STARS SLAAT IN Ik heb alleen nog angst bij hoge voorzetten SLOTFASE TOE PAUL STAM SPEELKLAAR ADO DICHT BIJ TITEL onbeslist Bloemendaal nog zonder Theo Doyer I Daniels en Witmond verliezen Rob en Piet Ridder DE JONG-WITTERS AAN DE LEIDING DA VIS CUP-TOERNOOI tegen Pinner Topduel in zaalvoetbal I uitgeschakeld Luna oppermachtig .4^ ZWEMPLOEG programma's Faas niet gestart f sH De uitslagen i ■I HOCKEYCOMPETITIE START WEER 1 w 17 19 80 ZATERDAG 8 MAART SPORT 4 W). Opstellingen L MIE 7 4 4 Bosch zijn neusbeen, waarna Stam op 8 januari werd geopereerd. Theo Doyer: in tweede team Marjan Ridder: nederlaag tegen Kondo ment ir de De heren moeten het nog altijd zonder Theo Doyer doen. De Bloemendaalse in ternational heeft al sinds het begin van het seizoen last van een ernstige kniebles sure, waaraan hij eind vorig jaar met succes is geopereerd. Theo Doyer: „Ik doe er alles aan om weer zo snel mogelijk te kunnen hockeyen, zodat ik weer aan de competitie kan meedoen. Als de Olympi- DEN HAAG. In diverse Europese steden zijn gisteren kwartfinales begon nen van de Europese zone van het toer nooi om de Daviscup. In Valencia, waar voor de Europese zone a werd gespeeld, was de stand na de eerste dag tussen Spanje en West-Duitsland gelijk: 1-1. sche Spelen doorgaan, hoop ik daar wel aan mee te doen”. In de finale van de Aziatische zone in Brisbane nam Nieuw-Zeeland een voor sprong van 1-0 tegen Australië. Chris Le wis versloeg daarbij John Alexander met 5- 7, 9-7, 9-10, 6-4, 7-5. De tweede partij tussen Onny Parun en Phil Dent moest wegens de invallende duisternis bij het begin van de derde set worden afgebro ken. Dent had de eerste set gewonnen met 6- 2 en Parun de tweede met 7-5. In Buenos Aires is de finale van de Amerikaanse zone begonnen tussen Ar gentinië en de Verenigde Staten. In het eerste enkelspel zegevierde Guillermo Vi las (Arg) met 7-5, 6-4, 6-3 over Brian Gott fried. zegevierden de Stars met 63-62. In de tweede divisie leed de Kometen een verrassende 39-40 nederlaag tegen Hoofddorp, terwijl Gratama-DSS tegen het bezoekende Noordkop duidelijk de sterkste was. Bij de heren hield Kinheim moeizaam de promotiekansen intact door Exus in de hoofdstad met 57-60 af te troeven. De Fries ontmoet in een partij over tien ronden de 23-jarige Amerikaan Steve Tohill. DEN HAAG. Rudie Koopmans, de Europese kampioen in het halfzwaarge- wicht, bokst maandag 31 maart de hoofd partij van een internationaal profpro- gramma dat in de Schiehal van het Ahoy- complex in Rotterdam wordt gehouden. 00 m 1580- De stand: Score A. 19-28; Hong Kong Z. 19-27; Roeland J. 19-27; Carillon Boys 19- 26; FC Graetz 19-23; IJmond ’73 19-19; Verhorst Boys 19-17; Wilms Floet 19-17; Geldermans 19-14; Heijne 19-12; North End 19-12; Carrousel 19-6. Eve and Adam Stars-Jolly Jumpers 63- 62 (rust 34-28). Topscoorsters Stars: Hel len Zwanenburg (17-12), Nel van der Burg (0-8), Marjolijn Drijver (6-2) en Wilma Tol (6-2). Een wisselvallig spelend Stars heeft te gen Jolly Jumpers tot in de laatste secon den moeten wachten met het veilig stellen van de winst. Minder dan een halve mi nuut voor het einde leidden de gasten comfortabel met 59-62. Toen echter bewe zen de „Sterren” hun kracht via een sterk uitgevoerde press, die eerst Nel van der Burg de marge tot op één punt deed terugbrengen en die vervolgens opnieuw door balwinst Marjolijn Drijver in staat stelde in het eindsignaal de nauwelijks meer verwachte winst veilig te stellen. Dat de thuisclub het uiteindelijk nog zo moeilijk zou krijgen, verwachtte niemand meer na de vlotte start, waarbij