Stork-Werkspoor Diesel JfitJl© VERTEGENWOORDIGER chauffeur waarnemend hoofdverpleeg kundige verpleegkundige LLmariastichting esanicux eaeusg ar MEDEWERKER/STER L L medewerkers pE a. b. HUISMEESTER administratief medewerkster onze afdeling publiciteit zoekt een assistentie) ASSISTENT- OPZICHTER PROVINCIAAL ZIEKENHUIS te SANTPOORT medewerker/ster DOCENT/COLLEGA V inde2-ploegendienst ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER PHOENIX-GROEP Stichting Scholenbureau Haarlem Van Harten-Krouwels QK P. B. Groenveld b.v. LEERLING MONTEUR en ELEKTROMONTEUR B.V. J. A. ZUIDAM EN Zn. TRANSPORT- EN AANNEMINGSBEDRIJF vraagt een ervaren VRACHTAUTOCHAUFFEUR voor Kipper-transporten. Kromhoutstraat 50, IJMUIDEN Telefoon 02550-10621 F A TERDAG 9 FEBRUARI 19 8 0 Landinrichtingsdienst HENRICUS MAVO HEEMSTEDE katholieke mavo voor jongens en meisjes Antoni van Leeuwenhoekhuis „randstad” g.a. - mel belangstelling voor kankerverpleging verpleegkundigen J i t 4 4 4 4 4 4 4 4 1 M nn fiKZfifiDml ■U ■QMgiM'MgBB Bal wS» iait rdan esti- 3 j: dige In het ziekenhuis vaceren de funkties van: i. kunnen te Ministerie van Landbouw en Visserij de zoekt ter versterking van haar team een e RK ziek jfc Haarlem Taken: Opleiding: vraagt ijf at fi fe n SË1D te in ie >n is n t. Ze net tima Taakomschrijving: de verkoop van een topkollektie modebijous bij bestaan de en nieuw aan te knopen relaties, zoals warenhuizen, drogisterijen en speciaalzaken in de provincie Noord- Holland en een gedeelte van Zuid-Holland. Gevraagd wordt: jonge koopman met ervaring als vertegenwoordiger, die goed kan verkopen maar daarbij nooit mag vergeten dat wij zaken doen op basis van kontinuïteit. hij moet kijk hebben op het gebeuren in een detailzaak en kommerciële feeling bezitten. opleiding op middelbaar niveau en woonachtig in de omgeving Haarlem-Amsterdam-Alkmaar. leeftijd ca. 25 tot 30 jaar. Geboden wordt: uitstekende honorering: vast salaris, provisie, onkosten vergoeding etc. opname in pensioenfonds auto wordt beschikbaar gesteld De afdeling Publiciteit heeft dringend behoefte aan assistentie. De man of vrouw die wij zoeken zal contacten onderhouden over publiciteit, promotie- en pr-activiteiten van zeer uiteenlopende aard, met enerzijds SWD-medewerkers en anderzijds met externe relaties. Optimale verzorging van de correspondentie en het punctueel bijhouden van het archief zijn taken waaraan hoge eisen worden gesteld Stork-Werkspoor Diesel BV. produceert dieselmotoren ten behoeve van zeegaande schepen en elektriciteitscentrales over de gehele wereld. Voor deze levendige baan, waar volop gelegenheid is eigen initiatief te ontplooien, denken wij aan iemand met een Mavo/Havo-diploma, interesse voor het publiciteitsvak, typevaardigheid en improvisatie vermogen. Als u interesse hebt, schrijft u dan aan: Stork-Werkspoor Diesel B.V., afdeling Personeelzaken, de heer C A. Dupuis, Oostenburgermiddenstraat 62,1018 MS Amsterdam. U kunt voor nadere informatie eerst bellen: (020) 5203470/637. Geïnteresseerden doen er goed aan zich op korte termijn telefonisch in verbinding te stellen met de heer J. H. Engel (toestel 29), dan wel even een briefje te schrijven naar de Phoenix, Haarlemmerstraatweg 73, Halfweg. vaste aanstelling is mogelijk bij beëindiging van de afkeuringsprocedure van onze huidi ge collega. Wij vragen voor onze mavo-school in het nieuwe schooljaar een goede Wiens taak zal bestaan uit: het in teamverband snel en accuraat coördineren van administratieve handelingen het meedenken op welke wijze bepaalde admini stratieve procedures aangepast kunnen worden. Voorbereiding van de periodieke verslaggevingen Debiteurenbewaking en liquiditeitsbeheer. Het provinciaal Ziekenhuis te Santpoort vraagt ten be hoeve van twee verpleegafdelingen in Hoofdafdeling I een Het Bestuur van de Coöperatieve Woningver- eniging „Randstad’’ g.a. te Haarlem, zoekt in verband met nieuwbouw, renovatie, woning verbetering en groot onderhoud contact met candidaten voor de funktie van Tot de taak behoort: de verzorging van het schoon houden van woongebouwen, het bevorderen van juiste naleving van gedragsregels en voorschrif ten door de bewoners, het houden van preventieve con trole op de technische installa ties, het verhelpen van kleine storin gen en het zelf verrichten van kleine reparaties, het melden van andere te ver richten reparaties aan de onder houdsdienst. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, overeenkomstig de C.A.Ó. voor personeel in dienst van woningbouwcorporaties. Belangstellenden voor één van deze funkties worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties, met vermelding van alle gebruikelijke gege vens binnen twee weken te zenden aan het bestuur van de vereniging, Wagenweg 40. Haarlem. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en er varing maximaal ƒ2.283,- bruto per maand. Vakantietoelage 8%. Voorts zijn de gebruikelijke rechtspositieregelingen van toepassing Op het kantoor van de Hoofdingenleur- directeur voor Landinrichting, Grond- en Bosbeheer in de prov. Noord-Holland te Haarlem is plaats voor een: de behandeling van de bedrijfsbeëin- digingsaanvragen met behulp Van de regelingen van het Ontwikkelings- en Saneringsfonds; de administratieve uitvoering van de jachtwet; de administratieve uitvoering regeling vrijstelling overdrachtsbelasting MULO/MAVO/MEAO of gelijkwaardige opleiding Schriftelijke sollicitaties kunt u onder vermelding van vakaturenummer21-8 richten aan de afdeling Personeelzaken, Plesmanlaan 121, Amsterdam-Slotervaart. In het Antoni van Leeuwenhoekziekenhuis is plaats voor verpleegkundigen, die belang stelling hebben voor de verpleging van kankerpatiënten. Telefonische informatie kunt u verkrijgen bij de verpleegkundig direkteur, zr. B. van Warendorp, tel. (020) 512 22 38. Voor hen bestaat tevens de mogelijkheid om aan onze kursus Kankerverpleging deel te nemen. Deze kursus start jaarlijks in januari en in september i Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma Ziekenverpleging A. De arbeidsvoorwaarden zijn overeen komstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Het bezit van een groot rijbewijs is een vereiste. a- t. ste. nse Schriftelijke sollicitaties, welke vertrouwelijk behandeld worden, met bijsluiting van een recente pasfoto te richten aan de Directie van Gronllux Bijoux B.V., Postbus 190, 6800 AD ARNHEM. Tel. 085-456551. Cruquiusweg 15, Heemstede Inlichtingen en sollicitatie: dir. en team Henri- cus mavo, Herenweg 99, 2105 ME HEEM STEDE, 023/280824-023/285017. Dir. pri vé: 023/289762 die o.a. tot taak krijgt het verrichten van korrespondentie, subsidieaanvragen, termi- nalwerkzaamheden voor het vervullen van deze funktie denken wij aan een medewerkster van omstreeks 20 jaar die een opleiding heeft op mavo- niveau en in het bezit is van een typediploma of over een goede typevaardigheid beschikt. Geïnteresseerden worden verzocht hun sol licitatie te richten aan het hoofd van het Scholenbureau, de heer G. P. M. de Groot, Postbus 147, 2100 AC Heemstede, tele foon 023-290385. Haarlemmerstraatw. 73 1165 MK HALFWEG (N.H.) vraagt voor burgerwerk Import - export - vlees Ziekenhuis en Research-laboratorium van de Vereniging het Nederlands Kankerinstituut vormen samen een centrum op nationaal niveau voor de bestrijding en het voorkomen van kanker en aanverwante ziekten, door middel van patiëntenzorg, fundamenteel en toegepast wetenschappelijk onderzoek. Aanmelden: Koninginneweg 98 (bij Wilhelminaplein), Haarlem of tel. 317326 iet nis ;ing 10- ?ft i), «Ie d- <e ie op de afdeling Algemene en Grondzaken voor het vak FRANS (volle rooster) voor een van de chirurgische afdelingen. Deze afdeling heeft 40 bedden. Voor deze funktie zoeken