L Wist u dat Hoogovens u kan Onroerend goed Haarlems Dagblad IJmuider Courant Beverwijkse Courant I I I I HOOGOVENS gaas»- noreowHu Sïuplayëtekthcnika. Stegehccht^uiak. HBOROMKUS VOOR DE VERKOOP opleiden tot een veelzijdig beroep in het bouwvak ovenbouwkundig vakman? w< administratief medewerksters NH] Nederland Haarlem administratief medewerk(st)er ziekenhuis St. Joannes de Deo haartem NAM - DAF HAARLEM 99 Ie MONTEURS 2e MONTEURS AANKOMENDE MONTEURS voedingsassistente Nobel van Wierst bv vertegenwoordiger ■■IMMHH MEDEWERKER(STER) VOOR DE AANGIFTEPRAKTIJK - Sch WOENSDAG 13 FEBRUARI 1980 Voor onze truck-werkplaats zoeken wij momenteel met een goede opleiding en ervaring alsmede enkele A BON 80-03 Elke dag bij meer dan 75.000 gezinnen op tafel De gebouwen van Gist-Brocades N V. Haarlem zijn gelegen op 5 minuten loopafstand van het station Haarlem. Belangstellenden wordt verzocht zich binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad schriftelijk te wenden tot Gist-Brocades NV. Parklaan 125, 2011 KT Haarlem, t a v. R. W.T Seitzinger Wij verzoeken in uw brief ons kenmerk L02/HD te vermelden. Amsterdam Beverwijk De beste informatiebron over huizen, hypotheken enz. is uw lijfblad. Voor inlichtingen gelieve men contact op te nemen met de heer K. de Reus. Telefoon 023-248141 In ons ziekenhuis (333 klinische bedden) ontstaat de vacature van De afdeling Research Sekretariaat Haarlem, behorend tot de groep Algemene Zaken Informatie en Administratie van de Centrale Hoofdafdeling Research Development heeft tot taak de administratieve ondersteuning van de Haarlemse researchafdelingen. Een sektie van drie medewerksters houdt zich bezig met het typen van researchrapporten en in- en externe korrespondentie en de administratieve verwerking daarvan. Door vertrek van één van hen is de vakature ontstaan van administratief medewerk(st)er wiens werkzaamheden zullen bestaan uit: - het typen en het administreren van rapporten en korrespondentie - het kopiëren, archiveren en microverfilmen van archief stukken en rapporten - diverse overige sekretariaatswerkzaamheden. Gevraagd worden: - een opleiding op MAVO/HAVO-niveau met in het vakkenpakket Engels en bij voorkeur Scheikunde, Biologie - leeftijd 20-30 jaar. Een opleiding voor onze rekening Bij Hoogovens kun je het vak leren. Wie tenminste enkele jaren voortgezet onderwijs heeft, zoals LTS of MAVO, komt hiervoor in aanmerking. De opleiding bestaat uit vier doorbetaalde bedrijfscursussen van 1 tot 3 maanden. Daartussen door bent u in de praktijk werkzaam. Jongelui tot 19 jaar met een LTS-diploma of tenminste enkele jaren MAVO (overgangs- bewijs van 2 naar 3) kunnen terecht op onze Bedrijfsschool. Ze krijgen er een 2-jarige betaalde opleiding volgens het leerlingstelsel voor het officieel landelijk erkende vakdiploma. In beide gevallen is ervaring in de bouw dus geen eis. Het aanbrengen ervan is het werk van de ovenbouwkundige vaklieden. Ze metselen, maar maken ook gebruik van machines, zoals spuit-, slinger- en persapparatuur. Een ervaren vakman beheerst alle voorkomende technieken. Het werk vertoont, wat betreft techniek en methoden, veel overeenkomst met werkzaamheden in de normale bouw. We hebben bij Hoogovens heel wat installaties die van binnen bekleed zijn. Zo'n bekleding bestaat uit stenen, beton of andere materialen De werkzaamheden omvatten o.a. het verzorgen van de maaltijden, het schoonmaken van fruit en serveren van dranken aan onze patiënten. Eenmaal per 14 dagen dient in het weekend te wor den gewerkt. De werktijden zijn van 07.00 uur tot 16.00 uur. De gewenste leeftijd is van 17 tot 22 jaar. Als opleiding wordt gevraagd diploma Huishoud school, Verzorgingsassistente of Inas-nieuwe stijl. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer Th. Meeder, hoofd Civiele Dienst, sein 1121. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelij ke sollicitaties te richten aan de dienst Personeels zaken, Velserstraat 19, 2023 EA Haarlem. Telefoon (023) 259001. Bent u nog zelfstandig doch gaat u binnenkort vrijwillig of gedwongen over tot opheffing van uw bedrijf? DE VERZEKERINGS UNIE NV LEIDSEVAART 592 Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern Gist-Brocades N V. is één van 's werelds belangrijkste producenten van gist, penicillines en enzymen. Daarnaast richt het concern zich op het produceren en verkopen van farmaceutische, veterinair-biologische, chemische en biochemische produkten. Gist-Brocades NV heeft produktie-/ verkoopondernemingen over de gehele wereld. Kampervest 53. 