Ir o z c koord i nor end afdelingshoofd b Een ONDERWIJZERES a Een ONDERWIJZER(ES) IXdeVil€ler,cJiz> zeeweg ziekenhuis velsen ONDERWIJS ZAANSTAD Diaconessenhuis Heemstede de afdeling anaesthesie ADMINISTRATIEVE KRACHT een medewerker (m/vr.) verpleeg- kundige voor CHRISTELIJK Uitzendkrachten nr randstad uitzendbureau assistent-groepsleid(st)er OFFICEMANAGER MEDEWERKSTERS groepsleider verpleeggeld- administratie m/v INPAKSTER Wij zoeken: STEVIGE JONGENS .KAAS- ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER voor 20 uur per week. openbare bibliotheek velsen jO De Nederlandse Kaasunie f I Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Onderwijs te Zaandam, Het Financieel Bureau van het R.K. Bisdom van Haarlem e Leidinggevende administratieve functie in de gezondheidszorg. reaktiverings- en verpleegkliniek bornholm direct werk voor: Antoni van Leeuwenhoekhuis 4j s «4» part-time MEAO of MBA 1 -V vraagt voor tijdelijk: vraagt ter opvulling van een vacature i Bel voor een afspraak: Binnen deze afdeling bestaat de vacature van 7-■$ VROUWELIJK PERSONEEL 1 i e Nederlandse Kaasunie, Nieuwe Gouwe O.Z. 5a, 2801 SB Gouda, t.a.v. de heer H. P. van Dijk Telefonische informatie wordt gaarne verstrekt door de heer G. Teitsma, hoofd patiëntenboekhouding, telefoon 020-5484856. Wij zoeken iemand, die wil helpen de christelijke levensvisie, waarvan ons ziekenhuis uitgaat, gestalte te geven. Salaris, volgens rijksregelingen, max. f 3.105,— bruto per maand, af hankelijk van leeftijd en ervaring. Zijn/haar taak zal bestaan uit: - het samenwerken met en leidinggeven aan vijf medewerk(st)ers, die als groep zorg dragen voor de facturering van verpleeggelden aan ziekenfondsen, ziektekostenverzekeraars en particulieren - het onderhouden van contacten hierover met ziekenhuismedewer kers, patiënten en instellingen. Op de afdeling Patiëntenboekhouding vindt de totale facturering plaats van verpleeggelden en (poli)klinische verrichtingen in het ziekenhuis. Van de sollicitanten wordt verwacht, dat zij uit overtuiging werkzaam willen zijn bij het prot. Chr. Onderwijs. Eventuele reis- en/of pensionkosten worden overeenkomstig de gemeentelijke regeling vergoed. Sollicitaties te richten aan: het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Onderwijs Zaandam. Postbus 88, 1500 EB Zaandam. Interlance Uitzendkrachten is een snel groeiende organisa tie met vestigingen door geheel Nederland. Voor ons filiaal Beverwijk vragen wij op korte termijn een Binnenkort komt in de Janskliniek de funktie vakant van Telefonische inlichtingen worden verstrekt door de heer L.G.M. Koopman, hoofd van de verplegingsdienst. Diensten: het dienstrooster is gebaseerd op een 40- urige werkweek; 1x per 14 dagen weekend dienst. Salariëring: afhankelijk van leeftijd en ervaring, in schaling in de rang van 1e verpleegkundige A De Janskliniek is een ver pleeghuis voor 200 somatisch zieken. Aan de kliniek is tevens een dag- behandelingscentrum ver bonden. Salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens de richtlijnen van de CAO ziekenhuiswezen in de rang van 1e verpleegkundige (tot maximaal f 2.993,55 bruto per maand). Onze gedachten gaan uit naar iemand van minimaal 30 jaar met een groot verantwoordelijksheidsgevoel. Zij/hij dient ervaring te hebben in het geven van leiding aan leerling- ziekenverzorgenden tijdens de nachtdienst. Het is de bedoeling dat zij/hij gedurende 7 dagen per 3 weken dienst doet van 23.00 - 07.30 uur. in het bezit van het diploma verpleeg kundige A of A en B. Schrijft u ons een briefje met uw persoonlijke gegevens, dan ontvangt u spoedig een reaktie van ons. Nadere informaties worden graag verstrekt door drs. J. G. Visser, telefoon 023-320724 of privé 02502-6873. Sollicitaties te richten aan drs. J. G. Visser, De Ruyterlaan 59, 2121 VH Bennebroek. Naast een medische keuring kan een psychologisch onderzoek deel uitmaken van de selectieprocedure voor deze functie. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door drs. J. F. Kerkhoff, hoofd laboratorium Diaconessenhuis, tst. 462. Belangstellenden die deze funktie binnen een goed team en in een prettige werksfeer am biëren, worden uitgenodigd hun sollicitaties onder vermelding van vakaturenummer 45-8 te richten aan de afdeling Personeelza- ken, Plesmanlaan 121, 1066 CX Amsterdam. Er wordt gewerkt in een 5-daagse werkweek, de werktijden zijn van 7.30 tot 16.00 uur, de weekends zijn vrij. Wel moet men bereid zijn één week per maand bereikbaarheidsdiensten te verrichten. Hierbij wordt gebruik gemaakt van een semafoonsysteem. Wij denken aan een verpleegkundige die gaat assisteren bij het toedienen van de narcose. Naast het bezit van het diploma Ziekenver pleging A is ervaring op dit gebied vereist, terwijl een voltooide opleiding Anaesthesio- logie zeer gewenst is. Wie het laatstgenoemde diploma niet bezit, wordt in de gelegenheid gesteld de opleiding hiervoor te gaan volgen. Het Antoni van Leeuwenhoekziekenhuis zoekt voor de afdeling Anaesthesie een ver pleegkundige. e i Ini. en soil.: directie Openbare Bibliotheek Velsen, Plein 1945, nr. 8, 1971 GA IJmuiden. Tel. 02550-20950. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door mevr. J. van Kampen, hoofd verpleegkundige dienst (tel.02503-1 59 81, toestel 116). Schriftelijke sollicitaties dient U te richten aan de direktie, Bornholm 50, 2133 AA Hoofddorp. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door het hoofd van de administratieve dienst, de heer H. Nijman, tel. 02550-19100, toestel 2466. Ziekenhuis en Research-laboratorium van de Vereniging het Nederlands Kankerinstituut vormen samen een centrum op nationaal niveau voor de bestrijding en het voorkomen van kanker en aanverwante ziekten, door middel van patiëntenzorg, fundamenteel en toegepast wetenschappelijk onderzoek. rechtspositie WVO. 4 4 4 4 1 4 4 Sollicitaties te richten aan de Personeels dienst van het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit Amsterdam, De Boelelaan 1117, 1081 HV Amsterdam, onder vermelding van vacaturenummer HA 17.0. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Aanstelling geschiedt in de rang van 1e ver pleegkundige indien men in het bezit is van de aantekening Anaesthesie. Voor meer informatie kunt u kontakt opne men met broeder F.. Rijken, tel. (020) 512 2364. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de dienst Personeelszaken van de janskliniek Ridderstraat 32, 2011 RS Haarlem. Telefoon (023) 31 92 82. Ter versterking van onze verpleegkundige dienst vragen wij een nachthoofd Uw v U gat arbei< den. I heids e.d.), proce Daarr teerd Vereisten: diploma A en B of A; kaderopleiding strekt tot aanbeveling. I I I in dagdienst bij hetzelfde bedrijf. 4 I Sollicitaties schriftelijk te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie. Handellaan 2, 2102 CW Heemstede, tel.023-319310. voor klas 2, in verband met zwangerschapsverlof. Indiensttreding per 14 april 1980. voor een gecombineerde klas 5/6, ter overbrugging van een vakature. Indiensttreding per 1 april 1980. kt BEVEILIGINGSTECHNIEK ELECTROTECHNISCH INSTALLATIEBUREAU TROMPSTRAAT 21 TEL. 02550-11965 - POSTBUS 5Ö6, 1970 AM IJMUIDEN I Op aanvraag is voor bovenstaande funktie een funktie-omschrijving te verkrijgen. ijtenncg -».« •3.%*xv De geschikte kandidate presenteert en verkoopt het assortiment „Uniekaas speciaal bereid”, fromage bonami en het overige assortiment van de Neder landse Kaasunie. Zij werkt overwegend op donderdag, vrijdag en/of zaterdag, met een demonstratiestand bij een van onze relaties, zoals warenhuizen, supermarkten etc. Zij werkt als part-timer, op free-lance basis en wordt als zodanig gehonoreerd. Zij is ca. 35 jaren jong, heeft een eigen auto en woont in de omgeving van Haarlem of de bollenstreek. Als u graag en goed met mensen om kunt gaan, dan is dit een leuke baan voor u. ---- Maart 1980 openen wij een afdeling voor psycho-geriatrie in het verpleeghuis "Overspaarne", gelegen in de nieuwbouw wijk Schalkwijk. In dit verpleeghuis kunnen 70 psycho geriatrische bewoners verpleegd en behandeld worden. op een verwerkende afdeling bij een relatie in Haarlem in 2-ploegendienst of .1 Voor 2- en 3-ploegendienst in Haarlem, Zwanenburg en Velsen. Voor Velsen eigen vervoer noodzakelijk, naar Zwanenburg busje van Randstad. Haarlem. Generaal Gronjéstraat 166, tel. 023-272624 Gedempte Oude Gracht 71, tel. 023-319296 Beverwijk, Breestraat 