een 24-16 voorsprong werd genomen. Veel balver lies kon in die eerste helft nog gecompen seerd worden door een zuiver schot van met name Hellen Zwanenburg. In een geljjkopgaande tweede helft leek Jolly Jumpers in de slotfase de Haarlemse ploeg eindelijk op de knieën te gaan krij gen. De ploeg had toen de winst een feit leek echter geen rekening gehouden met de sterke Haarlemse finish, die de winst punten opnieuw naar de Sterren deed gaan. Alleen als van KIC wordt gewonnen behaalt ADO morgen het kampioenschap in de tweede klasse. Eindigt het duel in remise, dan volgt een beslissingswed strijd om de titel tussen ADO en Nleuw- Vennep. Bij winst van KIC kan het reeds uitgespeelde Nieuw-Vennep zich als de nieuwe kampioen kronen. De stand aan de kop van de tweede klasse luidt als volgt: Nieuw-Vennep 14-24, ADO 13-23, KIC 12-15, de Blinkert 2 13-14, Odin 2 12- 12. itree. uur. don- S; KOPENHAGEN. Piet en Rob Ridder in het herendubbel noch Joke van Beuse- kom met Marjan Ridder in het dames- dubbel zijn verder gekomen dan de twee de ronde tijdens de open Deense badmin tonkampioenschappen in Kopenhagen. De gebroeders Ridder moesten het opne men tegen de Indonesiërs Ade Chandra en Christian Hadinata, die in twee games te sterk bleken: 15-4 en 15-8. (Van onze hockeymedewerker) BLOEMENDAAL. Na een wel erg lange winterpauze (sinds begin december is er niet meer gehockeyd) gaat morgen weer de hockeycomeptitie van start. Voor Bloemendaal betekent dit direct al twee aantrekkelijke wedstrijden. Op ei gen terrein ontmoeten de heren van Bloe mendaal het gerenommeerde Amster dam, waarbij de aansluiting bij de sub top op het spel staat. (Van een medewerker) HAARLEM. Na veel spanning kwa men de topploegen Score Advertising en Roeland J. in de hoofdklasse van de Haarlemse zaalvoetbalcompetitie niet verder dan een 0-0 gelijkspel. Het was een wedstrijd van de keepers. Door deze „re mise” bleef Score A. koploper met één punt meer dan Roeland J. en HK Zand- voort. Haarlem: Boersma, Masefield, Huyg, Verkaik, Van Leen; Gullit, Van den Ban, Balm, Haar; Kramer, Kleton. Telstar: nog onbekend. FC Amsterdam: Bloem, Swart, Bastia- ni, Ouderland, Bischot; Bouwmeester, Hartman Kok, Van Blanken Wegman, Gillissen, Stout. Geweeklaag valt te bespeuren bij de respectieve tegenstanders van Haarlem en Telstar, Vitesse en FC Amsterdam, over het grote aantal geblesseerden. Henk Wullems, trainer van de Arnhemse club kon gisteren de opstelling vanwege het blessureleed niet bekendmaken. Ton- ny Bruins Slot, oefenmeester van FC Am sterdam, mist Ton Kamphues (geschorst), Tjeerd Koopman (meniscus) en Martin Wiggemansen (gebroken arm). Van Blan ken is een vraagteken vanwege hart klachten. Beverwijk: hoofdklas: Geldermans-IJ- mond ’73 3-3; Wilms Floet-Hong Kong Zandvoort 3-5; Verhorst Boys-North End 2-4; eerste klas A: Lichthal-Gamo 5-1; Les Routes Boys-Gorter 3-3. IJmuiden (Oost): beker: De Brug-Lootsma 0-1; Willem Ba- rendsz Boys-Toerist 1-4; Internationaal- Bloemendaal 13-2; Hendriks V.-RCH 1-1 (Hendriks V. gaat over); Otte Eagles- Comptabel 4-0. Wijk aan Zee: beker: Son- co ’72-Molenaar Boys 0-2; Grote Beer- Aurora ’75 2-4; Wijker Post-Van Essen Boys 0-4; Arsenal ’79-Conijn 5-5 (Arsenal ’79 gaat over); Progress-IJmond ’78 3-1. Heemskerk (Dr. Prinsenhal): derde klas D: Donkey Shot-Sanitair 2000 3-2; vierde klas A: Winnevan-Breed 6-3; Never Down- Gebr. de Bie 1-3. Haarlem (Kennemer sporthal): hoofdklas: Score Advertising- Roeland J. 0-0; derde klas G: Haarlem- Vermeer Vr. 2-3; KPL ’71-Spaarnwoude 7-3; Markonic-Santos Bavao 14-0; derde klas H: Branding-Papillon 6-0. Hillegom: tweede klas E: Bakker zn.