organisatie-adviseur Ringvaart DEKO KONSTRUKTEURS en TEKENAAR-KONSTRUKTEURS Magirus-Deutz fysiotherapeuten All Round Dieselmonteur tekenaar (m/v) Barrier Industriebouw BV medewerk(st)er werving selectie/rechtspositie logopediste (part time) Diaconessenhuis Heemstede HAVENWERKERS STUWERS KRAANDRIJVER ■HSlr Uitvoerder, Werkplaatschef, Voorman, Constructie- bankwerkers-lassers, mach.-bankwerkers. leerkracht scheikunde DEKO ENGINEERING B.V. 2032 HP HAARLEM STUWADOORSBEDRUF VELSEN B.V. ■ENGINEERING b.v. ERVAREN SEKRETARESSE IS BENT U BEKEND MET DE BOUWWERELD? HEBT U COMMERCIËLE CAPACITEITEN? Rode Kruis Ziekenhuis Paulus school STUWADOORSBEDRUF VELSEN BV i ATERDAG 9 FEBRUARI 1980 met als standplaats Haarlem BEVERWIJK r Tel. 02510-26263 land i Rietlanden 1 BEVERWIJK. zoekt wegens uitbreiding van haar werkzaamheden in de IJmond op korte ter mijn, ervaren: U kunt ook even langs komen bij ons Pleimuiden 5 Amsterdam-Sloterdijk Amsterdam Vondellaan 13, 1942 LE Beverwijk Telefoon 02510 - 29131 die poliklinische behandelingen gaan verrichten. De arbeidstijden zullen wij graag in onderling overleg regelen. geld en goede raad RODE KRUIS ZIEKENHUIS In verband met uitbreiding der werkzaam heden vragen wij voor de afdeling Fysiotherapie enige CFC CLEVELAND B.V. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar het hoofd Personeelszaken van het Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot het hoofd van de afdeling Fysiotherapie, de heer F. F. van der Putten (toestel 1147) O De Centrale Rabobank vraagt voor de regio Haarlem een die zal worden belast met: I H ties open V°°dre nestelde eisen voldoet I Sollicitaties te richten aan: Leeftijd minimaal 30 jaar. voor de afdeling personeelbeheer vragen wij een t x nple* k af- 9310, land, ionaal van :h- iHersnneel Voor uitbreiding van onze afdelingen staalbouw en werktuigbouw kunnen wij plaatsen r een nd is n vlot i met ior flenst. Onze personeelschef geeft u gaarne nadere informatie en kan voor u een L gesprek met onze verkoopdirekteur arrangeren. - verkeerstechnisch ontwerp- en tekenwerk - kleinere reconstructies of aanpassingen algemeen op de afdeling voorkomende werkzaamheden Wij bieden u een baan met perspectief, als vertegenwoordiger bouwmateri alen. Honorering, pensioen en overige arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer uitstekend te noemen. Tevens stellen wij voor deze funktie een auto beschikbaar. Als uw leeftijd 25 jaar is, als u b.v. in de binnendienst kontakten hebt met aannemers en architecten, als het veeleisende, maar voldoening gevende vak van vertegenwoordiger u aantrekt, dan doet u er goed aan op deze advertentie te reageren. Bel 02520-21554 en vraag naar de heer Kroon of schrijf naar: Charcon Ringvaart B.V., Meerlaan 222-224, 2181 BX Hillegom. Dealer van Magirus-Deutz bedrijfswagens heeft plaats voor een Soil.: Bestuur Paulusschool, p/a Nieuwe Gracht 74 2011 NJ Haarlem Voorts zal de organisatie-adviseur, in samenwerking met andere adviseurs, organisatie-onderzoeken verrichten op grotere banken waarbij organisatie-structuur, taakverdeling, kwalitatieve bezetting en communi catie aan de orde komen. Hij brengt zijn adviezen aan het Bestuur uit en begeleidt de implementatie op de bank waartoe hij nauw samenwerkt met de personeels- en opleidingsadviseur. Regionalisatie van de tot op heden centraal geplaatste organisatie adviseurs maakt bezetting van deze functie in het regio-team nood zakelijk. Deze functionaris adviseert de Rabobanken inzake organisatie structuur, taakverdeling, samen werkingsrelaties, kasorganisatie en inrichting, lay-out, routing, etc. Gegadigden dienen in de omgeving van de standplaats woonachtig te zijn of bereid te zijn zich daar te vestigen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie procedure. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ontvangen door de Centrale Rabobank, Personeelszaken, antwoordnummer 390, 5600 VB Eindhoven, onder vermelding van vac.nr. Ti. 4772. Om de functie goed te kunnen vervullen is ervaring in het organisatie-advieswerk een eerste vereiste. Daarnaast praktische kennis op bedrijfskundig gebied, analyserend vermogen en sociale vaardigheden. Vooropleidingen zouden kunnen zijn HTS-bedrijfskunde of Sociale Akademie met voortgezette opleiding in de organisatorische richting. Ervaring in het bankwezen kan een pré zijn. Van kandidaten worden goede contactuele eigenschappen, tactisch optreden en natuurlijk overwicht gevraagd. Het kunnen werken in team verband is een vereiste. het PWN verzorgt vanuit een verscheidenheid aan vestigingen in de provincie noord-holland de winning en distributie van drinkwater voor het grootste deel van dit gebied. nadere informatie over de functie wordt gaarne verstrekt door de heer J.C. van der Kraats, chef van de afdeling personeelbeheer, telefoon 023-259331, toestel 2897. wij vragen personeelsopleiding op MBO-niveau enige jaren ervaring op een personeelsafdeling, bij voorkeur bij de overheid. rijbewijs B-E. leeftijd tot omstreeks 30 jaar. wij bieden een bruto-maandsalaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, tot ƒ2.895,-. verdere uitloopmogelijkheden. de bij de overheid gebruikelijke arbeidsvoorwaarden. Wij bieden: een aantrekkelijk salaris en gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. sollicitaties, waarin een nauwkeurige omschrijving van de tot nu toe gevolgde opleiding en verrichte werkzaamheden, worden binnen één week na het verschijnen van dit blad met belangstelling tegemoet gezien door de directie van het PWN, postbus 5, 2060 BA Bloemen- daal. s vp. in de linker bovenhoek van brief en enveloppe 8008 vermelden is een 30 jaar bestaand onafhankelijk advies- en projektburo. Begin april betrekken wij een ruim en modern kantoor aan de Weerlaan te Hillegom. Vereist: diploma M.T.S. (weg- en waterbouw) of gelijkwaardige opleiding in die richting. Diploma P.B.N.A.-verkeerstechniek strekt tot aanbeveling. Bij voorkeur enige jaren ervaring in soortgelijke werkzaamheden. Salaris: Afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd maximaal f 3039, bruto per maand. Zij zal gedurende 12 uur per week werkzaam zijn, met de mogelijkheid tot uitbreiding, en zich hoofdzakehjk richten op klinische patiënten, eventueel met poliklinische nabe handeling. Zij zal deel uitmaken van het afasieteam Kennemerland en ook voornamelijk op dit gebied werkzaam zijn. Salariëring geschied op basis van verrichting. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door Dr. G.A. Kool, medisch directeur. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie. Benoeming tot 1 augustus 1980. Vereist: P A. of lerarenopleiding. Van de sollicitanten verwachten wij: a. een katholieke geloofsovertuiging b. dat hij/zij veel aandacht besteed aan de persoon lijke begeleiding van de leerlingen. Inl.: B. M. van Oerle, hoofd. Tel. school: 023-270454 Privé: 023-325583 De organisatie-adviseur verricht enerzijds onderzoeken en stelt op basis daarvan adviezen op inzake commerciële wijze van cliënten bediening, de technische kas organisatie en routing, de organisatorische wijzigingen. Hij begeleidt de uitvoering van de gestelde plannen en werkt in deze nauw samen met de bouw(technisch) adviseur en bedrijfseconomisch adviseur. 