RAAS MAAKT FOUT TIJDENS EK-INDOORATLETIEK W.-Duitsland superieur bij EK zaalhockey Anabolen weer aan de orde Verwachting: Britten toch Autocoureurs tegen turbo’s naar Moskou Voorbereiding op „Moskou” vordert goed KNGV wijzigt structuur I 99 ■Ml Twee missers Bliksemafleider L gr 17 1980 MAART MAANDAG 3 16 sportief Ka.. PT nan DAN VERWACHT ziek, zweterig en Lok rillerig” naar zilver WW® Klaas Lok: verrassende tweede plaats 5-12 3- 8 5- 5 3-16 5-15 5-14 irs- ine- 5-14 5-13 Annelies Maas: vier keer eerste op Neder landse kampioenschappen in Tilburg. ZÜRICH (ANP). Zoals werd ver wacht heeft het Westduitse zaalhockey- team dit weekeinde in Ziirich voor de derde achtereenvolgende maal met grote overmacht de Europese titel bemachtigd. De Westduitsers wonnen vijf van de zes wedstrijden met dubbele cijfers en alleen tegen Engeland bleef de produktie enigs zins steken: 9-2. Ook Nederland kwam er tegen de oosterburen niet aan te pas en ging in de laatste wedstrijd van het toer nooi met 3-14 ten onder. Vooral op het 2000 meter hoog gelegen circuit Kayalami waar de lucht ijler is waren de wagens uitgerust met turbomotoren duidelijk in het voordeel. Deze motoren, waarmee de Renaults zijn uitgerust, kunnen namelijk het verlies van vermogen dat daardoor ontstaat opvangen door een verandering van druk, wat bij de orthodoxe motoren niet kan. Veel renstallen hebben eenvoudig het geld niet om over te schakelen op turbo motoren. Ferrari en Alfa Romeo testen momenteel motoren van dit type. De formule-l-coureurs hebben na de dubbele zege van Renault felle kritiek geuit over het feit dat wagens uitgerust met turbomotoren aan de wedstrijden tellend voor de wereldtitel mogen deelnemen. De stand in de strijd om het wereldkampioenschap is: 1 René Arnoux 18 punten, 2 Alan Jones (Aus), Williams 13, 3 Nelson Piquet 9, 4 Didier Pironi 7, 5 Elia de Angelis (Ita), Lotus en Jacques Lafitte. daarmee het voorbeeld van hun winter- sportcollega’s. Een en zestig van de 127 Amerikaanse deelnemers aan de spelen in Lake Placid hebben een dergelijke petitie aan de president gevraagd. De handtekeningen van de „gouden” ijshoc keyspelers ontbraken op het manifest. Het presidium van de Duitse sportfe deratie heeft zaterdag in Frankfurt be sloten geen medewerking te verlenen aan de totstandkoming van zogenaamde alternatieve spelen. De Duitsers zien in een dergelijke stap een ernstige bedrei ging van het voortbestaan van de Olym pische beweging en keuren daarom zul ke acties af. Honduras zal geen ploeg afvaardigen naar de Olympische zomerspelen van Moskou. Een woordvoerder van de rege ring heeft dat in Tegucigalpa meege deeld. De Nederlandse zwemkampioenschap- pen hebben de volgende winnaars en win naressen opgeleverd: Ruud Wielart, die in Sindelfingen 2.30 m. had'willen springen, slaagde niet in zijn opzet. Het werd 2.26, een evenaring van zijn nationale record. Voor de kleine Nederlandse afvaardi ging was het al met al best een aardig Europees indoorkampioenschap. Dat Til ly Verhoef de finale 400 meter niet zou halen, was te voorzien. Toch scoorde ze met 54,48 seconde een nationale record tijd. Ook de 1500-metertijd van Joost Borm (3.44,9) was niet slecht, ruim schoots de beste nationale seizoentijd. Borm ondervond nog de gevolgen van een ziekte. Voor hem had er een betere klassering dan een zevende plaats in de serie in gezeten als hij het aangedurfd had eerder de laatste plaats te verlaten. Hoewel Jan Raas na de finish (5e plaats) oprechte boosheid uitstraalde over de wijze waarop zijn kansen in de finale om zeep gingen, was het de vraag in hoeverre hij diep in zijn hart toch wel enige vrede kon hebben met deze afloop die hem een rechtstreeks sprintduel met Roger de Vlaeminck bespaarde. L17 L16 3-15 ;vo- ang )SC 3-15 5-15 5-13 3-13 3-12 3-12 3-11 >-18 M6 3-13 MO r- 9 r- 6 r 2- 0- 0-6; >-14 i-13 >11 5-10 MO sla- oys den VI.