J Amsterdam vraagt a 1 Gevraagd: UITVOERDER BUREAUREDACTEUR (M/V) E Gebr. Kooijman b.v. I 1 Inderdaad: overal is wat. I I HOOGOVENS E OberonBV VLEESCHMEESTER JAN DE BOER!! sekretaresses assistenten civiele dienst (m/v) (evt. part-time) oxxxxzxznxxxxxxxth I ¥UBSCM^BBtrnMN BB B©HR opzichter voor het onderdeel Signalering en Meting o] 'X voor: grond-, riolerings- en verhardings- werkzaamheden Vrouwen in vierploegendienst I ZATERDAG 2 FEBRUARI 18 1980 Z r- Instituut voor Epilepsiebestrijding l/érfkcausd Vo&ideËLg I tr< FILIAALHOUDERS JONGE SLAGERS De Grenswisselkantoren VOOR -N LEUKE BAAN EERSTE CAISSIER(E) CONSULENT FINANCIËN Naam: Voorletters: Leeftijd: Telefoon: Adres: Postcode/woon plaats Sollicitaties richten aan: de heer G.J. Kuijk. Honorering volgens de CAO voor Publiekstijdschriftjournalisten. Postbus 27 1398 ZG Muiden 1 1 Heftruckbestuurster Produktinspectrice Bedieningsvrouw afwerkinstallaties Kraamhulp Bedieningsvrouw vertinnerij De namen geven al enigszins aan wat de banen inhouden. Natuurlijk krijgt u een specifieke opleiding. Praktijkgericht, met soms een beetje theorie. Het zijn géén zware beroepen. Het gaat meer om secuur werk. U kunt dat met eigen ogen constateren bij het kennismakingsbezoek. uitgeefster van jongerenbladen, heeft op de boeken- en albumaf- deling van de juniorgroep plaats voor een Wij zoeken iemand die bij voorkeur enige ervaring in het boekenvak heeft, akkuraat is en over een uitstekend taalgevoel beschikt. Kennis van de moderne talen (vooral Engels) is onontbeerlijk. Hij of zij zal zich in hoofdzaak bezighouden met het ontwikkelen en begeleiden van kinder- en prentenboeken, stripalbums, ver halenboeken, non fiction en andersoortige jeugduitgaven. Daarbij zijn het persklaarmaken, corrigeren van drukproeven en het coördineren tussen auteurs, redaktie en drukkerij de belang rijkste werkzaamheden. telefoon, etc. tot het taken pakket van de sekretaresses. Voor enkele adjunkt-direk- teuren en hun respektieve- lijke afdelingen op het hoofdkantoor te Amsterdam (gevestigd in het Centraal Station) zoeken wij op korte termijn twee en verwerken van cijfer materiaal gewenst. De andere sekretaresse dient in staat te zijn leiding te geven aan een kleine typekamer. *1 of telefonisch in kantoortijd 02940-14961, na 18.30 uur 071-895551 Schriftelijke sollicitaties aan de afdeling personeel en organisatie van Oberon bv., Ceylonpoort 5-25, 2037 AA Haarlem. Tel. 023- 339040 toestel 207 4 4 4 Meer en Bosch De Cruquiushoeve BON De Grenswisselkantoren N.V. en haar spaarinstelling N.V. Crediet- en Depositors zijn een snelgroeiende financiële instelling met 60 vestigingen op de stations en aan de grenzen. Om welke functies gaat het precies? We hebben naast de functie kraandrijfster de volgende mogelijkheden: Onlangs gaf de overheid ons toestemming méér vrouwen te werven voor een vijftal ploegendienst-functies. Werk waarbij verantwoordelijkheidsgevoel een grote rol speelt. i Schoon werk, mede dankzij gratis werkkleding en aparte bad- en kleedfaciliteiten. Ook werk met hetzelfde salaris en dezelfde sociale voorzieningen die onze mannelijke medewerkers hebben. ♦i I he I be I vo Welke vrouwen komen in aanmerking? Vrouwen tussen 18 en 45 jaar. Met een gezond verstand en een portie hollandse pit. BON Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern 2. Een van de snelst groeiende slagersbedrijven van Nederland vraagt wegens grote uitbreiding Voor één der sekretaresse- funkties is enige ervaring met en inzicht in het werken met Naast het salaris kennen wij aantrekkelijke sekundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een goede tantiéme-regeling (tenminste een 13e maand), een volledige reiskostenver goeding, uitstekende studie- Kostenraciliteiten, etc. die met ons willen meewerken en denken om ons bedrijf nog verder te laten doorgroeien. die in korte tijd onder goede begeleiding opgeleid willen worden tot filiaalhouder. Het is mogelijk om een lang verhaal te houden