Thatcher zet rem Veel fouten tegen John Sadri: 6-2, 6-2 Sterk slot SANDERS BEHANDELD van Gerrie ALS BALLENJONGEN Knetemann PETROSJAN REKT TIJD sportpunticTI op voorbereiding Olympische Spelen s 3 j|| [paardenkoersenj i Specerijenrace gestart van de wind in het grensgebied van de wervelstorm. fjm I i 1 ng I.V, p i DONDERDAG 1 3 1980 MA A RT NIET IN MILAAN-SAN REMO PARIJS-NICE L M, SPORT I I Eenzijdig V Kwaliteiten Jan Raas: twee weken geschorst Jan Raas: ,,Hier niet op gerekend Margaret Thatcher: ingrepen. luidt Dat vind ik belachelijk.” 1 De winnaar van Parijs-Nice 1980: Gilbert Duclos-Lassalle. ploeggenoot van Hennie Kuiper. staat ver- NICE. Gerrie Knetemann heeft Pa rijs-Nice beëindigd zoals hij aan de „rit naar de zon” was begonnen. Met andere woorden: in de tijdrit (op de Danken van de Turbie) was „de Kneet” onstuitbaar. Hij glorieerde op overtuigende wijze. Zijn succes in de afsluitende rijdrit, na dat Rik van Linden enkele uren eerder de massale eindrush had gewonnen in het eerste deel van de slotetappe, was grandi oos. Een recordtijd bleef niettemin ach terwege, want Poulidor presteerde het destijds reeds om de afsluitende tijdrit af te leggen in 20 minuten en vier seconden. Dat was 24 seconden minder dan Knete mann nodig had. (Van onze correspondent in Londen) LONDEN. De Britse regering heeft haar diplomaat in Moskou die belast is met de voorbereidingen voor de komst van de Britse olympische delegatie, gelast zijn werkzaamheden te staken. Ook heeft premier Margaret Thatcher bekend laten maken dat olympische atleten in overheidsdienst geen vrijaf gegeven mag worden om aan de Spelen deel te nemen. De diplomaat, Douglas Martin, die als contactman in Moskou zou optreden voor het Britse Olympische comité en de atleten, was al twee jaar in de Sovjet unie om de weg te effenen voor de Britse deelnemers. Hij was onder meer DJAKARTA. De „Specerijen-zeil- race” is begonnen. Op de rede van Dja karta startten acht jachten voor deze 23.000 kilometer lange zeezeilwedstrijd waarvan het record met 63 vaardagen al 120 jaar op naam staat van het Britse specerijenschip „Kelso”. De start vond plaats onder ideale omstandigheden. VELDEN. De vierde partij in de schaaktweekamp tussen Tigran Petrosjan en Viktor Kortsnoi in de kwartfinales van het kandidatentoernooi is op verzoek van Petrosjan uitgesteld. Elke speler heeft het recht drie keer om uitstel te vragen. De vierde partij wordt nu zaterdag gespeeld. Vandaag, donderdag, wordt de tweede zitting van de afgebroken derde partij gehou den en vrijdag is een rustdag. Bovendien had hij bezwaren tegen de aanwezigheid van Petros jan na het afbreken van de partij tijdens zijn overpeinzing van de 41e couvert-zet en ten derde diende hij een klacht in over het rumoer in de zaal. Golombek honoreerde alleen de laatste klacht en droeg de organisatie op het rumoer in de zaal tot een minimum te beperken. De twee andere klachten werden door Golombek van de hand gewezen. Naar mening van de Brit mag Kortsnoi heeft na de derde ontmoeting bij arbiter Harry Golombek een drietal protesten ingediend. De ex-Rus beklaag de zich over het gedrag van Petrosjan, die zich in de derde partij rechtstreeks tot hem had gewend met een remise-aanbod. het gebied dat de schepen moeten passe ren. Sommige schippers drongen op grond daarvan op uitstel aan. Andere daarentegen zoals Gerard Dijkstra wilden echter van geen uit stel weten. Zij stonden met de wedstrijd leiding op het standpunt dat de schipper uiteindelijk verantwoordelijk is en zelf moet beslissen over de vraag of hij al of niet uit wil varen. Deze