- he-Hartung rem. 1 en 2. Gronau en Rosenblatt elk 6. R#: >- 3 1 3 1 1 1

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 15