van „wat is het fijn werken bij ons” enz. Nu, dat doen wij niet! Mensen, die vooruit willen en enthousiast zijn, pakken nu de telefoon en bellen overdag 02510-29056 en vragen naar de heer J. Welboren. Na 18.00 uur de heer J. van de Berg, tel. 023-378028 of de heer A. Langedijk, tel. 02903-1745 Het salaris ligt bij indienst treding voor 23 jaar en ouder en afhankelijk van de ervaring tussen 2.300,- en 2.500,-" bruto per maand. Bij een leef tijd van 20 tot en met 22 jaar geldt een leeftijdsaftrek. Voor de goede sekretaresse zijn stellig uitloopmogelijk heden aanwezig. Leeftijd: 20-30jaar. Opieiding/ervaring: op HAVO/MEAO-niveau behoorlijke ervaring in sekretariaats- en typewerk - zaamheden en zo mogelijk een sekretaresse-opleiding. Het werk bestaat voor een belangrijk deel uit type werk; daarnaast behoren de korrespondentie-verzor- gina aan de hand van soms globale concepten evenals bijvoorbeeld het bijhouden van werkdossiers, het voor bereiden, agenderen en A. Sales-Promotor B. Groepsleidertekenaar- constructeur (wktb) C. Aankomend tekenaar/constructeurs T.B.M.A. EUROPE B.V. Sollicitaties: Bent u geïnteres seerd in de funktie van sekreta resse bij onze instelling, dan kunt u schrijven naar De Grenswisselkantoren N.V. t.a.v. de Afdeling Sociale Zaken, Postbus 721, 1000 AS Amsterdam. notuleren van vergaderingen, Wilt u eerst wat meer infor- het ontvangen van relaties, matie, dan kunt u bellen het beheren van agenda’s en (020-221324) en vragen naar voor het GEMEENTE-ENERGIEBEDRIJF De Stichting Haarlemse Organisatie voor Recreatie M1 Vb j vac.nr. 3118 ;-en naam adres postcode/woon plaats telefoon geboortedatum gehuwd/ongehuwd HF 632 per s nnEElf iibtshiibbI .■•'Ui.'llh llIllUUlIlhHlHIlll. gemeente amsterdam Ja, ik wil nadere informatie over Vrouwen-in-Vierploegendienst. Wij van de Civiele Dienst mogen dat doen door te zorgen voor het eten, het verzorgen van de kleding, het schoonhouden van de paviljoenen (woonkamer, slaapkamervertrek e.d.) voor onze bewoners. maar misschien wilt U toch eens veranderen en dan door middel van Uw dagelijks werk iets voor een ander betekenen. Wij vragen: verantwoordelijksgevoel, leeftijd tussen ca. 30 en 45 jaar, bereidheid de interne cursus "huishoudelijk onderhoud gebouwen" te volgen. Wij bieden: een goede werksfeer, een goede salariëring (aanvangssalaris f 2.147,55 bruto per maand, exclusief de onregelmatigheidstoeslag), een salarisverhoging na het behalen van het diploma van de interne cursus, vakantietoeslag 8 Wilt u meer weten? Vul dan onderstaande bon in en stuur deze naar het Hoofd Personeelszaken van het Instituut voor Epilepsie- bestrijding. Achterweg 5, 2103 SW Heemstede. U krijgt zo spoe dig mogelijk bericht. voor het onderhoud binnen de paviljoenen en de keuken, met behulp van moderne apparatuur. TAAK mede assisteren en zo nodig vervangen van de andere opzichters bij de ETD. VEREISTEN diploma MTS-Elektro- tèchniek met applicatie Elektronica (rnet diploma); ervaring in sterkstroom. ervaring, maximaal 3468,- bruto per maand. INLICHTINGEN bij de heer B. Mul ler, telefoon (020) 597.4608. Interesse? Kom gerust uw licht opsteken. Het adres van ons wervingscentrum is: Wijckermolen 202, Beverwijk. (150 meter van het station) Wij zijn op alle werk dagen open van 9 tot 4 en maandagavond van 7 tot 9 uur. Ons telefoonnummer: 02510-9 40 00. U kunt ook de bon insturen voor meer informatie. Zonder postzegel naar: Hoogovens, Antwoord nummer 94000, 1970 WB IJmuiden. 1 ov dij de: va: he: zijl vai vai er W van van 1-3 i Het WV I* 4 4 4 |4 4 4 4 4 4 H voei uits sers 20-0 Cen Dr Ui Assi Sch< Zant v.d. Eurc BakJ De 1 lem DSC Pucl mer 2; I Tem 0-20. Koe: ra 4- H 15, wer weg ten< Ik wil graag informatie over de funktie van assistent(e) Civiele Dienst mi mi m< ne lig he sei ga c elektronica'en digitale technieken; lei dinggevende capaciteiten, inventiviteit en het kunnen werken in teamverband; woonachtig in Amsterdam of directe omgeving; leeftijd tussen 25 en 35 jaar. SALARIS afhankelijk van leeftijd en 1 ga ge bi, Zowel mannelijke als vrouwelijke kandidaten kunnen naar deze functie solliciteren. Hut gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor vrouwen en mannen. Vakantieuitkenng 8 procent, de rechtspositieregeling van de gemeente Amster dam is van toepassing. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de Afdeling Personeelszaken, Oudezijds Voorburgwal 274, 1012 GL Amsterdam, on der vermelding van het genoemde vacaturenummer. I TBM A EUROPE B.V. Material Mechanical Handling Equipment gevestigd te Noordwijker- I hout, met dochterbedrijven in Engeland, Duitsland i Frankrijk, is gespecialiseerd in apparatuur en istallaties voor de verwerking van grondstoffen en halffabrikaten tot eindprdukt, met een groot assorti ment van standaardapparatuur. Door de steeds voortschrijdende groei dient ons team op korte ter mijn versterkt te worden met. De Grenswisselkantoren N.V. en haar spaarinstelling N.V.C rediet-en Depositokas. (Samenwerking van N.V. Nederlandse Spoorwegen. N.V. AMTv en Pierson. Heldring Pierson N.V.) Hoofdkantoor: Amsterdam.Centraal Station. Tel. 020-"»2 13 24. Wij zoeken VOMAR konsumentenmarkten blijven groeien. Ter versterking van onze huidige kassateams zoeken wij een Haar (zijn) taken zijn onder meer: voorbeeldig kassa draaien in voorkomende gevallen het waarnemen van de hoofdcaissière, d w z. gastvrij ontvangen van de klanten, leiding en instructie aan de collega cais sières, organisatie en controle van de kassagroep. Onze gedachten gaan uit naar iemand van 18 jaar of ouder met ervaring in deze functie of met voldoende leidinggevende capaciteiten om hiervoor opgeleid te worden Bij gebleken geschiktheid behoort promotie tot chef- (fin) kassa-afdeling tot de mogelijkheden. Wij bieden een interessante en verantwoordelijke functie met een beloning naar opleiding en ervaring. 371/z tot 40-urige werkweek met wisselende vrije dag. 21 vakantiedagen en 8% vakantietoeslag. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met: de heer Kloppers bedrijfsleider Vomar Paul Krugerkade 51 Haarlem Tel. 023-254136 Deze stafmedewerker dient een energieke, sterk technisch/commerciële persoonlijkheid te zijn, die zowel de bestaande relatiekring als nieowe prospects met volharding en enthou siasme weet te bewerken. Onze gedachten gaan uit naar een persoon met HTS/werktuig- bouw en enige ervaring in deze materie, in de leeftijd van 30 a 35 jaar. Hierbij denken wij aan een tekenaar-construc- teur met enige ervaring in deze branche, welke leiding kan geven aan een klein team van teke naars. Wij zoeken enige aankomende tekenaar-con- structeurs, welke na een inwerkperiode zelf standig eenvoudige projecten kunnen uit werken. Wij bieden een goed salaris met emolumenten in een prettige werksfeer. Voor de juiste man op de juiste plaats is eventueel woonruimte beschikbaar. U gelieve uw sollicitaties te richten aan de directie van Westeinde 68, Noordwijkerhout. Tel. 02523-3894/2341. -Bij de Centrale Hemweg, Elektrotechnische Dienst een Het onderdeel ’Signalering en Meting' maakt te zamen met de onderdelen 'Eigen Bedrijf' en 'Schakelaanleg' deel uit van de Elektrotechnische Dienst (ETD) Centrale Hemweg. De taak van het onderdeel 'Signalering en Meting' is het in goede staat houden en brengen van alle besturings-, signalerings- (koepel van speeltuinen en buurthuizen) vraagt een Taken: leiding financiële administratie; voorbereiding begrotingen en jaarstukken; begeleiding pen ningmeesters van de diverse afdelingen van de organisatie Vereisten: opleiding minimaal MBA; goede contactuele eigenschappen; ervaring in het werken voor/ met gesubsidieerde instellingen is van be lang Salariëring: volgens gemeentelijke normen. Sollicitaties: te richten tot het bestuur van de Stichting, postbus 6239 - 2001 HE Haarlem Elektrotechnische Dienst (ETD) Centrale Hemweg. elektrische meetinstallaties. ft

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 18