- oys Het was trouwens toch een slechte laat ste dag voor Nederland, dat daarvoor teleurstellend met 6-7 van Engeland ver loor. Dank zij een zege van Schotland op de Engelsen kon de tweede plaats toch worden bereikt. Eerder had Nederland wél gewonnen van Schotland (8-4), Oos tenrijk (8-2), Spanje (8-3) en Zwitserland (9-4). >M- :ho- 1-0, 5-13 5- 9 5- 7 0-0; len- 1-0; JOHANNESBURG. De grote prijs van Zuid-Afrika voor Formule-1 coureurs is in een drievoudig Frans succes geëindigd. Op het circuit van Kyalami bij Johannesburg reed René Arnoux in een Renault-Turbo naar de overwinning. Jacques Lafitte, in een Ligier, werd als tweede afgevlagd. De derde plaats was voor Didier Pironi, die eveneens in een Ligier reed. ICP den cht- aar- IJ- iver pen oor ing bij het t is Ik ken CP. den een sse: Zel- 1-3, HEREN: 100 meter vrij: Cees Jan Winkel (RZV) 52.50; 200 meter vrij: Cees Jan Winkel (RVZ) 1.53.42; 400 meter vrij: Henk Elzerman (Zian/V) 3.57.44; 1500 meter vrij: Gerard Smit (Zwemlust/h) 15.40.01; 100 meter schoolslag: Albert Boonstra (NZC’21) 1.07.30; 200 meter schoolslag: Albert Boonstra (NZC’21) 2.24.73; 100 meter vlinderslag: Edward Maasdijk (De Zijl/Lgb) 57.38; 200 meter vlinderslag: Edward Maasdijk (De Zijl/Lgb) 2.05.32; 100 meter rug slag (Fred Eefting (Zwemlust/H) 57.77; 200 me ter rugslag: Fred Eefting (Zwemlust/H) 2.03.45; 200 meter wisselslag: Fred Eefting (Zwemlust/ H) 2.06.60; 400 meter wisselslag: Fred Eefting (Zwemlust/H) 4.27.94; 4x100 meter vrij: Zwem- lust/H 3.32.49; 4x100 meter wisselslag: HPC 3.59.72; 4x200 meter vrij: Zwemlust/H 7.41.29. LONDEN (ANP). Tien Britse Olympische medaillewinnaars hebben zich in Londen uitgesproken voor deel neming aan de zomerspelen in Moskou. Zij menen dat een boycot de struktuur van de mondiale sport in het algemeen ernstig zou aantasten. In een gezamenlijke verklaring zeggen de tien atleten dat de prijs van een boycot „de volledige vernietiging van de Olympische beweging en versplintering van de struktuur van de wereldsport kan betekenen”. De verklaring werd af gelegd aan de vooravond van de verga dering van het Britse Olympische Comi té, dat morgen bijeen komt om zich te beraden over het verzoek van de rege ring de spelen te boycotten als protest tegen de Russische invasie in Afghanis tan. Algemeen wordt verwacht dat het Olympisch Comité het appèl van de re gering naast zich neer zal leggen. 5 5 ZZ- els- rin- (Van onze sportredactie) SINDELFINGEN. Enkele uren voor de finale van de drie kilometer, rekende zondagmorgen eigenlijk niemand in het Nederlandse kamp meer op het verschijnen van Klaas Lok in de hal van Sindelfingen. De net 25-jarige Utrechter had zich bij voorbaat al geëxcuseerd. Een lichte griepaanval hield hem in zijn hotelkamer, die hij dan toch nog met tegenzin verliet. Lok heeft geen spijt van die beslissing gehad, want in die hal van Sindelfingen, waar dit weekeinde de Europese indoor-atletiekkampi- oenschappen werden gehouden, stond bij even later na de drie-kilometerrace met een zilveren medaille om de hals op het erepodium. >14 1-13 1-12 M2 >- 9 M2 M2 Ml i- 9 ting in de geschiedenis van de Europese indoorkampioenschappen zorgde. Eerder hadden Ruud Wielart en Annemieke Bou- ma al eens het brons in ontvangst mogen nemen. Klaas Lok was reëel genoeg te beseffen dat zijn zilveren medaille niet betekent dat hij nu tot de Europese top op de drie kilometer - Lok’s tijd was 7.57,9 - behoort. „Met zes finalisten is het