onze passagiers E KNTS janskliniek medewerk(st)er t.b.v. de planning medewerk(st)er tb.v. het administratieve gedeelte 'UI I KLM Thuis in de lucht Als bekleder bii de KLI draaqt u bii aan het comfort van zeeweg ziekenhuis velsen I I I A. BODE (m/v) a B. GEDIPLOMEERDE TYPIST® schilder ASSISTENT ACCOUNTANTS Schiphol onderhoudsmonteur ervaren stafdocent(e) buitendienst monteur geveke I Provinciale Planologische Dienst van Noord-Holland I Belangstelling? Nederlandse Rotogravure Maatschappij FEBRUARI 1 98Ü 9 22 UH 3 32 RIDDERSTRAAT 32, HAARLEM TEL (023) 3192 82 >l *D= 9^ 1 ZATERDAG K- si vacaturenummer 188 Vereisten: in Beide medewerkenden dienen elkaar in geval van ziekte en vakantie te kunnen vervangen. --J Binnen de afdeling Bankwerkerij is momenteel plaats voor een ervaren Voor de service-dienst te Amsterdam vragen wij een Als maximumleeftijd houden wij 35 jaar aan Schriftelijke sollicitaties kunt u richten onder nr. 2178 aan 2178 •;z '/r/A. 'I k Telefonische inlichtingen worden verstrekt door Mevr. A. Zuiderwijk, hoofd van de medisch-para- medische dienst. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de dienst personeelszaken van de Geveke Intern Transport B.V. is een toonaangevend bedrijf op het gebied van vorkheftrucks en magazijn-techniek. Als bekleder bent u belast met het vernieuwen van stoel- bekledingen. het pasklaar snij den van tapijt en het aan brengen van isolatiematerialen. Het werk wordt verricht ploegendienst. Als u een stoffeerders- opleiding hebt gevolgd en beschikt over enige jaren ervaring bent u van harte De Technische Dienst van ons bedrijf telt 50 medewerkers, verdeeld over de afdelingen Bankwerkerij, Elektra, Elektronika, Ketelhuis, On derhoud Gebouwen, Magazijn en Ontwikkelingen. De funktie wordt in dagdienst verricht, maar van de kandidaten vragen wij de bereidheid in een later stadium de werkzaamheden in 2-ploegen- dienst te verrichten. De werkzaamheden zullen hoofdzakelijk bestaan uit onderhoud en re paratie aan het uitgebreide machinepark. Naast een goede beloning voor deze funktie kent ons bedrijf secundaire arbeidsvoorwaarden, die uitstekend te noemen zijn. Voor een goede taakuitvoering is het noodzakelijk naast het diploma L.T.S. en/of Bemetel, minstens 5 jaar ervaring te hebben in onderhouds werkzaamheden. Ervaring met grafische machines strekt tot aanbeveling. Provinciale Planologische Dienst van Noord-Holland Gebouw Noord-Holland, J.J. Hamelinkstraat 4 6, Haarlem. V.w.b. salariëring en overige arbeidsvoorwaarden is de CAO voor het ziekenhuiswezen van toepas sing. Funktie A Opleiding op HAVO-nivo en het diploma doktersassistent(e), type-diploma. De NV. Luchthaven Schiphol, met ruim 1350 medewerkers, is verantwoordelijk voor het beheer en de exploitatie van onze nationale luchthaven Schiphol. Bij het bureau Technische Bedrijfsvoering en Onderhoud bestaat een vakature voor een Zijn werk bestaat uit het verrichten van service-, reparatie- en controle werkzaamheden aan vorkheftrucks (merk Hyster). Het diploma LTS-autotechniek is een vereiste, ervaring in de autobranche en kennis van hydrauliek strekken tot aanbeveling. De heer J.J. Harthoorn, telefoon 020-369643, is gaarne bereid nadere inlichtingen te geven. Geveke Intern Transport B.V. t.a.v. de heer J.A.Z. Hooft Graafland, Hoofd Personeelzaken, Postbus 3031, 1003 AA Amsterdam. De man die wij zoeken woont in de omgeving Haarlem/ Hoofddorp en is omstreeks 25 30 jaar. Interesse? Schrijf dan een sollicitatiebrief en stuur deze, onder vermelding van nr 298/HD. naar het bureau Personeels beheer van de N.V. Luchthaven Schiphol, Postbus 75011118 ZG Luchthaven Schiphol. Als medewerker van de luchthaven betaalt u over uw salaris geen premie AOW/AWW. Die komt voor rekening van de luchthaven, evenals een tegemoetkoming in de reiskosten. Bovendien hebt u een pakket sekundaire arbeidsvoorwaarden, dat ronduit goed is te noemen. Daar staat wel