-Spike 0-0; Kroezen-Out 1-2. (Van onze basketbalmedewerker) HAARLEM-IJMOND. In de basket- bal-eredivisie moet voor het uit Tubber- gen afkomstige Jolly Jumpers Eve and Adam Stars dit seizoen als een nachtmer rie worden beschouwd. Nadat de oostelij ke dames al eerder deze competitie met minimaal verschil tot drie keer aan toe de winst aan de Haarlemse formatie moesten laten, gaf het vierde duel een zelfde uitkomst te zien. Op de valreep Kometen-Hoofddorp 39-40 (rust 18-20). Topscoorsters Kometen: Belinda Blan ken (8-2) en Yolanda Barendregt (2-10). Hoofddorp: Anet Janzweert (6-9) en Wil ma Heinen (5-4). Een zonder Carolien Hommenga spe lend Hoofddorp, dat ook nog geplaagd werd door een knieblessure van Marjan Breems, heeft via een sterke verdediging Kometen verrassend van de winst afge houden. De thuisclub, die maar moeilijk tot onder de Hoofddorp-basket kon door dringen, moest bij een 36-29 voorsprong in de slotfase alle initiatief aan Hoofddorp laten. Een reeks goede aanvallende acties zorgde toen voor de verdiende winst. Paul Stam, die inmiddels al weer drie weken in training is bij de Velsense club, zal voor de wedstrijd tegen FC Amster dam nog een gesprek hebben met Van Vianen. „Hij is weer helemaal hersteld, wellicht dat ik hem een halve wedstrijd inzet. De vraag is, of hij nog angst heeft om een duel in te gaan”, aldus Martin van Vianen. De speler zelf zegt geen „wedstrijdangst” meer te hebben. „Wel heb ik de trainer telefonisch laten weten, dat ik, als het me te link is, bij hoge voorzetten geen duel aanga”. Martin van Vianen kon nog geen defini tieve opstelling bekend maken, aangezien naast de twijfels rond Stam ook het mee spelen van Koen Akersloot (enkelblessu re) en Cor Plaizier (verrekte dijbeenspier) nog niet zeker zijn. Haarlem heeft de moeilijke uitwedstrijd tegen Vitesse voor de boeg. Na de 2-3 nederlaag tegen Go Ahead Eagles ziet de toekomst er voor de eredivisieploeg min der florissant uit dan enkele weken gele den. Trainer Barry Hughes: „We verkeren in dezelfde situatie als vorig jaar. Evenals toen hebben we nu met nog tien wedstrij den te gaan 17 punten. Van paniek is zeker geen sprake, ik geef de ploeg van afgelo pen zondag opnieuw het vertrouwen. Na een gesprek afgelopen week is besloten om niet behoudend, maar wel doordach- ter te spelen tegen Vitesse. En dan met name in de laatste linie. Afgesproken is, dat de verdediging niet blind naar voren gaat, maar zich strikt aan haar opdracht houdt. Organisatorisch klopten er bepaal de dingen niet, hopelijk gaat dat morgen beter. We gaan naar Arnhem toe om te winnen. Vitesse staat één punt boven Haarlem, winnen we, dan wordt de groep onder ons iets groter”. De dames gaan naar Wassenaar om daar de strijd aan te binden op het kunst gras met HGC. Vooral deze laatste wed strijd is van veel belang. Met nog twee wedstrijden te spelen leidt Bloemendaal met 3 punten voorsprong op HGC, en staat daarmee achter Amsterdam op de tweede plaats, die recht geeft op de na- competitie om het landskampioenschap. Winnen de Bloemendaalsters, dan is deel name aan die competitie een feit. De dames hebben zich de afgelopen tijd zeer gedegen voorbereid op deze wed strijd. Om aan kunstgras te wennen, werd eenmaal in de week getraind op het enige stukje kunstgras dat Haarlem rijk is, na melijk aan de Van Oosten de Bruynstraat. Ook werden vele oefenwedstrijden ge speeld op andere kunstgrasvelden. Hier door zijn de Bloemendaalsters redelijk optimistisch. (Van onze