Schiphol illlllll Honeywell onderhoudsmonteurs in dagdienst de rijksoverheid vraagt Magazijnmedewerker bij Honeywell’s distributie centrum KLM Thuis in de lucht Administratief medewerk (slj er bij de KLM: ontplooiingsmogelijkheden in de dynamische luchtvaartwereld. administratief stationskontroleur assistente s magazijn bediende Interesse? IS m met rdag Bak- nge- i? wspru ~-'>n 1 graag ontvangen. documentalist (mni./vri.) NORIT Het openbaar vervoer brengt u bijna tot aan de voordeur van ons bedrijf. Iets voor u? Een goede job in een gezellige werkomgeving. Samen met uw collega’s meehelpen aan de verzending van precisie apparatuur, zoals schakelaars, paneel- componenten en fotocellen. De in- en uitgaande goederen stroom verwerken aan de hand van paklijsten. Als u tussen de 18 en 25 jaar bent, in het bezit van het diploma MAVO. HAVO (met handelskennis en/of wiskun- de) of MEAO, bent u van harte welkom. Een PD Boekhouden of studerend hier voor is een pré. U ziet: mogelijkheden voor iedereen. RESTAURANTKELNERS gfltijd 18-25 jaar SERVEERSTERS sn f. HUISH. HULPEN en KEUKENHULPEN voor de afwasmachine [C Hebt u belangstelling voor een ad ministratieve functie in het dynamische bedrijf van de KLM. dan kunt u schrijven. Het adres: KLM. afdeling Personeels planningen -voorziening. Antwoord nummer 170 L 1110 VG Schiphol. Vermeld op briefen envelop nr. B 844 en vergeet bij de afzender uw postcode niet. U wordt daarbij geholpen door moderne technieken. En onze arbeidsvoorwaarden zijn ook modern. Komt u er eens over praten. Het internationale Honeywell concern maakt er verkoopt een grote verscheidenheid aan produkten en systemen op het gebied van meet- en regeltechniek en test- en registratie apparatuur. Het produktenpakket omvat verschillende typen elektronische, elektrische en pneumatische instrumenten voor uiteenlopende toepassingen, vaak gericht op beperking en optimalisering van energiegebruik. Bij Honeywell in Nederland werken zo’n 1000 mensen. Ons European Distribution Center bij Hoofddorp verzorgt de verzending en opslag van Honeywell produkten voor heel Europa. Afrika en het Midden-Oosten. DE ZOETE INVAL B.V en BOUWLING DE LIEDE B.V. De Dienst Administratie van de KLM kent een grote verscheidenheid aan administratieve functies. In al die functies is, afhankelijk van inzet en inzicht, verde re ontplooiing mogelijk. Een interessante uitdaging voor jon ge, enthousiaste mensen, die aan de slag willen op afdelingen in ons hoofdkantoor te Amstelveen, op Schiphol-Oost en op Schiphol-Centrum. Als u telefonisch of schriftelijk even een afspraak maakt met onze mevrouw L. Schaafsma, zullen wij u KLM. Thuis in de lucht sinds 1919. Vervoert per jaar ruim 4 miljoen passagiers. Transporteert daarnaast 200 miljoen kilo vracht en post naar 118 luehthavens over de gehele wereld. Verdeeld over vestigingen in 85 landen, telt KLM 18.000 medewerkers, waarvan 13.500 in Nederland. ©o vak. nr. 306/HD vak. nr. 263/HD vak. nr. 184/HD ifor- 1 s. I Voor onze fabriek in Zaandam vragen wij Sollicitaties inzenden vóór 11 maart 1980 ló Deze monteurs zorgen voor het algemeen onderhoud van de produktie-installaties en werken in dagdienst van 07.00-16.45 uur Het bezit van een LTS-diploma en ervaring in elektrisch- autogeen lassen is minimaal vereist. Geboden wordt een aanvangssalaris voor 24 jaar en ouder van f 2.203,- bruto per maand, met een doorloop naar f 2.438.- bruto per maand. Verdër een 13e maand, 8% vakantietoeslag. 24 vakantie dagen gratis dienstkleding, reiskostenvergoeding, gunstige spaarregeling en een goede pensioenregeling Norit is gemakkelijk te vinden. Hembrug - vlak bij de pont. U kunt daar binnenlopen (op woensdag en donderdag) en vragen naar de heer Schirmer of u kunt voor meer informatie dagelijks bellen 075 - 12 30 77. Ons adres is NORIT N.V Pieter Ghijsenlaan 42. 1506 PW Zaandam Bij Norit Zaandam werken ca. 80 mensen. U bent daar geen nummer. Er is geen prikklok. Functie-informatie adviseren en werkzaam zijn op het terrein van: selectief verzamelen, beheren en toegankelijk maken van informatie- en documentatiemateriaal: vormen, ordenen, splitsen en opbergen van dossiers in bestanden; vervaardigen van korte omschrijvingen van het ontwerp van bepaalde documenten; coderings- en trefwoordensysteem alsmede het qua kennis bijhouden van deze systemen; actueel houden van documentatie op het Informatiecentrum Er moet rekening mee gehouden worden dat in de toekomst vermoedelijk tot automatisering van (bepaalde) werkzaamheden van het Informatiecentrum zal worden besloten voor het Ministerie van Financiën t.b.v de Fiscale Inlichtingen- en Opsporingsdienst, Afdeling Informatiecentrum Standplaats: Haarlem Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring max. f 2818,- per maand Tel. inlichtingen wórden verstiekt door de heer mr. F. W. Odank onder nr. (0231-3391 10, tst. 2302. Op Schiphol landen en starten dagelijks zo n 250 vliegtuigen. Tienduizenden mensen komen er Nederland binnen of zóeken juist via Schiphol hun weg naar de rest van de wereld. Er werken 26.000 mensen bij meer dan 300 bedrijven