zeilers hopen bovendien een tactisch voordeel uit de eventuele cycloon te halen door zo te navigeren dat zij extra-profijt hebben een speler te allen tijde het woord richten tot zijn tegenstander om remise aan te bieden en in het tweede geval mag een speler op zijn stoel blijven zitten nadat de partij is afgebroken. Dat Jan Raas in Parijs-Nice fout han delde toen hij (nadat een pony plotseling te midden van de renners was gekomen) een aantal renners meesleurde in een rebellie tegen de wedstrijd-jury, werd nooit door Peter Post ontkend. Maar de Post: „Het is niet te geloven dat je in zo’n belangrijke zaak geen verweer hebt, althans dat je niet in de gelegenheid gesteld wordt om aanwezig te zijn bij de beslissing die achttien Fransen nemen.” NICE. Jan Raas zal zondag niet kunnen starten in Milaan-San Remo. Zonder dat er van verweer sprake is geweest, werd de Nederlandse wereldkampioen door de sportcommissie van de Franse wielerbond voor twee weken geschorst. Deze schorsing gaat morgen, vrijdag 14 maart, in en eindigt zaterdag 29 maart, daags voor de Ronde van Vlaanderen. Raas’ ploegleider Peter Post is in actie gekomen om te bekijken of het mogelijk is de schorsing ongedaan gemaakt te krijgen. te. Zijn kracht bleek bij die gelegenheden vooral te schuilen in de manier waarop hij de bal in het spel brengt. Sadri kan dan ook in dat opzicht wor den ondergebracht in de categorie-Tan- ner. Veel meer dan dat serveergeweld heeft Sadri echter niet te bieden, hetgeen bijvoorbeeld eind januari nog is gebleken in Richmond, waar hij in de kwartfinale 23 aces produceerde tegen Vilas en toch nog verloor. Tegen Sanders leek Sadri echter ook die aces niet nodig te hebben om toch met grote voorsprong te winnen. Sanders, op de openingsavond tegen Kirmayr voor zijn doen nog sterk acte rend, faalde op vrijwel alle fronten, maakte voor zijn tegenstander de fouten, zodat de Amerikaan de indruk moet heb ben gehad alsof hij aan een trainingspar- tijtje bezig was. Zelfs vier beslissingen van de lijnrechters, die ten onrechte in zijn nadeel uitvielen, konden Sadri geen schade berokkenen. willekeur in de straf was opmerkelijk, vooral omdat de Franse jury en de Fran se pers deden voorkomen alsof Jan Raas de enige grote boosdoener was. „Protest tegen de opgelegde schorsing mag dan weliswaar volgens het regle ment van de Franse wielerbond niet mogelijk zijn,” aldus ploegleider Peter Post, „maar dat wil niet zeggen dat wij het hierbij laten.” Hij reisde onmiddel lijk terug naar Nederland voor een ge sprek met Harry Meuwese, directeur van de Koninklijke Nederlandse Wielren Unie. Daarnaast staat een onderhoud met Josy Esch, de Luxemburgse vice- voorzitter van de internationale profsec- tie (FICP) op het programma. „Ze moe ten mij eerst nog eens hard maken dat de beslissing van de Franse sportcom missie ook internationaal geldt,” aldus Post. Door niet in een wit shirt op de baan te verschijnen, zal hij hoogstwaarschijnlijk een boete krijgen van 250 dollar. Albert mag die geldstraf overigens delen met zijn teamgenoot Eric Wilborts, met wie hij weinig had in te brengen tegen de Zuid- afrikaans-Amerikaanse combinatie Cur- ren en Denton: 4-6, 2-6. prompt met vier aces op rij, gunde San ders, na die game op „ace” te hebben gewonnen, nog één spel en sloot het een zijdige duel tenslotte af met een degelijke klap op zijn tweede service. In het dubbelspel zorgde de Limburger Marc Albert nog voor enige afwisseling. Hans van Helden is tijdens internatio nale schaatswedstrijden in Savalen win naar geworden van de 3000 meter. Hij legde de afstand af in vier