REACTIES VAN BELANGHEBBENDE OUDERS GEVRAAGD kerkdiensten Gift voor Kennemer Oudheidkamer Periodeprijzen in puzzelaktie II KNELPUNTEN OP WEGEN burgerlijke stand veilingen beverwijk m cc LU i i i Permanent Overleg Orgaan vergadert ui I l Begrotingsbehandeling in Heemskerk Ruil- en beursdag postzegelclubs Bereikbaarheid gemeentehuis Gespreksgroepen uitgerangeerd op televisie Vergaderingen Heemskerkse commissies Vossen in duingebied Beverwijk gesignaleerd Emancipatiecursiis in „Scheybeeck” 7 19 80 MMOND ZATERDAG 2 FEBRUARI Heemskerk Beverwijk I 3 milj Aktie Klavertje Vier” 2 milj I 0 m Velsen-Zuid Driehuis Wijk aan Zee Groente CE LU x, Santpoort en W I IJmuiden BEVERWIJK Velsen-Noord Initiatief voor stichting van kinderdagverblijf in Beverwijk Gounod- Kerk, L u. d: 1( u de direkt i over i ifvoerer Op de agende staan punten als inter- linkse samenwerking, een FNV-motie be treffende vrede en veiligheid, het gezond heidsonderzoek in de IJ mond en een ver der beraad over de voorhavenkwestie. In Beverwijk kent men wel de peuter speelzaal, maar daar kunnen de peuters slechts gedurende enkele uren per week worden opgevangen. In een dagverblijf kunnen kinderen van zes weken tot zes jaar elke werkdag van acht uur ’s mor- groep toegevoegd. Deze bestaat nu uit: de dames E. van Dongen-Kuiper, W. Heem- stra-Vianen en de heren P. Vessies, H. Zonneveld, F. de Boer. J. Raat en Q. A. M. Olsthoorn. Als alle informatie is ontvanen en de inspraakronden zijn gehouden kan de ge meenteraad besluiten geld beschikbaar te stellen en dan ook een rijksbijdrage wor den aangevraagd. De werkgroep hoopt in mei een nota voor de gemeenteraad ge reed te hebben. Intussen zoekt men naar een geschikte accommodatie en naar ge selecteerd personeel. Voorlopig is het aantonen van de be- HEEMSKERK. Het bureau voorlich ting van de gemeente Heemskerk laat weten, dat, om te voorkomen dat men tevergeefs probeert een ambtenaar in het raadhuis of bij één van de gemeentelijke diensten telefonisch te bereiken, het aan beveling verdient rekening te houden met de zogenoemde bloktijden. Die zijn 's mor gens van 9 tot 12 uur en 's middags van twee tot vier uur. Van kwart over twaalf tot kwart voor één zijn het gemeentehuis en alle gemeen telijke diensten telefonisch niet bereik baar. In de dichtstbijzijnde kinderdagverblij ven, in Haarlem en Alkmaar, zijn wacht lijsten onstaan. De verwachting is, dat een kinderdagverblijf ook in Beverwijk in een behoefte kan voorzien. BEVERWIJK. Op dinsdagochtend 26 februari start in Huize Scheybeeck voor vrouwen de cursus „Samen denken, sa men praten” (mondigheid, emancipatie). De volgende cursusochtenden zijn op 4. 11, 18 en 25 maart. Leidster is Marijke Geertsema uit Bergen. Voor deze cursus kan men zich opgeven bij mevrouw Wo- nink, Graaf Florislaan 90, telefoon 24257 in Beverwijk. Amsterdam-Utrecht A2 tussen Amster dam en Abcoude: rijbaanversmallingen in beide richtingen, max. snelheid 70 kmiu, duur onbekend. Zaanstad-Hoorn-Den Oever A7 tussen Avenhorn en Den Oever: in beide richtin gen rijbaanversmallingen en inhaalverbo- den en snelheidsbeperkingen, duur onbe kend. Groningen-Heerenveen A7: langdurige werkzaamheden bij Ureterp/Drachten <50 Hervormde Gemeente, Engelmundus- kerk, zondag 10 u. prof. dr. H. Berkhof, Leiden Verpleeghuis Velserduin, zondag 10.45 u. pater A. Mars en ds. F. Minnema. R.K. Engelmunduskerk, zaterdag 19 u. H. Mis met samenzang, zondag 9.30 u. en 18 u. H. Mis 