ÏÏUïllöïÜl (ÈIMÏÏS TECHNISCHE UNIE B.V. baliemedewerker magazijnmedewerkers Bij Haaghuishof: administratief medewerker (m/v) beheerder rijdend bijkantoor nub/paarbanl een bank van deze tijd Rabobank O I Uw eigen kast of bergwand in blank vurehout! Wieg akko ambt Trots kwam hij de bank binnenstappen» M’n kleinzoon, zegt ie, ik wil een soort spaarrekening voor hem openen» Wij hebben een speciaal kinderspaarplan, vertelden wij: meneer krijgt meteen een heel speciale rente van ons, de kleine meneer dan» Hier is f 250,- zegt hij» En van mijn rekening wil ik iedere maand f 25,- automatisch naar die jongen overmaken» Zo, die jongen zit er al meteen lekker warmpjes bij, zeiden wij» Komt voor mekaar» Bank voor baby’s ook. BW JUWEI De kaartjes zijn verkrijgbaar bij onze kantoren: Technische Unie Gevraagd: CHAUFFEUR*MONTEUR Administratief medewerker (m/v) Ook hebben wij een vakature voor een administratief medewerker (m/v) die voor namelijk werkzaamheden zal verrichten ten behoeve van de voorraadadministratie. Kandidaten voor deze funktie dienen te beschikken over een middelbare opleiding op MAVO-niveau en eventueel over een type-diploma. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitaties te richten tot de heer W. de Boode, manager van het verkoop kantoor, Tulpenkade 12015 AA Haarlem. Telefoon: (023)319345. Baliemedewerker Voor het verkoopkantoor Haarlem zoeken wij op zeer korte termijn een balie medewerker, kennis van Elektrotechniek en/of Sanitair is vereist. Magazijnmedewerkers Tevens zoeken wij twee magazijn medewerkers, kennis van Elektrotechniek en/of Sanitair strekt tot aanbeveling. voor het monteren van golfplatenloodsen door de gehele Benelux. Groot rijbewijs vereist. Schriftelijke sollicitaties richten aan de afdeling Personeels zaken van de Nutsspaarbank West Nederland, Postbus 700, 2003 PE Haarlem. Deze functie omvat het zelfstandig, vanuit een rijdend bij kantoor, bedienen van cliënten met alle financiële zaken, die onze bank voert. Hiervoor zijn goede contactuele eigen schappen en gedegen kennis van en ervaring in bankzaken vereist. Deze kennis kan middels de bij onze bank bestaande opleidingsprogramma's worden ontwikkeld en verdiept. Opleidingsindicatie: minimaal MAVO-niveau, groot rijbewijs vereist. Leeftijd: tussen 25 en 40 jaar. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer M. Brouwer, rayondirecteur (telefoonnummer 023-319201). Voor verschillende plaatsen in ons werkgebied, waar geen of nog geen kantoor van onze bank is gevestigd, zoeken wij een 100 jaar Tot Uw dienst Sollicitaties: KRIJGERBOUW B.V. Konnetlaantje 18, Rijsenhout. Tel. 02977- 22755. R Fi Naast een nader overeen te komen salaris bieden wij 8% vakantietoeslag, een 13e maanduitkering en andere uitsteken de arbeidsvoorwaarden. Opname in premievnje pensioen regeling mogelijk. 0,’'«Wr I~ op 18 februari1980 (Rosenmontag) DEZE SPECIALE KAARTJES KOSTEN SLECHTS 42.- we/t nadarland Uw naam: Adres: Fbstcode: Woonplaats: 1 - Rabobank als kinderbank. Vraag inlichtingen. Ga naar de Rabobank in uw buurt of stuur deze bon op in een open envelop zonder postzegel aan de Centrale Rabobank, Antwoordnummer 700, 5600 VB Eindhoven. I armste Beverwijkse Courant: IJmuider Courant Haarlems Dagblad: Zeestraat 18, Beverwijk Lange Nieuwstraat 427, IJmuiden Soendaplein (Haarlem-Noord) Ged. Oude Gracht 82 (Haarlem-Centrum) Californiëplein (Haarlem-Schalkwijk) Raadhuisstraat 60, Heemstede Technische Unie B.V. Landelijke elektro- en sanitairtechnische groothandel met 24 Verkoopkantoren en 6 Regionale Technische Afdelingen. Het hoofdkantoor is ge vestigd te Amstelveen. Stel uw eigen kast of bergwand samen uit ons professioneel stellingensysteem. U vindt bij ons vele accessoires, deuren, ladeblokken etc. Alles uit voorraad. Vraag de