Goed werk voor mensen met LTS bij IBM I I secretaresse Diaconessenhuis Heemstede L zeeweg ziekenhuis velsen -1 F' Docent(e) A.V.O. wbmbif seéttta assistent-hoofd Typiste: - 40 klokuren bouwkunde/onderhoud „P.C.N.S.” F t h B K U A K 1 19 8 0 38 ZAJ weg- en water- medewerkers (mnl./vrl.) IBM nodigt zowel mannelijke als vrouwelijke kandidaten uit naar deze lunctie te solliciteren. I Iet beleid is voortdurend gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Wilt u meer weten? Deze advertentie geeft u een eerste indruk van ons bedrijf. Indien u meer wilt weten, kom dan naar een van onze voorlichtingsavonden op dinsdag of donder dag van 19.00-21.00 uur. U kunt op die dagen ook overdag even langskomen tussen 09.00 en 15.00 uur. Het adres is: Johan Huizingalaan 261 in Amsterdam- Slotervaart. Gemakkelijk te bereiken met o.a. bus 18 en 23 en tramlijn 2. U kunt ook bellen voor een sollicitatieformulier, het nummer is 020-5135480. Over werkzekerheid Het beleid van IBM is gericht op volledige werk gelegenheid. Dat geeft u een stuk zekerheid. Het betekent wel, dat veranderingen in het bedrijf kunnen leiden tot veranderingen in functie. Daarom zoekt IBM medewerkers, die een uitdaging zien in veran deringen. Over de extra’s Als we zeggen dat de secundaire arbeidsvoorwaarden goed zijn, dan doelen we op: -een premievrij pensioen; - het vakantiegeld ter grootte van een maandsalaris; - de kerstgratificatie, ook wel 14e maand genoemd; - minimaal 23 dagen vakantie; - reiskostenvergoeding, óók in de stad; - goedkope maaltijden in onze cafetaria; - de studiekostenregeling. Over de IBM fabriek De IBM fabriek aan de Johan Huizingalaan 261 in Amsterdam-Slotervaart vervaardigt de bekende IBM schrijfmachines ”met het bolletje” en de daarvan afgeleide apparatuur. Meer dan 90% van de produkten wordt geëxporteerd naar ongeveer 100 landen. Door de grote vraag naar onze machines is er plaats voor een aantal nieuwe medewerkers op de afdeling assemblage. Deze afdeling bouwt de machines op uit onderdelen en halffabrikaten. Kleine groepen van ca. 20 samen stellers en testers verzorgen samen een compleet produkt. bedrijfsmaatschappelijk werker (mni./vri.) weg- en water bouwkundige (mnl./vrl.) hoofd afdeling planning (mnl./vrl.) elektrotechnicus (mnl./vrl.) voorzitter huurcommissies (mni./vri.) MR? Over salaris en vooruitzichten De salarissen bij IBM zijn gebonden aan de prestatie van de medewerker en niet aan het aantal dienstjaren. Dat betekent, dat, indien u van aanpakken weet, u binnen een redelijke termijn aanmerkelijk in salaris kunt stijgen. Het aanvangssalaris voor 20-jarigen en ouder bedraagt f 1.885,- per maand. Bij gebleken geschiktheid volgt na 3 maanden een salarisverhoging van 1’75,-. Het maximum in deze salarisgroep is f2.504,- per maand. Dit laatste bedrag geldt bij de hoogste prestatiebeoordeling. Doorgroei naar hogere functies is mogelijk. bouwkundige (mnl./vrl.) IV vac. nr. 0-475911757 vac. nr. 0-474111757 vac. nr. 0-4789/1757 Leeftijd: vanaf 30 jaar. Standplaats: Haarlem Sollicitaties inzenden vóór 1 maart 1980. vac. nr. 0-4688 1757 vac. nr. 0-482711757 Standplaats: Haarlem. vac. nr. 0-4832/1757 Sollicitaties inzenden vóór 1 maart 1980 I Standplaats: IJmuiden. Standplaats: Haarlem. Sollicitaties inzenden vóór 5 maart 1980. Sollicitaties inzenden vóór 11 maart 1980. Voor onze TECHNISCHE DIENST vragen wij een Inlichtingen zijn te verkrijgen bij het directiesecretariaat. 29 lesuren ambulante functie Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8°/o vakantie-uitkering. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met een opleiding op MTS-niveau, die ervaring heeft met installatietechnieken en beschikt over leidinggevende capaciteiten. Salariëring geschiedt conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Krachtens de nieuwe huurwetgeving is de belangrijkste taak van de Huurcommissie, dat zij in eerste instantie een uitspraak zal moeten doen indien huurder en verhuurder geen overeen stemming kunnen bereiken over een wijziging van de huurprijs van woonruimte. In de Huurprijzenwet woonruimte is opgenomen dat, indien geen der partijen zich binnen 2 maan- ,den na de uitspraak van de Huurcommissie tot de kantonrechter wendt, de huurprijswijziging geacht wordt overeenkomstig de uitspraak van de Huurcommissie tussen partijen te zijn overeengekomen. Daarmee wordt voorkomen dat partijen zich als regel tot de kantonrechter moeten wenden. De