minuten en 21,05 seconden. Op de 500 meter eindigde Van Helden in 40.64 seconden als achtste. Frode Rönning werd winnaar in 38,65 seconden. Marina Cherkasova en Sergej Sjachrai uit de Sovjet-Unie, winnaars van de zilve ren medaille tijdens de Olympische win terspelen te Lake Placid, hebben het we reldkampioenschap kunstrijden voor pa ren behaald. Tweede werden de Oostduit- sers Manuela Mager en Uwe Bewersdorf en derde Marina Pestova en Stanislav Leonvitsj (Sovjet-Unie). Na afloop van de reuzeslalom, de laat ste wedstrijd om de wereldbeker van het seizoen 1979/1980 heeft de Oostenrijkse Annemarie Moser-Pröll bekendgemaakt dat ze afscheid neemt van het wedstrijd- skiën. „Ik zal mijn skiloopbaan afsluiten met het parallelskiën in Saalbach, komen de zondag. En dat zal echt het laatste zijn dat ik doe in het topskiën.” Cor Eversteijn zal tijdens de internatio nale bokswedstrijden op 31- maart in Rot terdam over zes ronden uitkomen tegen de Oostenrijker Herbert Trausmuth. Roy Somer (Smilde) ontmoet over acht ronden de Engelse vedergewicht Glyn Davis. In de hoofdpartij van de avond bokst de Europese kampioen in het halfzwaarge- wicht, Rudi Koopmans, over tien ronden tegen de Amerikaan Steve Tohill. ndicat r rust lar). Ii r dik. Ti en, w WOOI Br.n Het verschil tussen de vedetten die weg blijven zonder te worden beboet en de groentjes die wel komen opdagen, maar onbewust de regels overtreden, werd daarmee nog eens duidelijk aangetoond. JAN PREENEN irt irantil 3 WOO n. Ge 10-181 317591 malite I. vertrek nog een extra gepeperde nota voor havengelden indienden. De Haarlemmer Ewald Nijenhoff was zo kwaad dat hij verklaarde het start- schip te zullen enteren met de sultan Hamengkubuwono aan boord. De moei lijkheden werden echter op tijd opge lost. Aan de „Specerijen-Race" waarvoor een prijzengeld van 200.000 beschik baar is, wordt deelgenomen door de vol gende acht schepen: Flying Wilma (Ne derland), Vetus (Nederland), Lexington (Nederland), Prodent (Nederland), Gau- loises 3 (Frankrijk), Gipsy Moth (Groot- Brittannië), Batavier (Australië) en de Kaleo (Singapore). Het goede begin van de race vormde voor de zeilers en organisatoren een grote opluchting. Er heeft namelijk veel onzekerheid bestaan over de vraag of de wedstrijd normaal zou kunnen begin nen. In de eerste plaats bereikte de zei lers het bericht dat er binnen enkele dagen een cycloon verwacht wordt in De uitslagen (tweede ronde): John Sadri (VS)- Louk Sanders 6-2, 6-2, McNamee (VS)-Smith (VS) 6-2, 6-2, McNamee (Aust.)-Goven (Fr.) 6-4, 61, Günthardt (Zwi)-Kriek (Z.-Afr.) 6-4, 6-0, Am- ritraj (Ind.)-Mot Ram (Egn) 7-6, 2-6, 6-3. Heren dubbelspel, eerste ronde: Albert/Wilborts (Ned)- Curren/Denton (Z-Afr) 4-6, 2-6, Kirmayr/Walts (Bra/VS)-Delaney/Palin (Aus/Fin) 6-2, 6-0, Di- bley/Mayer (AusZVS)-ScanlonyTeacher (VS) 6-3, 3-6, 6-7. Sadri zal nu in de kwartfinale worden geconfronteerd met Heinz Günthardt. Die Zwitser zorgde voor een verrassing tegen Johan Kriek door na een achterstand van 4-2 met 6-4 6-0 te winnen. De tweede kwartfinale gaat tussen Vijay Amritraj en Paul McNamee. De overige kwartfinalis ten, vermoedelijk Mayer, Panatta, Nasta- se en Lendl, worden pas donderdag bekend. gedreigd hebben met het intrekken van subsidies voor de aanwezigheid van de 420 Britse functionarissen en atleten die anders de Spelen zouden hebben bijge woond. Monique Berlioux, de directrice van het Internationale Olympische Comité (IOC), heeft in Parijs verklaard, dat het IOC de mogelijkheid open houdt dat atleten uit landen, die besluiten de zo merspelen in Moskou te boycotten, toch