bridgemedewerker) HAARLEMIIJMOND. Het duo DaniëlslWitmond (567), dat in de dames-parencom- petitie bridge van het district Kennemerland in de hoofdklasse aan de leiding ging, verloor op de vijfde wedstrijddag door een slechte score van 87 punten deze prachtige positie en duikelde naar de vierde plaats. De combinatie De Jong/Witters profiteerde van deze misstap en staat nu met een totaal van 589 aan de kop van het klassement. De dames De Jager-Zijlstra (586) zijn met een verschil van slechts drie punten tweede. Prins/Tielkemeijer (Schalkwijk) waren stukken beter op dreef (214) wat de boven ste plaats opleverde. De dames Bink/Sten- vers (BOC/Boekenrode) zijn tweede (918), gevolgd door het duo Kroon-Van der Meu- len (911) van BC 1940, die met 205 van de zesde naar de derde plaats sprongen. In de tweede klasse bleven Bijleveld- Warmenhoven (Boekenroode) royaal aan de leiding (999). Van der Berg-Mulder (968) zijn tweede met slechts één punt voorsprong op Van Wijk-De Vries (987). De dames Persijn-De Vries (De Kenne- mers) wonnen met 227 het dagklassement en dat betekende de vierde plaats. b ft Voor de ontmoeting tussen de toppers Score A. en Roeland bestond in de Kenne mer sporthal veel belangstelling. De vele kijkers werden niet teleurgesteld en kre gen een aardige wedstrijd voorgeschoteld met wisselende kansen. Door goed kee perswerk van Jaap Poldervaart en Fons v. d. Velden bleven doelpunten tot de vrome wensen behoren. Paul Stam: mogelijk rentree ADO is momenteel de snelst groeiende vereniging van de afdeling Haarlem van het Nederlands Handbal Verbond. Nog maar een week geleden werd in de „Dr. Prinsenhal” het driehonderdste spelende lid gehuldigd. Die kwantitatieve ontwik keling heeft ADO op het kwalitatieve vlak nog niet helemaal kunnen bijbenen: het damesteam van ADO komt uit in de twee de klasse, terwijl de heren zijn terug te vinden in de derde klasse van de afdeling. De dames-senioren kunnen echter mor gen een belangrijke stap voorwaarts zet ten. Als van KIC gewonnen wordt behaalt het team van coach Ria Vrenegoor en trainer Cees Bakker de zaalhandbaltitel in de tweede klasse en promoveert dan automatisch naar de eerste klasse. Twee jaar geleden degradeerde ADO na een éénjarig verblijf uit diezelfde eerste klasse. Ria Vrenegoor ziet een hernieuw de kennismaking met het „Walhalla^- van de afdeling Haarlem evenwel met vertrou wen tegemoet. Stelt de ADO-coach: „Dit jaar steunde ons team op de inbreng van een drietal routiniers, Els Stolk, Gré de Ruyter en Nel van Duin (keepster - red.). Voor het overige vormde ADO echter een erg jong geheel, terwijl ook volgend sei zoen al weer een aantal junioren de overgang naar de senioren zullen maken. Ik ben er dan ook van overtuigd dat ADO 1 het in de eerste klasse moet kunnen redden”. Voor het zover is dient de wedstrijd tegen KIC morgen om 16.00 uur in de „Dr. Prinsenhal” wel winnend te wor den afgesloten. Juist dat KIC is echter verantwoordelijk voor één van de drie verliespunten, die ADO in dit seizoen heeft moeten incasseren. De standen zien er nu als volgt uit: Hoofdklasse: De Jong-Witterg 589, De Jager- Zijlstra 586, Otto-Stoorvogel 582, Daniëls-Wit- mond 567, Kruiswijk-Reedijk 565, Bogerd-Geu- zenbroek 530, Smits-De Wit 525, De Jongh-Lam- bers 495, Marchand-Putters 485, Van der Kolk- Vinke 475. Eerste klasse: Prins-Tielkemeijer 936, Bink- Stenvers 918, Kroon-Van der Meulen 911, Bier- Peppink 902, De Lijster-Willemse 898, Heere- Van der Walle 874, Platt-Sabelis 870, Fonkert- Merghart 822, Van Sprang-Wareman 806, Mos- tert-Schouw 804, Bakker-De Leeu 