11 u. H. Mis met samenzang, 11.00 viering met jongerenkoor. Honderd briefjes van 25 gulden zijn de periodeprijzen, die deze week extra beschikbaar zijn in de Aktie „Klaver tje Vier”, onze nationale puzzelaktie waarvan de opbrengst ten goede komt aan de gehandicapte sport in Neder land en de Olympische Spelen voor Gehandicapten 1980. R. K. Kerk St. Odulphus, Odulphus- straat, zaterdag 19.15 u. zondag 9.30 u. en 11.30 u. Ned. Herv. Kerk. Voorstraat, zondag 10 u. geen dienst. In het begin en in het midden van de week lagen vooral de prijzen van boibloe- men vrij hoog. Vrijdag moest men met even minder genoegen nemen. De Apel- doorns gingen weg voor 22 tot 31 cent per stuk en de Attilla’s leverden tot 48 cent op. (Van een medewerker) BEVERWIJK. De januarimaand is voor de bloemenveiling heel wat beter verlopen dan vorig jaar. In de strenge winter van toen met de onbegaanbare wegen kon men met de bloemen geen kant op. Bij open weer zijn de aanvoeren nu niet al te groot en voor een aantal produkten betaalde men driemaal zoveel als vorig jaar. Op de groenteveiling bleven zowel dé aanvoer als de prijzen een beetje steken. Grote veranderingen vallen er niet te mel den. Of het zou de prei moeten zijn, die in het begin van de week rond een halve gulden duurder was dan vrijdag. Maar men heeft er in deze streek even van geprofiteerd dat men elders geen prei uit de bevroren grond kon halen. Dat had tot gevolg, dat maandag de hoogste prijs 212 cent per kilo was, tegen 141 op vrijdag als hoogste notering. Anjers deden tussen 40 en 60 cent pei- stuk. Voor de Charmeur werd tot 85 cent betaald. Freesia gaat vlot weg voor 20 tot 50 cent. De forsythiatakken brachten nog een gulden per stuk op. De grootbloemige roos kwam tot 115 cent en voor de baby- roos varieerden de prijzen van 20 tot 60 cent. Wat potplanten bleken in het midden van de week goed te verkopen. Cyclamen kwamen tot zes gulden. Voor de primula’s werd van 15 tot 90 cent betaald. Vrijdag waren de prijzen: boerekool 82- 99. seldery 42-77, breekpeen 24-40. knolsel dery 12-34, prei 105-141, sla 15-18, uien 30- 49, waspeen 78-81. witlof 113-147, cham pignons 113-119, gesneden boerekool 63' 71. Aanvoer: sla 15.000 stuks, boerekool 5000 kilo, uien 16.000 kilo, witlof 1000 kilo. De kassla noteerde van 15 tot 18 cent per krop. De boerekool gaat steeds voor een goede prijs weg. Vrijdag was er evenwel nauwelijks aanbod: slechts 500 kilo, tegen woensdag nog 8000 kilo. De uien blijven hangen op een vaste prijs van 30 tot 5Q cent per kilo. Witlof is in opmars. Er kwam nu zo’n 1000 kilo, die tot 147 cent per kilo noteerde. Herv. Kerk, Grote Kerk, Kerk- 0 u. ds. A. Goudsmit-Aalders BEVERWIJK. Het Permanent Overleg Orgaan, een samenwerkingsver band van een aantal progressieve en ker kelijke organisaties, komt op woensdag avond 6 februari weer bijeen in ,,’t Zwa nennest” aan de Dommelsingel. Van het rijk kan een bijdrage in de kosten worden ontvangen als aan een aantal voorwaarden wordt voldaan, zoals een inventarisatie van alle voorzieningen voor kinderen in Beverwijk een wensen- en behoeftenpeiling, het opstellen van een plan, een subsidieverordening, inspraak van betrokkenen, enzovoort. De narcissen lagen deze week een stuk hoger in prijs dan in de voorgaande we ken. De beste partijen Carlton kwamen tot dicht bij de twee gulden per bos, De Dutchmaster ging tot een kwartje per stuk van de hand. Ook wat de narcissen betreft lagen de prijzen vrijdag iets lager. De handel vertrouwde kennelijk het weer niet. ver een tiental kippen en twee il 14 jaar in het bezit waren i al ja: haven 'oeide tci ierig in en nai> den sterda ■derla: •iegebi en re bied r slag vt te LP ?"