I VERPLEEGKUNDIGEN B, H.B.O..V, M.B.O..V HEAO’er of M.B.A’er ■em IIIiir toImmiIMBItoIBIM /paarbank w«/t nadcrland een bank van deze tijd Personeelchef bedrijfspersoneelsadviseur noord-braband verzekeringen is een organisatie die in heel Nederland actief is op het gebied van levensverzekeringen, schadeverzekeringen, hypotheken en financieringen. Door de combinatie van brede deskundigheid en persoonlijke aandacht hebben wij vooral bij particuliere cliënten een sterke positie. Noord Braband Verzekeringen maakt deel uit van Delta Lloyd Verzekeringsgroep NV. CSM SUIKER B.V. medewerker magazijn Nationale Stichting Casinospelen *l PROVINCIAAL ZIEKENHUIS te SANTPOORT Casino Zandvoort DR. 5 z Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV H 24 do< Leeftijd MAART ZATERDAG 29 19 8 0 De Nationale Stichting Casinospelen is een snelgroeiende organisatie. Op het Hoofdkantoor te Schiphol en in de Casinovestigingen te Scheveningen, Valkenburg en Zandvoort werken momenteel ruim 800 Nederlanders en buitenlanders. Ten behoeve van Casino Zandvoort, met een totaal personeelsbestand van 220 medewerk(st)ers uit 10 verschillende landen, nodigt de direktie van de Stichting kandidaten uit voor de funktie van.- Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan de Nutsspaarbank West Nederland, Postbus 700, 2003 PE Haarlem, ter attentie van de afdeling Personeelszaken. De werkzaamheden op onze afdeling Verzekeringen zijn veel omvattend en gevarieerd van aard. In kleine groepen worden op deze afdeling onder meer: aanvragen en poliswijzigingen behandeld: schaderegelingen afgewikkeld: premies van cliënten geïnd en aan maatschappijen afge dragen; de invoer en controle van gegevens voor de computer verzorgd. Wij zoeken voor de coördinatie van de financiële verwerking van deze werkzaamheden een U krijgt om te beginnen een bestaande kring van cliënten onder uw hoede, waarbij uw taak gericht zal zijn op uitbouw van ons pakket verzekerings- en fmancieringsprodukten. Daarnaast gaat u ook werken aan de uitbreiding van het cliëntenbestand. U doet dat onder leiding van en, waar nodig, begeleid door de rayonleider. Door deze opzet vindt u bij ons een werksfeer waarin u zich goed thuis zult voelen als u zoekt naar een combinatie van persoonlijke aandacht en zelfstandigheid. Uw leeftijd ligt zo tussen de 25 en 40 jaar. Uw opleiding: minimaal MAVO-niveau. Branche-ervaring is belangrijk, maar geen eis. U krijgt namelijk een intensieve opleidings- en trainingsperiode van 3 maanden. Tijdens het verwerven van die basiskennis ontvangt u meteen al een goed salaris. Ook de overige voorwaarden zijn goed: naast vast salaris en provisie o.m. een 13e maand, winstgratificatie, onkostenvergoeding, premievrij pensioen. Interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief aan Noord Braband Verzekeringen, Personeelszaken, t.a.v. de heer P. Metze, Grotestraat 341, Postbus 10,5140 BA Waalwijk. Telefoon (04160) 812 34. Voor deze verantwoordelijke functie worden gedegen admini stratieve kennis en ervaring met verzekeringsadministratie verlangd, alsmede goede contactuele eigenschappen. Opleidingsindicatie: HEAO- of middelbare schoolopleiding, aangevuld met M.B.A Tussen 30 en 40 jaar. in verband met de toename van het personeelswerk kan ten behoeve van de sector voortgeleiding worden geplaatst een CBS GRAMMOFOONPLATEN B.V. Meer d; rol als r een no< gelijkna Oostert Duitser karakte misdad schreef de vooi Consta uit de v of als e CoIl standplaats vereisten MM salaris voorzieningen Voor de rayons Amsterdam en IJmond en omgeving zoeken wij enthousiaste, commercieel ingestelde medewerkers/sters voor de buitendienst M CBS GRAMMOFOONPLATEN B.V. De bovengenoemde funktie wordt in dagdienst verricht. MH Op korte termijn zoeken wij kontakt met een Naast een technische basisopleiding is voor deze functie enig administratief inzicht van belang. Leeftijd omstreeks 30 