vertegenwoordiger Secretaresse Nibb-it Luycks luycks verkoopgroep preservenbedrijf b.v. breda r Een solide carrière inde accountancy I I 9 l landmeetkundig tekenaar z ggi coördinators Al zoel Accountantskantoor van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Adviezen Nassaulaan 12, 2514 JS ’s-Gravenhage chef onderafdeling aankomend landmeetkundig tekenaar MSD I bouwkundige PROVINCIALE WATERSTAAT VAN NOORD-HOLLAND n.v verenigde bedrijven nutricia Ui V MERCK SHARP& DOHMEv HAARLEM voor de DIENST HERHUISVESTING voor de DIENST VOLKSHUISVESTING vertegen woord iger. x (vak.no. 80-B-34) t Enfin, de man die wij zoe ken kent onze naam en weet voor welk assortiment en kwaliteit die naam staat. De werkzaamheden bestaan uit: het maken van verkoopplannen en het bewerken van de daarvoor in aanmerking komende marktgebieden. het leiding geven aan 2 verkoopmedewerkers. het plannen en koördineren van de produktie. Geboden wordt een levendi ge, zelfstandige job met een goed salaris en uitstekende sekundaire arbeidsvoorwaar den, zoals gratifikatie, 8% vakantiegeld, een gunstige autoregeling en representa tiekosten. De juiste man voor deze funktie heeft tenminste een MULO/MAVO-opleiding en dient woonachtig te zijn in zijn werkgebied. Voor indiensttreding op korte termijn wensen wij in contact te komen met beginnende of gevorderde assistenten-accountant voor de standplaatsen Haar lem, Zaanstad of naast omgeving. Jonge, ambitieuze mensen die een solide carrière in de accountancy willen opbouwen en daartoe bij onze grote organisatie alle gelegenheid krijgen. Onnodig te zeggen, dat verdere vakstudies daarbij onmisbaar zijn. Door de districtsindeling wordt o.a. bereikt dat de reistijden beperkt blijven. Vereisten voor beginners: - HAVO-, VWO-, MEAO-, HEAO-diploma - bereidheid tot het volgen van verdere vakstudies - leeftijd tot 25 jaar Vereisten voor gevorderden: - middelbare schoolopleiding - SPD-I, Gemeente-Financiën I of NlvRA-studie tenminste t/m Propedeuse - enige jaren ervaring bij een registeraccountants- kantoor of in de overheidsadministratie - leeftijd tot 27 jaar Geboden wordt: - een afwisselende en interessante werkkring - een aan de capaciteiten aangepast salaris en moderne secundaire arbeidsvoorwaarden (o.a. welvaartsvast pensioen volgens de Algemene Burgerlijke Pensioenwet) - royale tegemoetkoming in vakstudiekosten - bij gebleken geschiktheid reële doorgroei mogelijkheden. Bent u geïnteresseerd? Richt uw eigenhandig geschreven sollicitatiebrief dan aan onze districtsaccountant, de heer W.H. Hartgring, Kleverlaan 133, 2023 JB Haarlem. Functie-eisen: - opleiding MEAO/HAVO-niveau. - steno Nederlands en Engels. - enige ervaring, -leeftijd ca. 19 jaar. t Uw reaktie is van harte welkom bij de direktie van Reklaspits bv (dhr. H.E.M. Smit) postbus 57 k 1500 EB Zaandam, tel. 075-163146. J Deze verkoopmanager vormt samen met twee produktiechefs en de direktie een jong dynamisch team. De kandidaat heeft een middelbare opleiding. Ervaring in de verkoop van grafische produkten is meegenomen. Preservenbedrijf B.V. te Breda zoekt voor haar LUYCKS VERKOOPGROEP voor het rayon Den Haag/ Haarlem een Wij zoeken een aktieve Onze voorkeur gaat uit naar een man met ervaring als vertegenwoordiger in de le vensmiddelenbranche, die in staat is na een korte in- werkperiode met takt en gezond commercieel inzicht onze belangen te behartigen. Het Accountantskantoor van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten, kortweg Verificatiebu- reau genoemd, verricht onder leiding van register accountants accountantswerkzaamheden voor de aangesloten gemeenten. In totaal controleert ons Bureau circa 6.500 administraties van de lagere overheid en uiteenlopende gesubsidieerde instellin gen. Naast het hoofdkantoor in Den Haag zijn er 31 over het gehele land verspreide districtskantoren, gemiddeld met 25 personeelsleden waaronder veel al 2 sectieleiders met aan het hoofd een districts accountant. Als u meent aan voorgaande kwalifikaties te voldoen, zend dan Uw schriftelijke sollicitaties met een