wij een ver pleegkundige die over leidinggevende en organisatorische kapaciteiten beschikt. Kandidaten die de kaderopleiding hebben gevolgd of voornemens zijn deze studie te beginnen, genieten de voorkeur. Aanstelling geschiedt in de rang van 1e verpleegkundige A. i een e- daire ;a- ?r- n. an l voor de kinderafdeling. Deze afdeling heeft een kapaciteit van 50 bedden. Voor deze funktie komt in aan merking een verpleegkundige, die beschikt over de kinderaantekening. Nadere informatie verstrekt het hoofd van de verplegingsdienst, tel. (023) - - 31 91 10, toestel 1147. Schriftelijke sollicitaties kunnen worderi gericht aan het hoofd personeelszaken, Postbus 1644, 2003 BR Haarlem. import, groothandel, export en fabricage Vooraanstaande importeur-groothandel in modebijous zoekt kontakt met kandidaten die in een bestaand rayon met een uitstekende omzet een baan ambiëren als Tot de taak behoort: het behandelen van alle onder houdsklachten het inspecteren van woningen het toezicht houden op de uit voering van onderhoudswerk zaamheden, welke worden uitge voerd door derden. Uw schriftelijke of mondelinge sollicitatie zien wij gaarne tegemoet aan ons adres: Oorkondelaan 3, Haarlem (abattoir) Tel. 023-350844 De PHOENIX-GROEP, een snel expanderende groep van bedrijven, fabri kanten van o.a. plastic emballage, één- en meermali- ge pallets, Tri-Wall verpakkingen en doe-het-zelf- produkten, heeft op korte termijn plaats voor een op SPD/HEAO-niveau, of MBA-niveau en studerend voor SPD-I. Kandidaten worden uitgenodigd hun schriftelijke sollici tatie - binnen 10 dagen na verschijning van dit blad te richten aan de Hoofdingenieur-directeur voor Landin richting, Grond- en Bosbeheer. Postbus 3005, 2001 DA Haarlem, telefonische inlichtingen kunnen worden ver kregen onder nummer 023-319021 tsl. 137. Gevraagd wordt: opleiding L.T.S. dient zelfstandig werken leeftijd maximaal 40 jaar. Gevraagd wordt: opleiding L.T.S., aangevuld met verdergaande kennis op het ge bied van bouwkundig onder houd, dient zelfstandig te werken bin nen de grenzen van een relatief groot aantal gegeven richtlijnen, servicebereidheid ten opzichte van de bewoners, leeftijd maximaal 30 jaar. b coöperatieve r woningvereniging ing !Zit 3 Het betreft hier een zelfstandige funktie die na gebleken geschiktheid goede doorgroeimogelijkhe den heeft en waarvoor wij een uitstekende honorering hanteren. Haarlem Amsterdam VlieilllCAl Koog a/d Zaan In ons bedrijf fabriceren wij vaselines en petrolatums, die worden gebruikt voor pharmaceutische, cosmetische en technische doeleinden. Voor onze vestiging te Haarlem zoeken wij voor de productie afdeling een bedieningsuakmun inde4ploegendienst en voor de afdeling Tapperij/Expeditie Voor beide funkties is een speciale opleiding niet direct vereist, maar men kan er wel profijt van hebben, als men over enig technisch inzicht beschikt. Ook is het belangrijk, dat men de nodige teamgeest bezit, want er wordt in kleine ploegen gewerkt. Heeft u belangstelling? Schrijf dan een briefje aan onze afdeling Personeelszaken te Haarlem, Spaarndamseweg 466, of bel ons even op. Ons telefoonnummer is 023 - 258001. c* Speciale eisen: goede contactuele en redactionele ei genschappen 111 voor 3 dagdelen van 4 uur per week. De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het typen van verslagen en korrespondentie vanuit 2 ver pleegafdelingen. Vereisten, diploma MAVO en typen akkuraat kunnen werken bekendheid met de medische termino logie strekt tot aanbeveling leeftijd boven 21 jaar. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het Mana gementteam van Hoofdafdeling I, telefoon 023 379900, toestel 555. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de Direktie van het Provinciaal Ziekenhuis, Postbus 50, postcode 2080 AB, Santpoort Zuid. 4 4 4

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 29