natuurlijk een gedevalueerd gebeuren. Maar daarbij mag je niet vergeten dat ik heel dicht bij Fleschen bleef’. Inderdaad bedroeg het verschil maar 0,4 seconden, „en dan mag je praten van een neuslengte verschil op deze afstand”, vond ook de Westduitse winnaar, die drie jaar geleden ook al Europees indoorkam- pioen werd en op de buitenbaan al wereld tijden van 3,36 op de 1500 meter en 13.13,1 op de vijf kilometer achter zijn naam heeft staan. „Lok was voor mij een enorme verras sing”, aldus ook de bronzen Duitser Orth mann, die toegaf op zilver te hebben gere kend. Klaas Lok zelf: „De grote winst voor mij is dat ik nu met vertrouwen het baan- seizoen en zeker de tien kilometer tege moet kan zien. Bovendien heb ik bewezen dat ik tempowisselingen wel degelijk aankan”. Klaas Lok dus in de rol die aan Ruud Wielart was toebedeeld. De Haarlemmer had in Sindelfingen 2.30 meter willen springen. „Maar op 2.19 meter knapten de tapes en ging ik door m’n voet. De afzet was daarna niet ideaal meer. Jammer, want ik had mij er veel van voorgesteld”. Wielart faalde overigens bepaald niet. Opnieuw sprong hij 2.26 meter, waarmee hij zijn nationale record evenaarde. De handicap waarmee Wielart na de 2.19 me ter te kampen kreeg, weerhield hem er niet van te proberen mee te spelen in het spel der groten. Na één poging op 2.23 meter, bewaarde hij de overige twee voor 2.26 meter, en de laatste slaagde. Op de hoogte van 2.29 meter mislukten zijn po gingen tweemaal, waarna hij karakter en goklust toonde door zijn laatste poging te doen op 2.31 meter. Dit hele spel leverde Wielart tenslotte een zevende plaats op. Op een goed toernooi kan zeker Koen Gijsbers terugzien. Op de 800 meter werd het een verdiende vijfde plaats. In de serie maakte de Leidse atleet het tempo en hoewel er maar een vierde plaats uitrolde, was zijn eerste serie duidelijk sneller dan de tweede, zodat Gijsbers toch de finale haalde. M5 5-15 1-14 i-13 M2 l- 3 Een enquête van een Japans dagblad heeft uitgewezen dat veertig procent van het Japanse Volk voorstander is van een boycot van de Olympische Zomerspelen. Op de eerste dag van de Amerikaanse indoorkampioenschappen atletiek heb ben vijftig deelnemers een petitie onder tekend waarin zij president Carter vra gen zijn boycotactie op te geven. De atleten zijn van mening dat zij het recht hebben naar Moskou te gaan. Zij volgen ZWEMTEAM BETER „Het klinkt misschien ongelooflijk, maar ik was echt ziek; zweterig en rillerig. Toen de eerste 400 meter echter achter de rug waren, voelde ik dat het toch ging”, aldus De Phoenix-atleet, die met zijn pres tatie voor de beste Nederlandse verrich- SINDELFINGEN. De woorden anabole steroïden viel weer vaak bij de Europese indoor-atletiekkam- pioenschappen. Niet dat een van de deelnemers verdacht werd van het il legale slik- en spuitwerk. De in Singel- fingen aanwezigen keken wel uit om risico te lopen nu het echte atletiek- seizoen nog moet beginnen. Twijfels waren er wel rond de weg blijvers, en dat waren er nogal wat. Zo achtte de DDR het raadzaam geen enkele vertegenwoordiger te sturen, daarmee de twijfels meer grond ge vend. De anabolica-kuur, die de Oost- duitse top in de wintermaanden, waarin kracht opgedaan moet wor den, zou ondergaan, zou nog niet uit gewerkt zijn. Nog nadrukkelijker kwam het ge bruik van anabolen aan de orde toen bleek dat de Russen hun drie kogelsto- ters toch maar thuis hadden gelaten zodat zowel bij de dames als bij de heren een viertal om de drie medailles streed. Van Oostblok-zijde bleef de inbreng beperkt tot die van enkele Tsjechische krachtmensen. Ook daarin een moedig lopende Gijs bers die zich indoor niet wil wagen