kunnen deelnemen aan dit evenement. „Individuele inschrijvingen worden niet vermeld in onze reglementen maar het onderwerp zal worden bestudeerd tij dens de eerstvolgende bijeenkomst van het dagelijks bestuur”, aldus Monique Berlioux. Vreemd was het inderdaad, want de achttien leden van de sportcommissie van de Franse wielerbond, onder voor zitterschap van Garric, kwamen tot het voor Jan Raas onfortuinlijke besluit middels telefonisch overleg. Eerst zou den zij woensdagavond in vergadering bijeenkomen; vervolgens werd bekend gemaakt dat ze dit pas volgende week woensdag doen. Deze laatste bekendmaking, die offici eel nog bevestigd moet worden, treft in ieder geval één atlete: de verspringster Sue Reeves, die in dienst is van het ministerie van sociale zaken. Zij als zevende geklasseerd in het spring-evenement. Het standpunt van de regering dat het „niet in overeenstemming zou zijn met het regeringsbeleid ten aanzien van Moskou om overheidsambtenaren vrije dagen te geven om naar Moskou te gaan”. Sue Reeves zei zich ernstig be zorgd te maken over deze maatregelen, omdat zij alle vrije dagen die haar dit jaar zouden toekomen, al heeft opgeno men om in training te kunnen blijven voor de Olympische Spelen. ROTTERDAM. Peter McNamara en Lonk Sanders hebben zich woensdagavond als ballenjongens laten behandelen door de nummers één en twee van het ABN- proftennistoernooi in Rotterdam, Gene Mayer en John Sadri. Zoals de collectanten van de ballen vaak minachtend worden behandeld door de scheidsrechters, zo laatdunkend werden McNamara en Sanders ditmaal bejegend door het tweetal, dat zondag in de finale wordt verwacht. Mayer spendeerde niet meer dan drie kwartier aan McNamara, die in twee sets slechts één game werd gegund: 6-0, 6-1. Sanders kreeg iets meer inspraak, maar moest achteraf eveneens vaststellen dat zijn oogst uiterst mager was. Met 6-2, 6-2 veroverde hij in één uur en tien minuten zelfs nog een spel minder dan in de afgelo pen twee jaar tégen wereldkampioen Björn Borg in hetzelfde toernooi. Het verschil tussen de partij van Mayer en Sadri was dat eerstgenoemde zich on danks het gebrek aan oppositie nog zoda nig geïnspireerd voelde, dat hij zijn kwali teiten regelmatig etaleerde. Sadri behoef de daarentegen bepaald niet de toppen te beklimmen, die hem de afgelopen maan den tot de 20e plaats in het klassement van de spelersvakbond ATP hebben gebracht. De inmiddels 23-jarige Amerikaan be gon zijn opmars in 1977 vanuit de 414e positie. Een jaar later stond hij al 84e en 1977 sloot hij af als nummer dertig. Die opvallende terreinwinst heeft hij o.m. ge boekt tijdens de open Australische kampi oenschappen (een evenement dat overi gens ondanks de prijzenpot van maar liefst 350.000 dollar door de toppers al evenzeer wordt genegeerd als Rotterdam dit jaar), waar hij doordrong tot de finale. Voorts won hij in het Nieuwzeelandse Auckland, hetgeen hem zijn eerste succes in een Grand-Prixtoernooi opleverde, en vervolgens bereikte hij de halve finale in Philadelphia, waar hij o.a. Gerulaitis klop- Pas toen Sanders in dé vijfde game van de tweede set bij een achterstand van 4-0 wat moeilijk begon te doen (tot zesmaal toe was sprake van gelijke stand, 40-40, waarna de Leidenaar voor het eerst te- genscoorde) voelde Sadri zich geroepen om de ongeveer 5000 toeschouwers wat spektakel te bieden. Hij antwoorde Het eindklassement van Parijs-Nice is: 1. Du- clos-Lassale (Fra) 28.29.48, 2. Mutter (Zwi) op 3.02, 3. Knetemann (Ned) op 3.46, 4. Prim (Zwe) op 4.04, 5. Contini (Ita) op 4.50, 6. Knudsen (Noo) op 5.09, 7. Lubberding (Ned) op 5.46, 8. Vanden- broucke (Bel) op 6.36, 9. Bazzo (Fra) op 7.17, 10. Nilsson (Zwe) op 7.24. belast met het verzorgen van behuizing en vervoer. Gewoonlijk wordt door Lon den een diplomaat (meestal een eerste secretaris van de ambassade) een jaar lang voor deze taak vrijgemaakt, maar gezien de omstandigheden in de Sovjet- Unie had het ministerie van buitenland se zaken in Londen voor deze Olympi sche Spelen twéé jaar uitgetrokken. De beslissing van de Britse regering betekent dat het Britse olympische co mité nu zijn eigen boontjes zal moeten doppen. Dennis Follows, voorzitter van het comité, was van mening dat premier Thatcher met deze verordening veel ver der was gegaan dan toelaatbaar geacht kan worden. „Het is kleinzielig”, zei hij. Het Brits parlement zal maandag de batteren over het al of niet deelnemen aan de Olympische spelen, en Thatchers ingreep wordt dan ook door parlementa riërs gezien als een poging om die dis cussie voortijdig te beïnvloeden. De re gering zou volgens andere bronnen ook NOOTDORP- De uitslagen van de op woensdag in Nootdorp gehouden koersen zijn: JOSETTE PRIJS (le afdeling 2000 m): 1. Santa Monica (P. Louwersheimer) 3.00.7 1.30.4, 2. Sal Geluk, 3. Ria Valk. Toto: winnend 8,90, plaats 2,60 1,70 2,60, koppel 8,60, trio 136,40. JACK O PRIJS (2360 m): 1. Riamiko (buiten weddenschappen), 2. Reus S (J. van Dooye- weerd) 3.36.6 1.31.0, 3. Sandy Buitenzorg, 4. Suzette Y. Toto: winnend 3,60 plaats 1,70 1,80 1,60, koppel 8,20, trio 36,90. JANUSKA D PRIJS (2380 m): 1. T Alkestis Laren (G. van Eykelenborg) 3.41.0 1.32.9, 2. Su sanne Kandia, 3. Sweety Marco. Toto: winnend 4,00, plaats 1,40 ,40 1,70, koppel 9,10. Niet ge- start' Sesar JUPITER D PRIJS (2000 m): 1. Solo Fortuna (W. Duivenvoorden) 2.54.9 1.27.5, 2. Plamour Spencer, 3. Puckie H. Toto: winnend 2,20, plaats 1,90 2,60 3,30, koppel 15,70, trio 231,10. Niet gestart: Sweety. JOSETTE PRIJS (2e afdeling 2000 m): 1. Sovereign (J. van Dooyeweerd) 2.57.9 1.29.0, 2. Scalino, 3. Sjors Bloemlust. Tot: winnend 2,40, plaats 1,20 1,70 1,40, koppel 3,60. JACOJOKE N PRIJS (le afdeling 1680 m): 1. Refin Buitenzorg (M. Pools) 2.24.5 1.26.0, 2. Patsy Moore, 3. Postduifje A. Toto: winnend 7,20, plaats 2,20 4,20 3,40, koppel 30,40, trio 964,10. JAP PRIJS (2000 m): 1. Nero van Enter (C. D. Imming) 2.51.2 1.25.6, 2. Petra Kid, 3. Neres. Toto: winnend 2,50, plaats 1,30 2,10 2,70, koppel 12.90. Niet gestart: no. 7 Mike Areta en no. 10 Pearl Olivier. JANINE LERONPRIJS (2380 m): 1. Otranto (M. Vergay) 3.29.0 1.27.8, 2. Nico Roodnoot, 3. Rebecca Baker en Parmabon (dead heat). Toto: winnend 4,50, plaats 1,90 1,90, koppel 7,70, trio 7- 10-2 26,70, trio 7-10-4 140,50. Niet gestart: no. 3 Our Gentleman en no. 6 Romeo Hollandia. JOKE PRIJS (1660 m): 1. Locomotief (J. On rust) 2.19.5 1.23.0, 2. Prins Hazelaar, 3. Paarl D. Toto: winnend 16,70, plaats 2,30 1,50 1,60, koppel 10.90. Niet gestart: no. 5 Oiga H. JUNGFRAU PRIJS (2000 m): 1. Ronnie Bunt (F. J. Eerenberg) 2.52.0 1.26.0, 2. Omar Laguna, 3. Obert Voorne. Toto: winnend 5,10, plaats 1,90 2,20 1,90, koppel 28,60, trio 446,20. JACOJOKE N PRIJS, tweede afdeling (1680 m): 1. Olex Six (A. H. Suykerbuyk) 2.26.0 1.26.9, 2. Rose Rustburcht, 3. Prins Padua. Toto: win nend 13,90, plaats 2,90, 4,20 3,80, koppel 51,40. De omzet van de totalisator bedroeg: 294.051,00. Hoewel al dagen de geruchten circu leerden dat er een schorsing voor hem zou volgen en er eigenlijk alleen gespe culeerd werd over de duur van de uit sluiting, was Raas zelf enigszins ont hutst over de strafmaat. „Ik ben er niet zo gelukkig mee. Dit had ik