799, Brons- tring-Stuger 799, Van Reenen-Tibbe 790, Out- Van der Lijn 781, Baay-Poelman 773, Van der Werff-Wermenbol 757. Tweede klasse: Bijleveld-Warmenhoven 999, Van der Berg-Mulder 988, Van Dijk-De Vroom 987, Persijn-De Vries 977, Edeling-De Vries 950, Dekker-Honselaar 935, Van Emden-Kanteman 932, Schröder-Stam 900, Buiskool-Spiele 898, Van Buytene-Rhee 896, Knuyt-Went 895, Grous- sot-Van Zwijndrecht 890, Heere-Kauffman 885, Nolte-Van Oppen 877, Gerritsen-Koning 870, Jacobs-Van Moorselaar 851, De Jong-Mulder 818, Kames-De Kort 818, Arpad-Kesting 803, De Ridder-Van der Woude 802, Van der Bosch- Leuven 796, Culp-Van Dobben 790, Houtkamp- Lips 783, Evers-Van Leuven 773, Van Kuilen- burg-Rijnink 769. Dijkgraaf-Schmidt 760, Van Riet Paap-Sonneveld 753, Smit-De Vries 748, Crolla-Bontekoe 739, Kappelhof-Loohuizen 721, Jongejan-Muller 702, Benthem-Schram 575. (Van onze sportredactie) HAARLEM. Trainer Martin van Vianen acht de kans niet uitgesloten, dat Paul Stam morgen in de wedstrijd tegen FC Amsterdam zijn rentree maakt in de ploeg van Telstar. De spitsspeler brak een kleine vier maanden geleden in het duel tegen FC Den Fernando Luna won met 6-0, 6-4, 6-3 van Ulrich Pinner, waarna Rolf Gehring voor het Duitse punt zorgde door José Higue ras met 3-6, 1-6, 6-1, 6-2, 6-1 te kloppen. Deze laatste raakte in de vorige ronde tegen Nederland tijdens het enkelspel met Louk Sanders gewond en bleek te weinig conditie te hebben om de volle vijf sets aan te kunnen. Fernando Luna speelde tegen Pinner net zo defensief als vorige maand tegen Ok.ker en met evenveel succes. Een andere wedstrijd voor de zone a werd gespeeld in Zurich. Daar is de stand in de wedstrijd tussen Zwitserland en Hongarije gelijk: 1-1. Öe Hongaar Zoltan Kuharszky won met 3-6, 6-4, 6-3, 6-8, 6-4 van Roland Stalder, waarna Heinz Gunt- hard voor de gelijkmaker zorgde: 3-6, 7-5, 6-4, 4-6, 6-1 tegen Janos Benyik. Roemenië nam in Boekarest in een wed strijd voor de zone b een voorsprong van 2-1 tegen Oostenrijk. In het dubbelspel wonnen Ilie Nastase en de zeventienjarige Florian Segarceanu met 8-6, 6-4, 6-3 van Hans Kary en Robert Reiniger. UTRECHT (ANP). De Nederlandse zwemploeg, die op 13 en 14 maart deel neemt aan internationale wedstrijden in Barcelona is als volgt samengesteld: Wil ma van Velzen (TZC/Vahalis), Maritzka van der Linden (Raket), Marjan de Lange (PSV), Monique Kroeze (De Mors), Albert Boonstra (NZC 21), Aalt Eggink (Dedems- I vaart), Berjan Cornelisse (Kon. AZ 1870), en Frank de Goey (RZV). Eredivisie: zaterdag: NAC-FC Utrecht. MW-NEC, PSV-Willem II, zondag: Vites se-Haarlem, GA Eagles-AZ’67, Ajax-Fey- enoord, FC Den Haag-PEC Zwolle, Spar- ta-FC Twente, Excelsior-Roda JC. Eerste divisie: Telstar-FC Amsterdam, Volendam-Amersfoort, Heerenveen-SW, FC Groningen-De Graafschap, DS’79- Veendam, Vlaardingen-Cambuur, Hera- cles-FC Den Bosch, FC VW-Eindhoven, Fortuna SC-Helmond Sport. Toekomstteams: Telstar-FC Den Haag. Feit is, dat de genezing van de Bloemen daler zeer voorspoedig is verlopen. Om elk risico te vermijden, speelt Theo Doyer zondag nog met het tweede team van Bloemendaal. Met de andere Bloemendaalse interna tional, Cees Jan Diepeveen in de gelede- ren, en ook met de weer uit het buiten- land teruggekeerde Joris Lette, moet Bloemendaal toch zeker niet kansloos geacht worden tegen Amsterdam, een al- tijd moeilijke tegenstander voor Bloe- mendaal. Aanvang van de wedstrijd is om half drie. HAARLEM. In tegenstelling tot hun plannen zijn Ko Faas uit Boesingheliede en navigator André Schoonenwolf niet gestart in de