o Ki IVf inj Schiphol ■■mill KONSTRUKTEURS projectadministrateur a IJ B! I Ziii IJ IJ JJ JJ I 'iii ri magazijnmeester TEKENAAR- KONSTRUKTEURS EDUCO Allroundmaciilnaal houtbewerker r- I Loo archief-assistentfe) groepsassistente )nd zelfstandig medewerkster informatie- telefoniste TIMMERFABRIEK EDAM METAALDRAAIER HYDRAULIEKMONTEUR nv Bouwfonds Cluto ïw H‘ voor het foto en film archief Nederlandse Gemeenten smit’s bouwbedrijf bv 16 FEBRUARI 1980 40 ZATERDAG I en MACHINEFABRIEK A. VAN DER VELDE b.v. en TECHNISCHE HANDELMIJ HYDROMAT b.v., Wegens uitbreiding van activiteiten op ons districtskantoor te Haarlem maken wij graag kennis met een De functie De voorzieningen Informatie en sollicitatie 01 DE De juiste kandidaat De organisatie DEN werp i mogelij voorwa en mill werktuigbouw staalbouw machinebouw piping EDUCO B.V. voor de afdelingen: I vak. nr. 311/HD vak. nr. 194/HD vak. nr. 314/HD vak. nr. 312/HD Wij zoeken voor ons werk te Hillegom een beide gevestigd te Haarlem, Jan Tademaweg 45. SOLLICITATIES worden gaarne ingewacht aan de fabriek, welke telefo- J De projectadminstrateur gaat - in een klein teamverband - zorgdragen voor de primaire financiële- en administratieve begeleiding van onze bouwprojecten, zowel in de voor- bereidings- als in de uitvoeringsfase. Ook de bewaking van een juiste voortgang van de ingeplande activiteiten per bouw project zal tot zijn taak behoren; hij dient mogelijke afwijkingen tussen planning en werkelijkheid in een zo vroeg mogelijk stadium te signaleren. i De nv Bouwfonds Nederlandse Gemeenten stelt zich ten doel, voor een zo breed mogelijke laag van de bevolking werkzaam te zijn op het gebied van het wonen en de volkshuisvesting in het algemeen, en op dat van het eigen-woning bezit in het bijzonder. beschikt over goede - zowel mondelinge als schriftelijke - eigenschappen, beschikt over een gezonde dosis werklust. Het aanvangssalaris zal - afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring - minimaal f 33.000,- bruto en maximaal f 47.000,- bruto per jaar bedragen, terwijl er een reële uitloopmogelijkheid in deze functie bestaat totf 54.000,- bruto per jaar. Sollicitaties t.a.v. de dlrektie worden gaarne ingewacht op het adres: Robert Peereboomweg 13 Haarlem. Tel. 023-319569 of na 19.00 u. 023-390206 vragen hr. Th. Edam. Als deze advertentie u aanspreekt verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie te willen zenden aan: nv Bouwfonds Nederlandse Gemeenten, Westerdorpsstraat 66-68, 3871 AZ Hoevelaken, t.a.v. afdeling Personeelszaken. Indien u eerst nog nadere informatie wilt hebben, dan kunt u bellen met onze afdeling Personeelszaken (03495-39111). Het vertrouwelijke karakter van uw sollicitatie is uiteraard zondermeer gewaarborgd. Voorts biedt het Bouwfonds u een goed pakket van secundaire arbeidsvoorwaarden. Wij noemen u in dit verband: de premie A.O.W. komt voor rekening van het Bouwfonds, opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds (A.B.P.), opname in het Instituut Ziektekosten voorziening Ambtenaren (I.Z.A.). Om deze interessante baan goed aan te kunnen, hebt u ’n opleiding op MULO/MAVO niveau, waarna u bij voorkeur al ervaring opdeed als telefoniste. U spreekt beschaafd Nederlands en vlot Engels, het Frans en Duits zijn ook geen vreemde talen voor u. U bent tussen de 21 en 30 jaar oud Het aantal telefonische informaties over aankomst- en vertrektijden van vliegtuigen heeft een zodanige omvang aangenomen, dat deze taak is toevertrouwd aan een selekte groep informatie-telefonistes. Naast het verstrekken van telefonische informaties, zijn zij ook belast met het inspreken van teksten voor automatische telefoonbeantwoordapparatuur. Op het Secretariaat van de afdeling Externe Betrekkingen wordt gezocht naar een: Smits Bouwbedrijf bv te Beverwi/k is een middelgroot bouwbedrijf met 720 medewerkers en is gespecialiseerd op het gebied van woningbouw en de realisatie van utiliteitswerken. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken, Parallelweg 8 1948 NM Beverwijk Telefoon (02510) 29041. 