4, tel. 02510-29197 IJmuiden, Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen 22 Geopend woensdag 9.00-12.30 uur Donderdag 12.30-16.30 uur Voor de financiële administratie vragen wij een met kommerciële ervaring, middelbaar geschoold, takt en gevoel voor improvisatie. Bij Interlance komt dat alles volle dig tot zijn recht. Want wat doet een filiaal? Persoonlijk kontakt onderhouden met zeer veel mensen informeren, adviseren, interviewen, beoordelen. Krachten aan juist werk en bedrijven aan juiste krachten helpen. Problemen oplos sen. Bedrijven, overheid en binnendienst informeren. Admi nistreren en korresponderen. Tegenover verantwoordelijk heidsgevoel en een goede instelling staan een plezierige sfeer met jonge mensen en voldoeninggevend werk. De se- kundaire arbeidsvoorwaarden zijn uiteraard goed, zoals 10% vakantiegeld en 24 dagen vakantie. Informatie: J. J. Schneiders, hoofd on derwijsadministratie. Sollicitatie: aan de heer mr. W. G. Hoogenbergh, adjunkt-direk- teur voor beheer en organisatie, Post bus 137, 2000 AC Haarlem. Wij vragen iemand met: opleiding op minimaal MAVO-niveau zelfstandige rpanier van werken administratieve ervaring boekhoudkundige kennis leidinggevende capaciteiten. De Openbare Bibliotheek Velsen biedt tijdelijk werk aan gediplomeerde en ervaren BIBLIOTHECARISSEN VR/M die willen assisteren in de uitleenafdelingen van de centrale bibliotheken en/of filialen gedurende middag-, avond- en zaterdagdiensten. Mede in het belang van de bibliotheekgebruikers wordt gestreefd naar een volledige personeelsbezetting van de uitleenafdelingen. Zo is per 1 april a.s. dringend behoefte aan een assistent(e) voor de centrale jeugd- en tienerbibliotheek op maandag- en woensdagmiddag. De centrale bibliotheken bevinden zich in IJmuiden; er zijn filialen in Velsen-N., Santpoort en IJmuiden-W. De salarisregeling van de gemeente Velsen is van toepassing. Het Zeeweg Ziekenhuis (312 bedden) behoort evenals het Verpleeghuis Velserduin (200 bedden) tot de Stichting Medisch Centrum Velsen Wij dachten aan een jongeman, vanaf ca 20 jaar, met b.v. MAVO- opleiding en wat technische interesse. Voor de administratieve verwerking van materiaal- en werkbonnen, voor assistentie bij kalkulatie- en nakalkulatiewerkzaamheden, voor inkoop- en diverse uiteenlopende (administratieve) werkzaamhe den een: op MBA-niveau Hij/zij zal onder andere belast worden met de boekhouding en de loonadministratie van het Bisdom en de direct daarmee verbon den instellingen. die enkele dagen per week kunnen werken. Sjouw werk in de buitenlucht. Goede verdiensten. Nadere inlichtingen, indien gewenst, worden gaarne verstrekt door het bureau van de Vereniging, de Weer 10a, Zaandam, telefoon 075-168630. Op korte termijn kunnen wij plaatsen een laborantte) voor een zelfstandige functie op laboratorium Psychiatrisch Ziekenhuis "Vogelenzang” Na een inwerkperiode zal zij volledig verantwoordelijk zijn voor routine-werkzaam- heden zoals urine-onderzoek, haemathologie, bloedsuikers, stollingsbepalingen etc. De werkzaamheden worden uitgevoerd in nauwe samenwerking met het klinisch- chemisch laboratorium van het Diaconessenhuis. in het bezit van het diploma Leeftijd tot 30 jaar SPECIAAL BEREID on een tot 1 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeel en Organisatie van de Stichting Medisch Centrum Velsen, postbus 464. 1970 AL IJmuiden. Stichting voor Opleiding tot Sociale Arbeid Kruisstraat 8-10, 2011 PX Haarlem Bij he hoofd o.a. a zoek ken e Onde 8 arb kundi In ver de ko zoeke mede Ter ondersteuning van een onzer derwijsafdelingen zoeken wij voor tijdelijk dienstverband (voorlopig augustus a.s.) een Bij voorkeur in het bezit van diploma Mulo-4 en goed kunnende typen. Rechtspositie: Salariëring en rechtspositie conform het Rechtspositiebesluit WVO. Salaris volgens schaal 18, min. 1759,- max. ƒ2199,- per maand bij full-üme dienstverband. I I I I I 1' Graag uitsluitend schriftelijke sollicitaties met recente pas foto t.a.v. Piet van der Plas, Peperstraat 10, 1502 AH Zaan dam. Voor telefonische inlichtingen kunt u hem bellen on der nummer (075)-172451 4 vraagt voor haar regio west

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 28