gratis voorraadlijst, Bel of schrijf naar: De Nutsspaarbank West Nederland is een regionale bank met een compleet dienstenpakket dat is afgestemd op de behoeften van haar particuliere cliënten, leder van de vierhonderd personeelsleden werkt direct of indirect aan het optimaliseren van de dienstverlening. In de 63 kantoren verspreid over vijf rayons staat de persoonlijke relatie met de cliënt voorop. Haaghuishof Leiden Herenstraat 39,071 -1211 41 open ma./ t/m vr. 8.30 -12.30, 13 30-18 u do 19-21 u. Haaghuishof Amsterdam Overtoom 250,020-12 42 53 open: ma. 13-18 u., dit/mvr. 10-13.14-18. do 19-21 u. IIHIIIIIIIIIIII r' Het is de West< huidige handen Amerika kaanse f is geblel de snelli ghanista Staan, en buiten is selvalligt reld een ben tewi gering z van Carl ge koer: waarbij met de algemen geen mo gen die Russisch ben vooi land is baar en russisch' richting geval v< toegang rijk me slechts i schakele „schild de Ame wereld 2 land zit rol van expediti Europa acht zie trekkelij oorlog Duitslar Europes land, de blijkbaa een bret beide I ervan ti Europes is voor moeten zich inti ten dat eigen n Europa Welover aan Eu: beseffer reldconi zinning lariteit I een ein< tige nat heid hei met Eut 'lllllltlllllll Terwijl énigde S militaire wordt gi om de S Oistan m aanval ai pa een 1 laas weii inter-Eui (Var DEN I Binnenlai overeenst ambtenar tigheidstc gisteren i De Kar waarin v geen voc heidstoes advies vt heeft Wie deze toes Met na: fel tegen: Zij hebbt ie gaan. Tijdens begroting den drie pen. Het van medi het onvei jnens die winst va aangekor zullen vi worden g De mir heid is i arbeidspl 30.000 nc van Soc Volgens heeft Alk we arbeii Wiegel duidelijk uitzondei Kamer h Die zit er al warmpjes bij... I Reeds vanaf acht uur lopen de narren op straat met hun „dikke trommen Treinen en autobussen beginnen duizenden en nog eens duizenden toeris ten uit binnen- en buitenland aan te brengen, die zich nu naar de door de stoet gevolgde weg haasten. Wie een tribuneplaats heeft, kan van geluk spreken. De anderen dienen echter niet ontgoocheld te zijn, als ze geen plaatsje in de eerste rij vinden. Men neemt zijn buur bij de arm en zingend en „schunkelend” kan men ongetwijfeld na enkele uurtjes een goede plaats veroveren. „Na enkele uurtjes Ja, natuurlijk - zo lang duurt het tot de stoet komt. Is dit te lang? Maar nee, zeker niet. Men danst, men zingt, men „schunkelt" ter plaatse en bewondert de gek verklede groepjes die voorbij trekken, zodat het wachten het halve plezier is. Weest U ook niet verwonderd, als Uw buurman U uit zijn flesje laat drinken. Af en toe een slokje hoort er bij en als U zelf niets op zak hebt, er lopen genoeg „Vliegende handelaars” die U graag een flesje „schnaps" verkopen. De spanning geraakt nu stilaan op kookpunt - en eindelijk maakt de bereden politie de veel te eng geworden straten vrij. De menigte roept „Der Zog küft”!!!!! Daar komt de stoet! Een paar uur lang trekken dan kleurige wagens en groepen voorbij, karamellen en bloemenruikertjes worden in de menigte gegooid, terwijl iedereen met de muziekkapellen meezingt Ook hier heeft iedere wagen, iedere groep zijn betekenis. De „Rosenmontagszeitung" verklaart de wa gens, maar dat is niet noodzakelijk te volgen. U hebt eigenlijk genoeg aan het bewonderen en het beleven van het beleven. De stoet is ten einde in de late namiddag. De extra trein vertrekt om 7.12 uur van Amsterdam CS (spoor 10 B) Met deze speciale kaartjes kunt u vanaf elk gewenst station in Nederland naar deze speciale trein In Amsterdam vertrekken. De aansluitende treinen zijn vanuit Haarlem 6.36 uur en vanuit Zaandam 6.46 uur. De vertrekschema's van de overige aansluitende treinen zijn op onze kantoren verkrijgbaar. HDC-5

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 20