's Avonds en in het weekend, na 20.00 uur (02513) 10664, de heer A. van Veen nisch te bereiken is onder nummer 023-310412; vragen naar dhr. R. van der Velde. - het opstellen van het wekelijkse overzicht van openstaande orders. - het typen van orders, - de orders waarvan het type-konsept die dag is aangeboden, dezelfde dag verzenden. - de orderkopiën distribueren, - de door de inkoper gekompleteerde interne inkoopopdracht dagelijks retourneren aan de opdrachtgever, - er zorg voor dragen, dat de uitgaande orders worden getekend. - het ontvangen en distribueren van alle binnenkomende dokumenten. Verder houdt u het bestand aan dokumentatie up to date en vraagt op verzoek van inkopers nieuwe dokumentatie aan. Kortom, u zorgt ervoor dat de gang van zaken op het bureau soepel verloopt Bij het bureau Inkoop en Voorraadbeheer wordt gezocht naar een: Wij denken voor deze functie aan een enthousiaste kandidaat in de leeftijd van 25-35 jaar, die: een administratieve kennis heeft op tenminste M.B.A.-niveau, duidelijke ervaring heeft opgedaan in een functie, waarin de aspecten coördinatie en planning vertegenwoordigd waren (bv. als werken-administrateur bij een groot aannemersbedrijf), Onze organisatie vormt voor belangstellenden wellicht een belangrijke reden om te reageren. Daarom gaan wij hier iets uitvoeriger op in. Wij hebben een 5-tal zelfstandig werkende districtsorganisaties, waardoor de organisatie open en overzichtelijk is gehouden. De communicatielijnen zijn derhalve kort en duidelijk. Hierdoor is er sprake van een prettige, informele werksfeer, terwijl wij toch een functie-perspectief kunnen bieden dat men slechts in een grotere organisatie kan vinden. Onze organisatie biedt nl. goede specialisatie- en doorgroeimogelijkheden. Bij het Stafbureau van de afdeling Technische Dienst wordt gezocht naar een: Om deze afwisselende baan goed aan te kunnen, hebt u minimaal het MAVO diploma. Als u daarnaast Steno-Nederlands hebt, is dat beslist een pré. U kunt zelfstandig en akkuraat werken en weet initiatief te ontplooien. U bent tenminste 25 jaar oud en kunt goed met mensen opschieten. O O Parallelweg 8 1948 NM Beverwijk __JL—Telefoon (02510) 2 90 41* Voor i Theori voor Inl. P< 023-32 De funktie die wij u kunnen aanbieden omvat het zelfstandig opzetten, berekenen en uitwerken van divere konstruktie-opdrachten. Tevens kunnen wij u bieden: een aantrekkelijk salaris direkte opname in pensioenfonds reiskostenvergoeding o.v. Ook u zult bij ons de grote mate van eigen inbreng en de daaruit voortvloeiende verantwoordelijkheid als prettig ervaren. Sollicitaties te richten aan: Kromhoutstraat 52 - 1976 BM IJmuiden, of telefonisch 02550-30544* Bekendheid met bouwmaterialen is vereist. Het ont ie huidig irbeidsve literlijk 1 dan aanv bewindsn ran twee pauze te kabinet n economic Het blijft pauzebesl rordt in; roorstel v ket arbeic dig ged wordt va: tikel bied Daarna; ontheffin; gels. Een een of Zo’n vrijs irerleg ti lijkte ma leloning mtheffinj lan afzon met enige jaren praktijkervaring. i Op Schiphol landen en starten dagelijks zo'n 250 vliegtuigen. Tienduizenden mensen komen er Nederland binnen of zoeken juist via Schiphol hun weg naar de rest van de wereld. Er werken 26.000 mensen bij meer dan 300 bedrijven en instellingen die op Schiphol zijn gevestigd. Het beheer van deze luchthaven is in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Dit betekent de verantwoordelijk heid voor aanleg, onderhoud, ontwikkeling en exploitatie van het luchtvaartterrein. De N.V. Luchthaven Schiphol heeft 1350 werknemers die samen werken om Schiphol z’n vooraan staande plaats in de internationale luchtvaart te laten behouden en te versterken. U verdient een aanvangssalaris dat. afhankelijk van uw opleiding en ervaring, ligt tussen f 2.058,- en f 2.337,- bruto per maand, met doorgroeimogelijkheden tot maximaal f 2.545,- per maand U verdient een aanvangssalaris dat. afhankelijk van uw opleiding en ervaring, ligt tussen f1 369,- en f 2.199,- bruto per maand. U verdient een aanvangssalaris dat, afhankelijk van uw opleiding en ervaring, ligt tussen f 1.803,- en f 2.337,- bruto per maand. Als u het leuk vindt om uw werkzaamheden in kontinudienst te verrichten en u denkt voor deze funktie in aanmerking te komen, dan wacht op Schiphol een goed aanvangs salaris (afhankelijk van leeftijd) van f 1.803.