recente pasfoto en opgave van leef tijd, opleiding en praktijk ervaring als vertegenwoor diger, naar de afdeling Personeelszaken van het Preservenbedrijf B.V., t.a.v. de heer G.A.M. Janssen, Ettensebaan 10, 4814 NN Breda. voor het GEMEENTE-ENERGIEBEDRIJF Wij bieden een goed aanvangssalaris, een extra maandsalaris (afhankelijk van de bedrijfs resultaten), 8% vakantietoeslag en 23 vakantie dagen. Zijn taak zal bestaan uit het onderhouden van verkoop- kontakten met bestaande kliënten en het kreëren van nieuwe relaties voor een assortiment, bestaande uit o.a. Nibb-it Snacks, Luycks mosterd-azijn en tafelzuren. Haar taak bestaat uit de gebruikelijke secretariële werkzaamheden zoals correspon dentie in de Nederlandse en Engelse taal. Daarnaast zal zij zelfstandig een aantal admini stratieve taken als ondersteuning van de staf van de produktieplanning afdeling verrichten. Voor de staf van de produktieplanning afdeling vragen wij een secretaresse. Behalve voor de manager van de planning afdeling zal zij tevens werkzaam zijn voor de andere leiding gevenden. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijkesollicitatie te richten aan de afdeling personeelszaken van Merck Sharp Dohme B.V.. Postbus 581 2003 PC Haarlem. Telefonische informatie: 023-319330. toestel 2424. MSD B.V. te Haarlem is een onderdeel van een internationaal farmaceutisch bedrijf met vestigingen over de gehele wereld. De vestiging te Haarlem houdt zich bezig met de vervaardiging, verkoop en export van geneesmiddelen. Het personeelsbestand omvat circa 550 mensen. MSD: jaar groot in geneesmiddelen. Reklaspits is een jong, groeiend bedrijf, dat gespecialiseerd is in objektenbelettering, bewegwijzering, lichtreklame en autobelettering. Voor de produktie wordt om. beschikt over een eigen zeefdrukkerii. s J vac.nr. 22314 vac.nr. 20214 (één ten behoeve van ontruimingszaken en één ten behoeve van vorderingszaken) vac.nr. 18114 (vak.no. 80-A-34) I TAAK verrichten van bouwtechni sche advies- en controlewerkzaamhe den; leveren van bijdragen aan onder zoek ter stimulering van nieuwe ont wikkelingen op ontwerptechnisch en bouwtechnisch gebied, met name stadsvernieuwingsprojecten; assiste- Zowel mannelijke als vrouwelijke kandidaten kunnen naar deze functies sollicite ren. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor vrouwen en mannen. Vakantieuitkering 8 procent, de rechtspositieregeling van de gemeente Amster dam is van toepassing. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de Afdeling Personeelszaken, Oudezijds Voorburgwal 274, 1012 GL Amsterdam, on der vermelding van het genoemde vacaturenummer. gemeente amsterdam ervaring, maximaal 5314,- bruto per maand. INLICHTINGEN bij ir. N. G. Krul, te lefoon (020) 596.3476, privé (020) 319951. het diploma Moderne Bedrijfsadmini stratie; leidinggevende capaciteiten. Kennis van geautomatiseerde admini stratie strekt tot aanbeveling. SALARIS afhankelijk.van leeftijd en ervaring, maximaal 3541,- bruto per maand. INLICHTINGEN bij de heer A. Witte, telefoon (020) 597.2911. bij Ontruimingen en Vorderingen twee verkoop manager Het aanvangssalaris voor een landmeetkundig tekenaar is maximaal f 2.756,- bruto per maand en voor een aankomend tekenaar f 2.487,-. De rechtspositieregelingen van de provincie Noord-Holland, waaronder aantrekkelijke ziektekosten- en studiefaciliteiten regelingen, zijn van toepassing. Belangstellenden kunnen tot twee weken na verschijning van dit blad hun sollicitatiebrief, met vermelding van het vakature- nummer, zenden aan het bureau Personeelszaken van de Provinciale Waterstaat van Noord-Holland, Postbus 205, 2050 AE Overveen. TAAK coördineren van de werk zaamheden in ontruimings- respectie velijk vorderingszaken; adviseren van de afdelingsleiding over te nemen maatregelen; adviseren van de afde- lingsmedewerkers over juridische as pecten van Woonruimtewet en -verordening, huurrecht, erfrecht en dergelijke; inwinnen en geven van in formatie van en aan derden, zowel mondeling, telefonisch als schriftelijk. De aard van de vorderingszaken