deze week gehouden Rally van Potugal voor het Wereldkampioenschap (4 tot 9 maart). De reden hiervoor is, dat door stakingen op de luchthaven van Lissabon de geplande verkenningen en trainingen niet door konden gaan en bovendien vlak voor het vertrek bekend werd, dat de sponsor zich moest terugtrekken. Daardoor vervielen alle plannen (enkele grote E.K. en W.K.rally’s) met de door Ko Faas zelfgebouwde BMW 320 in groep 2 uitvoering, inclusief dus de zware 3000 kilometer lange rally door Portugal. Vermoedelijk kunnen zij binnenkort met een nieuwe sponsor rondkomen, terwijl zij met hun experimentele BMW vermoedelijk aan de start verschijnen van de rally Circuit des Ardennes, die half maart wordt verreden rond het Belgische Dinant en als eerste meetelt voor het Nederlands Internationaal kampioenschap. Joke van Beusekom en Marjan Ridder boden meer tegenstand in de partij tegen de Japanse Saori Kondo en haar landge note Mikiko Takada. De eerste game werd een overwinning voor de Nederlandse da mes (17-15), daarna was het in twee games bekeken: 8-15 en 8-15. Marjan Ridder werd in de achtste finales van het enkel spel uitgeschakeld door de Japanse Saori Kondo. Ze verloor met 7-11 en 8-11. Favo riete voor de titel, de Deense Lene Köppen die een thuiswedstrijd speelt, versloeg de Canadese Jane Youngberg met 11-2 en 11- 8. In het herendubbel lukte het de Neder- landse-kampioenscombinatie Guus n der Vlugt/Herman Leidelmeyer niet v.e tweede ronde te bereiken. Tegen het ster ke Deense duo Flemming Delfs/Steen Skovgaard kwamen de Nederlanders niet verder dan een goede eerste game, al werd die dan ook verloren: 14-17. De tweede game was met 15-3 duidelijk voor de Denen. s’ De zesde en tevens laatste zitting zal antwoord moeten geven op de vraag welk f koppel districtskampioen wordt. De da- j mes Otto/Stoorvogel (582) die derde zijn doen ook nog volop mee in de strijd om de eindzege. De Boekenroode-speelsters Daniëls/Wit- mond, die in de vierde ronde aan de leiding van de hoofdklasse waren geko- men, moesten in de volgende ronde hun 1 plaats prompt weer afstaan en dat was geheel aan eigen falen te wijten. Met een J score van 87 bleven zij niet minder dan 21 punten onder het gemiddelde. Zij kwa men op een totaal van 567 uit en zijn daarmede vrijwel voor de eindzege uitge- schakeld. Ans de Jong/Henny Witters (BOC), die tweede waren, namen dank baar de gelegenheid te baat om zich naar de top te spelen. Zij scoorden 117, wat na vijf ronden een totaal van 589 betekende en dat was voor de andere paren te veel. Hun clubgenoten De Jager/Zijlstra (586) lieten zich met 121 evenmin onbetuigd en hebben een achterstand van niet meer dan drie punten. De NHBB-leden Otto/ Stoorvogel speelden 582 pnt bijeen en nemen de derde positie in. De BOC/ HNBB-speelsters zullen op de zesde te vens laatste wedstrijddag ongetwijfeld onder elkaar gaan uitmaken wie dit jaar districtskampioen wordt. In de eerste klasse was de verrassing van de dag de val die Heere-Van der Walle maakten. Zij leken onbedreigd aan de leiding te gaan en niets wees erop dat daarin verandering zou kunnen komen. De Zaanse dames scoorden nu bij een gemiddelde van 168 niet meer dan 133 1 (nog geen 33 percent) en werden met 874 I (zesde) voor de eindzege uitgeschakeld. (Van onze handbalmedewerker) HEEMSKERK. „Voor de vereniging is het erg belangrijk dat ons eerste da mesteam morgen kampioen wordt”. Dat zegt Ria Vrenegoor, de coach van het succesvolle dameskeurkorps van de Heemskerkse handbalvereniging ADO.

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 17