gamaanta haar lam Hulp- laborantes de rijksoverheid vraagt /MARIASTICHTING bocvhQQuc Kaavlcm I hoofd verpleegafdeling I® Jj de ruijter verpleegkundige AenB medisch centrum alkmaar eerste medewerker praktijkbegeleid(st)ers I V HOBART/ medewerkster administratief medewerk(st)er a. een ervaren boekhouder VERTEGENWOORDIGER ALLROUND KEUKENMONTEUR nette medewerker VISSER DIEPVRIES B.V. medewerkster dieetkeuken r< 2 flinke jongens RS 1980 MAART ZATERDAG I Boering bv distributiecen- uit te u F. Wij vragen voor ons gezellig klein kantoor Liefst met opleiding MAVO OF HAVO. BYK «N - - Drankenhandel De Wit B.V. huisvestend ambtenaar sectiehoofd bedrijfs administratie (mnl./vrl.) In de leeftijd van 20-25 jaar voor typewerk en hulp bij de overige administratie. Werktijden van dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 12.30 en 13.30 tot 18.00 uur. Gegadigden takt op te Importeurs en distributeurs van buitenlandse kaas om. gaan centraal ziekenhuis sint elisabeth ziekenhuis Tel. (072) 14 54 54. SIEWERTSEN B.V. TROMP KEUKENS B.V. VISFILEERDERS/VISFILEERSTERS PARTTIMERS zoeken voor hun trum te Hillegom een Onze gedachten gaan uit naar een persoon van 25 jaar die bij voorkeur enige ervaring heeft in de levensmiddelenbranche en in het bezit is van een groot rij bewijs. Na bestaat als werken. gebleken geschiktheid er de mogelijkheid chauffeur-verkoper gelieven tel. kon- nemen v.a. maandag 17 maart van 8.00-17.00 uur met de heer A. F. Seggelink, tel. 02520-15389. i itmxxuxUUU Wij vragen f/ii; X I Vraagt: Het Medisch Centrum Alkmaar vraagt: (vakaturenummer CD 80.14) Voorts bestaat de vakature van naar R.K. ziekenhuis Haarlem ADMINISTRATIEVE KRACHT vac. nr. 0-5337/1757 vraagt in de afd. Bewerking IJmuiden Tel. 02550-19015 Sollicitaties inzenden vóór 11 april 1980. (vooropleiding niet vereist) vac. nr. 0-5303/1757 voor het CENTRAAL MAGAZIJN aan de Lijnbaan te Heemskerk vragen wij een I -.’W Ui-JiL-l* V. VRL Zeeweg 24 2051 EC Overveen ZOEKT VOOR ZO SPOEDIG MOGELIJK Uw schriftelijke reaktie zendt bovenstaand adres (mnl./vrl.) Vereisten: diploma INAS "oude" evt. "nieuwe" stijl of MBO-CD; bij voorkeur enige ja- ren ervaring in een instellingskeuken. Leeftijd 20 - 25 jaar. Werktijden: van 8.00 - 16.30 uur; weekenddienst volgens rooster. Inlichtingen: de heer O.E. Tjaden, toestel 2611. In het Medisch Centrum Alkmaar zijn de gebruikelijke rechtspositieregelin gen voor het gemeentelijk overheids personeel over het algemeen van toe passing. voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimte lijke Ordening t.b.v. de Rijksgebouwendienst, Regionale Directie Noord-Holland en Utrecht Vereist: diploma HTS of een hiermee vergelijkbare opleiding; Diploma makelaar o.g. strekt tot aanbeve ling. Standplaats: Haarlem. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring max. f 3609,- per maand. voor het Ministerie van Justitie t.b.v. het Huis van Bewaring I te Haarlem Vereist: tenminste diploma MAVO-4; Prakt! jk- diploma Boekhouden of hiervoor studerend. Administratieve ervaring strekt tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en erva ring max. f 2545,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f 2818,- per maand aanwezig. Sollicitaties inzenden vóór 5 april 1980. Functie-informatie: leiding geven aan de werkzaam heden binnen de sectie; deelnemen aan besprekin gen; verrichten van interne controles; verzorgen van de rekening-courant van de gedetineerden administratie en verrichten van andere administra tieve werkzaamheden. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA s-Gravenhage. Taak: het in teamverband bereiden en distri bueren van dieetmaaltijden. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk aan de perso neelsafdeling van HOBART BV 3002 AH ROTTERDAM, Postbus 6322. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de dienst personeelsza ken, Metiusgracht 30, 1815 JB Alkmaar, onder vermelding van het onder de funktie staande vaka turenummer. Kandidaten met: bekendheid met de branche enige kennis van de Engelse taal maximale leeftijd ca. 35 jaar zullen de voorkeur genieten. Geboden worden: gedegen opleiding aantrekkelijke kondities volgens een be staande regeling, o.m. vast salaris, provi sie, onkostenvergoeding. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen: 02907-58 45 (onnodig te bellen als u part-time werk zoekt). Het inpakwerk is vrijwel geheel ge automatiseerd en vindt plaats in een plezierige werkomgeving. De werkzaamheden bestaan hoofd zakelijk uit het verpakken van ge neesmiddelen. BYK Nederland BV, fabrikante van geneesmiddelen, zoekt enige Hulp- Laborantes taak het assisteren van de groepsleider bij: - het voeren van de administratie van het Centraal Magazijn - het verzorgen van de (outeplanning van de magazijngoederen - het verrichten van diverse andere administratieve werkzaamheden, zoals het controle ren en coderen van goederenbonnen, het beheren van de kas, etc. wij bieden een bruto-maandsalaris, afhankelijk van leeftijd, tot 1.940,-. verdere uitloopmogelijkheden. de bij de overheid gebruikelijke arbeidsvoorwaarden wij vragen MAVO of gelijkwaardige opleiding, enige administratieve ervaring, leeftijd omstreeks 20 jaar. sollicitaties worden binnen één week na het verschijnen van dit blad met belangstelling tegemoet gezien door de directie van het PWN, postbus 5, 2060 BA Bloemendaal. s.v.p. in linker bovenhoek van brief en enveloppe 8016a vermelden. De salarissen zijn exclusief vakantietoeslag De gemeente Haarlem ts aangesloten bij het I Z A Noord-Holland Eigenhandig geschreven sollicitaties onder vermelding in de linkerbovenhoek van de brief van het btj de functie genoemde vakaturenummer binnen 10 dagen na het verschipen van dit blad inzenden aan de burgemeester van Haarlem Postbus 511 2003 PB Haarlem Funktie-eisen: - diploma ziekenverpleging A; - minstens één jaar ervaring als gediplo meerd verpleegkundige A; de praktijkbegeleidster van de kinder afdeling dient tevens te beschikken over de kinderaantekening; voor de afdeling urologie geldt als voorwaarde de bereidheid tot het volgen van de urologische opleiding. Wij bieden de mogelijkheid tot het volgen van de opleiding praktijkbegeleiding. Nadere inlichtingen verstrekt het hoofd opleidingen, tel. 023 - 28 27 50. Voor it een zo bijeen verant van ve politie^ gebrul eenhe ruiters waten (brand kunne omsta scherf worde affaire gebeu eigen wanne politie bepaa molott worde BYK NEDERLAND BV., Fabrikante van Genees middelen voor binnen- en buitenland. Weerenweg 29, Zwanenburg (N.H.) to CM CM Aanmelden: Loggerstraat 13, IJmuiden Tel. 02550-16632 vragen naar de heer v.d. Stelt of na 17 uur tel. 02550-13751. vakaturenr. 