4 In ons ziekenhuis ontstaat een vacature voor een Junoplantsoen 58, Haarlem (voortgezet spec, onderwijs), gevraagd z.s.m. (volledige betrekking) leerkracht (2 dagen) Jan Craandijkstraat 31 - tel. 023-351244. voor verdere inlichtingen omtrent deze funktie kunt u bellen: Tijdens het week-end: Tel. 02550-31774 Hr. v.d. Hulst; 020-276751 Hr. Mantingh Tijdens kantooruren Tel. 020-116415, Hr. Mantingh De hoofdafdehng Verkeerszaken van de Dienst van Gemeentewerken vraagt een Handellaan 2. 2102 CW Heemstede, tel.023-319310 Havenwerkers, ouder dan 21 jaar, voor het laden en lossen in ploegendienst. Stuwers, ouder dan 21 jaar, voor het laden en lossen in ploegen dienst met tevens ervaring als heftruckchauffeur en/of als scheeps- kraandrijver. Kraandrijver, ouder dan 21 jaar, die ervaring heeft met mobiele kranen en tevens genegen is om stuwadoorwerkzaamheden te verrichten. Ook zeevarenden, die enige tijd aan de wal willen werken zijn welkom. Indien u Interesse hebt in een functie bij ons bedrijf, neem dan eens telefonisch contact op om een afspraak te maken voor een sollicitatiegesprek. Het kantoor is van ma. t/m vr. geopend van 9.00-17.00 uur. Rabobank Q Kon. Wilhelminakade 77a - Postbus 542 - 1970 AM IJMUIDEN - Tel. 02550-15414. De Centrale Rabobank: bank achter duizend banken. Begeleidt met raad en daad de ruim 1000 Rabobanken die overal in het land midden tussen de mensen staan. verricht in het gehele havengebied van het Noordzeekanaal stuwadoorwerk zaamheden op het gebied van het laden en lossen van alle soorten vrachten, in en van zee-, supply- en binnenvaartschepen. Dit met inbegrip van alle werkzaamheden die met de aan- en afvoer van de vrachten te maken hebben. Medio maart wordt ons kraan/werkeiland „DINO hijsvermogen 40 ton op 26 m sprei, in bedrijf gesteld. Afwisselend en verantwoordelijk werk. Ook specialistisch werk! De belonin gen zijn er dan ook naar, evenals de secundaire voorzieningen. Wij zoeken: Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de Directeur van de Dienst van Gemeente werken, Postbus 148, 2300 AC Leiden, met vermelding van het vaca turenummer GW 80004 op brief en envelop. taak het uitvoeren van diverse rechtspositieregelingen het verzorgen van de administratieve afwerking hiervan. het verstrekken van informatie over de rechtspositie. het verzorgen van de procedure in verband met werving en selectie van personeel. B.V. Centrale Service Organisatie zoekt voor één van haar klanten, een Engels georiënteerde distributeur van chemikaliën.in Europa, een die naast de gebruikelijke sekreta- riaatswerkzaamheden in staat is de commerciële en distrlbutie-aktivitei- ten te ondersteunen. Wij denken aan iemand rond 25 jaar met een gedegen kennis van de Engelse taal in woord en geschrift terwijl enige kennis van de overige moderne talen tot aanbeveling strekt. Wij verzoeken geïnteresseerden schriftelijk te solliciteren of telefonisch kontakt op te nemen met de heer Schuller of mevrouw Roost. B.V. Centrale Service Organisatie, Plein 1945, no. 102, 1970 AJ IJMUIDEN, telefoon 02550-19039.

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 27