jaar. Belangstellenden kunnen kontakt zoeken met de heer M. Kroon, Haarlemmerstraatweg 7 te Halfweg, telefoon (02907) 57 41. Taak: Na een inwerkperiode op het Höofdkantoor zal deze funktio- naris worden belast met het totale pakket personeelswerk van Casino Zandvoort en de organi satorische aspekten daarvan. Eisen: - praktische instelling - in staat zelfstandig te kunnen Sollicitatie: Schriftelijke sollicitatie voorzien van een curriculum vitae en een recente pasfoto, uiterlijk voor 14 april a.s. te richten aan het Hoofd Personeelzaken, onder vermelding van vakature projektn timmer 80-129. Tel. inlichtingen 020-158915, toestel 34. De Nutsspaarbank West Nederland is een regionale bank met een compleet dienstenpakket dat is afgestemd op de behoeften van haar particuliere cliënten, leder van de vierhonderd personeelsleden werkt direct of indirect aan het optimaliseren van de dienstverlening. In de 63 kantoren verspreid over vijf rayons staat de persoonh/ke relatie met de cliënt voorop Naast een goed loon kent ons bedrijf secundaire arbeidsvoorwaarden die uitstekend te noemen zijn. De Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV is een moderne diep- drukkerij behorende tot de VNU-Industriegroep BV. Ze vervaardigt niet alleen week- en maandbladen zoals Panorama, Avenue, Popfoto, maar ook RTV-bladen, reisgidsen, postordercatalogi etc. tot de hoofdafdeling personeelszaken te bloemendaal behoren de afdelingen: algemene zaken personeelsbeheer rechtspositie en personeelsadministratie, voorzieningen en woningzaken. opleiding, training en vorming, bedrijfsgeneeskunde. maatschappelijk werk voor de afdelingen Wieringerland en Gooiland. Wieringerland is een resocialisatie afdeling waar ruim 100 dames en heren, verdeeld over 11 kleine units een resocialisatie-programma krijgen aangeboden. Voor de eerste 4 units, waar met de behandeling gestart wordt, vragen wij verpleegkundigen die in staat zijn de patiënten te begeleiden in deze vaak moeilijke periode. Gooiland is een gemengde verblijfsunit waar ca. 50 dames en heren worden verpleegd en behandeld. Op deze unit staat de optimalisering van de verblijfs mogelijkheden centraal. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij bereid zijn binnen een multidisciplinair team samen te werken en in staat zijn een positieve bijdrage te leveren aan het behandelplan. Ook zij die binnenkort examen doen worden uitgenodigd om te reflecteren. Het Provinciaal Ziekenhuis Santpoort vraagt voor Hoofdafdeling III die binnen de afdeling inkoop en magazijnen met een collega de ontvangst, opslag en uit gifte van vooral technische artikelen voor de onderhoudsafdelingen verzorgt. Ook de regi stratie van de ontvangst en uitgifte behoort tot de taak van de medewerker magazijn. nadere informaties omtrent de functie kunnen telefonisch worden ingewonnen bij de heer alb. van esveld, 023-25 82 21, toestel 2301 Nijverheidsweg 32 - 36 2031 CP Haarlem. is het in Haarlem gevestigde pro- duktiebedrijf voor alle Europese verkoopvestigingen van een we reldomspannend Amerikaans concern. Haar werkzaamheden zullen hoofdzakelijk bestaan uit: het verzorgen van de corres pondentie, welke in steno Ne derlands en Engels wordt op genomen veel telefonisch kontakt met de klanten het bijhouden van de agenda .en het archief en de verzorging van de admi nistratie. Zij moet wel: een middelbare schooloplei ding hebben, aangevuld met steno Nederlands, steno Engels en een type-diploma goede spreekvaardigheid in het Nederlands en Engels, waarbij Duits gewenst is goede kontaktuele eigenschap pen bezitten en ongeveer 21 jaar zijn. Wij bieden haar een veelzijdige functie, zowel administratief als representatief in een gezellige omgeving tegen een goed salaris en veel extra emolumenten in onze ’’Music Family”. bij het PROVINCIAAL ELECTRICITEITSBEDRIJF VAN NOORD-HOLLAND werken circa 2500 mensen aan de produktie en