en instellingen die op Schiphol zijn gevestigd. Het beheer van deze luchthaven is in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Dit betekent de verantwoordelijk heid voor aanleg, onderhoud, ontwikkeling en exploitatie van het luchtvaartterrein. De N.V Luchthaven Schiphol heeft 1350 werknemers die samen werken om Schiphol z'n vooraan staande plaats’in de internationale luchtvaart te laten behouden en te versterken Bij het bureau Weg- en Waterbouwkundige Werken wordt gezocht naar een NORIT N.V. is een - in 1918 opgerichte - Nederlandse onderneming, die diverse kwaliteiten aktieve kool produceert en daarbij behorende apparatuur levert. Aktieve kool is een hulpstof, die door sterk adsorberende eigenschappen een belang rijke rol speelt, onder meer in de voedingsmiddelen- en chemische industrie, bij smaakverbetering van drinkwater, afvalwater- en luchtzuivering. Naast het, in Amersfoort gevestigde hoofdkantoor zijn er verschillende binnen- en buitenlandse produktie- bedrijven en dochter ondernemingen met in totaal ongeveer 650 werknemers. Bij het onderdeel Stationskontrole van het bureau Haven- en Stationsdienst wordt uitgekeken naar een: Honeywell European Distribution Center b.v. Afdeling Personeelzaken, Kruisweg 603a, 2132 NA Hoofddorp. Telefoon 02503 1295'1, tst. 142. Salarisgrenzen: f 1.846.- tot f 2.682.- bruto per maand. Kontinudiensttoeslag: ca. f 370 - tot ca. f 535.- bruto per maand. Als u ca. 30 jaar oud bent, bedraagt uw aanvangssalaris t 2.058,-. plus een toeslag van ca. f 410,- bruto per maand Een psychologisch onderzoek is onderdeel van de selektieprocedure. U werkt geüniformeerd in kontinudienst Uw uniformkleding wordt gratis aan u in bruikleen gegeven. Bij het Centraal Magazijn van, het bureau Inkoop en Voorraadbeheer is plaats voor een ?rk- ’ur- Bovengenoemd salaris is exclusief 8% vakantie- uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 0-4629/1757 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Telefonische inlichtingen kunt u s morgens tussen 8.30 en 9.00 uur inwinnen bij de heer J.P. Pluk, magazijnbeheerder. tel. 020-517 25 85 leeftijd 18-25 jaar wegens uitbreiding restaurant en centrale entree vragen wij op korte termijn Als medewerker van de luchthaven uetaalt u over uw salaris geen premie AOWAWWDie komt voor rekening van de N.V. Bovendien hebt u een pakket sekundaire arbeidsvoorwaarden, dat ronduit goed is te noemen Om deze afwisselende baan aan te kunnen, hebt u het MAVO-diploma en kunt u vlot op de schrijfmachine overweg. U hebt al wat administratieve ervaring en bent tussen de 20 en 25 jaar oud. U verdient een aanvangssalaris dat. afhankelijk van uw opleiding en ervaring, ligt tussen f 1.627,- en f 2.128.- bruto per maand. U verdient een aanvangssalaris dat. afhankelijk van uw opleiding en ervaring, ligt tussen f 1.547.- en f 2.128.- bruto per maand Hiernaast krijgt u gratis werkkleding in bruikleen. Interesse en woont u in de omgeving van Schiphol9 Schrijf dan een sollicitatiebrief, onder vermelding van het vakaturenummer. aan het bureau Personeelsbeheer van de N.V. Luchthaven Schiphol. Postbus 7501 1118 ZO Luchthaven Schiphol. Het Centraal Magazijn beheert een voor namelijk uit technische artikelen bestaand assortiment. U verricht in dit magazijn alle voorkomende werkzaamheden. U hebt bij voorkeur het diploma LTS-elektro- techniek of metaalbewerking en u deed al wat ervaring op in een funktie als deze. U bent in het bezit van het rijbewijs BE en uw leeftijd ligt tussen de 20 en 25 jaar. U wordt ingezet bij de dienstverlening aan alle luchthavengebruikers. Dit komt neer op o.a - het zorgen voor een vlotte doorstroming van aankomende en vertrekkende passagiers - kontrole uitoefenen op het juiste gebruik van de technische en andere voorzieningen t.b.v. de luchthavengebruikers en het toezien op een goed funktioneren van deze voorzieningen - kontrole-ronden maken door het Stations gebouw (wandelpieren) en het signaleren en rapporteren van vernielingen, orde verstoringen. technische storingen en de stand van zaken op de parkeerterreinen - toezicht houden en kontrole-ronden maken op parkeerterreinen en het innen van parkeergelden - kontrole bij doorlaat-pósten die toegang geven tot het douanegebied. Om deze afwisselende funktie goed aan te kunnen, hebt u op z'n minst een opleiding op'MAVO-niveau. Gezien de vele kontakten die u met het publiek hebt, moet u goed met mensen op kunnen schieten. U spreekt redelijk Engels. U houdt u in hoofdzaak bezig met het typen van korrespondentie, formulieren, lijsten, bestekken, rapporten en verslagen Daarvoor krijgt u - meestal met de hand geschreven - konsepten. die zijn voorzien van duidelijke aanwijzingen en instrukti,es. Hiernaast verricht u archiefwerkzaamheden en andere administratieve werkzaamheden als het invullen van formulieren, staten en tabellen en het maken van berekeningen Zij die interesse hebben voor bovenstaande funkties gelieven kontakt op te nemen met de heer C. H. Wempe, tel. 023-333336 om een verdere afspraak te regelen

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 39