-■ mt do 'ie ied (T|. Voori hekel. irschir iet va» gastal. e ond(1 HEEMSKERK. De postzegelvereni ging „Heemskerk” organiseert samen met de Kennemer Postzegelclub een op zon dag 3 februari te houden beurs- en ruil- dag. Die beurs wordt gehouden in de aula van de scholengemeenschap „De-Die” aan de Velst in Heemskerk van tien tot vijf uur. gens tot vijf uur ’s middags onder verant woorde begeleiding verblijven en dat biedt dus veel meer mogelijkheden. Het zou een oplossing betekenen voor ouders die werken, ziek zijn, een dagopleiding volgen, enzovoort. Invaliditeit, gebrek aan speelruimte, slechte huisvesting, weinig contacten in de omgeving, het kunnen allemaal factoren zijn die een kinderver- blijf wenselijk maken. Wat de belangen van het kind betreft worden genoemd: de verstandelijke ont wikkeling, de spreekvaardigheid, creativi teit. sociale ontwikkeling, motoriek en emotionele ontwikkeling. De voorlopige werkgroep heeft destijds een nota aan de gemeente gezonden, waarin werd aange drongen op medewerking. De gemeente heeft zich in beginsel achter het initiatief gesteld, temeer omdat ook het rijk finan ciële ruimte beschikbaar had. Om de nota beter te laten aansluiten bij nieuwe rijks- bijdrageregeling en de wenselijkheid van een kinderdagverblijf beter te onderbou wen, zijn enkele ambtenaren aan de werk- hoefte aan een kinderdagverblijf van groot belang voor de geldverschaffers en derhalve wordt iedereen die zo’n kinder dagverblijf wenst dringend verzocht te reageren. Die reacties kunnen worden verwerkt in het plan waarvoor de gemeen teraad moet oordelen. Degenen die nade re informatie wensen of als belangheb benden willen reageren, kunnen zich in verbinding stellen met de heren Raat en De Boer in het stadskantoor, telefonisch via nummer 41514. In de rijksbijdragere- geling is als voorwaarde opgenomen, dat van ouders die hun kinderen naar een dagverblijf brengen, een bijdrage wordt gevraagd. Deze bijdrage is afhankelijk van het inkomen en kan, bij een hele dag, variëren van 11,- tot 268.- per maand. Verkeer De verkeerscommissie ver gadert donderdagavond 7 februari in het gebouw van gemeentewerken aan de G. van Assendelftstraat. Besproken worden onder meer het woonerf Meerestein, de maximum snelheid op een gedeelte van de Rijksstraatweg en de verkeerslichtenin stallatie nabij de Duinweg, het funktione- ren van de verkeerslichten J. Lighthart- straat/J. van Kuikweg en een overzicht van de verkeersongevallen in het vierde kwartaal van 1979. Volkshuisvesting Maandag 4 febru ari vergadert in het gemeentehuis de com- missie bestemmingsplannen, volkshuis vesting en grondbedrijf. Van circa half negen af is de vergadering openbaar. Dan komt omder meer aan de orde het voorstel tot gewijzigde vaststelling van het bestem- 1 mingsplan „le Wijiiging de Maer”. Be sproken wordt de tweede fase van de 1 bebouwing Meerestein-Hoogdorp, de ge- meentebegroting voor 1980, een nota over huur- en koopwoningen. (Van een onzer verslaggeefsters) BEVERWIJK. Een aantal deelne- mers(sters) aan de gespreksgroepen van het Dienstencentrum Beverwijk van de Stichting Samenwerkingsorgaan voor Be- jaardenwerk komt donderdag 7 februari op het televisiescherm. Zij