tegen over, dat u op een redelijke afstand van Schiphol woont. Funktie B Opleiding op HAVO-nivo en het type-diploma. De aan te stellen docent(e) zal belast worden met de opleiding tot verpleegkundige De school heeft de beschikking over een modern gebouw, waar circa 160 leerlingen het theo retische gedeelte volgen van de opleiding tot verpleegkundige of ziekenverzorgende Bij de Reparatieafdeling van de KLM worden vliegtuig onderdelen en -interieurdelen onderhouden en gerepareerd. Op deze afdeling is plaats voor bekleders. welke bij ons naast een goede honorering, secundaire arbeidsvoorwaarden en een prettige werkomgeving, tevens een ruime mate van zelfstandigheid genieten Een afspraak voor nadere informatie, maakt u met de heer Drs. E. H. Westra van ons kantoor. t\U Bij de afdeling Interne Zaken van de dienst kunngn worden geplaatst Haar/zijn taak zal o.a. bestaan uit: Het verwerken en doorgeven aan de artsen van aanmeldingen van nieuwe patiënten. Het schrijven en distribueren van aanvragen voor de te verrichten behandelingen door de paramedische afdelingen, zoals fysiotherapie, logopedie en ergotherapie. Het samenstellen van het medisch dossier, de daarbij behorende formulieren en het verzen den aan de betreffende afdelingen. Bij invoering van de medische registratie (via kodekaarten) de kodering verzorgen. welkom. In verband met de ploegendienst is het wel noodzakelijk dal u in de omgeving van Schiphol woont. Trekt het u wel om het interieur van de KLM-vlieg- luigen een goed gezicht te geven, richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan KLM. afdeling Personeels planning en -voorzien in si. Postbus 7700. 1117ZL Schiphol. Vermeld s.v.p. op de envelop nr. A 848 en bij de afzender uw postcode. Indien u voor bovenstaande funktie belangstelling heeft kunt u kontakt opnemen met de heer A. v.d. Berk Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV, Jan Willem Lucasweg 5 te Haarlem. Tel. (023) 31 90 90, tst. 334, afd. Personeelszaken. Funktie B: Funktie A: Daa Dat Dat aan lied prat van de g Wat eers dan men Vert zo o wat non vin( verc bak Hgg Etfii van win doei geb< gele kan paa verl Dee zat, kwc Is ei zont verc gevt mac leve nooi men sche lekk dev me. zeg met slee alle zich eige eers Geb van thee naa bed zith een rest Ikh ZWO eent mat heb Geit inlu schi wee ster geb klei tod ikn niet blij den beg mij blik geb gesl met knv zal De bek shot fort Voc een vin Naast een verpleegkundige op leiding is een afgeronde docenten opleiding vereist. Enige ervaring als docent(e) is gewenst Haar/zijn taak zal o.a. bestaan uit: Het inschrijven van nieuwe patiënten. Het dagelijks plannen van de te verrichten behandelingen door de paramedische afdelin gen. Het verwerken van wijzigingen in deze plan ning en het bijhouden van de planborden op de diverse afdelingen. Het plannen van het intern vervoer van de patiënten. Het bijwonen van de opnamebespreking en het verwerken van de daaruit voortvloeiende mutaties. Het regelen van ziekenhuisafspraken/vervoer. U verdient een aanvangssalaris dat, afhankelijk van uw opleiding en ervaring, ligt tussen f 1.940,- en f 2.337,- bruto per maand. Voor beide funkties is een grote akkuratesse, organisatievermogen, goede kontaktuele eigenschap pen en administratieve ervaring noodzakelijk. Diensten: Funktie A: van maandag t/m vrijdag van 12.45 - 17.15 uur. Funktie B: van maandag t/m vrijdag van 08.30 - 13.00 uur. U hebt LTS-schilderen met aankomend gezeldiploma. Hierna deed u een aantal jaren ervaring in onderhoud en/of nieuw bouw op. U bent ca. 30 jaar oud. r.- KLM. Thuis in de lucht sinds 1919. Vervoert perjaar ruim 4 miljoen passagiers. Transporteert daarnaast 200 miljoen kilo vracht en post naar 118 luchthavens over de gehele wereld. Verdeeld over vestigingen in 85 landen, telt KLM 18.000 medewerkers, waarvan 13.500 in Nederland. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeel en Organisatie van de Stichting Medisch Centrum Velsen, Postbus 464, 1970 AL IJmuiden. De afdeling OPLEIDING TOT VERPLEEGKUNDIGE EN ZIEKEN VERZORGENDE heeft plaats voor een r. Het Zeeweg Ziekenhuis (312 bedden) behoort evenals het Verpleeghuis Velserduin (200 bedden) tot de Stichting Medisch Centrum Velsen M. A. de Vries is een middelgroot accountantskantoor met een gevarieerde controle- en adviespraktijk. Wij vragen, in verband met uitbreiding van onze werkzaamheden, beginnende en ervaren Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de verpleegkundig directrice, telefoon 02550-19100, toestel 2453. De Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV is een moderne diep- drukkerij behorend tot de VNU-Industriegroep B.V. De Janskliniek is een verpleeghuis voor 200 somatisch zieken. Aan de kliniek is tevens een dagbehandelingscentrum verbonden. Overspaarne een verpleeghuis voor 70 psycho-geriatrische bewoners, valt eveneens onder de organisatie van de Janskliniek. U verricht alle voorkomende schilderswerk- zaamheden aan-vloeren, wanden, plafonds, deuren en kozijnen, alsmede werkzaam heden aan buitengevels (voornamelijk glas werk). U bepaalt zelf de werkwijze en de benodigde materialen, gereedschappen en hulpmiddelen. In nauw teamverband met de overige stafdocenten wordt samen gewerkt aan een eigentijds opleidingsprogramma, waarbij vooral de integratie tussen de theoretische en de praktische op leiding een belangrijke rol speelt. Op korte termijn komen op het afsprakenburo in de Janskliniek twee part time funk- ties beschikbaar. Op het bureau Registratie en Archief is in verband met interne sollicitatie van één van de twee bodes een vacature ontstaan. De werkzaamheden omvatten het verzorgen van de post in het gebouw en tevens bij toerbeurt het brengen en ophalen hiervan bij het postkantoor en provinciale griffie. Verder dienen eenvoudige aan vullende archiefwerkzaamheden te worden verricht. Het bezit van een rijbewijs B E is vereist. Salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en kan worden bepaald tussen f 1.713, - en f 2.487,- biuto per maand (vanaf 21 jaar) (salarisbedragen per juli 1979) vacaturenummer 189 Op de typekamer van de dienst is uitbreiding mogelijk van zes naar zeven medewerkers. Voor deze medewerk(st)er staat een moderne IBM- machine klaar om zelfstandig brieven, rapporten, staten e.d. te werken. Salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en kan worden bepaald tussen f 1.758, - en f 2.622, - bruto per maand (vanaf 21 jaar) (salarisbedragen per juli 1979). De rechtspositieregelingen van de provincie Noord- Holland omvatten onder meer 8 o/o vakantietoe slag, ziektekostenregeling en pensioenvoorzieningen. Medewerkers van de dienst hebben inspraak bij de benoemingen. Sollicitaties naar beide functies kunnen binnen twee weken worden gericht aan de directeur van de Provinciale Planologische Dienst van Noord- Holland, Postbus 4078, 2003 EB Haarlem, onder vermelding op de enveloppe van het bij de functie behorende vacaturenummer. Voor beide functies geldt dat de werktijd 40 uur per week bedraagt. Met betrekking tot functie a. worden ook "tweelingen" die samen deze 40 uur willen delen uitgenodigd om te solliciteren. Met betrekking tot functie b. bestaat in beginsel na een inwerkperiode de mogelijkheid van arbeids- tijdvermindering tot een 32-urige werkweek. Informatie over beide functies kan worden verkre gen bij de heer J. Zwemmer, chef van de afdeling Interne Zaken, telefoonnummer 023 - 35 02 44. VNU Industriegroep BV is een divisie van VNU Verenigde Nederlandse Uit geversbedrijven BV. Dit concern is o.m. uitgever en drukker van tijdschriften, boeken en dagbladen. In VNU Industriegroep lijn vrijwel alle drukkerij- activiteiten van VNU ge bundeld. Accountantskantoor M. A. de Vries, Herenweg 92, Heemstede tel. 023-2991»

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 22