distributie van elektrische energie voor 425.000 gezin nen en bedrijven. het hoofdkantoor bevindt zich in bloemendaal, de centrales staan in velsen, diemen en oudeschild (texel) in 1981 zal bovendien een bedrijfskantoor in alkmaar worden betrokken. Postbus 7631,1118 ZJ Luchthaven Schiphol. Ons adres luidt: Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV Jan Willem Lucasweg 5, 2031 BE Haarlem. Tel. (023) 31 90 90, toestel 3M, afdeling Personeelszaken. Al pro Iers zijn lam life alt! sle] vlal de en aar eig Zo’ nar ,Hi ver eig Op scl vet rar de hie er on te Er die ov bo sai ter op pn he Vc scl tiji de gii de tei Voor de afdeling ’’custom pres sing” waar bestellingen van derden worden ontvangen en be handeld, zoeken wij een secretaresse Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer Van Stokkum, verpleegkundig manager, telefoon 023 - 37 99 00, toestel 698. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Directie van het Provinciaal Ziekenhuis, Postbus 50, 2080 AB Santpoort-Zuid. Graag en dan misda; inspec zijn liji Ameri gewek iets w; Wij zullen u gaarne voor een ge sprek ontvangen als u daarvoor even een afspraak maakt per telefoon met Adrie Medenblik van de afdeling Personeelszaken, 023-31 94 10, toestel 130. hij zal deel uitmaken van een klein team bedrijfspersoneelsadviseurs van de afde ling personeelsbeheer en worden belast met: werving, selectie en introductie. personeelsplanning en loopbaanbegelei ding. adviseren met betrekking tot bevorde- ringsvoorstellen. adviseren inzake personeelsbeleid in al gemene zin. Wegens pensionering is momenteel behoefte aan een voorman rollenmagazijn Deze funktionaris heeft de dagelijkse leiding over een zevental mede werkers Wij zoeken iemand, die vooral praktisch te werk gaat en in staat is de chef van de afdeling mët raad en daad bij te staan, die ouder is dan 25 jaar, en die momenteel werkzaam is als expeditie-medewerker. alkmaar. tijdens de inwerkperiode zal tewerkstel ling plaatsvinden in het personeelsteam van de sector opwekking te velsen. de duur hiervan is afhankelijk van de erva ring van de kandidaat. na ingewerkt te zijn zal hij deel gaan uit maken van het personeelsteam van de sector voortgeleiding en ressorteren on der de nog aan te stellen bedrijfsperso- neelschef. diploma HBO-personeelswerk of gelijk waardige opleiding en enige jaren erva ring als zelfstandig personeelsfunctiona ris. een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Horst T buitenv ondank hulpva; enorme blijkt n; hetzelfc ze in ve eenmaa Duitsla bij het 1 kostbas Derrick vinden tournee met hei i landgei j komt n dan sto komem toelegg Indien u voor bovenstaande funktie belangstelling heeft, kunt u kontakt opnemen met de heer A. v.d. Berk. I- funktioneren - een adekwate opleiding (HBO-niveau) in personeelswerk - een gedegen ervaring bij grote of middelgrote bedrijven - vaardigheid in de moderne talen - leeftijd tussen 30-45 jaar. Geboden wordt: Goede salariëring en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. drukkerij- van VNU ge- Horst T zeer bei reden d accepts spelen de rug. Maar ja wat ou< het hal' wonen. de t.v.-i ik een de proc vragen affaire Ite kum Münch toegeh second ik nog blijven figuur politie inspec: ook erj steeds broodr tussen f3.105,- en f4.062,- bruto per maand, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. VNU Industriegroep BV is een divisie van VNU Verenigde Nederlandse Uit geversbedrijven BV. Dit concern is o.m. uitgever en drukker van tijdschriften, boeken en dagbladen. In VNU Industriegroep zijn vrijwel alle activiteiten bundeld welvaartsvaste pensioenregeling, vakan tietoeslag 8%. gunstige secundaire arbeidsvoorwaar den. uw sollicitatie wordt met belangstelling tegemoet gezien door de directie van het PEN, postbus 150, 2060 AD bloemen daal. W///////W/M „.llllllllllillllllllllm

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 24