aan het nummer waarop hij dit seizoen successen hoopt te boeken, de 400 meter. „De risico’s op een blessure zijn daar te groot. Je hebt het in mijn beide races kunnen zien, dat ik in vergelijking met de anderen vooral een 400 meter-loper ben. Je mist net dat stukje ausdauer”, aldus Gijsbers, wiens beste tijd in dit toernooi 1.50,2 was. De eerste vergissing werd gemaakt door zijn knecht Stefan Mutter, een nog niet al te ervaren helper die in het gedrang van de laatste kilometers blunderde in het afstopwerk. Als enige van. de Raleigh- ploeg zat hij (samen met Ludo en Willem Peeters) in de buurt toen de latere win naar Joseph Bruyère demarreerde maar in plaats van op kop te gaan rijden en daar te storen, zette hij zich in het laatste wiel. „Dat was natuurlijk verschrikkelijk dom”, zei Jan Raas die zichzelf niet wilde vrij pleiten van de fout die hij in aanslui ting op Mutters vergissing beging. „Ik heb het ook niet goed gedaan. Eerlijk is eer lijk. Dames: 100 meter vrij: Anneke van Kraay (PSV) 57.73; 200 meter vrij: Annelies Maas (De Rijn) 2.01.74; 400 meter vrij: Annelies Maas (De Rijn) 4.11.56; 800 meter vrij: Annelies Maas (De Rijn) 8.37.47; 100 meter schoolslag: Maritzka v.d. Lin den (Raket) 1.10.89; 200 meter schoolslag: Ria Willemse (Njord’59) 2.35.90; 100 meter vlinder slag: Wilma van Velsen (TZC) 1.02.75; 200 meter Vlinderslag: Wilma van Velsen (TZC) 2.16.98; 100 meter rugslag: Monique Bosga (Zwemlust/ H) 1.03.66; 200 meter rugslag: Jolanda de Rover (Djk) 2.15.62; 200 meter wisselslag: Ingrid Esser (Zeester) 2.22.27; 400 meter wisselslag: Annelies Maas (De Rijn) 4.51.50; 4x100 meter vrij: Zwem- lust/H 3.54.85; 4x200 meter vrij: Zwemlust/H 8.25.75; 4x100 meter wisselslag: Zwemlust/H 4.23.35. Vorig jaar klopte de donkere Belg hem op dezelfde plaats na een geweldige pres- tigestrjjd om de overwinning. In de afge lopen weken startte Roger de Vlaeminck het seizoen overdonderend door uit een totaal van elf starts aan de cöte d’Azur negen overwinningen te behalen. Hoewel Jan Raas zich met een score van vier uit negen ook niet onverdienstelijk presen teerde, was het zeer de vraag of hij het in een directe spurt tegen De Vlaeminck zou redden. In dat licht bezien, fungeerde Jo seph Bruyère als bliksemafleider. Raas hoefde niet te vrezen voor een pijnlijke deuk in zijn reputatie van wereldkampi oen, nu de eerste plaats al vergeven was. Maar: van die theorie maakte Raas in zijn nabeschouwing gehakt. „Ik ben ervan overtuigd”, betoogde hij, „dat ik De Vlae minck geklopt had. Natuurlijk kan ik dat niet bewijzen, maar het is ook niet aan te tonen dat ik verloren zou hebben.Ik voelde dat ik hem vandaag aankon. Ik reed makkelijk en sterk. Voor mij is het geen vraag wat er gebeurd zou zijn wan neer ik met De Vlaeminck voor de eerste plaats had moeten sprinten.” Met Joseph Bruyère, kreeg „De Omloop” een onver wachte winnaar (door ziekte kwam hij vorig seizoen nauwelijks in actie) van een saaie koers. Tot 35 kilometer voor bet einde, toen Knetemann een solo onder nam, gebeurde er niets. Wat zich daarna afspeelde was van te matige kwaliteit om de eerste klassieker waarin de Italianen en Fransen (op enkele onbetekenenden na) ontbraken, niveau te geven. Het te mooie koersweer verhinderde een harde wedstrijd en de afwachtende houding achter de ontsnapte Joseph Bruyère boor de de sensatie van een sprintduel Raas-De Vlaeminck de grond in. PETER HEERKENS. (Van onze sportredactie) UTRECHT. Zoals min of meer mocht worden verwacht heeft de bondsvergade ring van het Koninklijk Nederlands Gymnastiek Verbond (KNGV) zaterdag haar fiat gegeven aan een voorgestelde structuurwijziging. Dit betekent dat