172299/124/YC voor de sektie wijkraadaangelegenheden. Deze sektie is belast met het onderhouden van kontakten met de ruim 30 wijkraden die overal in Haarlem vanuit de bewoners zijn ontstaan. De sektie ondersteunt de wijkraden bij hun werkzaamheden en helpt wijkraden, ambtelijke en bestuurlijke instanties bij hun wederzijdse kontakten. De medewerk(st)er waarnaar gezocht wordt zal moeten assisteren bij de volgende taken: - informatie geven over en aan wijkraden; - mensen helpen die het initiatief nemen om een wijkraad op te riéhten; - overleg voeren op wijkraadbijeenkomsten (vaak ’s avonds); - kontakt leggen en onderhouden tussen wijkvertegenwoordigers, ambtenaren en bestuurders; - begeleiden van de korrespondentie met wijkraden; - behandelen van begrotingen en afrekeningen van wijkraden. De gezochte medewèrk(st)er dient een havo, meao of gelijkwaardige opleiding te hebben genoten. Hij of zij moet goede kontaktuele eigenschappen hebben en bereid zijn geregeld avondvergaderingen bij te wonen. Enige boekhoudkundige ervaring is wenselijk. Het aanvangssalaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f 2.818,-- per maand. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot deTieer P. Porcelijn, tel. 023 - 17 16 60. De M.E. I agenten jaar die i politiedl onttrokk van een zich ults rellenbe zaken z< bestaat zestig m onmlddt Dit pelof van het zij hebb polltleoi achter c één mat De M.E. maandt plaats c maand, behand gebruik nadruk ethisch maatsc (gastsp bijvoor minder samen tijdens praktls De laai worder pelotoi ZEEVISGROOTHANDEL-IJMUIDEN CD s Kennemerlaan 163-165, IJmuiden Tel. 02550-11428 vraagt: en Tevens is er de mogelijkheid om in het bedrijf visfileren te leren voor zowel jongens als meisjes. Op deze paraat r kritiek t< van de 3 Polltleb Leen va te kenm tussen de M.E. waarin kan opd men hei zou In d de man optrede doordal Ingeste daar. De „mi sterkte man. D flnancl M.E.Ie vergoe zal eve omdat gehele wordet vakaturenr. 1 70965/126/YC voor haar afdeling GROOTKEUKENMACHINES EN SYSTEMEN „HOBART” Standplaats: bij voorkeur Haarlem of omge ving. Zijn taak omvat: Het plaatsen en aansluiten van keukens in geheel Noord-Holland. Hiervoor hebben wij een service- wagen met alle benodigde gereedschappen. i 1 In een persoonlijk gesprek willen wij gaarne de arbeidsvoorwaarden met u bespreken en kunt u tegelij kertijd de werkomgeving bezichti gen. voor de afdeling dermatologie/neurologie. In verband met het laatst genoemde specialisme wordt naast het A- ook het B-diploma vereist. Informaties worden verstrekt door het hoofd van de verplegingsdienst, tel. 023-31’91 10, toestel 1147. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van de gewenste funktie kunnen worden gericht aan het hoofd personeelszaken. Postbus 1644, 2003 BR Haarlem. voor een chirurgische klasse-afdeling, de afdeling urologie en voor de kinder afdeling. De taak van de praktijkbegeleidfst)er bestaat uit: - begeleiden van leerling-verpleegkundigenï in de praktijk; meewerken aan de integratie praktijk- theorie; - samen met het opleidingsteam meewer- j ken aan een verdere verdieping en uitbouw van de opleiding. In ons verpleeghuis kunnen 300 patiënten worden verpleegd Hij/zij dient in het bezit te zijn van diploma Ver pleegkundige A en B, aangevuld met een kader- opleiding of de bereidheid deze te gaan volgen Voorkeur genieten zij die naast belangstelling voörde oudere zieke mens, ervaring hebben in een soortgelijke functie en beschikken over lei dinggevende en organisatorische kwaliteiten. Aanstelling kan plaatsvinden in de rang van 1e verpleegkundige A. De C A.O. Ziekenhuiswezen is van toepassing. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot het Hoofd Verplegingsdienst. Mevr. ACM. Schuit, tel 023-3391 55 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de heer J.J. Ie Feber. Hoofd Personeelszaken. Louis Pasteurstraat 9, 2035 RJ- Haarlem. VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM De Mobie opzet vat dertig. In gewoonli milltairer van zach voeren, f 1934 beg Amsterdi bezinnet van zake oprlchtln een uit h samengt ongereg meer bel Stormbri Tweede Karabijn gehandti zestig. S onderde door het Dochteronderneming van Hobart Corporati on USA, vraagt voor indiensttreding op korte termijn, zo mogelijk begin april a.s. Bent u gewend zelfstandig en verantwoordelijk werk te verrichten dan ligt hier uw kans. Zonder ervaring onnodig te solliciteren. Salariëring in overeenstemming met de belang rijkheid van de funktie. het PWN verzorgt vanuit een verscheidenheid aan vestigingen in de provincie noord-holland de winning en distributie van drinkwater voor het grootste deel van dit gebied. VOOR DE VISBAKKERIJ en een 60-plusser (event, part-time) Aanmelden: Industriestraat 38-40 Vragen naar de heer Siemons. Functie-informatie: voorbereidende werkzaamhe den en onderzoek i.v.m. aankoop, huur, huurbeëin- diging en het verkrijgen van privaatrechtelijke ver gunningen e.d. betreffende onroerend goed, waarbij rekening moet worden gehouden met technische, commerciële en planologische aspecten; verrichten van taxaties van onroerend goedvoeren van onder- handelingen en onderhouden van contacten met vertegenwoordigers van overheidsdiensten en parti culiere eigenaren; controleren van doelmatige ver deling van beschikbare ruimten: administratief be geleiden en concipiëren van de correspondentie be treffende het bovenstaande. Bij de verplegingsdienst van ons verpleeghuis js op een afdeling, waar 30 psycho-geriatrische patiënten worden verpleegd, de vacature ontstaan van Bij de gemeentelijke sociale dienst wordt op één van de uitkerings- afdelingen, de wet werkloosheidsvoorziening, de rijksgroepsregelingen de komplementaire arbeidsvoorziening beeldende kunstenaars en incidenteel de algemene bijstandswet uitgevoerd. Tevens wordt gevraagd ten behoeve van het bureau boekhouding van de afdeling komptabilitiet een Algemene informatie: het bureau boekhouding bestaat uit een zestal medewerkers. De eerste medewerker m/v vervangt de chef van het bureau tijdens diens afwezigheid. Hij/zij participeert in het ontwerpen én begeleiden van nieuwe systemen ten behoeve van de automatisering van de admini stratie. Hij/zij verzorgt in samenwerking met de andere medewerkers van het bureau de financiële administratie verband houdend met de uitvoering van de algemene bijstandswet en de komplementaire sociale voorzieningen. Vereisten: het bezit van diploma SPD of een gelijkwaardig opleidingsniveau; - leeftijd omstreeks 35 jaar; - analytische en organisatorische eigenschappen; - bereidheid tot het meewerken in een klein team; - bekendheid met geautomatiseerde verwerking strekt tot aanbe veling. Aanstelling: De benoeming kan, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal geschieden in de rang van hoofdkommies, aan welke rang een maxi mum salaris van f 3.984,- per maand is verbonden. Een psychologisch onderzoek alsmede een gesprek met de inspraak- kommissie maken deel uit van de selektieprocedure. Een beschrijving van de funktie kan op verzoek worden verkregen - bij het bureau personeelszaken van deze dienst (tel. 023 - 31 91 40). Bij de afdeling sekretariaat ei’ kab’net der gemeentesekretarie wordt gevraagd een Marktplein 30

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 22