commissies, zullen bestaan uit een aantal leden van huurderszijde en een gelijk aantal van verhuurderszijde. De Huurcommissies worden ondersteund door een bureau onder leiding van een ambtelijk secretaris. Dit bureau stelt de voorbereidende onderzoeken in en verzorgt de administratieve behandeling. Dienstverband: tijdelijk voor één jaar met een verlenging per jaar tot maximaal twee jaar. Vereist: voltooide universitaire opleiding, b.v.k. in één der richtingen van de juridische faculteit. Zij die een hiermee vergelijkbare opleiding en/of ervaringskennis hebben kunnen eveneens solliciteren. Kennis van de huurwetgeving en de Woningwet strekt tot aanbeveling. Standplaats: Haarlem. Salaris: afhankelijk van ervaring max. f 6141,- per maand. De benoeming geschiedt door de Kroon voor een periode van 6 jaar. Een nieuwe ambtsperiode van 6 jaar is mogelijk. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden vóór 15 maart 1980. voor het Ministerie van Landbouw en Visserij t.b.v. het Rijksinstituut voor Visserijonderzoek Functie-informatie: meewerken aan onderzoek naar de toepassingsmogelijkheden van elektro- schermen voor het weghouden van vis bij in- en uitlaatwerken bij elektriciteitscentrales. Functie-informatie: leiden van de openbare zittingen d.w.z.: handhaven van de wettelijke voorgeschreven procedures; aan de orde stellen van de zaak en partijen in de gelegenheid stellen hun standpunten kenbaar te maken; hand haven van de orde; leiden van de zittingen in de raadkamer d.w.z.: peilen van de meningen van de commissieleden; voorstellen doen m.b t. de te nemen beslissingen; vaststellen van de genomen beslissingen; geven van aanwijzingen aan de secretaris m.b.t. de inhoudelijke voor bereiding van de zittingen; onderhouden van contacten met Gedeputeerde Staten, het Ministerie en andere instanties over onderwerpen van algemene aard, zoals jaarrooster, benoeming leden van de commissie(s) e.d.; bijdragen leveren aan de vorming van het huurbeleid en onderhouden van contacten hierover met het Ministerie. Vereist: diploma HTS, alsmede enkele jaren praktijkervaring. Salaris: afhankelijk van ervaring max. f 3105,- per maand. voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Centrale Directie van de Volkshuisvesting Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeel en Organisatie van de Stichting Medisch Centrum Velsen, Postbus 464, 1970 AL IJmuiden. Functie-informatie: een bijdrage leveren aan contacten met de gemeenten; voeren van of deelnemen aan beleidstoetsende gesprekken met de gemeenten; verzamelen en analyseren van gegevens m.b.t. de bijstandsverlening in de provincie; signaleren van beleidsrelevante ontwikkelingen ter zake; verstrekken van inlich tingen over het door de gemeente te voeren bijstandsbeleid; samenstellen van rapporten met daarin opgenomen conclusies en aanbevelingen; deelnemen aan vergaderingen van de plaatselijke of regionale commissies die het College van B W adviseren op het terrein van de bijstands verlening. Eén van de functionarissen zal zijn/haar aan dacht in hoofdzaak richten op het gemeentelijke bijstandsbeleid, terwijl de andere functionaris zich meer bezig zal houden met de instellingen van medische en maatschappelijke hulpverlening in het kader van de uitvoering van de gewijzigde Algemene Bijstandswet inzake de Indirecte Financiering. Vereist: tenminste HBO of een hiermee vergelijk bare opleiding b.v. Sociale Academie - Algemeen Maatschappelijk Werk, HBO-Sociale Dienst, HBA (GA II), redactionele en praktische ervaring op het terrein van de sociale voorzieningen. Functie-informatie: adviseren van het directie team en de (hoofd)afdelingen over plannings- zaken en gevolgen van beleidsvoornemens; vervullen van een centrale, stimulerende rol bij het doen functioneren van een directieplan; verder ontwikkelen van de afdelingstaak, i.h.b. ontwikkelen van nieuwe werkmethoden; geven van voorlichting in de rijkswaterstaatsdienst over de planningsfunctie en de realisatie daarvan. De Afdeling Bijstandszaken is belast met het volgen van het bijstandsbeleid van de gemeenten in de provincie en van de ontwikkelingen die zich op dat terrein voordoen. Salaris: afhankelijk van ervaring max. f 4062,- per maand. De Afdeling heeft tot taak het ondersteunen van hen die een leidinggevende functie hebben in de dienst door: zorg dragen voor een planmatige voorbereiding en uitvoering van rijkswaterstaat- activiteiten; meewerken