het verbond in zogenaamde „kolommen” zal worden opgebouwd, wat onder meer in houdt dat de sectie wedstrijdsport gaat verdwijnen. Met deze wijziging kan nu uitvoering worden gegeven aan een van de prakti sche wensen de hele opbouw van het damesturnen vanuit de categorie 6- tot 7- jarigen naar de A-selectie ’volgens een bepaalde lijn, de eerste kolom, te laten verlopen. Het invoeren van een sectie Technisch Beleid een koepel over alle secties die aan wedstrijdsport doen werd afgewe zen, evenals het instellen van een bonds raad; een groepering die de taken van de bondsvergadering zou kunnen ovememen. Mevrouw M. Verstraten-Boersma uit Haarlem, secretaresse van de kring Noord-Holland-Zuid en eerder be stuurslid van de Kennemer Turnkring, werd in het verbondsbestuur gekozen. (Van onze sportredactie) GENT. Twee beoordelingsfouten in de finale van de eerste klassieker in het nieuwe wielerjaar - „De Omloop Het Volk” - hebben wereldkampioen Jan Raas de kans ontnomen om te sprinten voor de eerste plaats waarvoor hij zo nadrukkelijk favoriet was. De nationale kampioenschappen vorm den de afsluiting van het winterseizoen, dat ondanks alle pessimistische verwach tingen toch kan worden beëindigd met een hoopvolle balans. Dat is bij de dames vooral te danken aan de doorbraak van de jeugd, die, gestimuleerd door het olympi sche ideaal, in een zeer korte tijd voor een welkome kwantitatieve aanvulling heeft gezorgd. Dat Maas en Eefting als routiniers de ploeg zouden aanvoeren werd wel ver wacht, maar in Tilburg hebben zij hun leiderschap nog eens duidelijk bewezen, waarbij vooral de progressie van cle zelf vertrouwen uitstralende topzwemster An nelies Maas opmerkelijk is. Maar ook Mo nique Drost, Maritzka van der Linden en Connie van Bentum (hoewel die in Til burg beneden haar kunnen zwom en niet tevreden was) zijn kansrijk voor een reis naar Moskou. Bij de heren is naast Fred Eefting ook Kees Vervoorn een (vaste) kandidaat voor de Nederlandse equipe, maar dan houdt het wat betreft de individuele nummers op, al zullen Albert Boonstra en de verrassende Edward Maasdijk de kans op uitzending nog niet uit hun hoofd zetten. De achterdeur voor een wat rui mere afvaardiging vormen natuurlijk weer de estafette-nummers. Eefting, Winkel, Henk Elzerman en Pe ter Drost maakten op de 200 meter vrije slag tijden die, opgeteld, onder de door het NOC gestelde limiet liggen. En met Kees Vervoorn erbij, over wie de berichten uit Amerika, zeer optimistisch zijn, moet het allemaal nog sneller kunnen. Bovendien is er, als de progressie zich doorzet, ook nog wel een beetje kijk op een wisselslag- estafette. Bij de dames is het uitzicht wat betreft de laatste estafette wat mistiger, tenzij Wilma van Velsen op de vlinderslag nog een paar seconden van haar recordtijden afknabbelt. Want daar ligt op dit nummer de zwakte bij de dames. Sitters had de record-explosie twee we ken geleden bij de jeugdkampioenschap pen in Hengelo al zien aankomen. „Toen al gaf de jeugd het signaal dat er in Tilburg wat zou gebeuren. Niet dat die records allemaal bij de jongeren terecht zouden komen, maar wel dat zij strijd zouden leveren met de gevestigde namen. En dat is gebeurd. Die sprong van dit weekeinde moest ook wel gemaakt wor den want anders zaten we op de verkeerde toer. De ouderen gaan nu trainen, de jongeren krijgen nog een wedstrijd in Drachten en (jat is wel goed voor ze. Daarnaast is er nog het trainingskamp, direct na Pasen in Roemenië, waar ook nog het nodige kan gebeuren. Begin juni' in Rotterdam weten we dan allemaal waar we aan toe zijn. Zelfs al gaan de Spelen niet door dan heeft het zwemmen bij ons dit jaar toch een fikse