V (Sjouöa's BRINK’S-GERLACH BV internationale expediteur GOMS GLORIE FABRIEKEN LORK HOOGOVENS DRpSTE KLM Thuis in de lucht Jonge Medewerkers met MEAO-opleiding (administratieve richting) OPLEIDING TOT RADIODIAGNOSTISCH LABORANT(E) MEDEWERKERS (M/V) Schilder/spuiter bij de KLM: de man die het uiterlijk van de vliegtuigen verzorgt. kosten- en kostprijsadministrateur regionale opleiding radiodiagnostisch laborant kennemerland 1 AKTIEVE VERTEGENWOORDIGER financieel-technisch medewerker ai r ÏT GEMEENTE VELSEN $1 voor Administratie Bedrijf IJmuiden vraagt Hoogovens koepellaan 8 postbus 82 2060 ab bloemendaal tel. 023-259261 1 september 1980 start een tweejarige, wettelijk erkende Binnen ons modern geoutilleerd bedrijf onderhoudt de afdeling Leeftijd tot circa 25 jaar. doe vraagt een Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot het hoofd van de afdeling radiologie van bovengenoemde ziekenhuizen. Sollicitaties dient u uitsluitend schriftelijk te richten aan het hoofd van de afdeling personeelszaken van het ziekenhuis waar u de opleiding wenst te volgen. In de met een aangeduide ziekenhuizen bestaan op dit moment vakatures. vetten, oliën, sauzen, mayonaise, mosterd, piccalilly, pindakaas en satésaus, voor de levensmiddelen en horecabranche Sollicitaties gelieve u binnen 14 dagen te richten aan het hoofd Personeelszaken Droste Fabrieken B.V., postbus 9, 2000 AA Haarlem. Telefonische informatie kunt u verkrijgen via de heer A.G.M. de Ridder, telefoon 023-319044, toestel 215 of 's avonds 03480-18329. i 2 Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern r?. r 1 Droste Fabrieken B.V., fabrikant van suikerwerk-, cacao- en chocoladeartikelen, vraagt t.b.v. een van haar administratieve afdelingen een De werkzaamheden zullen bestaan uit: - calculeren van kostentarieven en kostprijzen, alsmede het beheren van kostprijsbestanden - bewaken van de juistheid van de produktie en de voorraad- cijfers, komende vanuit de fabriek, alsmede de rapportage over verschillen (efficiency-, bezettings-, prijs-, en voorraad- verschillen) - maken van kostprijsberekeningen t.b.v. de commerciële afdelingen. Het administratieve systeem van de goederenstroom is geautomatiseerd. Voor de vervulling van de functie zijn goede communicatieve eigenschappen vereist. Wij denken aan iemand met een opleiding op MBA-niveau, met praktijkervaring in bovengenoemde werkzaamheden in een produktiebedrijf. Leeftijd 25-30 jaar. Mocht u geïnteresseerd zijn in deze verantwoordelijke functie binnen onze organisatie, richt dan een met de hand geschreven sollicitatiebrief aan de heer M.S. Meelker, Brink 's-Gerlach B. V., Liedeweg 9, 2065 AH Haarlemmerliede. Henn weer. tijd h; dat dt besch huid i gekro Antw gericl te ver veran geslol veelv coure uitspi lustte althai opval het ei wiele: echte beker gaatje jaarb werk; flinke Daan het d: pakki maar De hele I diepzin T"zijn fait f zijn for: die 1 op een strijdpl heeft hi hetpitt Haute 1 kilome' bereidt het niei er zeke oord wi door he het ma: die flin Kuiper I achten 1 vastgei cursus] -inpomj mindei onverv veel mi eigen c (Leadii verand ook vo bleef o zeggen daarmi gedaar als het Wanne doen, moet n papier Kuipei toe. Nog al maand in de h daarmi succes karakt inspan psyche een zu geleid» KLM. Thuis in de lucht sinds 1919. Vervoert per jaar ruim 4 miljoen passagiers. Transporteert daarnaast 200 miljoen kilo vracht en post naar 118 luchthavens over de gehele wereld. Verdeeld over vestigingen in 85 landen, telt KLM 18.000 medewerkers, waarvan 13.500 in Nederland. Voor het vervullen van deze functie denken wij aan een integere man, waarbij een ruime ervaring in de internationale expeditie van essentieel belang is. Hem wacht een goed salaris met goede secundaire arbeids voorwaarden. Eén daarvan