Bo in the right place at the right time. mei D( Boeiende banen bij Transavia. For the professional, opportunity is being in Udi OG r 1e AUTOMONTEURS en AUTOSPUITERS ALFA ROMEO NEDERLAND B.V Irai Sikkens Sassenheim zoekt nieuwe medewerk(st)ers die rekenen op een behoorlijk stuk zekerheid. free-lance grondsteward/ess full-time grondsteward/ess verpleegkundige met kinderaantehening 5) Diaconessenhuis Wj Heemstede llpll MMM ifiil •WSs HU I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I TROUBLE-SHOOTER in de buitendienst -J Be ZATERDAG 2 FEBRUARI 1980 40 - DOVER Naast een goede salariëring bieden wij nog: 1. 13e maand salaris 2. reiskostenvergoeding 3. ruime faciliteiten bij aankoop van een Alfa Romeo 4. lunchgelegenheid in onze kantine Als importeur van Alfa Romeo automobielen zoeken wij ter versterking van onze technische dienst enthousiaste medewerkers voor de volgende funkties: Transavia Holland assistent(e) technische inkoop elektromonteur bedieningsvakman/-vrouw 01 DE kleurmaker (mnl./vrl.) 7 I DEN verbaast Econom (LNG) k Bor se reg Olymi de Ve den a Westd Buiter in een Die W Voor de uitbreiding van onze teams in de werkplaats en carrosserie-afdeling. Zij die over de vereiste vakkennis en ervaring beschikken en kwaliteit hoog in hun vaandel hebben staan nodigen wij gaarne uit kontakt op te nemen met onze bedrijfsleider de heer W. J. van Middelaar, tel.: 020-821551 gedurende de werktijden en 03473-3132 in de avonduren. INTERNATIONAL B.V. TECHNISCH TEKENAAR (M/V) Kabelweg 100, 1014 BC Amsterdam, tel.: 020-821551 Voor deze funktie gaan onze gedachten bij voorkeur uit naar een zelfstandige en energieke M-ATS’er met o.a. bijzondere praktische ervaringen in benzine/ dieselinspuiting en meervoudige carburateurs. Met kennis van zaken zal hij de moeilijke defekten aan onze exclusievere automobielen moeten lokaliseren en oplossen. Hierbij zijn goede kontaktuele eigenschappen voor een juiste overdracht van kennis aan onze dealerorganisatie erg belangrijk. Leeftijd tot 35 jaar. Voor deze funktie staat een service-auto ter beschikking. Sollicitanten voor deze funktie verzoeken wij, zich bij voorkeur schriftelijk te wenden tot het hoofd van de technische dienst de heer P. Stoop. liOO :8¥S ïijSïï 5-, 1 I I I W JJHKPSBUlEKl Hifi oil- I Sollicitaties. Bent u geïnteresseerd? Bel of schrijf even naar de heer F J.M. Bus, afdeling Personeelszaken. Wat bieden wij? Naast vastigheid kunt u rekenen op goed betaald werk, met 8 vakantietoeslag en een extra maandsalaris op het eind van het jaar. maximum leeftijd van 25 jaar. Voor free-lancers is dat 40 jaar. Voor beide geldt als minimum leeftijd 18 jaar. Zo kunt u solliciteren: Als u denkt voor een van beide funkties in aanmerking.te komen, kunt u alleen dit weekend en maandag 4 februari tussen 10.00 en 17.00 Al die passagiers verschaffen ons handenvol werk, in de lucht, maar vooral ook aan de grond. Daarom zoeken we nu mannen en vrouwen die ons team grondpersoneel het komende vakantieseizoen als grondsteward of grond stewardess komen versterken. Als u tussen de 18 en 40 jaar oud bent en Nederlands is uw moedertaal, dan nodigen wij u uit om naar de volgende funkties te solliciteren: Transavia Holland b.v. Postbus 7777 1118ZM Luchthaven Schiphol el. 020 -17 48 68. vragen naar afdeling Werving Passage personeel. Tot zijn/haar verantwoordelijkheden zullen onder meer behorenhet economisch beheer van distributie- g] voorraden met het U assisteert in deze funktie bij het inkopen van technische materialen voor produktie-apparatuur. Om deze veelzijdige funktie goed te kunnen ver vullen heeft u een MAVO- of HAVO-diploma nodig. Tevens is een duidelijke technische interes se noodzakelijk. Belangstellenden met een tech nische LBO- of MBO-opleiding kunnen ook solliciteren. Uw taak is het verrichten van uitbreidings-, reparatie- en onderhoudswerkzaamheden op elektronisch gebied. Funktie-eisen: LTS- of MTS-Elektrotechniek. Tot zijn/haar taak behoort het afvullen van verf in bussen, inpakken en pallettiseren. Deze werkzaamheden kunnen zowel in dagdienst (8.00-16.30 uur) als in drie-ploegendienst ver richt worden. Funktie-eisen: bij voorkeur LTS-niveau. accent op kosten en service, het vaststellen van de voorraden en bestelniveau/s, het participeren in de verdere uitbouw van sys teemontwikkeling binnen de afdeling. Van de ideale kandidaat verwachten wij een opleiding op havo-niveau of mts/meao, circa 3 jaar ervaring als inventory controller met o.a. statistische werkzaamheden, D een goede kennis van zowel de Nederlandse als de Engelse taal. Wat u kunt verwachten een jong en dynamisch bedrijf met een collegiale manier van samenwerken, een goed salaris en uitste kende bijkomende voorwaarden. Belangstelling Indien u eerst meer informatie wenst, de Heer C. Van De Hoek is gaarne bereid verdere inlichtingen te ver strekken. Telefoon023 - 33.91.70. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ontvangen door: Digital Equipment B.V., t.a.v. Afdeling Personeelszaken, de Heer H. Verhoeven, Cruquiusweg 25, 2102 LS Heemstede. Intusse uit de li een aani een greni ongeveer gekomen Transavia Holland vervoert jaarlijks zo'n 700.000 passagiers van en naar hun vakantiebestemming. De meeste natuurlijk in het hoogseizoen. Maar ook in het voor- en naseizoen kunnen we het behoorlijk druk hebben. In het hoog-seizoen vliegt Transavia naar niet minder dat 58 vakantiebestemmingen. Méér dan elke andere luchtvaartmaatschappij in Nederland. Deze bestemmingen liggen vooral rond de Middellandse Zee. Transavia vliegt met 1 Boeing 707 en 8 Boeings 737, snelle en komfortabele vliegtuigen. In februari/maart start een interne opleiding tot vakbekwaam kleurmaker, voor zowel mannen als vrouwen. Na een uitgebreide kleürentest kan men tot deze opleiding, die ongeveer 7 maanden duurt, toegelaten worden. U wordt incidenteel opgeroepen. U geeft zelf van te voren aan ons op, welke dagen u beschikbaar bent. Een volledige baan op basis van 5 dagen gemiddeld per week voor een periode van 5 a 6 maanden. Sikkens bv Rijksstraatweg 31 2171 AJ Sassenheim (01711)8 20 84 (Va TEHEI heeft ing intematii van Iran te sjah i Revolutie ran mee; der van 1 landse Z bijdrager lingsactif zullen vc noemd heim var voor het (Vc Volg woord doorgi Sovjet De heeft Comit komst steeds het he aan IC Karan Olymf onscht Meer i na 2 e is een firma, gespecialiseerd in de verkoop en assemblage van technische produkten en appendages, welke worden gebruikt bij het vervoer en de verlading van vloeibare petro- leum-produkten en chemische vloeistoffen. Op onze afdeling engineering wordt voor spoedige indiensttreding gevraagd een Wij denken aan een jonge medewerker met zo mogelijk al enige tekenervaring, die zich voelt aangetrokken te werken in een klein en thousiast team. Belangstellenden wordt verzocht zich voor het maken van een afspraak of voor nadere inlichtingen te wenden tot onze heer Schave- maker. DOVER INTERNATIONAL B.V. Weerenweg 12, Zwanenburg Tel. 02907-5442 tst. 15 Welk werk doet u: Als grondsteward/ess bent u verantwoordelijk voor n korrekte en vriendelijke ont vangst van onze passagiers, die zich melden bij de vertrek- balies. U zorgt vooreen vlot verloop van deze incheck- procedure en waar nodig steekt u ongevraagd de helpende hand toe. Hetzelfde geldt voorde instap-procedure aan de gate Ook hier is de hulp vaak heel belangrijk. Op onze kinderafdeling ontstaat binnenkort een vacature voor een Salariëring vindt plaats volgens de schaal van verpleegkundige A. Promotiekansen zijn bij gebleken geschiktheid in de toekomst niet uitgesloten. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door zr. M. F.J.J. Eisen burg, hoofd verplegingsdienst. Sollicitaties schriftelijk te richten aan de af- deling Personeel en Organisatie. Handellaan 2, 2102 CW Heemstede, tel .023-319310. personeel :.A- Iets over het salaris: Uw uiteindelijke salaris hangt natuurlijk af van een aantal faktoren. Uw leeftijd en ervaring, de wisseldiensten en natuurlijk de reiskosten vergoeding. Bovendien krijgen de full-timers een eindejaars- Sikkens ontwikkelt, produceert en verkoopt lakken voor de ambachtelijke, de industriële en de doe-het-zelf markt. Bij de bedrijfssektor bestaan vakatures voor: Wat zijn de eisen: Een goede algemene ont wikkeling op middelbaar niveau is natuurlijk erg belang rijk. U bent nauwkeurig en alert en u kunt goed met mensen opschieten. Een fikse dosis enthousiasme en flexibiliteit zijn verder absoluut nood zakelijk. Want er wordt op onregelmatige tijden gewerkt. Dus ook in het weekend. Met ervaring in de reiswereld, hebt u beslist een stapje voor. Voor full-timers geldt een uur bellen om u te laten in schrijven. Als u hebt gebeld, krijgt u een sollicitatie formulier toegestuurd. Letwel op dat u een recente pasfoto insluit, want alleen dan wordt uw sollicitatie in behandeling genomen. Eventuele data van indiensttreding op 1 april en 1 mei a s. Afwijkingen zijn niet mogelijk i.v.m. bedrijfs planning. Digital Equipment B.V., Nederlandse dochter van 's werelds grootste fabrikant van mini-computersystemen, heeft een "European Logistics and Distribution Centre" te Hoofddorp en sinds kort ook in Heemstede. Gezien de uitbreiding van het Europese distributiecentrum te Heemstede, zoeken wij op korte termijn een Senior Inventory Controller uitkering van 1,5%. In elk geval kunt u rekenen op 'n goed salaris met prima sociale voorzieningen. Daar staat wel tegenover, dat u niet te ver van Schiphol woont. De be VARA-te Nieuws i ding aan I Het mi ibenadruk een con1 over de kubieke wordt ge Van Eijk enkele a; contract is en blij Eijk. Hij tuele niei genoemd gasvorm) Aanvoe ker is vc J per pijplj (Va: ROTTI I raad van is met ii zijn func de raad gebeurt Udink, vesting e ven jaar van de jOGEM I erop ger groei var bestendi; Hij kr meer na bedrijf, I ging. Ud I leiding fa O sikkens ov

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 40