- tot f 1.996,- bruto per maand en daarboven een extra toeslag van f 300,- voor het verrichten van kontinudiensten. U bent belast met het inschrijven, archiveren en tijdelijk ter beschikking stellen van door voornamelijk het bureau Vormgeving en het bureau Public Relations aangeboden foto’s, films, en dia presentaties. Dit houdt in grote lijnen het volgende in: - U ontvangt foto, film en dia-materiaal en registreert het, - aan de hand van het vastgestelde dokumentatie-systeem (categorisatie, registratie, archivering en uitleen- procedures) beoordeelt u het materiaal op inhoud/onderwerp, en waar nodig bepaalt u in overleg met anderen de categoriekode, - u merkt het materiaal met registratie nummers en brengt het systematisch in het archiefsysteem onder. - t.b.v. het systematisch ordenen van al het materiaal, omschrijft u de kerngegevens naar categorie/onderwerp en houdt u een dokumentatieboek of kaartsysteem bij, - aan de hand van de door de aanvragers aangegeven indikaties, zoekt u materiaal op en geeft het uit, waarbij u registreert aan wie en ten behoeve waarvan het materiaal is uitgeleend, - u signaleert wanneer uitgeleend materiaal niet op tijd wordt teruggebracht, - u signaleert ook, wanneer bepaald materiaal gereproduceerd moet worden, - door het geven van praktijk-informatie levert u een bijdrage bij het ontwikkelen van het dokumentatie-systeem. VRAGEN: voor spoedige indiensttreding: met inzicht op het gebied van revisie- en nieuwbouwhy- drauliek. U treedt op als gastvrouw van de groep. Zo ontvangt u bezoekers, voorziet ze van een kopje koffie en verstrekt mondelinge en telefonische informatie. U zorgt ervoor, dat de telefoon kontinu is "bemand'’, beheert de reservesleutels en de grijpvoortaad kantoor behoeften. U houdt de agenda van de groepschef en de inkopers bij.> Bovendien verzorgt u de korrespondentie voor ze. Hiernaast verricht u ook administratief werk zoals TECHNISCH HANDELS- en ADVIESBUREAU B.V. Wij zijn een modem geoutilleerd konstruktieburo, gevestigd te IJmuiden (ten zuiden van het Noordzeekanaal). In verband met uitbreiding kunnen wij plaats bieden aan enkele Gevraagd met spoed wegens uitbreiding van de Gevraagde medewerker zal bij afwezigheid van onze chef, deze moeten kunnen vervangen. Daarom is kennis van constructies, afschrijven, slij pen van beitels etc. onontbeerlijk. De juiste man bieden wij een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Bij de groep Inlichtingen van het bureau Haven- en Stationsdienst wordt gezocht naar een: Naast een goed loon bieden wij u uitstekende secun daire arbeidsvoorwaarden en de mogelijkheid tot deel neming aan een bedrijfsspaarregeling en een aktieve personeelsvereniging. U bent verantwoordelijk voor de dagelijkse verwerking en distributie van de afdelings- post en het type- en reproduktiewerk van het Stafbureau. Ook bij andere voorkomende werkzaamheden zoals: korrespondentie, archivering, verslaglegging en vergader- voorzieningen, wordt u ingeschakeld. Daarnaast neemt u de telefoon aan en werkt routine-zaken af. Tevens houdt u de agenda's van het afdelingshoofd Technische Dienst en het hoofd Stafbureau bij. Interesse en woont u in de omgeving van Schiphol? Schrijf dan een sollicitatiebrief, onder vermelding van het vakaturenummer, aan het bureau Personeelsbeheer van de N.V. Luchthaven Schiphol, Postbus 7501. 1118ZG Luchthaven Schiphol WIJ BIEDEN prettige werksfeer, gratis werkkleding, reiskostenvergoeding, premievrije opname in het pensioenfonds, 23 dagen vakantie, resp. snipperdagen, een salaris in overeenstemming met de capaciteiten, ervaring en leeftijd. Om deze interessante funktie goed te kunnen vervullen, hebt u een school opleiding op MAVO niveau, waarna u een gerichte kursusals: klasseren, methodisch rangschikken en stukbeschrijvjng volgde. U hebt ervaring in een funktie als deze. Het spreekt vanzelf, dat u zeer nauwkeurig bent ingesteld. U kunt goed met mensen opschieten. Om deze interessante en afwisselende baan aan te kunnen, hebt u in elk geval het MAVO-diploma en type-ervaring. U bent nauwkeurig ingesteld en u kunt goed met mensen opschieten. Als medewerker van de luchthaven betaalt u over uw salaris geen premie AOW/AWW. Die komt voor rekening van de N V. Bovendien hebt u een pakket sekundaire arbeidsvoorwaarden, dat ronduit goed is te noemen. TEHE1 oorwaai ide in eheran en heef De VS Wens di eziggehc igenhedt ig belove rS moet taanse n iah en d. iet te zu Intusser Waldheim isteren i ntematio unen te leginnen iet regim erzoek c tonale co ie regerin ie comrr tiiftig gel dj te kr ünbassad De Ver oord vei ie comrr •oordige: tankrijk tan de i ommissi ie hoofds De Arm en weke

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 40