is een auto-van-de-zaak. Minimum leeftijd ca. 30 jaar. Onder supervisie van onze manager veiligheidstransporten, zal hij nationale en internatio nale waardetransporten moeten organiseren zowel over de weg als door de lucht. Daarnaast houdt hij ook toezicht op ons wagenpark van beveilig de auto’s. En is hij mede verant woordelijk voor strikte naleving van de veiligheidsvoorschriften. De Administratie Bedrijf IJmuiden omvat een aantal onderafdelingen zoals de Bedrijfsadministratie, Administratie Commerciële Afdelingen en de Financiële Administratie. Bij het uitvoeren van de taken wordt ruim gebruik gemaakt van diverse geautomatiseerde informatiesystemen. Financiële Administratie: Opstellen van kostenoverzichten t.b.v. de Administratie Nieuwbouw over het uitvoeren van projecten zowel voor Hoogovens als voor andere bedrijven. Deze overzichten dienen voor administratieve en bedrijfs economische ondersteuning van de projectleiders van Nieuwbouw, alsmede voor de vaste activa administratie en de facturering aan derden. In deze opleiding participeren de volgende ziekenhuizen: Diaconessenhuis, Heemstede* Elisabeth Gasthuis, Haarlem* Ziekenhuis St. Joannes de Deo, Haarlem* Ziekenhuis Mariastichting, Haarlem* Rode Kruis Ziekenhuis, Beverwijk* Zeeweg Ziekenhuis, Velsen* St. Jozef Ziekenhuis, Heemskerk. Het theoretisch gedeelte van de opleiding wordt centraal gegeven en begint met een introduktieperiode van zes weken. Het praktijkgedeelte van de opleiding zal worden verzorgd door de afdeling radiologie van het ziekenhuis waar men in dienst treedt. De toelatingseisen voor deze opleiding zijn: minimumleeftijd 18 jaar (bereikt voor 1 november 1980) minimaal diploma HAVO met bij voorkeur in het vakkenpakket wis- en natuurkunde en biologie, of een gelijkwaardige opleiding. Voor ons verkooprayon Haarlem en om geving vragen wij een Wij zoeken iemand die er de voorkeur aan geeft zelfstandig te werken, die de bestaande omzet goed in stand kan houden en het nodige enthousiasme op kan brengen om zijn rayon verder uit te bouwen. Leeftijd: 25-35 jaar. Woonplaats: Haarlem-Beverwijk en omgeving. De verkoop geschiedt rechtstreeks uit de bestelwagen, voor het af leveren is een assistent aanwezig. Het bezit van een groot rijbewijs is vereist. Bekendheid met de levensmiddelen- en horecabranche strekt tot aanbeve- fabrikant van margarine, üng. Wij bieden: een goed bestaand rayon met daarbij een prima salaris goede arbeidsvoorwaarden waaronder opname in het pensioenfonds. Gegadigden voor wie bovengenoemde funktie een uitdaging is, worden verzocht een uitvoerige sollicitatiebrief te zenden aan de direktie van de N.V. v/h Fa. A. van Dijk, 2e Industrieweg 8 te Lopik. De gevraagde medewerkers krijgen in de verschillende onder afdelingen de volgende taken: Bedrijfsadministratie: Verzamelen, controleren en verwerken van diverse bedrijfs economische en administratieve gegevens betreffende de produktie; meewerken aan het opstellen van plannen en rapporten, die dienen voor bedrijfseconomische ondersteuning van de bedrijfsleiding. Administratie Commerciële Afdelingen: Administratief verwerken van de inkoop- en verkooptransacties, zoals contract- en orderafwikkeling, kredietbewaking en medewerken aan het opstellen van plannen en rapportering van hoeveelheden en resultaten. U kunt uw sollicitatie, onder vermelding van ons nr. HF 673, richten aan Hoogovens, Personeelsvoorziening, Postbus 10.000, 1970 CA IJmuiden. Tel. 02510-9 41 00. Werken en Groenvoorziening, Velserbeek 1, 1970 AC IJmuiden, binnen 14 dagen na de verschijningsdatum van dit blad. Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met de heer K. van 4% 'DlllHlil 1 Kalken (toestel 41) waarvoor wij verwijzen naar het telefoon- Wiï. dTUUUUZJ 1 nummer onder de kaderrand. 