I Wilt u als procesinstructeur onze administratieve automatisering begeleiden? Medewerkster Voorlichtingen RR. Omzetbelasting- Adviseur Wie vooreen verantwoordelijke positie in een omzetbelastingpraktij’k kiest nodigen wij uit vooreen gesprek overde functie van F NAM - DAF HAARLEM De Boer en\?ön Keulen/belastingadviseurs administratief medewerksters 1e MONTEURS 2e MONTEURS AANKOMENDE MONTEURS NHj Nederland Haarlem De Nationale Stichting Casinospelen vraagt voor het Hoofdkantoor dat gevestigd is op Schiphol-Centrum een Nationale Stichting Casinospelen werken bij hetgevangeniswezenals bewaarder of bewaarster GEDIPLOMEERD ZIEKENVERZORGENDE M'V GEDIPLOMEERD BEJAARDENVERZORGENDE M V ZATERDAG 16 FEBRUARI 1980 r (vestiging Amsterdam) l Joi Ba Voor inlichtingen gelieve men contact op te nemen met de heer K. de Reus. Telefoon 023-248141 Carrière Ruime carrière mogelijkheden zijn aanwezig, afhankelijk van de persoonlijke ontplooiing binnen de organisatie Functie-inhoud: Na een inwerkperiode (afhankelijk van de ervaring) het met grote mate van zelfstandigheid beheren en uitbouwen van de omzetbelastingpraktijk. Vereisten: Naast theoretische kennis, ca 3 jaar ervaring, opgedaan in het vrije beroep, het bedrijfsleven of bij de overheid. Leeftijd: 25-30 jaar. Wij zoeken voor de afdeling Voorlichting en Public Relations een jonge mede werkster met gevoel voor publiciteit Zij zal worden belast met sekretariaatswerkzaamheden van de afdeling waaronder correspondentie, type- en administratieve werkzaam heden alsmede het bijhouden van knipsel-foto-, en dia archief. Vereisten: - Havo of gelijkwaardige opleiding - enige kennis van de Engelse en Duitse taal - typevaardigheid - goede kontaktuele eigen schappen - vriendelijk en verzorgd voorkomen - ervaring in soortgelijk werk strekt tot aanbeveling. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitatie voor zien van een recente pasfoto vóór 3 maart 1980 te richten aan het Hoofd Personeel- zaken, onder vermelding van vakature - projektnr. 80.108. Profiel van onze organisatie De Boer en Van Keulen/belasting- advtseurs opereren in een samenwerkingsverband met accountants en organisatie-adviseurs. Ook op het internationale vlak is een nauwe samenwerking tot stand gekomen. In de 23 vestigingen, waarvan één in België, zijn ruim 180 personeelsleden werkzaam. De organisatie kent een geïntegreerde advies-/aangiftepraktijk Deze opzet komt tot uitdrukking in de teams, waarbinnen de werkzaamheden plaatsvinden. Veel aandacht wordt besteed aan interne opleidingen en andere vormen van kennisoverdracht. Sollicitatie: Uw sollicitatie kunt u richten aan De Boer en Van Keulen/belastingadviseurs. t.a.v. de heer F.A. Slikker, Buitenvel- dertselaan 71082 VA Amsterdam Postbus 78411008 AA Amsterdamtel 020-44 6881. Postbus 7631,1118 ZJ Luchthaven Schiphol (leeftijd 18-25 jaar) of een □□□■■■■I REINALDA-HUIS haarlem J o: 1. een briefkaart sturen met naam en adres, waarna je een informatiepakket thuis krijgt. 2. 3. De heer/mevr./mej. geb.datum: brilsterkte: adres: 81)0204 I r Voor onze truck-werkplaats zoeken wij momenteel met een goede opleiding en ervaring alsmede enkele JS -Jb - In de maand maart '80 worden INFORMATIEDAGEN georganiseerd op: zaterdag 8 maart zaterdag 15 maart vac. nr.: bewaarder 9-1783/0173 vac. nr.: bewaarster 9-2151/0173 Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt minimaal f 2058,- bruto per maand met een uitloopmogelijkheid tot f 2818,- bruto per maand. Daarnaast heeft u ieder jaar recht op een vakan tietoeslag van 8% en minstens 22 vakantie dagen Onze wensen U bent tussen de 25 en 35 jaar en bezit het di ploma MEAO (administratieve richting) of u heeft een gelijkwaardige opleiding gevolgd Ruime ervaring met administratieve processen is vereist Het Reinalda-Huis is een verzorgingstehuis voor 330 bejaarden, waar een op de zelfstandigheid van de bewoners gerichte verzorging wordt geboden Momenteel bestaat er een vakature voor een: Een verzorgingsvleugel bestaat uit 47 bewoners. Onze gedachten gaan uit naar een man of vrouw die ervaring heeft opgedaan in een bejaardentehuis en die bereid is om in team-verband te werken. Onze arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend te noemen: alleen dagdiensten en tweemaal per 4 weken een weekenddienst volgens een vast rooster, waarvoor u een vaste onregelmatigheidstoeslag ontvangt van 8%. De werktijden zijn van 8.15-17.00 uur. Honorering geschiedt volgens de C.A.O.