aan systemen van informatievoorziening; adviseren over systema tische en rationele aanpak van besluitvorming (processen); adviseren inzake de organisatie van tijdelijke dienstverbanden. Vereist: voltooide universitaire opleiding bedrijfs economie of bedrijfskunde of diploma TH civiele techniek specialisatie bedrijfskunde óf HBO- opleiding aangevuld met vakcursussen en enige jaren ervaring. Ervaring in een management- ondersteunende functie strekt tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring max. f 5314,- per maand. voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. het Provinciaal Bureau Landelijk Contact in Noord-Holland, Afdeling Bijstandszaken voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Rijkswaterstaat, Directie Noord-Holland, Hoofdafdeling Bedrijfseconomische Zaken, Afdeling Planning Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Graven- hage. voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t b.v. de Directie Personeelszaken, Afdeling Personeelsbegeleiding, Onderafdeling Personeels zorg, rayon Noord-Holland Functie-informatie: verlenen van hulp aan mede werkers die in sociale en/of persoonlijke moeilijkheden zijn geraakt, verband houdend met de werksituatie; adviseren hierover. Met het team van bedrijfsmaatschappelijke werkers bij dragen aan de verdere ontwikkeling van het bedrijfsmaatschappelijk werk binnen het personeelsbeleid. Samenwerken met personeels functionarissen, bedrijfsarts en bedrijfspsycho loog. Vereist: diploma HBO maatschappelijk werk of personeelswerk; ervaring in (bedrijfs)maatschap- pelijk werk; rijbewijs BE. Standplaats: Haarlem. Salaris: max f 3537,- per maand Promotie mogelijkheid tot max. f 4062,- per maand aan wezig. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden vóór 7 maart 1980 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Rijkswaterstaat, Directie Noord-Holland Functie-informatie: maken en detailleren van (besteks)tekeningen voor weg- en waterbouw kundige werken t.b.v. nieuwbouw en recon structie; vervaardigen van werktekeningen voor grond- en verhardingsbestekken; berekenen van hoeveelheden voor globale kostenramingen; berekenen van dwarsprofielen. Vereist: diploma MTS weg- en waterbouwkunde of een hiermee vergelijkbare opleiding. Salaris: afhankelijk van leeftijd en opleiding max. f 2545,- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. Gedacht wordt aan een medewerkster met een minimum leeftijd van 22 jaar met een middelbare schoolopleiding en een secretaresse-opleiding. Wij verwachten van haar, dat zij bereid is nauw samen te werken met haar collega. Tot haar taak za! o.a. behoren: - het bewaken van de agenda het verrichten van diverse type-werkzaamheden - het bijhouden van het archief - het notuleren van vergaderingen - het verrichten van algemene secretariaatswerkzaamheden. tijdelijke functie die leiding zal geven aan een of meer Huurcommissies Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door het hoofd van de technische dienst, telefoon 02550-19100, toestel 2461. Gevraagd: Vakken: godsd., mij.leer, nederlands, aardr./gesch., kennis der natuur. Ook een deelbetrekking is mogelijk. Op het directiesecretariaat van ons ziekenhuis is op korte termijn plaats voor een Sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Personeel en Organisatie. Handellaan 2, 2100 AJ Heemstede, tel. 023-319310. vac. nr. 0-4828/1757 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Rijkswaterstaat, Directie Noord-Holland Functie-informatie: meewerken aan het ontwerpen en besteksklaarmaken van weg- en waterbouw kundige werken; maken van kostenramingen. Vereist: diploma HTS weg- en waterbouwkunde of een hiermee vergelijkbare opleiding. Standplaats: Haarlem. Salaris: afhankelijk van opleiding max f 3609,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 5 maart 1980. de rijksoverheid vraagt Sollicitanten kunnen hun brieven met opgave van godsdienst en ervaring vóór 15 februari a.s. richten aan de direkteur, J. W Wellema, die tevens bereid is inlichtingen te verschaffen. Het Zeeweg Ziekenhuis (312 bedden) behoort evenals het Verpleeghuis Velserduin (200 bedden) tot de Stichting Medisch Centrum Velsen. Werkzaamheden: typen en fotocopiëren. (Prot. Chr. Nijverheidsschool voor individueel, lager en middelbaar beroepsonderwijs) Tetterodestraat 109, 2023 XM Haarlem. Tel. 023-261555/263685.

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 38