sprong vooruit gemaakt”. Met deze officiële Nederlandse kampi oenschappen heeft de nationale senioren top voorlopig afscheid genomen van het wedstrijdterrein. Tot het weekeinde van 6, 7 en 8 juni, als in Rotterdam-West de limieten op de klokken moeten verschij nen, zijn er geen belangrijke krachtmetin gen meer, een beslissing van bondcoach Bert Sitters en zijn adviseurs, waar het merendeel van de zwemtop achter staat. De taktische misgreep van Jan Raas bestond uit het verzuim om zijn helpers opdracht te geven onverbiddelijk jacht te maken op solorijder Joseph Bruyère die op 9 kilometer van de finishlijn zijn po ging waagde. Tot aan dat moment, had den de renners van Peter Post de koers volledig in de hand: eerst Wilfried Wese- mael als spelbepaler in een ontsnapping (met Kim Andersen) die 150 kilometer duurde, daarna een moedige solo van Ger- rie Knetemann en vervolgens steeds een bewaker bij elke demarrage jn het zicht van de eindstreep. Jan Raas ging gelan ceerd volgens de regels van het boekje op de finish af. En toen die misrekening, die Joseph Bruyère (31 jaar, bezig aan zijn tiende profseizoen) de kans gaf om „De Omloop Het Volk” voor de derde keer in zijn carrière te winnen. Jan Raas: „Ik dacht: laat de anderen nu maar eens wer ken. Tenslotte hadden de ploegen van Roger de Vlaeminck en Daniël Willems er ook alle belang bij dat Bruyère terug gepakt werd. Bovendien wilde ik mijn ploegmaats die me in de laatste kilometer in goede positie moesten brengen, even laten uitrusten. Lubberding en Van Vliét bijvoorbeeld, hadden al zoveel gedaan dat het me wenselijk leek om ze op adem te laten komen voor de eindspurt”. De con currenten echter bleken evenmin iets te voelen voor het initiatief van de achtervol ging. „Tja”, zei Jan Raas, „waarom ze niet reageerden is me een raadsel. Je kunt wel zeggen: Raleigh moet het als sterkste ploeg opknappen, maar dat vind ik een al te simpel uitgangspunt. Toch is dat na tuurlijk de verklaring voor het feit dat ze er niemand op uit stuurden om Bruyère te achterhalen. Iedereen zat op ons te wachten.” (Van onze sportredactie) TILBURG. In een periode vol olympische twijfels heeft de zwemtop zicli duidelijk uitgesproken. De nog immer op Moskou gerichte trainingsarbeid resulteerde dit weekeinde in Tilburg in negen heren-, acht dames- en vier aspirantenrecords. Dat Fred Eefting en Annelies Maas daarvan de meerderheid voor hun rekening namen was niet zo verwonderlijk, want samen met de in' Amerika trainende Kees Vervoorn zullen zij als trekpaarden moeten fungeren voor de mogelijke afvaardiging naar de Russi sche hoofdstad. Toch was het niet dit tweetal dat tijdens het driedaagse zwemfestijn voor de meest opzienbarende prestatie zorgde. Die eer ging naar het rugslag-duo Jolanda de Ro- ver-Monique Bosga, dat in een recht streekse confrontatie tijden op de klokken bracht die ook internationaal goed mee tellen. In die eer deelt eveneens Maritzka van der Linden met haar 1.10.89 op de 100 meter schoolslag. Meer (Ned) z.t„ 33. C. Priem (Ned) z.t„ 35. L. van Vliet (Ned) z.t„ 38. H. Lubberding (Ned) z.t„ 37. ve1-a---/XT— -1> l De uitslag: 1. J. Bruyère (Bel) de 216 kilometer in 5 uur en 26 minuten, 2. W. Planckaert (Bel) op 6 seconden, 3. S. Kelly (Ier) z.t„ 4. R. de Vlae minck (Bel) z.t„ 5. J. Raas (ned) z.t„ 6. F. van Katwijk (Ned) z.t., 7. F. de Wolf (Bel) z.t„ 8. J. Vandenbroucke (Bel) z.t., 9. M. Demeyer (Bel) z.t., 10. G. van Calster (Bel) z.t„ 11. J. Lammer- tink (Ned) z.t., 22. J. Aling (Ned) z.t., 29. J. van de Meer (Ned) z.t., 33. C. Priem (Ned) z.t„ 35. L. G. Knetemann (Ned) z.t. F z j a

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 17