-Bejaardentehuizen. Sollicitaties kunt u richten aan het hoofd personeelszaken Reinalda-Huis/Wim Mensink- Huis, Leonard Springerlaan 1, 2033 TA Haarlem (tel. 023-339109). Alkmaar Amsterdam Arnhem Bergen op Zoom Doetinchem Emmen s-Gravenhage Groningen Heerlen Helmond Hengelo (O) s-Hertogenbosch Hilversum Leeuwarden Middelburg Nijmegen Roermond Roosendaal RotterdamTilburg Utrecht Zwolle Brussel Als bewaarder of bewaarster ga je om met mensen die zich in een moeilijke situatie bevinderi; je moet hen mentaal opvangen en begeleiden en je draagt zorg voor de goede gang van zaken binnen de inrichting. Om dit zo goed mogelijk te kunnen doen, wordt er in diensttijd een opleiding gegeven. Een MAVO of lagere beroepsopleiding biedt hiervoor een goede basis. We stellen geen strikte leeftijdsgrens, maar gezien de aard van het werk gaat onze je telefonisch opgeven voor een informatiedag of telefonisch het informatiepakket aanvragen. onderstaande bon invullen en opsturen, waarna je een uitnodiging krijgt voor een informatiedag. voorkeur uit naar mensen tussen 25 en 45 jaar. Het aanvangssalaris is f2128,- bruto per maand. Daar komt nog bij een eventuele onregelmatigheidstoelage en 8% vakantie- uitkering. Na een voltooide opleiding is er een uitloopmogelijkheid aanwezig tot max. f 2862,- bruto per maand. Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput. De sectie Opleiding van het telefoondistnct Haarlem, gevestigd aan de Verspronckweg 63 te Haarlem zit dringend verlegen om verster king Twee procesinstructeurs administratieve automatisering zijn van harte welkom Uw werkterrein Op alle gebieden wordt in hoog tempo admini stratieve automatisering ingevoerd Hierbij wordt u belast met de opleiding en begeléiding U verzorgt o.a. de samenstelling van de proces instructie Ook de bijscholing van medewerkers op automatiseringsgebied zal voortdurend uw aandacht vragen Donkere Spaarne 22 Postbus 665 2003 RR Haarlem Afhankelijk van opleiding, aanleg en belangstelling bestaan plaatsingsmogelijkheden op de afdeling verkoop, bedrijfsadministratie/boekhouding en het bedrijfsbureau. Voor een goede uitoefening van de werkzaamheden en afhankelijk van de te vervullen functie worden in het algemeen de volgende eisen gesteld aan opleiding en ervaring: opleiding: MAVO - HAVO of MEAO zelfstandigheid en goede contactuele eigenschappen goede beheersing van de nederlandse en eventueel engelse taal. accuratesse en cijfermatige instelling typevaardigheid Het E Amro Amsti bezig intern Wege werk; één v mens om ei verke vervu Telefoon 023-31 9233 Telex 41210 Telegram adres ETRAF NL Belangstellenden voor deze functie worden uitgenodigd een beknopte eigenhandig geschreven sollicitatie te richten aan de afdeling personeelszaken der BV Nederland- Haarlem, Postbus 665, 2003 RR Haarlem. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen 023 - 31 92 33 - tst. 224. De sollicitatie Als u eerst .nadere informatie over de functie op prijs stelt, kunt u telefonisch contact opnemen met de chef Opleidingen, de heer C Stufkens; telefoon (023) 19 23 39 Je ku worde HAVC Type\ niet b «n de penitentiaire Inrichtingen te Amsterdam. De wi - het wa; bui woi - het trar ver gee - de ver gee sys LEIDSEVAART 592 BV NEDERLAND - HAARLEM, met fabrieksvestigingen te Haarlem, Hoorn, Bergum en Zelhem, is een producerende onderneming op het gebied van electronica, de verkeersregeling en beveiliging en de openbare verlichting. In verband met de voortgaande expansie van de onderneming zoeken wij voor de vestiging te Haarlem contact met enige personeel (reiskosten 2e kl. NS en/of buskosten naar en van de plaats van voorlichting worden vergoed). Je kunt op verschillende manieren reageren: woonplaats: (s.v.p. postcode vermelden) zou graag een uitnodiging ontvangen voor de informatiedag op te Over aangelegenheden betreffende uw vakge bied kunt u, zowel mondeling als schriftelijk, op heldere wijze instructie en voorlichting geven Wij stellen hoge eisen aan uw organisatorische en contactuele eigenschappen. Aan deze functie is een gerichte opleiding verbonden, die u be- retd moet zijn te volgen Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure Richt uw schriftelijke sollitatie aan Telefoondistnct Haarlem Afdeling Personeelsvoorziening Postbus 1623 2003 BR Haarlem Een baan in een gevangenis of huis van bewaring (penitentiaire inrichting) is een „job” waar je je nauwelijks een voorstelling van kunt maken. Het Is dan ook belangrijk dat je goed op de hoogte bent voordat je echt solliciteert. Er worden diverse INFORMATIEDAGEN georganiseerd waar je over dit weinig bekende beroep allerlei informatie kunt krijgen. TELEFOONDISTRIC! HAARLEM r -4 I M *4 Schrijf of bel naar het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Laan van Meerdervoort 84, 2517 AP Den Haag, tel. (070) -46 93 81, tst. 219 of 210 (tijdens kantooruren). personeel --^ - - "TH e. -di eer

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 38