hebben meege werkt aan „Het programma met de Map” van de Nos. Het thema van deze uitzen ding is „uitgerangeerd". De gespreksgroepen komen al vanaf januari 1977 bijeen in het Dienstencen trum. Zij werkten in eerste instantie met thema’s uit de MAP „Iedere tijd is leef tijd”, uitgegeven door de Jong Oud Trust van Humanitas. Een aantal deelnemers(sters) is zich la ter zelf gaan bezighouden met het begelei den van een groep. .vin u). .Marum-West (7u Km ui en Boerak- ker/Tolbert (50 km u). Breda-Gorinchem-Vianen A27 tussen' Breda en Gorinchem: in één of beide richtingen kan een rijstrook afgesloten worden, juni 1980. Amersfoort-Zwolle A28 t.h.v. Harder wijk: per richting zijn 2 versmalde rijstro ken beschikbaar, tot april 1980. Amsterdam-Den Haag A44: viaduct in de ..Landscheidingsweg". verminderde doorrijhoogten. richting Den Haag linker rijstrook 3,50 meter en rechterrijstrook 3,10 meter, richting Amsterdam resp. 3.40 en 2,90 meter, omleiding voor hoger ver keer. vermoedelijk tot half maart 1980. oven» laveng w’ eur vi d maa >reidii ondei Noor o. alg z« R.K. Parochie, Frans Netscherlaan, za terdag 19 u. mis met samenzang, zondag 9.30 u. zangkoor, 11 u. ander koor. Gereformeerde Kerk, Burgemeester Enschedelaan, zondag 10 u. ds. Tiersma, 17.00 ds. P. v. Hall Adventskerk, Provinciaal Ziekenhuis, zondag 19 u. ds. G. J. Rijks. Volle Evangelie Gemeente, Gebouw Berea, zondag 10 u. J. J. Bronsveld HA, 19.30 1. Oly De Hoeksteen, Willem de Zwijgerlaan. zondag 10 u. ds. P. J. de Geeter, Castricum De Dorpskerk, Burg. Enschedelaan, zondag 10 u. ds. G. J. Rijks, gezinsdienst. Oilta ig - ks m i den ki LPG: 'erred se a«i msten ;lagm: tgebie Overzicht van de belangrijkste werkzaamheden aan de doorgaande wegen in Nederland in de periode 2 tot en met 8 februari. R.K. Kerk Mariakerk, Spoellaan, zater dag 18.30 u. zondag 9.45 u. 11 u. en 12.15 u. H. Laurentius, A. Verherentstraat. za terdag 19 u. zondag 9.30 en 18 u. Ned. Herv. Kerk, Kerkplein, zondag 10 u ds. D. Verhoef, 19.00 u. welkomsdienst in Morgensterkerk. Baptistengemeente Heemskerk. Maef- ten van Heemskerkstraat. 10 u. hr. W. J. Blanken Gereformeerde Kerk, Morgenstr., Vrij- burglaan, zondag 9.30 u. ds. A. v. Leeu wen. 19.00 ds. A. v.d. Velden Nieuw-Apostolische straat. 9.30 dienst. R.K. Kerk, H. Agatha, Breestraat, zater dag 19 u. zondag 10, 11.30 en 18 u. O.L. Vrouw van Goede Raad, Arends- weg, zaterdag 18.30 u„ zondag 9, 10.30 en 18 u. Regina Coeli, Hilversumplein, zaterdag 19 u„ zondag 10, 11.45 en 19.30 u. Apostelkerk, Van Riemsdijklaan, zater dag 19 u. zondag 8, 9.15 en 11 u. Voor directe bediening (H. Oliesel voor Beverwijk, Wijk aan Zee en Velsen- Noord) op zondag en werkdagen bellen 29044 (tel. nummer St. Jozef-rustoord). Gereformeerde Kerk (vrijgemaakt, Im- manuelkerk), Olieslagerslaan, zondag 10.30 ds. T. Bosma, Haarlem 15.00 ds. C. J. Breen, (Amsterdam Ned. st raat, De Opgang, Florastraat, zondag 10 u. d L. 11. v. Reijendam-Beek Gerei rrmeerde Kerk, Vredevorstkerk, L lan d r Nederlanden, zondag 9.30 u. ds. J. G Met de opbrengst van puzzel 18 van ruim 77 duizend gulden is een tussen stand bereikt van ruim 1.419.000,- Zie verder de puzzelpagnia in deze krant. IJkel, 17.00 ds. A. v. Leeuwen Doop gezinde Kerk. Meerstraat.zondag H. Luikinga. Midd laarsker, Moensplein. zondag 9.30 ds.H. (V.Nusselder, 17.00ds.B.Boelens Evangelische Gemeente, Van BEVERWIJK. In de omgeving van de begraafplaats „Duinrust" aan de oost kant