2e INDUSTRIEWEG 8 - LOPIK - TELEFOON (03475) 2814* Aktieve Telefonische Verkoop de kontakten met in hoofdzaak bestaande relaties. Voor deze levendige afdeling zoeken wij enkele full-time (eventu eel part-time) die zullen worden ingezet bij de werving van advertenties. Wij denken aan kandidaten van middelbaar niveau, wier belang stelling uitgaat naar een werkkring, waarbij intermenselijke kon takten een belangrijke rol spelen. Ervaring in de telefonische verkoop is gewenst, maar niet noodzakelijk. Mogelijkheid tot interne opleiding is aanwezig. Werktijden van maandag t.m. vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur op full-time basis. Werktijden van maandag t.m. vrijdag van 9.00 uur tot 13.00 uur of van 14.00 uur tot 17.00 uur op part-time basis. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring. Wij bieden goede uu< arbeidsvoorwaarden, waartoe behoren 4 weken en 3 dagen vakantie en 8% toeslag; winstdelings-, gratifikatie- en studiekos tenregeling. rekenen op een goed salaris. U werkt veelal in ploegen dienst. waar dan een extra vergoeding tegenover staat. Uw standplaats wordt Schiphol. Daarom woont u niet te ver van Schiphol af (Haarlem. Badhoevedorp. Amsterdam en omgeving). Wij leiden ook op. Op beperkte schaal zijn er tevens mogelijkheden om u in het bedrijf op te leiden voor deze functie. Enige jaren LTS- opleiding en een minimum leeftijd van 18 jaar zijn dan voldoende om in aanmerking te kunnen komen. Wij maken graag snel kennis met u. Bel (020) 49 11 47 of schrijf een korte brief naar KLM. afdeling Personeelsplanning en -voorziening. Postbus 7700. 11I7ZL Luchthaven Schiphol. Vermeld op de envelop A 859 en bij de afzender uw postcode. Elk KLM-vliegtuig moet er altijd zo goed mogelijk uitzien. Want zo’n vliegtuig vormt het visitekaartje voor de KLM op de vele vliegvelden over de wereld. Daarom wordt vakwerk van een schilder/spuiter bij de KLM goed gewaardeerd. Hij zorgt er immers voor dat de luchtvloot optimaal in de lak staat en dat de kentekens helder en duidelijk te lezen zijn. Wat de KLM van zo’n vakman verwacht. Als schilder/spuiter bij de KLM hebt u het LTS-diploma schilderen en weet u veel over verfsoorten en meng technieken. U kunt probleemloos met kwast en verfspuit overweg. Bent u zo’n vakman? Dan wacht u een goede baan. U verzorgt bij de KLM in teamverband het uiterlijk van de luchtvloot. U kunt daarbij Bij de afdeling civiel-technische werken van het bedrijf Openbare Werken en Groenvoorziening kan worden geplaatst een Zijn werkzaamheden zullen hoofdzakelijk bestaan uit: het maken van kostprijsberekeningen, na-calculaties, afreke ningen, financiële begeleiding bij het verstrekken van techni sche adviezen het behandelen van subsidieaanvragen, o.m. ten behoeve van tertiaire en quartaire wegen het verwerken van gegevens t.b.v. investeringslijsten, meer jarenplanning en jaarbegrotingen. Voor deze functie wordt iemand gezocht die in het bezit is van het diploma M.B.A. dan wel een gelijkwaardige opleiding heeft genoten, terwijl enige jaren ervaring in genoemde werkzaamhe den zijn vereist. Salariëring, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maxi maal f 3.537,- bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directeur van Openbare postbus 122, 34 4 u 4 j 1 1 J I TM HAARLEM HOLLAND Uitgeefster van Haarlems Dagblad - IJmuider Courant - Beverwijkse Courant - de Typhoon, dagblad voor de Zaanstreek - Week in-Week uit - Nieuwe Noordhollandse Courant - De Waterlander - De Noord-Amsterdammer - De Krommenieér - Koerierbiaden. Voor informatie en schriftelijke of mondelinge sollicitaties kunt zich wenden tot de afdeling Personeelszaken van Damiate Pers, Oudeweg 12-14, Haarlem Telefoon: 023-319053

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 34