brengt met zich mee dat daarbij iets meer ac cent ligt op juridische vaardigheden dan bij ontruimingszaken. VEREISTEN MBO, dan wel HBO- niveau (juridische richting) of een VWO-opleiding met daarnaast ervaring in het interpreteren van wetsartikelen; bereid en in staat zijn zich voor 100 Preservenbedriif b.v. maakt deel uit van Dit is een gespecialiseerd voedingsmiddelenconcern, waarin ondergebracht Nutricia- Nederland. Nutricia België en Nutricia Internationaal. Het concern heeft vestigingen in Zoetermeer, Cuyk, D,lemen, Etten-Leur, Breda Athene, Madrid. Bradford (U.K.) en Bornem (België). bij de afdeling Debiteuren een TAAK assisteren van de afdelings chef; met grote mate van zelfstandig heid uitvoeren van special^ opdrach ten, zoals het instellen van onderzoeken om de werkzaamheden op de afdeling af te stemmen op ingevoerde en nog in te voeren geautomatiseerde systemen, welke ook betrekking kunnen hebben op toeleverende afdelingen; mede werken aan verbetering van de huidige systemen en werkmethoden onder meer betrekking hebbende op automa tisering en interne comptabele verwer king; instrueren en begeleiden van medewerkers bij invoering van gewij zigde methodieken; beoordelen en op lossen van administratieve problemen; onderhouden van contacten met di verse functionarissen van andere afde lingen. VEREISTEN Havo of Meao- diploma; bij voorkeur in het bezit van en een Deze zullen, afhankelijk van hun capaciteiten, worden belast met diverse landmeetkundige tekenwerkzaamheden zoals het vervaardigen van situatietekeningen, revisietekeningen, assen tekeningen, hoogte- en dieptelijnenkaarten en kadastrale tekeningen. Vereiste voor de landmeetkundige tekenaar is een landmeet kundige opleiding als MTS-landmeetkunde, landmeetkundig tekenaar NLF of adspirant landmeetkundige II PBNA en vereiste voor de aankomend tekenaar is een mavo-met- wiskunde-opleiding. Voorkeur genieten degenen die bezig zijn met een landmeetkundige studie. Voor beide funkties geldt een maximum leeftijdsgrens van omstreeks 30 jaar. i u De gemeente Amsterdam kent een groot aantal woningzoekenden. De Woonruimtewet 1947 en de Woonruimteverordening zijn er van toepassing. De zorg voor een rechtvaardige verdeling van de beschikbare woonruimte berust bij de Dienst Herhuisvesting, waar ruim 300 mensen werkzaam zijn, die zich hiervoor inzetten. Zoals bij elke wet en elke verordening zijn er sancties op het overtreden van bepalingen. Zo zijn er eigenaren die niet of niet voldoende meewerken aan de distributievoorschriften, en woningzoekenden die zonder vergunning een distributiewoning betrekken. Ten behoeve van de woningzoekenden wordt daartegen opgetreden door de afdeling Ontruimingen en Vorderin gen van de dienst (20 medewerkers). ren van de afdelingsleiding bij coördi nerende activiteiten. VEREISTEN ten minste HTS- opleiding; ervaring met en belangstel ling voor de specifieke volkshuisves- tingsproblematiek. SALARIS afhankelijk van leeftijd en Bij het bureau Landmeetkundige zaken is plaats voor een procent in te zetten voor het bevorde ren van een rechtvaardige verdeling van de woonruimte. SALARISGRENS minimaal 2703,-, maximaal 3541,- bruto per maand. Een part-time vervulling van deze func tie is niet bij voorbaat uitgesloten. bij de Technische hoofdafdeling (Algemene Inspectie) een Deze hoofdafdeling stimuleert en begeleidt de voorbereiding en uitvoering van alle woningbouwprojecten in de sociale sector in Amsterdam. Het werkgebied ligt voor een groot deel in de stadsvernieuwingsgebieden. De werkwijze is projectgericht: voor de verschillende projecten in een buurt functioneert een projectteam. In dit projectteam is de algemene inspectie verantwoordelijk voor de optimale ontwerptechnische en bouwkundige uitwerking en uitvoering van de projecten. Deze begeleiding begint bij de eerste schetsen en eindigt met de oplevering van de woningen. De werkzaamheden vinden plaats in goed overleg met opdrachtgevers, architecten, aannemers en gemeentelijke diensten. *■-

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 38