van Beverwijk, schijnt in toenemen de mate pluimvee om hals gebracht te worden door vossen. Bij kippenhouders zijn in de afgelopen tijd tientallen kippen verdwenen. Een bewoner van de Overberglaan in Beverwijk zag zijn pluimveestapel minderd mei ganzen, die van de Beverwijken Sporen leidden in de richting van de begraafplaats „Duinrust” waar de vos een terrein van 14 hectare ter beschikking heeft. De gedupeerde pluim veehouder heeft het overige deel van zijn kippen thans in een deugdelijk hok onder gebracht. Ook elders in de duinstreek boven het Noordzeekanaal zijn vossen ge signaleerd en verdwenen tientallen kippen. ?t het J noverk L het ft i LPG: b :euze i i. „Bep I ien bt r zmcurr I vens r t de A i id, dat is aan h voor h >assin( le dre ,i. overhandigd aan drs. J van Vene tian, voorzitter van de thans 50-jaar bestaande Kennemer Oudheidka mer. Het geld zal gestort worden in het aankoopfonds van de Stichting. De openingshandeling van de bank waarvan de bouw in september 1978 begon, werd door burgemeester A. J. Hubers verricht door het onthullen van een vitrine. Deze is onderdeel van een tentoonstelling van de Oud heidkamer die tot 3 maart In het bankgebouw te bezichtigen is. Hier worden oude bodemvondsten uit de Breestraat en omgeving getoond. In zijn openingsrede legde burge meester A. J. Hubers de relatie tus sen geld en mensen nu haalde het boek „Kijik. economie” van profes sor Jan Pen aan, die zijn penne- vrucht betitelde als een boek dat over wensen, werk, geld en... mensen handelde. Geld, wensen en mensen waren voor de burgemeester de aan leiding om enkele opmerkingen over de kredietverlening te plaatsen. „Niet alle wensen zijn haalbaar. Ser vice verlening van banken mag nim mer leiden tot een oppervlakkige be oordeling van de omstandigheden waarin de krediet aanvrager ver keert.” Hij haalde hierbij een spreuk aan die boven de deur van de rijks munt is aangebracht. „Het geld, hier uit metaal verkregen, zij nooit ten vloek, doch steeds ten zegen." Nadat zaterdag om 11.00 uur het jeugdtamboer- en majorettenkorps ..De Bevers" op muzikale wijze een open-huis inluiden kunnen belang stellenden tot 13.00 uur het nieuwe i bankgebouw bezichtigen. Vrije Rlemsdlfjklaan, zondag 10 u. en 17 u. ev. M. KÏoostra Chr. Geref. Kerk, Koningstraat 117, zondag 9 u. ds. A. J. Otter, 14.30 u. ds. J. v: Dijken, Lisse Pinkstergemeente Beverwijk-Heems- kerk, Lingestraat, zondag 10 u. hr. J. Reerds, 19.00 hr. Th. v. Vlijmen Princesselaankerk, zondag 10.30 u. ds. J. Verdonk. Santpoort Kerk en Samenleving, Het Zwanennest, zondag 10.00 N. Roosen HEEMSKERK. In overleg met fraktievoorzitters is besloten de behande ling van de gemeentebegroting voor 1980 te beperken tot twee dagen. Maandagmiddag 11 februari van één uur af geven de frakties hun algemene beschouwingen. Die vergadering wordt ’s avonds voortgezet. De antwoorden van B. en W. worden gegeven op vrijdagmorgen 15 februari. Die dag vergadert men van negen uur ’s morgens tot half zes ’s avonds, met een onderbreking om half één. Beide dagen wordt vergaderd in de brandweerkazerne aan de Corn. Groenlandstraat 24. (Van een onzer verslaggeefsters) BEVERWIJK. In Beverwijk is het initiatief genomen om te komen tot op richting van een kinderdagverblijf. Het idee voor zo’n dagverblijf werd al in 1972 geopperd bij de samenstelling van de f jeugdnota. Nu van het rijk een bijdrage j in de kosten kan worden verworven is er een werkgroep