2011 EZ HAARLEM 023-322421 Éi Het salaris en andere voorzieningen Een ovenbouwkundig \akman in opleiding begint in dagdienst met minstens f 24.380 bruto per jaar en bijv, in ^-ploegendienst met ongeveer f 32.000 (vana,21 jaar). Met de nodige ervaring kan menhoger beginnen. Daar komen nog 8% vakintietoeslag en tenminste 2% aan het ei id van het jaar bij. Het bruto-jaarsalaris karna verloop van tijd oplopen tot bijna f 32.0CD (dagdienst) of ruim f 41.000 (4-ploegendierst). Hoogovens kent verder prima sociale voorzieningen, een uitstekende pensioen regeling, goedkope vakmtiefaciliteiten en bijvoorbeeld eigen busvervoer van en naar het werk. Onze gedachten gaan uit na^ nodige ervaring representatieve jongem interesse in de elektronica, Inöien nemen de heer verzoeken U de arbeidsvoorden SorZ bekers. Nog iets over het werk Ovenbouwkundige vaklifden werken in dagdienst of 2- of 4-ploegeidienst. In kleine zelfstandige ploegjes komen ze over vrijwel het gehele bedrijf. De werkomstandigheden zijn per installatie nogal veschillend; heet en vuil werk komt minder voo dan je zou denken. Waar het nog welheet en stoffig is, zijn er voorzieningen. Ik wil meer weten over de opleiding tot ovenbouwkmdig vakman. naam voornaam geboortedatum adres postcode woonplaats telefoon gehuwd/ongehuwd BV NEDERLAND - HAARLEM, met fabrieksvestlgingen te Haarlem, Hoorn, Bergum en Zelhem, is een producerende onderneming op het gebied van electronica, de verkeersregeling en beveiliging en de openbare verlichting. In verband met de voortgaande expansie van de onderneming zoeken wij voor de vestiging te Haarlem contact met enige Afhankelijk van opleiding, aanleg en belangstelling bestaan plaatsingsmogelijkheden op de afdeling verkoop, bedrijfsadministratie/boekhouding en het bedrijfsbureau. Voor een goede uitoefening van de werkzaamheden en afhankelijk van de te vervullen functie worden in het algemeen de volgende eisen gesteld aan opleiding en ervaring: opleiding: MAVO - HAVO of MEAO zelfstandigheid en goede contactuele eigenschappen goede beheersing van de nederlandse en eventueel engelse taal. accuratesse en cijfermatige instelling typevaardigheid Wij bieden een uitstekend salaris, 13e maand, 8% vakantietoeslag, een vergoeding voor uw reis- en studiekosten, terwijl wij tevens een tantième- en pensioenregeling kennen. Voor de juiste man of vrouw bestaan er ruime mogelijkheden om zich, in een prettige werksfeer verder te ontplooien. Afhankelijk van geschiktheid en belangstelling zijn er voor doorgroei naar de adviespraktijk voldoende mogelijkheden aanwezig. 1 Donkere Spasme 22 Postbus 665 2003 RR Haarlem Belangstellenden voor deze functie worden uitgenodigd een beknopte eigenhandig geschreven sollicitatie te richten aan de afdeling personeelszaken der BV Nederland- Haarlem, Postbus 665, 2003 RR Haarlem. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen 023-31 92 33 - tst. 224. Telefoon 023-31 92 33 Telex 41210 Telegram adres ETRAF NL Wilt u meer weten over uw mogelijkheden zoals opleiding en werk en bent u niet ouder dan circa 45 jaar? Stuur dan de bon zonder postzegel naar. Hoogovens, Antwoord nummer 94000, 1970WB IJmuiden. Langskomen kan ook. Ons adres is: Wijckermolen 202, Beverwijk (150 meter van ’t station). Wij zijn op alle werkdagen open van 9 tot 4 en maandag avond van 7 tot 9 uur. Ons telefoonnummer: 02510-94000. Zoekt u in verband hiermede een ’baan’ waarbij u toch zelf standig commercieel kunt blijven werken, gecombineerd met de zekerheid van een vast dienstverband? Beschikt u over verkoopkracht? De gere veel voor I Dit ge voor schijn gewee der is vange krijt. Met kunne gema: techn licht schild en op stelt 1 BELASTINGADVISEURS zoekt een enthousiaste in vaste dienst voor het rayon: Haarlem resp. Heemskerk/Beverwijk HF 641 Voor ons kantoor te Beverwijk zoeken wij een die, door werk en studie, reeds over voldoende fiskale kennis en ervaring beschikt om, na een korte inwerkperiode, zelfstandig in onze aangiftepraktijk werkzaam te kunnen zijn. Indien u belangstelling heeft, nodigen wij u uit schriftelijk of telefonisch te solliciteren aan ons kantoor te Beverwijk, Zeestraat 29, Postbus 1067 (postcode 1940 EB), t.a.v. de heer J. A. Winkelhuij- zen, telefoonnummer 02510-29118 (na 17.30 uur 02981-230) Geboden wordt: vast salaris en een gunstige provisie- regeling; uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, o.a. winstuitkering en opname in een premievrij pensioenfonds; gegarandeerd inkomen gedurende het eerste jaar; degelijke opleiding door Maatschappij; blijvende begeleiding van de inspekteur. Een aantal van onze medewerkers verkeerde ooit eens in dezelfde situatie als u. Zijn zijn thans erg gelukkig in hun nieuwe loopbaan. Uiteraard kunnen ook niet 'zelfstandigen’, die voor een dergelijke funktie in aanmerking menen te komen, een vrijblijvend verzoek om informatie richten aan: De Verzekerings Unie Levensverzekering Maatschappij NV, tav. afd. Marketing, Catharijnesingel 48 te Utrecht. Ook kunt u telefonisch solliciteren onder nr. 023-250072 (b.g.g. tot 16.45 uur 030333417) AM (ANP tiendi derla Lucas is, vc schik eerst grave Dit i concl ondei werk se sc sultai derzo legd schril Bij heeft dus dacht de zc derte op de Deze zwart brach delijk van l derzo taner lijke bondi 19 prom docto ten a siteit sterd. s.. 'f''W

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 10