eigenlijk niet verwacht. Ik dacht dat de Franse wielerbond wat clementer zou optre den. In een telegram aan die bond en later via een uitgebreide brief heb ik hen in kennis gesteld van wat er exact gebeurd is in die etappe. In die brief heb ik trouwens mijn verontschuldigingen aangeboden. Dat wilde ik wel niet, maar op aandrang van Peter Post heb ik die er maar bij gedaan. Maar zonder mij te horen of enige notitie van die brief te nemen gaan ze mij schorsen. De kans lijkt aanwezig dat Petrosjan ook voor donderdag, waarop de voortzetting van de afgebroken derde partij op het programma staat, een rustdag zal aanvragen. Uit urenlange telefoongesprekken van de Russen met het vaderland hebben insiders afgeleid dat Petrosjan verzocht heeft om versterking van de secondantenstaf. De delegatie uit de Sovjet-Unie bestaat momenteel uit het echtpaar Petrosjan, delegatieleider Beilin, secondant Sjoetin (grootmeester) en een arts. Het verzoek om hulptroepen uit de Sovjet-Unie naar Velden te sturen kreeg extra gestalte door het feit dat in het Russische kamp geen sprake is van intensieve analyse-arbeid. De secondanten van Kortsnoi, de Brit Michael Stean en wereldkampioen bij de junioren en kortgeleden winnaar van het Hoogovenstoernooi Seirawan, vermoeden dat wordt gewacht op de komst van een onbekend aantal Russische grootmeesters. Spanning en nervositeit ontstonden voorts wegens het feit dat zeilers en organisatie op het laatste ogenblik ver schillende ambtelijke hindernissen in de weg werden gelegd. Tot op een paar uurtjes voor de start waren verschillen de schippers nog niet in het bezit van hun paspoorten en uitklaringspaperas- sen. Voorts waren er moeilijkheden met de havenautoriteiten, die vlak voor het Het succes van de ex-wereldkampioen was er niet minder om. Knetemann won bovendien drie plaatsen in het algemeen klassement en rukte op naar de derde stelling in de eindrangschikking achter Duclos-Lassalle en de Zwitser Stefan Mutter. Voordat Knetemann als winnaar van de tijdrit gehuldigd kon worden, was er overigens de nodige consternatie. Eerst werd de Belg Daniel Willems als de snelste van alle deelnemers uitgeroepen (met de Fransman Bérard op de tweede en de Limburgse Tourheld Jo Maas op de derde plaats). Al gauw bleek dat er met de tijdwaarneming van de jury het een en ander aan de hand was. De oorspronkelij ke uitslag werd in ieder geval zodanig gewijzigd dat Knetemann - zoals hij la chend opmerkte - „niet vergeefs werd opgeroepen voor de huldiging”. De chaotische toestand op de Turbie was typerend voor Parijs-Nice anno 1980, waarin niet alleen de vaak abominabele weersomstandigheden, maar ook de orga nisatorische tekortkomingen en een hetze van de Fransen tegen vooral de ploeg van Peter Post het wedstrijdbeeld bepaalden. Niettemin was de eindzege van Gilbert Duclos-Lassalle aan geen twijfel onderhe vig. De 25-jarige Fransman reed bijzonder sterk. Hij accentueerde vooral in de beest achtig zware etappe naar St. Étienne (zon dag) zijn grote vorm die hij middels de eindzege in de Ronde van Corsica reeds had getoond. Vervolgens was de Franse ploegmakker van Hennie Kuiper fysiek en moreel zo sterk, dat zijn witte leider strui geen moment in gevaar kwam. De overigen nemen in de eindrangschikking de volgende plaatsen in: 12. Van Vliet, op 8.56, 13. Kuiper, op 10.24, 15. Langerijs, op 11.18, 16. Van der Meer, op 11.39, 20. Pirard, op 14.32, 21. Lammertink, op 16.52, 37. Maas, op 52.33, 40. Stamsnijder, op 58.06, 50. Van Peer, op 1.22.28, 58. Groen, op 2.12.55.

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 33