gevormd, waarin ook en kele gemeentelijke ambtenaren zitting hebben genomen. In de eerste plaats is nu van belang aan te tonen, dat er behoefte bestaat aan zo’n dagverblijf. Daarom wordt ouders, die gebruik willen maken van zo’n dagver blijf, nu of over enkele jaren, dringend gevraagd te reageren. Petruskerk, Venusstraat 1. zaterdag 19 u. H. Mis, zondag 10.30 u. koormis Nieuwe Kerk, Kanaalstraat, zondag 10 u. ds. D. Heikoop 19.00 ds. C. J. v.d. Sluijs, Amsterdam Oud Katholieke Kerk, Kon. Wilhelmi- nakade, zondag 10 u. gezinsdienst Leger des Heils, Edisonstraat. zondag 10 u. heiligingsbijeenkomst. 19.30 u. verl. samenkomst. Petrakerk. zondag 9.30 u. hr. H. J. Kem- pers, Kolhorn 17.00 ds. J. P. Dondorp Christelijk Gereformeerde Kerk, Mar conistraat 7. zondag 10.30 en 17.00 u. ds. A. J. Otter. Aula Zeewegziekenhuis, zondag 9.30 u. pater A. Mars en ds. F. Minnema. Baptistengemeente, J. P. Coenstraat. zondag 10 u. ds. A. H. Agtereek doop- dienst. 19.00 ds. A. H. Agterkerk. HA. Johovahs Getuigen, Koninkrijkszaal, Oranjestraat 92, zondag 10-2 u. vergade ring. Doopsgezinde Gemeente IJmuiden, zondag 10 u. ds. H. Luikinga in Beverwijk. Vergadering van Gelovigen, Cultureel Centrum. Moerbergplantsoen. zondag 10 u. eredienst, woensdag 19.30 u. bijbelbe- spreking» Pinkstergemeente IJmuiden, zondag 10 u. ds. Th. Determann in Cult. Centrum. Gereformeerde Kerk (vrijgemaakt), zondag 9.30 u. en 17.00 u. ds. L. J. Joosse. HA. Goede Herderkerk, Velserduinweg 52, zondag 10 u. ds. J. Brezet. jeugddienst, 19.00 leerdienst ds. J. Brezet Ichtuskerk, Fahrenheitstraat, zondag 9.30 u. ds. J. P. Dondorp 17.00 ds. J. L. Bel Gereformeerde Kerk, Bethelkerk. zon dag 9.30 u. ds. J. L. Bel 17.00 hr. T. Wielsma, Zaandam. Vereniging van Vrijzinnig Hervorm den, Zeeweg 265, Braambos, zondag 10.30 u. mej. L. Ketel, Amsterdam R.K. Laurentiusl, Willemsbeekweg. za terdag 19 u„ zondag 10 u. H. mis, zondag 9.30 u. koormis, 11.00 u. H. mis Oud Katholieke Adelbertuskerk, Spar- renstraat zondag 10 u. Marialichtmis. Bethlehemkerk. 10.00 u. ds. R. G. J. Timmers. Geboren: Evelijne V, d.v. J. T. Alessie en M. J. Kreike; Nancy, d.v. A. N. M. de Wit en C. G. Huijsmans; Ronald, z.v. R. A. Dijkstra en P. H. M. M. Bos; Esther, d.v. J. Dekker en G. A. den Hollander; Jantje, z.v. J. T. van der Laan en V. J. van der Kolk; Richard, z.v. A. D. Heimering en H. C. Vanacker; Tessa, d.v. J. van der Steen en C. C. den Dunnen. Ondertrouw: R. Kloosterman en A. M. Minneboo; A. J. van Grieken en M. Ver- bree; G. R. Jongejan en E. M. van den Berkt; J. Hoekstra en Y. M. C. Jansen; J. Koopmans en M. J. Schellevis; J. H. de Beus en T. Douwstra. Gehuwd: J. de Rooij en G. A. M. Ver mast; N. A. J. Spelbos en Y. H. A. M. Schumacher; Overleden: R. de Haan, 87 jaar, geh- .gew. met C. J. van Velthuysen; C. A. w( Kuilman. 77 jaar; A. van den Berghe, j)l jaar; C. G. Doodeman, 70 jaar; H. Ellen- Ötten, 69 jaar; G. Gonggrijp, 47 jaar, geh. met A. J. C. Blok; J.< H. H. Numans, 73 jaar; P. van Wijnen. 61 jaar, geh.gew. met A. van Amersfoort. Gereformeerde Kerk, Stratingsplant- soen, zondag 10.30 u. ds. L. Dorst. Hervormde Kerk, zondag 10 u. R. A. Schut De Kennemer Oudheidkamer ont ving vrijdagmiddag bij de opening van het nieuwe pand van de AMRO- bank aan de Breestraat in Bever wijk een cheque ter waarde van 3000,- gulden. De gift werd door de regionaal directeur van de AMRO- bank, de heer mr.

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 7